• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Tak dneska to u nás na spaní nevipadá. Spinkala od půl čtvrté,v 8 jsem ji vzbudila,abych ji aspoň otřela žínkou a teď má očka jak baterky. Tak jsem zvědavá,kdy zabere. Já bych šla klidně hned :slight_smile: Táta už spí,přišel nějakej zmoženej a já tady budu ještě dobu uspávat...Doufám,že bude spát v noci...
8. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka - :slight_smile:)) tak to známe - obědvala jsem i kolem čtvrtý odpol:slight_smile:) No a se dvěma dětma.......14 dní po porodu mám nahoře už jenom 3kila - takže no comment:slight_smile:

A to jsem teď u našich, Matějovi už skončila dovolená, takže bych se na Smíchově s 2 dětma zbláznila. Zvlášť teď, jak pořád prší. V malým bytě by akorát Matýsek malýho budil. Se stěhováním to vypadá tak na konec srpna a to ještě v tom lepším případě - nechtějí nám schnout podlahy. Teď bych potřebovala ty 30 vedra.
8. srp 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk čajík je od Humany :slight_smile:
@pepsilight strááááášně moc gratuluju :slight_smile: ať jste zdraví a spokojení :slight_smile:
8. srp 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@msevy to je od Matýska hezký, to Míša pomáhá rovnou s Niky, ještě jí nenapadlo si vzít třeba panenku, ale ona si s nima nai nějak nehraje, to spíš s pianem, balonem a autama :grinning: to říkám furt, že jí to zapomělomezi nohama narůst :grinning: Míša spíš zase chce vidět hovínko, když se Niky vykadí a vždy to komentuje stejně: Ty můj bobánku ty smrdíš!!! Bobánku říká Verči :grinning: jsme ráda, že někdo napsal názor na plínky z Dm, taky je mám v plánu zkusit, nám u Mišky seděly jen Pampersky, jinač vše pročůrala a to sjem jí přebalovala často, tak nevím :astonished:

@misi.21 tak to ti přes den krásně spala, to Niky vstala po 7hod.ráno na jídlo, celý den byla vzhůru, usla až v 18hod, tak jsme jí v 20hod,vzbudila na koupání, najedla se, uložila jsem jí a už na štěstí spinká :wink: vůbec ti to nezávidím, protože dvě noci zpátky jsme naspala 4hodiny a to mě přes den pak chytaly už mdloby :unamused: vydrž, držím pěstičky aby brzo usla, já se jmenuji Simona a mělajsem otočený spaní, kamoška je taky Simča a ta prej taky spala obráceně, tak zda to jméno nemá takovýdle prokletí :grinning:
8. srp 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co mili01??? poslední těhulka už má prďolu u sebe?
8. srp 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup tak tady HUmana k sehnání není, objednávala jsme jí z jedněch stánek, dkyž byla Míša malá, mají tam i flašky, tak sjem dnes koukala, tak asi udělám objednávku, ještě tam zkouknu hračky a udělám asi větší nákup rovnou i na vánoce :grinning: já už totiž dokonce mám nějáký dárečky, jsme prdlá, cooo :grinning: ale co za 4měsíce jsou tu vánoce :grinning: už se na ně moc těším :slight_smile: jaks e tenčajík jmenuje? mají jich víc od 2.týdnů, tak nevím jakej...
8. srp 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jmenujese Aby bříško nebolelo
8. srp 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk a prdlá nejsi taky bych už nakupovala na vánoce s předstihem ale vůůůbec netuším co
8. srp 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup já mám zatím pro Mišku knížku, puzzle, tričko....dál nevím, furt chce kolečkový brusle, tak možná koupíme....ale co Verči teda netuším, oač vše je tu po Míši :sweat_smile:
8. srp 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no je to pecka já už jsem dvě kila v mínusu, včera jsem stihla jen kousek dortu a večer nakonec na pošestý ohřátou polívku, který jsem snědla tři lžíce a vylila ji, fuj už mě přešla i chuť, snažím se aspoň pít pít pít.
@ssimmikk tak chrněla od půl devátý do jedný... takže hlad to byl, teď jsem ji dala prso spí, ale mě přijde že si prostě nevytáhne to zadní mlíčko, nevím myslíte že by to šlo s kloboučkama líp? Zkusila bych je zítra koupit, já jinak fakt už nevím, ona u toho vždycky usne a pak se budí hlady chudák, kdyby jste ji viděli s tou flaškou už byste ji prso nikdy nedali, to byla spokojenost, soustředěnost, najezenost a nakonec naprostá vyčerpanost a dlouhý spánek.
9. srp 2011 v 01:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka to je krásný, že byla spokojená, tak to má být, asi nemá sílu si z prsa vytáhnou najednou tolik co by potřebovala, zkus jen odsávat a dát jí to a uvidíš :wink: jsem moc ráda, že ti spinkala :dizzy_face: s kloboučkama mi nešlo ani u jedné, to neuměly, řekla bych, že to se nadře ještě víc, jak normálně, ale za zkoušku nic nedáš :wink:
9. srp 2011 ve 03:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk asi ne no :frowning2: uvidíme snad to nějak půjde, vždycky ji nechám potrápit u prsu a pak dám co bude ještě potřebovat, demoluju prsa a mačkám mačkám, už mám osmdesát, krásná práce :grinning: nešlo to s kloboučkama? No tak to jsem zvědavá, asi je na zkoušku koupím, kdyby se začla víc snažit bylo by to super, nebo zkusíme ještě nějak změnit polohu, no jsem na to zvědavá
9. srp 2011 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tak nakonec usnula V 11 v postýlce v obýváku a já s ní vytuhla na sedačce,vzbudila jsem se v 1 a to už nemělo cenu se stěhovat do ložnice,protože ve dvě vstávala na jídlo. Usnula pak až o půl páté,byla jsem hotová. Zkoušela jsem ji dát do postýlky,ale tam brečela,takže vytuhla u prsa v pokojíčku. Já už neměla sílu,tak jsme do 7 spali tam a teď zase jen jíst,jíst,jíst... Teď leží v postýlce,ale asi tam dlouho nevydrží.. Bude chtít ještě dojíst. Já to nechápu,ušetřila by si tolik energie,kdyby se najedla najednou,ale to né... To je na třikrát a věčně u toho usíná...
9. srp 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý vado ženy jak to jako děláte že tak hubnete :zipper_mouth: :frowning2: to vám dávaj ty děti tak začudit? já mám stále skoro 5kg nahoře a žádnou lítačku nemám :frowning2: a žeru jak protržená :frowning2: tož to asi jen tak neshodím :frowning2:
9. srp 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup upřímně bych radši měla sto kilo a spokojený miminko... 5kilo nic není, to dáš dolů hnedle, jen si užívej že jsou hodný
@misi.21 máme to teď uplně stejně, jí na třikrát, po chvilkách, vždycky usne, jak se probere a zjistí že nemá prso tak je to nanovo, tak já nevím co s ní. Odstříkávám, abych ji nemusela dávat ten nutrilon, přijde mi že má po něm ty prdíky horší, dneska ráno se docela kroutila a brečela, to už jsme od nich teď měli relativně pokoj a prdí i ze spaní, na chvílu usnula, jdu taky
9. srp 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
koukám,problémy jsou všude...
Kačka jí jak kdy.Někdy spořádaně saje a někdy u toho brečí,vzteká se ,tahá mi prso sem a tam,takže se mi to prostě nemá šanci zahojit a budu trpět už asi napořád.Po kojení-max 20-25 min-podle toho,jestli jí nebo spíš spí,dostává lahev s Nutrilonem,jednou za den se mi podaří nashromáždit víc odstříkanýho mlíka,tak dostane to.Mám lahev od MAM,kde to neteče skoro vůbec,musí se snažit,takže by neměl být problém to kombinovat.Ale je fakt,že před každým časem krmení už se trochu bojím,jak to půjde,jestli to kojení k něčemu je,když to tak bolí a nevím,jestli něco vypije..U Šimonka jsem používala kloboučky a bylo to v pohodě.Prsa se mi zahojily a jemu to vlbec nevadilo.I jeho jsem pak dorkmovala z lahve.Kačenka je ale fajnovka,nejde jí to s nima a bolí to skoro ještě víc,než bez nich.Občas mám stavy,že uvažuju o úplným konci kojení,ale zatím se ddržím,i když zuby nehty.
9. srp 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 vydržet a nevzdávat to. Já taky mám stavy,kdy bych jí dala flašku a ona by se pořádně najedla a byl by klid,ale zase si říká,že dokud přibírá,tak mlíko mám,tak by to byla škoda... Mám doma půjčenou od ségry odsavačku,ale jen tu obyč,jak se mačká balónek a hrozně mě to s tím bolí. Tak nevím,jestli by to bylo s jinou lepší?? Holky co odsáváte,to má bolet,nebo jak to máte vy?? Než bych odsála 50,tak bych se asi rozbrečela...
Já chci vydržet to šestinedělí a pak jestli se to nezačne upravovat,tak budu dávat z flašky,protože na to nemám nervy,kojit většinu noci...Ale chtěla bych jí dávat moje mlíko a ne kupovaný,tak uvidíme,jak to všechno bude...Po noci mám prsa úplně měkkký,zvládla vypít obě,což prostě nechápu,takovej malej človíček a tak moc jí :slight_smile:
9. srp 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 ty jo, tak to já měla přesně taklhe s tím kojením, jako ty.i ty lahvičky MAM jsem koupila, no a nakonec krmím jenom z lahviček. mně se dělali ty prasklinky na prsou a malej pak pil s mlíčkem i krev, to bylo hrozný :frowning2: seš dobrá, že to takhle dáváš, já to vzdala, páč se mi zdálo, že to nikam nevede. odstříkávala jsem, ale stejně to bylo jen na jednu dávku za den, no prostě hrozný.
holky, vážně vás obdivuju s tím kojením, mně by už dávno trefilo.
9. srp 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já nejdřív měla odsávačku ruční a strašně to bolelo a trvalo to dlouho. pak mi manžel koupil elekrickou a bylo to super, za chvilku odstříkáno, vůbec to nebolelo, fakt doporučuju. akorát je to drahý, no. ale jestli chceš pokračovat, tak do toho jdi. já jí bohužel moc nevyužila, ale u druhýho už se mi to určitě povede :slight_smile:
9. srp 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 zatím držím,taky si říkám,že do konce šestinedělí,pak už bych to asi vzdala.Já odstříkávám rukou,docela to jde,odsávačkou si moc ničíš prsa,aspoň teda ruční..
9. srp 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jo tak to jsem nevedela mam to mliko kdyby nahodou pac nez jsem sla k doktorovi tak jsem jen kojila a myslela si ze nemam mliko jeste jsem to neotevrela je to jen pro pripad .... ja mam taky tatu furt v praci mame hodne velky poplatky takze se vidime malo a ted to bude jeste horsi musime holt vydrzet jinak to nejde ale zitra jde poprvy do prace ja se zblaznim to probrecim zase den mam z toho strach
@dpetulinka ja nevim ale musis si ji poradne narvat na prso me to jde a nebo mas tak veliky prsa ze to odsavacka nebere :DDDD ja povetsinou odstrikam 20 a dobry snad se to uz srovnava zatim jsem odstrikavala 2X jinak ne ... :slight_smile:)
@msevy super tak to moc dekuju jsem rada ze jsou dobry jsem zvedava jaky budou nam .... jeje to je hezky ze mas takovyho pomocnika je pekny kdyz chce pomahat jaky to ted mate s rannim curanim poad se pocurava ??? nebo je to lepsi ?

jinak dnesni noc trosku narocna malej vstaval sice 2X na papani ale na taaak dlouhy jsem spala asi s otevrenejma ocima asi jsem hnusna ale tak jsem v duchu nadavala pritelovi on tam tak krasne spat a chrapal a ja na nej koukala a takkk mu zavidela ale zaslouzi si spanek lita kolem me jak kolotoc ja ho fakt nemit tak umiram
9. srp 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 u nás ty elektrický půjčují,tak to možná vyzkouším a podle toho bych koupila. Ale jak říkám,počkám do toho září,třeba se to fakt začne upravovat a malá se naučí pořádně sát.
@petrunka01 já když odstříkávám rukou,tak mi to lítá všude možně...

Holky taky vám mimča ze spaní dělají takový zvuky?? Myse jí vždycky smějeme,ale když začne v noci,tak je to mazec...Divím se,že se tím sama nevzbudí...
9. srp 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight neboj,to zvládneš,musíš,nic jiného ti nezbyde. Já měla taky strach,je to fakt podpora,když je doma,ale to nejde,no...Chudák musí makat,tak já musím vstávat a starat se.
No nic holky,jdu si lehnout,jsem KO,snad na chvilinku zaberu,než se malá vzbudí.
9. srp 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jo presne vzdycky se leknu pac to dela i po pul hodine spani ze zase vstava a ma hlad ale jen se krouti ty zvuky a pak klid snad to vyrdzi tesim se az bude spat cenou noc nevite od kdy deticky spinkaji celou noc ???? :D
9. srp 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no asi jak který,ségra má klučíka 14 měsíců a vstává furt :slight_smile:
9. srp 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 no malá mi dělá ze spaní v noci hrozný zvuky, kolikrát vylítnu co je...někdy se nadechne a až pochvíli vydechne, brrr
9. srp 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já odstříkávám do širší skleničky a docela to jde

@pepsilight z toho si nic nedělej.Já manžela odstěhovala do pokoje,protože mě rozčilovalo,jak si spokojeně spí a já jsem vzhůru.Dneska jsem na něj navíc byla hnusná,když šel se starším na výlet a já tu zůstala sama.Přeju jim to,Šimonek si to musí taky užít a ne sedět doma,to je mi jasný,ale přišlo mi to líto,no...už je to lepší,nějak to zvládnout musíme.Manžel má ještě tenhle týden dovolenou,pak to nastane,budu doma sama s oběma,než půjde zase Šíma v září do školky
9. srp 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight rvu ho tam co to jde a nic :grinning: ten tlak mi přijde malej, no odstříkávat 80 ručně to je za trest :grinning: ale asi mi nic jinýho nezbývá, když bude nejhůř zkusím sehnat elektrickou.
@misi.21 jo taky mi malá tak nějak kručí a heká kolikrát zbytečně vstávám a jdu se kouknout co se děje a nic spinká. Teď chuděrka konečně usnula a dostala škytavku a ta ji vzbudila :frowning2: :angry: :angry: :frowning2:
9. srp 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 mě uplně vytáčí když jsem od čtyř vzhůru a Ondřej se v osm vzbudí a ještě mi vypravuje jak je strašně unavenej... jak kdyby celou noc vstával, jsem pak na něj už i hnusná
9. srp 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dpetulinka hihihi, aspoň nejsem sama kdo to tak má :grinning:
9. srp 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek