• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Jinak dobré deštivé ráno :angry:
8. srp 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka napadá mě, dáváš jí dudlíka? náš malej je dudli závisláček docela, ale nebýt dudlíka, asi bych se také zbláznila.. pomáhá mu u prdíků, u všeho... jinak bych ho musela mít také u prsu, nebo malíček do pusinky.
Když má hlad pustí dudl a spustí řev...
8. srp 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka dobré ránko, tady je také léto neléto... v porodnici jsem měla polštář plněný asi tím vláknem a byl také perfektní, ale nedal se formovat. mě teda šlo hlavně o to, aby byl hodně vyplněný - vysoký a mohla jsem si na to dítě položit a nehrbit se.. jinak mi nevadí, že kuličky šustí..malý je stejně u papání vzhůru :wink:
8. srp 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, přeji krásný den :slight_smile: vubec nestíhám dočítat, fakt ne :frowning2: tady na jihu je hnusný počásko, tma tmoucí a chčije a chčije, pardon, ale jinka se to napsat nedá :grinning:

@dpetulinka nápodobně, malej od 4:30 nespinká, pláče, asi prdíky a chce být pořád u prsu :confounded: už nemůžu fakt ne...ted malinko zabral, ale pláče i ze spaní a to používáme kapky infacol..nu což, musím to vydržet :slight_smile: :wink: tak ti přeji, aby malinká spinkala jen nedudlala :wink:
8. srp 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee taky jí zkouším dudlík,ale většinou ho po chvilce vyplivne. A začne kravál :slight_smile:

Tátu áme v práci,tak jsem zvědavá,jak to zvládneme. Teď snad usnula a chvilku spát bude,tak jdu něco uklidit a vyprat.
V noci jsem se vzbudila a bylo mi hrozně zle. Já blbec se zapomínám najíst,prostě většinou není čas nebo co a bylo mi zle z hladu. Holky já mám od porodu dost problémy se zažíváním,studený jídla v pohodě,ale jakmile si dám oběd,tak za chvilku letím na záchod a prožene mě to.Ať už to byla zapečená cuketa,špagety,včera řízky,omáčka,prostě teplý jídlo. :unamused:

Včera mi přišla mateřská a byla jsem příjemně překvapena. Chceme co nejdřív koupit tu kameru,aby nám malá nevyrostla než ji pořídíme.Tak se penízky hodí...

Jinak my taky furt kojíme. Když nespí,tak jí.Snad se to časem srovná... Teď poslední tři noci jsou v pohodě,ikdyž kojíme hodinu a půl,tak pak zase usne,ale předtím to taky bylo,že jsme spali třeba jen tři hodiny a jinak celou noc kojení. Je to hrozný na psychiku,ale musíme to vydržet,no.Já taky moc nevěřím,že by nám tyhle noci vydrželi na dlouho...
8. srp 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jen bych chtěla připojit komentář ke koj. polštáři, v porodnici mne vzaly záda, neb jsem po císaři hned malého nosila, nedali mi vozík, takže horní i dolní záda maso, bolely jako s... :grinning: ale doma jsem hned chňapla po polštáři, mám ten velkej s kuličkama, je to užasné na kojení, malej si na něm hoví, po kojení se na něm protahuje, vyhovuje to jak mně tak jemu :grinning: a záda netrpí, je to slast na záda :grinning: :wink: užasný je, jak malej na něm leží, a bokem mi sklouzne na moje velké břicho :grinning: takže mne i cítí, teplo ode mne a já si u kojení čtu knížku nebo jsem na netu :grinning: takže doporučuju
8. srp 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik tak zkus změnit kapičky,třeba na vás tyhle nezabírají...
8. srp 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jé uplně cítím s tebou, a je mi tě líto, taky je mi v noci zle, taky zapomínám jíst, ale u mne se to projevuje tím, že omdlévám :slight_smile: tohle už nastal ov porodnici, prostě každej večer se mi zatočí hlava jak opilcovi a jdu k zemi :grinning: a je to hlady a unavou...tedy ještě do toho jsem anemická, krevní obraz blbej, ale pak se naláduju hrozn.cukrem a je to dobrý...tak držím pěstičky, at to travení se upraví :wink:
8. srp 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 díky za radu :wink: asi do toho pujdem, že je změníme, já myslela, že by měly kapky zabrat do několika dnu, nebo hned? jsem z toho zoufalá, pláče i ze spaní, rve mi to srdce...jaký kapičky mi prosím doporučíš? infacol teds berem, nabízeli nám i babycolm nebo tak nějak....
8. srp 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já má polštář domácí výroby,koupila jsem ho v bazáči za 150Kč a je vycpaný kousky molitanu,takže drží tvar a malá je dost vysoko,že se nemusím hrbit. Když jsem přijela z porodky,tak jsem na něm i seděla a to šití tak necítila. A na záda super,sednu si na sedačku a za krk dám ještě polštářek,abych měla fakt pohodlí a nic nebolí...
8. srp 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik já mám doma jenom Espumisan kapky,dávají se před každým kojením 5 kapiček a zatím jí prdíky netrápí (ťuk ťuk). Nevím jestli je to tím,nebo to teprve na nás přijde,ale zatím fakt nic. A dr mi říkal,že zaberou do dvou hodin. Nevím přesně kolik stojí,ale drahý nejsou.
8. srp 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight odpovídám se zpožděním, ale doktorka nás poslala na procházku hned 1. den po propuštění a toj mse nedonočenci :slight_smile: hooodně jsme ho zabalili malýho a je mu teploučko a chodíme několikrát denně, musí si zvykat :grinning: :wink: a jak panečku po tom vzdoučku pěkně spinká :wink:
8. srp 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 odpovídám se zpožděním, nestačím dočítat :grinning: ale vložky do podprdy používám stejný jako ty :wink: žlutý z dm a zatím jsou fajn...nepromáčí se uplně, tak snad na nich zustanem a cenově taky jdou =)
8. srp 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 díky jdu do nich, hned si je jdu napsat a dneska je koupíme, a to odpo máme jet k doktorce, bud dneska nebo ve čtvrtwek a vubec nevím jak to udělat, malej bude spinkat snad dlouho a budit se mi ho nechce, apk chce jíst a je nevrlej, že nemůže znovu usnout...no jo no chlap :wink: :slight_smile:
8. srp 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee dudlíka máme od porodnice, já se zblázním prostě jen řve řve řve a já nevím proč
8. srp 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik já je kupuju ty vložky na ty kupónky zDM,takže tam je ještě sleva,tak jsou za pár kaček. Mám teď fakt velkou spotřebu. Kdyžněkam jdu,tak mám krabici od NUK,jsou větší a víc vydrží,ale jsou drahý,takže fakt jen někam kde potřebuju vydržet...
8. srp 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ani ji neuchováš?? Mě když malá pláče,tak ji chovám v zavinovačce a povídám jí,třeba neusne,ale aspoň na chvilku je klid. Sednu si s ní a trošku s ní třesu a většinou se mi ji uspat podaří... vydrž,ono se to všechno srovná,ale těch pár týdnů to bude záhul.
8. srp 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ted jsme uchovali, uf ale normálně se bojím ji položit
8. srp 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka nebo zkus ještě autosedačku nebo kočárek,neuklidní se v tom? Nemáš doma koš na miminko na kolečkách?? Že bys vždycky uvozila a nemusela ji nikam přendávat. V bytě je to na prd s místem,ale pokud by to pomohlo...
8. srp 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme kočárek na chotbě, ale ji se v něm moc nelíbí, kolikrát ani venku neusne v kočárku :frowning2: holky já chci být zas jen těhotná :grinning: ach jo, kdyby mi tak mohla říct co potřebuje.
8. srp 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a nám na usnutí pomáhá svěrák s uhlířem, pustím mravenčí ukolébavku, zpívám i já a třikrát to přehraju a spí jak zabiťoun:slight_smile:
8. srp 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik babycalm jsou fajn, spoustu holek si ho chválí
Já dávám fenyklový čajík a sapky a zatím dobrý a mám objednané biogaya tak uvidíme.
@dpetulinka úplně přesně vím jak ti je. Já měla tohle s Aduš, s Eli je to všechno v pohodě ale musím říct, že když se dívám zpátky tak hodně sem udělala já, teď sem prostě taková klidnější a Eli tím pádem taky. Nejhorší je asi začít chodit po špičkách a bát se uspanou dát do postýlky, to sem dělala s Aduš a pěkně se mi to vymstilo. Teď prostě nakojím odkrknem, chvilku jí dachmám a pak jí pokládám, většinou usne nebo kouká. Když pláče tak chvilku nechám, občas se uklidní sama a spí a nebo stačí znova pochovat, dát dudlík, pohladit po čelíčku. S Aduš jsme šeptali a chodili po špičkách a teď se vůbec neomezujeme a Aduš tu dost řve ale Elinka si zvyká.
první 6ti nedělí sem v kuse probrečela a teď sem zatím hrozně spokojená, Aduš zvládla příchod mimča v poho, Eli v noci spí a celkově zvládám a to sem se fakt bála. Jen mám pocit, že mám dost málo mlíčka ale zatím nebrečí spíš se mi zdá, že se ty prsa nějak míň nalívají
8. srp 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 tak to závidím já zpívám pořád jak trubka a výsledek žádnej, asi to evidentně neumím :grinning: zkusím ji něco pustit
8. srp 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 u nás hudba taky zabírá :wink: ale jedem popík :grinning:
8. srp 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka u nás je to problém teď, ze začátku bylo všechno v pohodě, položili jsme ji do postýlky, koukala a usnula sama, běžela tu televize, povídali jsme si, byla jsem v pohodě, ale teď už jsem v naprostý nepohodě a já vím, že o to je to horší, jenže nevím co s tím.
8. srp 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tak popík, jo?:D já na youtube hledám takový ty pohádkový a večerníčkový. to se mu líbí, tak tady krákorám vždycky tak půl hoďku, a lidovky taky zabíraj. tak někdy zkusíme i modernu:D
8. srp 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za odezvu na kojo polštář ....
@myschka s naší Niki to dělám stejně jako Ty .... žádný piánko ať si holka zvyká od mala ... a nedrncáme ... nenosíme nehojšáme ... to bych pak nic neudělala a jen jí měla na rukách .... Zatím je v poho ... pomazlinkujeme se když je vzůru a pak šup do postýlky a hajat ...
@dpetulinka To budou asi ty prdíky ... piješ těhu čaj a nebo aspoň heřmánek a nebo fenykl? Já piju tak 4 za den ... mi tedy chutnají ,ale někdo kdo nerad bylinky s tím může mít problém... to je fakt .
8. srp 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka mimochodem koupila jsem malé v lidlu tu lůžovou deku .... je heboučká :grinning: a ještě usínáčka hlocha :grinning:
8. srp 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak jsme se dozvěděla, že flašky co mám doma jsou závadný....slyšely jste o tom? Nikde jsme nenašla seznam,který to jsou, ale v TV nějáký ukazovaly, nevíte kde se dá něco najít? Chjooo :angry:

8. srp 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. srp 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek