• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
ahoj holky, koukám co stránek musím dočíst. ráno to vypadalo na sluníčko ale už se to zas kaboní..chjo

gratuluju novým maminkám k miminečkům
já měla perné dva dny, možná se mi začal dělat nějaký zánět v prsu, mladej tak tahal až mi strhnul žlázu a ukrutně to bolelo, do toho hlava, horečky. dneska už mi je líp, včera ráno jsem ještě dojela k zubařce s holkama, ale po obědě padla a opět jsem měla stavy horkosti a zimnice. no snad je to za mnou. odpol pošlu tátu samotnýho s kočárem a když neusnu tak budu dočítat.
9. srp 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight
@misi.21
@ssimmikk

no my máme ze spaní taky šílené zvuky,až jsem si ze začátku říkala,že to ani není možné,takový prcek a takové jakési "chrochtání" "chrčení" nevím jak to popsat,a malý to dělá aj když sa začíná probouzet,tak sa kroutí,chrochtá a až pak bečí...
9. srp 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa
ahoj, tak sa dívám, že máme asi stejně staré chlapečky,že? Taky jste 11.7.?
9. srp 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jj, 11.7. chvilku po půlnoci, rodila jsem v neděli normal, ale nešla mi děloha dolů tak se rozhodli v 23.45 tak jsem si říkala že to do půlnoci nestihneme a datum mají krásný 11.7.2011, kamarádka mi říkala podle karet že mě překvapí datum, že to vychází takhle s tím rokem mi došlo až když mi to poslala
9. srp 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím,že s tím jídlem to máme všechny stejné,já kolikrát ve 2 teprv snídám :sunglasses: teď prcek usnul,tak toho využívám a výjimečně "brzo" už aj obědvám!
9. srp 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem to nějak nedopsala, že se rozhodli na císaře, než mě připravili tak bylo po půlnoci
9. srp 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jj datum krásné, 11 je moje číslo,tak jsem si to aj myslela,že Filípek mně udělá radost a přijde na svět 11.,a fakt! Mně praskla voda v neděli 10., a čekalo sa co bude,no a on jak kdyby čekal na to krásné datum - protože kontrakce mně začaly o půlnoci a malý byl v 6 ráno na světě :slight_smile:
9. srp 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jejda,takže císařem,jo?A už jsi v pohodě nebo neco ještě bolí?
9. srp 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 no my taky bojujeme s kojením, ale ted jak povyrostl, tak začal sát i z toho co mu to nešlo kvůli bradavce.ale tím jak jsem si ho odstříkávala jsem zjistila že z něj vytáhnu mnohem víc než z toho co sál sám, navíc mě to prso ted dost bolí a přitom mi nejde odsát.no jsou to akce, ale taky se mi to nechce vzdávat, kor když je léto, mám pak pocit že vím že se i napil. kloboučky u nás fungovaly taky tak max dva dny, pak jen házel hlavou a bulil a mlíko bylo všude. určo se to ještě srovná a bude to lepší
9. srp 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to opravdu nejsi :slight_smile: holky já už se tak těším až tohle období skončí pane bože
9. srp 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jizva se mi hojí ale ty první dvě holky jsem porodila normal a čekala jsem jak si i to třetí hned pochovám no a oni se neptali a dostala jsem celkovou anestezii, tak jsem ho viděla až dopoledne a to jen ani ne 5 min.byla jsem z toho dost špatná, i s tím kojením zápolíme, mlíko se mi spustilo až dlouho tak dokrmuju, byl to boj, i tak ho bylo málo. zhubnul mi půl kila, v porodce pořád čekali že se mi to asi samo spustí, protože neporadili nic a přišli až že kluk je dehydrovanej a má už horečku tak že to chce příkrm. já za něj bojovala už dva dny..no lepší nemyslet na to a ted už to brát že to bude pořád lepší
9. srp 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 to verim ze je ti to lito me by bylo taky hrozne vas maminky obdivuju ze mate dve a ja tu knucim u jednoho doufam ze se brzy vse zlepsi a budem resit neco jinyho :slight_smile:))
@dpetulinka haha :D tak nastesti tohle mi nerika pac kdyby jen cekl tak je mrtvej :D dneska jsem vstavala fakt s nechuti a s taaaak velkou navou nechala jsem malyho rvat tak tri minuty nemala jsem silu musel vstat pritel prebalit a podat ja nemohla taky vam tatinek u toho prebalovani tak rve :D ja dostavam zachvaty smichu
9. srp 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Martin teda hodně pomáhá,o domácnost se stará vpodstatě on,to je fakt,já jen peru,věším prádlo a žehlím.Vstává brzo,ale to je jen jeho vůle,páč MUSÍ hrát ráno poker na netu,večer je na to moc unavenej a přes den nemá kdy.Je to jeho koníček,to beru,ale i tak mě naštve,když po obědě kačka spí a on si musí lehnout na gauč,protože je děsně unavenej,ačkoliv spal celou noc a ten gauč samo zabere mně,že...
9. srp 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsme po ko s malou a máme náušničky ... malá byla moc statečná plakala jen když jí to propíchla a pak byla klidná a je doteď spinunká .... Tak jsem ráda , že to tak dopadlo ... máme 4,27kg .... tak za 14 dní skoro 30dk nahoře .... za 14 dní jdeme zase na ko a budeme se očkovat na ty rotaviry a prý mám donést počuranou látkovou plenu, že se tam dělá jakýsi test ...
9. srp 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepsilight tak náš tatínek ještě nepřebaloval,ani nekoupal,bojí se.Zatím působí jen jako nosič a uspávač,ale to mu jde dost dobře.Akorát nenechá malou ani chvilku brečet,takže si rychle zvykla usínat na ruce.To se asi po...až tu budu s dětma sama a budu se muset věnovat Šimonkovi-čistit zuby,dělat jídlo ...
9. srp 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nakonec ta noc nebyla tak strašná. Davídek se budil 2x, pak zase hned usnul. Matýsek spal až do rána, takže nakonec pohoda. Zato teď, když má odpočívat, tak dělá všechno co já s Davídkem. Uspává zajíčka, musí ho přebalit i jako namazat - protože já taky přece Davídka mažu. Asi mu koupím panenku:slight_smile:
S odsavačkou problém nemám, mlíka mám naštěstí dost, 2x už jsem odsávala do lahvičky - musela jsem odject, tak aby naši měli zásobu kdyby něco a všechno bylo v pohodě. Malej to z lahvičky vypil - mám lahvičku MAM z DM a je super. Antikoliková, dudlík je ve tvaru bradavky, takže pil bez problémů. Odsávám z jednoho prsa tak 100ml, ráno se probouzím s mokrým pyžamem, jak mi teče mlíko skrz koj.vložky:slight_smile: Snad to ještě nějakou dobu vydrží....
Jinak s těma plínkama - Matýsek Huggies i Pampersky totálně pročural, byl vždycky mokrý až na zádech, ty nám nevyhovovaly. Takže já jsem 100% spokoj.se těma Babylove z DM. I s kosmetikou Babylove. Párkrát jsme měli i plínky z Tesca - obyčejný Tesco a taky nebyly špatný.

9. srp 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight u nás taky táta nepřebaluje,ani nepřevlíká,jenom nosí a tak...Bojí se,že je prej taková křehoučká,tak prý až bude větší a taková pevnější,alle to si musí ještě nějakej ten pátek počkat... Blbý je,že chodí z práce kolem šestý většinou a to malá ještě spinká,tak si jí teď moc ani neužije.Chce ji budit a já jsem zase ráda,že spí,když vím,co mě čeká v noci... Včera mi říkal,že by nevěřil,jak má lehký spaní,že ho to hekání a chrochtání budí :slight_smile:
@hradilenka jé,tak z vás už je fakt holčička... A nechávala si píchat nebo nastřelovat?? Já bych radši nechala nastřelit,protože to mám vyzkoušený a vím že to moc nebolí,ale nevím jestli to můj dr dělá...Chtěla bych taky co nejdřív,chviličku si popláče,ale nepamatuje si to.A co čepička,neplakal,když si jí ji nasazovala??
9. srp 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena - s tím chrochtáním to je u nás stejné - občas to vypadá, jak kdyby byl malej astmatik... ale je to prý normální. Občas je to ale dost hrůza.

@pepsilight - noční počurávání najednou přestalo. Tak to asi bylo tím přetlakem, jak nevěděl co se bude najednou dít. Ale stejně se chová jinak než dřív - snažím se s ním pomazlit jak to jenom jde, aby věděl, že je pořád můj hříbeček:slight_smile:) Ale samozřejmě vnímá to, že je tu ještě někdo jiný. Snad se i to časem zlepší.
Manžel taky strašně pomáhá - kdyby mohl, tak i kojí :grinning: Kdyby ty první dny po návratu z porodnice nebyl poblíž, tak se asi zblázním. Jinak já ležela na P1 a přístup personálu byl taky super. Jediný, co jsem hodně rozdýchávala, byly ty sprchy a záchody .To byl děs. Jinak naprostá spokojenost:slight_smile:
9. srp 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska konečně neprší a já s malou stejně nejdu ven,kvůli těm očíčkám,aby jí do nich nenafoukalo a nenaprášilo. Jsem jak blázen,včera lítám venku s kočárem v dešti a dneska nic...

Vstávala o půl dvanácté a ted to zase vpadá,že usnula,tak jdu něco rychlého ukuchtit a uklidit ten bordel v kuchyni. Manžel se sice o všechno postará,ale ta kuchyň mu nějak nejde,nebo spíš nebaví :slight_smile:
9. srp 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 naše dr jen píchá , tak je má píchlé ... jak říkám plakala jen když jí je píchla a když se nasazovala čepička tak nic ... takže v poho i píchání :slight_smile:
9. srp 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight u nás taťka ještě nepřebaloval a řve i z dálky ...
@petrunka01 tak to skoro závidím, já teda neudělám skoro nic, ale Ondřej ten max umeje nádobí když o stihne a někdy ani to ne. Dnes přijede snad aspoň na koupání, ale ve čtyři vstává, jezdí domů večer, když jezdí, normálně tak okolo desátý a nebo vůbec, upřímně jsem hotová, zaprvé je to šílený, nedojdu ani na nákup, kvůli pěti minutám se mi malou nechce tahat do kočáru a když vím že celou cestu prořve jsem akorát otrávená, dnes to musíme zvládnout, ikdyž bych šla radši spát než na procházku, ale musím ji uvozit, abych pak mohla nakoupit a třeba taky něco uvařit, ikdyž to se bude řídit spíš podle mrňky.
9. srp 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A náš taťka i přebaluje a koupe ... hojšá , nosí ... jde mu všechno ... kdyby mohl i kojí .... v noci k malé vstane .... žádný problém ... je jeho milášek :sweat_smile:
9. srp 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: taky mám doma takové zlato-přítele... se divím, že ti dva nejsou bráchové :grinning: ... stejná škola, povolání a docela i trochu podoba :grinning: :grinning:
9. srp 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem se těšila, že dnes prvně zamachruju a překvapím přítele, že mu příjdu naproti do práce s malým v šátku, ale malej má na šátek svůj názor a ne ne nelíbí... chjo... budeme trénovat :slight_smile:
9. srp 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Ahoj, Ty jsi tu také dlouho nebyla. Gratuluji k Filípkovi :slight_smile:
9. srp 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
taťka měl teda včera koupací premiéru :grinning: snaží se to zas říct nemůžu, ale nějak mu to všechno dýl trvá :slight_smile: chtěl by si s ní hrát, jenže na to je jaksi malá :grinning:
9. srp 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: nooo .... leda že by byl stejný otec .... :grinning: :grinning: :grinning: matka je jen jedna ... a prý má dětí jen 5 :grinning: no tak aspoň v něčem jsou ti naši chlapi hodní :wink: .... že?
9. srp 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jéé ahojky ... tak Filípek jo? Taky jsem to měla napsáno na kluka ... tak gratuluji :wink:
9. srp 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jééé tak Ty máš šátek jo? Tak překvápko by to bylo dobré, já jsem nad ním taky už uvažovala ,,, ale to jen že bych si tam malou foukla když jdu tady jen na crboše s Bleškou .... abych nemusela vytahovat tu naší ofroadovou káru :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky napište mi tady prosím jakou kdo má značku toho kojo polštáře .... je toho na netu tolik že jsem z toho jelenice :angry: :grinning:
9. srp 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek