• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk děkuju :slight_smile: je to krásné,ale nááááročné
8. srp 2011 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 no my kojíme jak kdy - nekdy jako ty,aj hodinu - to už si připadám,že tam snad ani nic nemože byt... a nekdy 10 minut,takže na střídačku :unamused: jestli sa to nekdy upraví...
8. srp 2011 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena už je to lepší,trošku jí to ještě teče,ale snad nebudeme muset na kanálky. V pondělí jdeme k doktorovi,tak uvidíme,co nám řekne. Do středy kapeme kapky. Já se zapoměla zeptat,jestli je můžu kapat dýl. Řekla mi aspoň týden,ale nevím..
8. srp 2011 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena to doufám,že se to upraví...
8. srp 2011 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 asi preventivně radši kapej,aby jí to nepokračovalo...
8. srp 2011 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka
@misi.21 je to na palici, v sobotu jsem myslela že má blbej den, ale dneska už mám blbej den já :slight_smile: je to hrozný jak je každej den jinej. Díky díky, snad to půjde.
@ssimmikk no přesně jak píšeš, změřit zvážit a už běžte... tamta doktorka Klárku dávala vždycky i na bříško a zkoušela jak pase, ptala se jestli všechno v pořádku a neobjednávala na čas, s čímž máme prostě trochu problém, když se mi poblinká a pokadí, musím ji převlíknout znova dát prso, tak nejsem schopná trefit se na půl jedenáctou :grinning: uvidíme jak to bude dál no, byli jsme tam poprvé, jinak bych šla možná k tamté, ikdyž je to přes celé město a tuhle doktorku mám přes cestu no.

Pane bože už je vzhůru, tak to budeme i koupat no
8. srp 2011 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka držím pěsti a přeju pevné nervy,nic jiného to nechce,a věřit,že bude líp!!Musí,nebo mně taky brzo trefí :confounded:
jo s tím objednáním na čas to je docela sranda,jinak si na doktorku nemůžu stěžovat (zatím),chodila jsem k ní taky a je to mamka mojí bývalé nejlepší kámošky,takže mně zná...
8. srp 2011 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena to mi nemusíš říkát, mám už druhý, takže jsem zkusila už dost a o prdíkách nemluvě :frowning2: :angry:
@misi.21 radši kapej, nechtěj se dostat s mimi na oční, prootže já kvůli tomu brečela hodně, to byl teprve nápor na psychiku, když vyplachují kanálky :cry:
@dpetulinka přesně jak jsi popsala, je teda fakt, že Niky dávala na pupík, ale njáký vykládání atd.,na což sjem zvyklá nebylo a když odpovídala, tak dost s nezájmem, což mě sere a to už dvakrát, takže uvidím teď jak tam půjdeme v 6.týdnech a dkyžtak půjdu pryč, jen nevím zda se může měnit mudr.dřív jak po půl roce od regostrace, slyšela sjem, že ej to omezený či co? :astonished:

Holky malá mi teď spí, takže se musím psychicky připravit na probdělou noc, ona totiž spává jen po obědě a jak spí víc, tak nespí v noci a to je jí 5týdnů, tak nevím co bude až jí bude půl roku, to bude jak Míša, už to vidím :unamused:
8. srp 2011 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk já vím, klobouk dolů, mít 2 je náročnější, já mám co dělat s tím jedním :sunglasses:
8. srp 2011 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena je mnoho maminek co mají dvě děti nebo i tři a nebo dvojčátka a zvládnout to člověk musí, takže nepochybuju, že by jsi to ty nezvládla :slight_smile: když byla jen Miška, tak to bylo ok, plně jsme se jí věnovala, lehla si přes den a to bylo super, že mě to tak nevyčerpávalo, takhle jdu spát v noci, pak hodinu i dvě jí a pak ráno vstane buď Niky s prdíkama nebo Míša :sweat_smile: koukám, že máš chlapečka :slight_smile: gratuluju
8. srp 2011 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk děkuju, Filípek je přes všecko to náročné úplně boží...
jj zvládnout se to musí,to je fakt, akorát s tím spánkem a celkovou únavou je to mazec,ale to k tomu patří...Já když si chcu zdřímnout,tak většinou malý vstává :slight_smile:
8. srp 2011 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tak pádím,malý už se začíná ozývat...
přeju všem dobrou a "klidnou" noc :wink:
8. srp 2011 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jak se objednává tady z bazárku?? To napíšu jenom tu zprávu a čekám až se mi ozve,nebo jak??
8. srp 2011 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Dělám pečovatelku, psycholožku, herečku, kuchařku, učitelku, sestřičku, ukližečku, manažerku, osobní asistentku... Starám se o všechny, najdu všechno... Nemám dovolenou, prázdniny či volné dny. Jsem ve službě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. A říkáš, že tvá práce je těžší než moje? Mé povolání je máma :slight_smile:
8. srp 2011 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
ahojky holky o5 se hlasime docitat nestiham omlouvam se ja si ted ani neuprdnu ani vlasy si necesu jsem rada ze aspon hodim sprchu a to stezi nebejt pritele tak ani nejim a nepiju holky za jak dlouho ste si nastavili nakej rezim ??? prijde mi ze nezvladam nic nalady se mnou triskaj dneska jsem brecela jen 5 min tak pokrok ale za to vztekacka pac jsem uz nevedela co s malym furt plakal a chtel kozu ale ja jsem kojila asi 2 hodiny takze byl napapanej nebyl pokakanej vse ok a pak sme s pritelem zjistili ze jen zkousi udrncali sme v kocaru jinak dneska sme byli poprvy u doktora mame 40 g navic a plus 1cm mam radost v patek dalsi ko musime se objednat na kycle jaky to je ??? a holky co myslite balit na siroko nebalit ?? jo a dneska jsem byla v dm jak tady furt ctu fakt ceny super hned jsem si poridila karticku chci se zeptat na ty plenky babylove nam se poradila jedna mamina tak jsme je koupili kdo je pouziva jaky jsou pls ??? onlouvam se za roman a moc dekuju
8. srp 2011 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight Ahoj, já se snažím mít režim, u jednoho to šlo hned a teď u dvou to jde velmi těžko :unamused: ale tak trochu to jde :confused: na kyčlích je to pohoda, však je dělali i ve špitáe, ty jsi u toho nebyla? na široko nebalínm, malá měla kyčle v pohodě, jdem ev 6týdnech znova, tak uvidíme, ajkorát hned poznal, že byla KP, ale prej ej má jako jedna z mála co takhle byly v pořádku, tak mě to potěšio a snad nás příště nečeká jinej výsledek :sweat_smile: plenky z DM vyzkoušený nemám, ale taky jsme po nich koukala, jinak tam nakupuju moc ráda a skoro vše do domácnosti :wink: měla jsme babybonus i na Mišku a fakt se to vyplatí, naposledy jsme brala plinky, byla tam super prodavačka, vzala mi na každý slevu 100kč a ještě mi dala 20%slevu k tomu, takže mě 180ks vyšlo na 414kč, což je super :slight_smile: ještě jsem koukala po tom jejich mlíku, že bych na něj v pozdějším věku přešla, hodně si ho maminky chválí, ale to ž\a tak od půl roku asi zkusím, i když človějk u mlík platí jen za značku, složení je vcelku stejný, no takjsme se dostala úplně někam jinam než bylo účelem :sweat_smile: :grinning:
8. srp 2011 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight buď v klidu, my žádnej režim nemáme... nestíhám se učesat vyčistit si zuby, teď jdu teprv obědvat, po šestý ohřátou polívku... Když je Ondra v práci je to v prdeli.

Holky tak jsme dali nutrilon prostě nebyla k uspání... vypila 60 a spí... jdu zkusit něco odstříkat, mám odsávačku od aventu... tou neodsaju nic, takže růčo, to bude pecka.
8. srp 2011 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk jeee tak to je super takova sleva ja jsem koupila taky um mliko dala jsem na tebe mame bebu sensitive ale lekar mi dnska rekl ze mam mit ha tak jakej je v tom rozdil ????ve spitale je myslim nedelali a jestli jo tak jsem u toho nebyla brali si na ko sami byla jsem jen u usni a vazeni jinak ne .... takze rezim neee dobry jeste ze mame babicky ja bych se bez nic posrala co mamy ktery jsou na to sami boze ne ...

@dpetulinka jo to mam taky du delat az vi sedmkrat pak na to kaslu a jim studeny ale ja mam miru jeste doma co bude v praci ja to probrecim fakt se podelam jinak mam taky odsavacku od aventu a ted jsem odsala 20 tak snad bude mliko
8. srp 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk tobě občanka stačí, ale děti potřebují pas. :slight_smile:
8. srp 2011 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 já se teď dívala a mám malou napsanouve svým pase, takže jela se mnou na můj pas :wink:

@dpetulinka tak asi to fakt bude chtítí přikrmovat, uvidíš co bude dál, ale myslím, že se dnes vyspíš :slight_smile:

@pepsilight mlíko HA je hypoalergenní, dává se dětem co mají rodiče alergiky jako prevence nebo dětem u kterých se alergie projevila, ale ta beba sensitive, když ju rozděláš, tak koukni na ten sášek, je tam Beba HA, má rozštěpenou laktózu, je líp stravitelný a má probiotika či čo, takže je jemná na dětský zažívání, tak mi to bylo vysvětleno....je pro děti co trpí na zácpy, prujmy, koliky :wink: no tak pokud máš babičku co pomůže, tak buď ráda, taťka je furt pryč a mamka chodí na dvanáctky, takže jsme ráda, dkyž si jednou týdně vezme na odpoledne malou a někdy ani to ne....a nekoukej na to tak černě i maminky cvo jsou sami to musí zvládat, nic jinýho jim nezbyde, chceme děti, taks e musíme starat i dkyž někdy je to pořádnej pohul :rolling_eyes: teď jsem dala Niky spát, je najezená a usíná, tak snad to bude ok, snažím se, že už si večer nic nevymrčí, prostě vykoupu, nakrmím a jde do postýlky,zatím to vcelku prochází, někdy trvá než usne, ale někdy jí ukládám už spící, což je super :wink:
8. srp 2011 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
právě jsem odstříkala 30 a jsem vyřízená, jdu spát, proč mi to tou odsávačkou nejde??? :angry: musím ji mít snad blbě sestavenou nebo nevím
8. srp 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Miška spí, Niky už usíná, tak jdu dát sprchu :slight_smile: jak já se vždy do té sprchy těším, to je takovej očistec a ulehnutína mojí starou pružinatou postel, kterou sjem chtěls jako těhule vyhodit mě těší ještě víc :grinning:
8. srp 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk teď už se děti do pasu nezapisují tak je to docela blbé. Jsem zvědavá jak budou Míšu fotit. Musí mít otevřené oči tak to bude mazec. :frowning2: Pěkně jsi to napsala. Povolání mám aje teda nejtěžší.
Tak Honzík šel spát za dědou a Míša už přes hodinu usíná v potýlce. Jakmile ji vypadne dudlík tak řve. Takže každé chvilku chodím k postýlce. Už mě z toho začíná hrabat. :angry:
8. srp 2011 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka já měla u Mišky ruční a nikdy jsme nic neodsála, bu%d to bylo mýma rukama nebo nevím, teď jsme měla elektrickoz a pohoda, to šlo pěkně a rychle :wink: takže nejsi sama komu to nešlo :sweat_smile: a hodně jsme u toho nadávala :grinning:
8. srp 2011 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak jsem psala že zkoušíme ten bebilon tak jsem ho musela přestat dávat. Míša byla pořád hladná a protivná tak jsme najeli opět na bebu.
8. srp 2011 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 tak to je síla, už vydělávají i na pasech pro děti, to dokáže nasrat :angry: a platí mi to, když jí mám v pase nebo až budu chtít někam jet, tak jí musím udělat už teď svůj? To budu muset udělat i Verči teda, to je děs fakt :angry: no to chci vidět, jak budou děti fotit, to mi pak napiš, jakto jako dělají, to jsou výmysly, fakt :astonished:
8. srp 2011 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@micka1 Bebilon je mlíko?
8. srp 2011 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk je to vlastně nutrilon, ale je dělaný pro Polsko. Cena je za 800g 250,- takže super cena, ale bohužel nám nepasuje.
8. srp 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk je to vlastně nutrilon, ale je dělaný pro Polsko. Cena je za 800g 250,- takže super cena, ale bohužel nám nepasuje. Na Mišku ti to bude platit, ale na Verču už ne.
8. srp 2011 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nějak v poslední době nestíhám, tak jsem sem jenom nakoukla. Dnešní noc bude asi divoká, Davídek se kroutí jak §, každých 10min.se budí, do týhle chvíle se v noci budil 2x na kojení, jinak spinkal docela dobře. Kritická je pro nás 3hod ráno, to ho tak hodku uspávám. Jinak spí dobře. Ale dnešní večer je nějakej nevrlej. Matýsek si vzal plyšáka, dává mu plínku, komentuje to jako já, když má Davídek naděláno a pokaždý, když jdu Davídka uklidnit, tak vstává ke svýmu plyšákovi a uspává ho v křesle. Tak mám pocit, že zítra tu bude mít někdo oči jak číňan a ty dva raubíři to asi nebudou.......

@pepsilight - používám plínky Babylove, používala jsem je i na Matýska a ty jediný nám vyhovovaly. Neosypával se po nich a nebyl opruzenej. Takže je kupuju zase.
8. srp 2011 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek