• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka a kolik se může toho fenyklového čaje denně?? Slyšela jsem,že pokud se to přežene,může to mít opačný účinek,myslíš že je to možný??
8. srp 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Tak to nevím zkus jak říká myšička :grinning:

holky letál lady hlásí , že v tesku je sleva 25% na drogišu pro děti a na všechno pro děti i na papu jinak na oblečení při nákupu nad 450 kč 100 sleva :grinning:
8. srp 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 na kojo čaji píší 3 za den a to taky obsahuje fenykl ... já piju zhruba 2 ty a 2 fenykl a nebo heřmánek střídám to ... no a ještě si dávám bacha na stravu.
8. srp 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 nám mudr.řekla, že mám dávat, tak 10ml mezi každým jídlem, ale dáváme někdy i víc, na obale je napsaný, že by se mělo do 100ml denně...což víc ani nevypije :slight_smile:
8. srp 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka toto nemyslím, je to ještě něco jinýho co obsahují lahve, týká se to Bočka, Nuku a ještě čehosi, nevím, neznám ty lahve a kamoška mi psala, že četla, že má v sobě cosi i Avent, že to četla na netu, tak nevím....

Jáký máte holky vy flašky pro miminka???
8. srp 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning:

@ssimmikk já mám Tommee tippee
8. srp 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk http://www.mbnoviny.cz/clanky/maminky-pozor-na-zavadne-lahve-pro-kojence/ tady píšou o bočkovi ale jinak teda nic, ani nuk ani avent nikde nezminují
8. srp 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já tu samou co myšička :grinning:
8. srp 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. srp 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka bylo to ve zrpávách a tam byl Nuk, Boček a ještě nějáký flašky :angry: ale jaký nevím, no nic, vyhážuje do koše a budu shánět nový s kulatým cumlem.......
8. srp 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka neboj, nezblázníš :wink: a co na tygříka? to taky plače? zkus ji nechat vybrečet.
Malý dnes zase zkoušel hysterák, tak minutu řval, že jsem myslela, že ho klepne, ale potom ticho a sice začal nanovo, ale přestal jen co jsem na něj nahlas mluvila (člověk ho musí přeřvat, aby ho slyšel :grinning: :grinning:)
@myschka uf, tak nejsem macecha :grinning: :grinning: také malého nerozmazluji, dělám to jako Ty i s tím domácím rámusem... žádné chození po špičkách atd, maximálně mu někdy přivřeme dveře do ložnice, kde spinká, nebo počkám, než úplně zabere..
@ssimmikk jaké lahvičky máš? zkusím kouknout na D test, jestli tam něco nového je, jsem tam přihlášená...
8. srp 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jo, už to tady holky daly..mrknu..
8. srp 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka hurá do tesca! ale až mi příjde konečně ta nemo a mateřská.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jo, tak s dudlíkem mi malý dělá to samé, ale on řve, dokud ho nedostane zpět. někdy to dělá schválně, aby měl společnost, jindy, když usíná a vypadne mu z pusy a ho to probere...
8. srp 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee mám Bočka, ale prej se to týká i Nuku a kamoška prej cosi četla na netu i o Aventu :angry: tak já nevím co koupit, hlavně to musí mít kulatej cumel, to bude zase výběr, vrrr
8. srp 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to je fakt něco, takovéto info... viď? kdyby aspoň člověku vrátili za to peníze
Mrkni do DM, jestli máš možnost. jsou tam lahvičky všemožné a na všech je BPA FREE. babylove.a docela výběr saviček :wink:
NUK mám, nakonec jsem si na ně upravila jiné savičky. také tam píšou BPA FREE, ale jasan, psát mohou cokoliv, že...
8. srp 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj, kouknu, včera jsme zrovna byla v DM a koukala na NUK, ještě že jsme jí nevzala, mám doma jednu chicco, ty byly dobrý, tak skočím i do Chicca, naštěstí jí dávám od narození ze skleněné flašky, protože jí trvá než to zbaští a v plastové to bylo hend studený, ale jinak máme zrovna ty závadný :angry: no pěkně to nasere, jsou totiž hezký a ty prachy mě taky štvou, ale zase aspoň, že to vím :confused: no avčera jsme koukala v DM a nic moc tam za flašky neměly, vše přebraný, žádnej výběr,tak až tam pojedu tak zase kouknu, dudlík máme od MAMu, chtěla jsme ještě jeden a měli jen modrej :rolling_eyes: ,tak nevím zda tam někdo dělal mega nákup nebo co je.... :fearful:
8. srp 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak nejen naše DM je probraná :grinning: tak nevím, kdo to tam tak plení :grinning: :grinning: já se náhodou dostala při cestě i do DM v Olomouci a tam měli všeho dostatek :grinning: uf, jdu žehlit.. měj se zatím krásně a docela ráda bych Ti pomohla omlátit lahvičky o hlavu výrobci, je to hnus fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. srp 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky všem tak jsme dnes bylina krajském úřadě vyřídit pro Míšu osvědčení o státním občanství. Chceme jet v říjnu na Slovensko na 4 dny tak musíme nechat udělat pas. Já jsem si myslela ža stačí když si ji nechám napsat do občanky, ale paní mě vyvedla z omylu. :frowning2:
Jinak my už máme ten leták z tesca doma tak jsou tam pleny, ubrousky, kaše, přesnídavky, kosmetika a mléka, ale ty jenom od 2. Oblečení je tam taky a prací prášky a další věci pro děti.
8. srp 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měřila jsem jak nám to naše mimi vyrostlo tak měří 56 cm tak vyrostla o 4 cm, ale váhu nevím zkusím ji zvážit večer. :slight_smile:
8. srp 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@micka1 tak to jsi mě překvapila, my když jely do Itálie i do Řecka, tak nám stačil OP :wink:
8. srp 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny "červencové" maminky,
kdysi jsem se na chvílu přidala k vaší diskuzi, pak jsem to nejak nestíhala a teď se opět přidávám - pokud to nevadí...
Měla jsem termín 26.7. a Filípek si o 2 týdny pospíšil a narodil se 11.7.
Teď společně "bojujeme" asi jako tady všichni, tak jsem moc ráda,že v tom nejsem sama. Taky si říkám ať už je to 6 nedělí za nama,že bude líp a líp,dneska máme 4 týdny a zrovna dneska je to děs běs,malý od půl 6.eště vůbec nespal,co chvílu je u prsu, bečí a furt sa mu něco nelíbí, no mazec,su nevyspaná,spala bych aj vestoje a prcek ne a ne zabrat :confounded:
Asi má nejaký "svůj den" nebo nevím,furt mna nečím překvapuje, přitom přes den celkem spinkává zruba 2-3 hodiny,v noci taky tak,takže vcelku obdivuju vaše mimča nekteré,které spinkajů skoro celou noc...
8. srp 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prdy to nejsou, to poznám, kadí a prdí teď docela dobře, mě prostě přijde že má hlad, od pátku přibrala 55g to se mi nezdá zas tak málo, no jestli bude noc tak děsná jako ta předchozí, tak zkusím udělat na noc nutrilon a dát ji pár lžiček, nechci ji dávat lahev, fakt se bojím, že bych přestala kojit a ve středu jsem si vydupala převážení, doktorka jako že teda jo když mám první dítě... byli jsme dnes poprvý u naší, předtím měla dovču, tka jsme chodili jinam a upřímně ta doktorka co jsme k ní chodili na záskok byla mnohem lepší, sedla si se mnou do čekárny, taková chápavá, snažila se hodně pomoct, tahle koukla a už abychom byli pryč, malá celou dobu řvala, ani se mě nezeptala jestli všechno ok, tak to ze sebe sypu no a nic se ji divný nezdá. Spala od dvou do půl čtvrtý a usnula až teď a pořád to bylo na střídačku prso pak jsem ji unosila, jenže se do pěti minut vzbudila, asi dnes koupat nebudu, až se vzbudí, tak ji jen otřu žínkou a uvidíme co se bude dít. Holky mám asi už zavařený mozkový závity :slight_smile: je to síla panečku, to jsem nečekala, radši bych ještě třikrát rodila než tohle
8. srp 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena ahoj,no jo,každej má něco... Já zase závidím všem,co kojí 10 minut. Já s tou naší hodinou, dvěma... Ale zase spinká přes den. Teď spí od půl čtvrté,tak jsem si na hoďku schrupla s ní...Jsem zvědavá,kdy bude vstávat,aby jsme stihli vykoupat...
8. srp 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka úplně tě chápu,je to na palicu,kdo nezažil - neví! Já byt tebou zkusím to vydržet,má taky zřejmě nejaké své dny, mně dneska malý dělá to samé,furt bečí,nespí a enom by jedl a jedl,já myslím, že sa to stává a prostě to mosíme vydržat,i když je to drsné,já taky kolikrát nevím z které do které :confounded:
Filípek usnul,dneska poprvé od rána,su zvědavá,jaká bude noc :confused:
8. srp 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka hm, tak to máš dobrou mudr. :frowning2: ta naše je dobrá, teda byla, poslední dobou je taková jako popisuješ ty...s nezájmem nebo jak to říct :angry: už jsem přemýšlela, že holky přehlásím k jiné, malé se furt objevují v poslední době vyrážky, rýma-ale není to ta ze které by byla nemocná a tak jsme jí řekla, že bych byla ráda, dkyby nás poslala na alergologii, že jí vždy pomůžou kapky co jsou na alergie aona, že to není potřeba, tak to mě nasrala, když sjem tam byla s Niky na váhu, tak mi taky přišlo, že měla přístip, rychle zvážit změřita a ať už jste pryč, ale dřív byla jiná, tal nevím :astonished:
8. srp 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka vydrž,to se upraví. To je rada,co? :slight_smile: Tak říkáš dr nic moc ,jo? Tak uvidíš,kdyžtak změníš.Budu držet pěsti,ať je noc lepší a ty se aspoň trošku vyspíš...
8. srp 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena vítám tě mezi maminkama :slight_smile:
8. srp 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj každý má něco,ale su fakt ráda,že v tom nejsu sama,ne že bych ostatním nepřála pohodu a klídek...
Co očička,je to lepší?My měli to samé,teklo mu na střídačku z obou,měli sme kapky,pak mastičku,eště občas trošku teče,tak mastíme...
8. srp 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek