• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka no tak malá mi včera taky usla po 18hod.,pak jsme jí vykoupala, zase schrupla, pak se najedla a spala dál, dnes to je podobný, tak doufám, že bude spát....ale je fakt, že verča přes den nespí :astonished:
9. srp 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@dpetulinka tak u nas je to supez nej bych si er jak pise hradilenka tak kdyby mohl kojit tak koji :slight_smile:)) koupeme spolu prebalujeme spolu vsechno delame jak rika sme par musime si pomahat a ja ho za to tolik miluju bych si ani neuprdla :slight_smile:))
@msevy no tak to je super asi se bal co bude tak je fajn ze to takhle dopadlo :slight_smile:)) jinak na ty 2 se to dalo byli tam dve sprchy a z toho jedna byla soukroma takze ja jsem chodila jen tam a skoro nikdo tam nikdy nebyl takze parada u nas se to dalo :slight_smile:))
9. srp 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena Taky mám doma koťátečko :sweat_smile:
9. srp 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám že budeme mít klidnější noc. Míša před chvílí usnula tak snad bude spát aspoň do půl1. Odsála jsme ji soplík. Chudina tak ji to teče z nosu a ten kašlík. Zítra raději zajedu k dr. Honzík je na tom stejně. Martin je noční tak se Honzík nastěhoval do jeho postele a že bude spát s náma a Míšu chtěl vedle sebe. :slight_smile: Je to prostě velký brácha.
9. srp 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám noční směnu, malý se rozhodl odolávat spánku :slight_smile:
Poslední dobou mi dělá pořádné hovadinky u jídla... kdyby dělal u prsa to co dělá s lahvičkou, tak přestanu kojit dobrovolně, jinak bych o prsa asi přišla :confounded: mlátí s hlavou do všech směrů, drží lahvičku v pusince vší silou, nebo začne tlačit a dřepat si a "zbožňuju" když saje, saje ale nepolyká, pak to prská z pusy ven, nebo nechá volně téci z pusy ven, tak je pak jak prasátko :angry: :slight_smile:
10. srp 2011 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, malý spí docela dobře i když hodně mručí, ale já né a né zabrat..a to bude za chvilku svítat. mimochodem už jde vidět, že se krátí dny... že? před pár týdny v tomto čase už bylo venku světlo. škoda...
10. srp 2011 ve 03:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,tak moje malá v porodnici taky nemručela a pár dní doma taky ne,ale teď se mi zdá,že je to čím dál silnější :slight_smile:

Jinak dneska se malá budila nějak často,ale najedla se a spali jsme. Ale opět v pokojíčku. V devět,když dělala při kojení v sedě kraviny a nechtěla zabrat mě manžel říká,ať ji jdu uspat do opkojíčku,vždycky když kojím v leže,tak u toho vytuhne,jak s ní pak nemusím hýbat,jenže já byla nějaká zmožená a usnula jsem tam s ní... manžel mě přišel akorát přikrýt a dát pusu a já už neměla sílu se stěhovat do ložnice.

Vstávali jsme v 7 a teď to vpadá,že bude asi zase chrupat. Venku hnusně,10° a prší,achjo,ale od zítřka má být prý líp,tak se těším,až vyrazíme ven na dýl...

Jdu narvat pračku,ať to ještě pověsím,než bude vstávat.

V pondělí jdeme taky k dr,tak jsem zvědavá,jak ta naše žroutice přibrala,to bude mazec :slight_smile: A hlavně jak to zvládneme,protože když nespí,tak jí nebo pláče,tak snad tam nebude dělat vyrvál v čekárně...
10. srp 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky, jedna hodná maminka z koníka mi poslala super video s instruktáží, jak masírovat bříško...kdo potřebuje, poslala bych odkaz do IP, tak si kdyžtak pište
10. srp 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska už je Simonce 20 dnů... To je neuvěřitelný,jak to letí... Začínám zvládat uklidit a dokonce se i najíst,včera jsem jedla 4x a odpoledne jsem dostala šílenou chuť na sladký,tak mi moje zlato donesl zákusky a já večer zbagrovala ještě větrník a dvě likérové šoičky. Naštěstí to byla jednorázovka,dneska už sladký nechci ani vidět. :slight_smile: Což je dobře,protože chci hubnout a ne přibírat... :slight_smile:
10. srp 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava ahoj,zatím nepotřebujeme,ale to se neztratí,tak jestli můžu prosit...
10. srp 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo holky, já jsem taková nešika. já malýho stříhla při stříhání nechtíčků :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: krve jak z vola, no mně málem omejvali. teď spí. stříkla jsem na to líh, na pupíček, jinou desinfekci nemám. myslíte, že to bude ok? já jsem takovej debil :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. srp 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 to bude dobrý,neboj. Já měla taky hroznej strach,když jsem j je stříhala. Jak je má měkounký,tak nebylo poznat,co je nehýtek a co už kůžička,no mazec...
10. srp 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 Ahojky , to se stane, příště si už budeš dávat pozor, ten líh stačí. Naší malé rostou hrozně rychle nechtíky i jak se narodila tak je měla velký jako kdyby se vrátila z modeláže nehtů. Tak jí to musím stříhat každý týden. Raději stříhám míň jak víc a máma to kleštičky. Stříháš mu to ve spaní? Jinak se to dělá blbě.... já stříhám ve spaní. To bude oki neboj ... :wink:

Jinak ahoj holky , tady je zase hnusně .... dneska se chci vypravit s malou autem do obchodů se podívat na ten kojo polštář a pak do teska na ty slevy. Tak jsem zvědavá jak to spolu zvládneme ... budeme mít premiéru :grinning:
10. srp 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak se hlasime po trochu probdele noci zrovna jsem vam sem psala a vypadlo to uz jsem mela takovej roman sakraa dneska mi sel mira poprvy do prace a zatim se to da koukala jsem jako blazen ze jsem neco stihle mam vyzehleno peru poklizeno jeste mi zbyva uklidit nadobi ale tam se tolik nezenu dokonce jsem stihla i ranni hygienu a jim fakt super jeste si pujdu lehnout jsem naka vyrizena .... uz jsme i objednany na kycle parada mam radost doufam ze to takhle pujde dal bylo by to super :DDD

@lukava ja bych prosila prosimmm :slight_smile:))
10. srp 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ještě furt?ten náš sa totiž změnil asi po týdnu z koťátkového mňoukání na pořádného tygříka :slight_smile: A to si všichni dělali srandu,že neumí křičat!Haha,už umí a jak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale jinak je to furt moje koťátko :wink:
10. srp 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem asi natvrdlá,ale jak zjistím na bazaru číslo účtu,kam potřebuju poslat peníze?? To mi musí mamina napsat nebo je to tam někde uvedený?? Zlatej Laclík :slight_smile:
10. srp 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Dneska jsem v optimistický náladě.Malá jedla jen jendou v noci,pak usnula a vstávala až ráno po sedmý.To mi vyhovuje,ty dvakrát 3 hodiny jsou docela v pohodě na spaní.Byli jsme na kontrole a super,od čtvrtka,co má příkrm začala pěkně přibírat.Teď už jen,aby mě nebolelo kojení mohla si třeba bez bolesti oblíknout triko nebo si lehnout na břicho a budu spokojená.Večer teda trochu trápí prdíky,ale to snad zvládnem.Akorát teda jsem se nezeptala dr,jestli mám dávat na bříško,ale ono nějak není kdy.BuĎ spí,nebo jí nebo je těsně po jídle.

@lukava prosím taky odkaz
10. srp 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to jsi dobrá,já zatím nákupy jenom s kočárkem tady do místního obchodu :confounded: už bych taky ráda vyrazila na větší nákup do obchodňáku sama s malým,ale zatím si s ním netroufám,vždycky akorát s manželem,kdyby neco ať jsme na to dva :wink:
ale pokud máš obchodňák v místě bydliště,tak je to super!To my tady nemáme (ač to město slibuje už nejaký ten rok :unamused: ), takže bych musela autem nekde poblíž..
10. srp 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@misi.21 já jak jsem tam kupovala,tak číslo účtu mi posílala ta mamina na mail,myslím,že tam to není nikde napsané,aspoň mám ten pocit...
10. srp 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jo koťátko máme stále a někdy ten zvuk přechází do tygřice jak píšeš Ty ... :slight_smile: Jinak obchoďák kam chci je 20km odsud ... :grinning: tak nic poblíž chi chi
10. srp 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, mám na vás 2 dotazy (teda jestli můžu????)Také vás to při začátku kojení tolik bolí??? Mě se z toho až kroutí prsty u nohou :frowning2: Jak často vaše mimi kaká??? Ta moje prdelka třeba i 3 dny nic. :frowning2:
10. srp 2011 v 11:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj taky to mám kolem těch 20 km,ale zatím sa bojím jet s ním sama,snad časem... už aby to bylo,člověk furt trčí doma,zvlášť když je hnusně a nejdem na procházku,autem jsme s prckem jeli zatím vždycky s manželem..
10. srp 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 mně to teda nebolí,ale třeba mamina co byla se mnou na pokoji v porodnici,tak ta se taky kroutila bolestí,jak píšeš ty.Naštěstí to mám bezbolestné :slight_smile:
Mně přijde,že malý kaká snad furt :grinning: ale teď se mně taky stalo,že nekakal chvilku (asi půl dne)...
3 dny nic? tak to nevím,čím to je,zkus se zeptat mudr.,ale pokud ti malá přibírá,tak je to asi v poho...
10. srp 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 ahoj..mě kojení bolí dost,už nevín,co s tím.A to kakání je v pohodě,kojené děti nemusí kakat i týden. jen,kdyby se mimčo kroutilo,tak bych zašla k dr.
10. srp 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Jéé tak to jsem ráda, že nejsem sama. Já už taky zkoušela změnu polohy, mazat krémy a nic. Teďka zkoušim mast purelan, tak jsem zvědavá, snad už něco zabere a pomůže, jinak to nedám s ani těch 6 neděl. Je to očistec. ))-:
10. srp 2011 ve 12:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena To kakání tiše závidim, já si mysllim, že díky tomu nekakání má problémy s prdíky. Je mi jí tak líto!!!!
10. srp 2011 ve 12:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak malá sice přibrala 90g od pondělka, což je podle mě teda dost, ovšem opravdu řveme hlady, takže ji to nestačí, přestože přibírá, takže dnes začínáme dokrmovat :frowning2: ach jo
10. srp 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ráno obleču sebe, Honzíka i Míšu. Pracně je nasoukám do sedaček a uvážu v autě a vyražíme k dr. Dojedeme na místo tak je opět odpášu a přicházíme k dr. Na dveřích se dočtu že mají ještě dnes dovolenou. Takže zase zpět a vše se opakuje znovu. Není to prostě pech. :angry:
Jinak jsem měli skvělou noc. Honzík usnul v půl10 a Míša v půl11 a spala až do půl5. dostala najíst a spala do půl8. K ránu jsem odsáli nosík a spala dál. Honzíks e vzbudil v 7. Kéž by taková byla každá noc.
10. srp 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 je dobře, že jsi dala líh, já četla, že se to má, takže ok :slight_smile:
10. srp 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 s prdíkama nejsi sama, ta mast co máš je něco jak pupík, mám jí taky....prej je dobrej jakejsi olejíček od Sallosu, mají ho údajně v DM, taky se na něj chystám :wink:
10. srp 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek