• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka v porodnici byl skvělý kojopolštář "teplo domova" a tady mám nějaký také český, bez cedulky (koupený v Daře ve Valmezu za 650,-)
Nojo, já jen, že jsou si svým způsobem jacísi podobní :wink:
Jj, šátek dlouhý jak týden, hezký a malému se to nezamlouvá a já jsem z toho na nerva :rolling_eyes:
9. srp 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Díky za tipa ... asi zase objednám vagón kojo polštářů z netu a budeme rádi že nám sedne jden :grinning: :grinning: :grinning:
Šátek si kupovala a nebo vlastní výroba? Si kup tu klokanku na nošení :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posílám něco na lámání hlavy :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.ultrapc.cz/magicka-koule/
9. srp 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak po delší odmlce se opet hlásím,v pondelí jsem byla na gynde a prej ta rána vypadá docela dobře,tak pokud to takhle pujde dál,tak ve čtvrtek me vytáhnou stehy,juchuuu kéžby to bylo dobrý a já se zhojila....dnes sme byly u detský na převážení a malá od pátku přibrala 90g ,tak taky veliká radost,protože predtím za týden přibrala jenom 10g,no kojení pořád boj,ale bez kloboučku ani ránu a od víkendu taky odstříkavám mlíko a dávam pak jako dokrm,když se nají z prsu,no odsávačku mám avent a je dobrá,jen já mám pocit,že mám málo mlíka,protože z ní odsaju z jednoho prsa jen tak 20-40...no ale podle pediatričky je to v pohode a prej si mylsí,že já mlíka mám dost,jen malá nemá takovou sílu to vysát,takže boje pořád pokračujou a už bych ráda,kdyby se to zlepšilo a malá se v pohode napapala z prsu,dneska sme dostali od pediatričky i příkrm,takže po každým kojení dávame 30 ml nutrilonu,tak doufám,že malá konečne začne v pohode priberat.....
9. srp 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem tak dnes byli na výstavě Floria ve Věžkách. Martin chtěl koupit česnek na sazení a chtěli jsem nějakou misu na hřbitov. Tak vše koupeno. Byli jsme i s dětma. Honzík v pohodě akorát chtěl pořád koupit nějakou hračku a Míša naštěstí celou dobu prospala a vbzudila se jenom na jídlo. Ani se nedivím že celou dbou spala. Měli jsem šílenou noc. Usnula v 9 a spala do půl1. Chtěla jsem ji nakrmit, ale dělala takový binec že nám to trvalo přes hodinu. Chudinka naše malá má rýma a trošku kašle. Ještě že máme tu odsávačku na hleny na vysavač. Jinak bych se asi zbláznila. Zatím je celkem v pohodě ani není moc protivná.

Holky mě taky vytáčí že Martin v noci v klidu spí a musím vstávat ke řvoucí Míši. Nad ránem jsem dělala mrtvého brouka a čekala jestli vstane nebo ne. Měl štěstí že vstal jinak bych mu asi vynadala. Míšu nakrmil a pak uspal.
Honzík byl dnes vyspaná už v půl7 tak to byl docela mazec. Já jsme spali a Honzík si to napochodval k nám do ložnice no tak jsem byla hned vyspaná. :frowning2:
9. srp 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Ahoj, klokanku ani nic podobného právě nechcem, dokud je prcek malý. jak tam děti "sedí", tlačí si na páteř.. šátek jsem koupila-tedy objednala přes Honzovo sestru v Polandu za polovic a nakonec dostala dárkem :sunglasses: jestli si malý zvykne, pořídím ještě nějaký jednobarevný :slight_smile: líbí se mi hrozně elastické MaM, jak jsou k nim i dračí čepičky a bačkůrky-cool :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hihi, to je dobrá strategie-objednat, vyzkoušet a vrátit co nesedí :wink: . přiznám, mě by nebavilo ty záležitosti s vracením (odeslat zpět, hlídat jestli přišly penízky zpět atd...)
No pro mě je hlavolam i prdíky malého :grinning: ale na ten odkaz jdu mrknout :slight_smile:
9. srp 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a jakej úvaz si vyzkoušela?? já malou nacpala do kolébky a vydržela mi v šátku 4 hodinky na houbách.
9. srp 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo ty s čepičkama jsou božský ale ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Ahoj, náš malý už asi týden pčiká a nosík mu "vysávám" každý večer před nebo po koupání.. jinak by v noci chrochtal, jak má soplíčky. je to fakt super vynález ta odsavačka, souhlasím!! a naštěstí zatím moc proti tomuhle smrkání neprotestuje :slight_smile:
@tasmailla1 Ahoj, to je fajn, že už se to hojí normálně!! tak ať Nutrilon malé sedne dobře-bříšku. a neboj, po něm se přibírá dobře :wink:
9. srp 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka zkoušela jsem kříž s kapsou venku a pak obyč kolíbku a ve všem se mi začal příčit do oblouku a plakat. kříž málo utahuju, protože mám pocit, že ho tam pak nevsoukám a on je tam pak právě nakřivo, jak to nemá být.. asi je to mojema rukama... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
Jj, ta cena Mam je fuj.. občas jsou na bazárku, ale nevím, jak ty elastické mají výdrž..
9. srp 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo, ta koule je hustá, kde to bereš? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. srp 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak teda u mě magická koule selhává :grinning: :grinning: :grinning: tedy pokud je výsledek nula, tak to nikdy nevyjde :grinning:
9. srp 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, odkdy maj mimča zvládnout zvednutou hlavičku? my trénujem, asi tak dvakrát denně, páč on jindy buď řve hlady nebo spí. a jako snaží se, ale neudrží jí dlouho. občas se i snaží vzepřít o ručičky. jak jsou na tom vaši broučátka?
9. srp 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Myšičky, jaký máte šátek??? :dizzy_face:
9. srp 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 vždycky mi to nějaký " Lojza " přepošle na mejl ....
@druidee Tak s nulou jsem to nezkoušela , ale jinak mi to vycházelo :grinning:
9. srp 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 našeho to docela baví, někdy drží hlavu jako nic i minutu, jindy mu to vůbec nejde-ani na ručičkách se nezvedne. platal jsem se pediatričky, říkala, že můžeme zkoušet při každé příležitosti-přebalování, po koupání, prostě kdy na to má náladu, po chviličkách trénovat-podle miminka. ale od jakého věku přesně, to nevím..
9. srp 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak mi HOnza vysvětlil princip té magie. zjednodušeně: vyjde na obrázku vždy to, co je zrovna u čísla 9 :dizzy_face:
9. srp 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ono by možná právě bylo fajn mít elastickej už na teď, že by si se nebála to dotáhnout
Já mám dva Vatanai po Aduš a elastickej medley-ten všicni pomlouvají ale já jsem celkem spokojená a hlavně byl levnej, chtěla bych nějaký elastický lepší značky ale uvidím jak zbydou peníze
9. srp 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka jů, Vatanai má moje nej kámoška, od které jsem okoukala i látkovky :dizzy_face: já mám ten polský Nati Namib.. asi máš pravdu, zkusím projít bazárky, nebo našetřit třeba na ten Mam.. a najít maminku nosičku někde tady v okolí, ať mi spraví ruce a uzly :grinning:
9. srp 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy tak to jsi mě potěšila, že ta lahvička je dobrá, máme dudlík od MAMu, měla je i Miška a spokojenost, tak jsem koukala teˇi po láhvi :wink:
9. srp 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@hradilenka
ahojky,děkuju :slight_smile:
9. srp 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak to je mazec,ale bude už jenom líp,musí!
9. srp 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy to su ráda,že to nemáme jenom my,já jsem si ze začátku myslela,že je snad nachlazený,nebo jak říkáš - astmatik,dost mně to vyděsilo,nechápu,kde sa to v těch prckoch bere...
9. srp 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 odkdy mají zvednou to nevím,taky trénujeme,ale jak říkáš,buď řve hlady nebo spí,takže mockrát za den to nejde.. Teď třeba 2 hodiny jedl,vzteká sa u toho,cucne a pak už vyhazuje ven a vzápětí zase hledá,nevím,co to má znamenat,každopádně zas nic neudělám,furt enom kojím mám pocit :slight_smile:
9. srp 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight @ssimmikk holky, jak píšete o těch zvukách miminek ze spaní, já z toho první týdny šílela, nervovala a nespala. protože v porodnici jsem ho měla jen jednu noc u sebe a to půl noci prořval a přes den spinkal ukázkově, ani nepípl, tak jsem to ani neznala a teď mi doma pořád jekal a hekal a mručel ze spaní... teď už je to lepší s těmi bio gaia kapkama... ale kolikrát jak mručí, tak říkáme, že bude mít hlas jak správný metalák :grinning:
9. srp 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Leni a co Cosmo??? spokojenost?? :slight_smile:
9. srp 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena můj malej chrochtal, když mi ho poprvé donesli ukázat po císaři. všechny miminka tam kňourala a to moje na mě chrochtalo :grinning: :grinning: teď chrochtá už jen když mu nevyčistím nosík :wink:
9. srp 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, malá na mě někdy jako kdyby vrčí, tak jí vždy říkám: jen si zavrč na maminku
9. srp 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýýýýýýýý, nevím co se stalo, spala, v šest se najedla, tak nějak nic moc, jako to teď má, tak jsem si říkala, to zas bude řev, v sedm koupačka, od půl osmý spí... zapomněla se po koupání najíst, hned vytuhla, koukám jak péro z gauče, čekám kdy se vzbudí a jaká bude noc
9. srp 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no muj malý právě v porodnici ty zvuky nedělal,ani moc nebečal,enom tak pomňoukaval jak koťatko :slight_smile: zato ted když spusti,tak to je rachot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek