• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka nic si z toho nedělej.my taky dor¨krmujeme a nakonec jsem za to ráda.Malá spí pěkně dlouho,vypad spokojeně a pořádně přibírá.

@irina84 já si dávám čas do konce šestinedělí,jinak fakt nevím,tohle se nedá dlouhobodě vydržet.Nemůžu mít pomalu ani podprdu,všechno mě děsně dře a bolí.Koupila jsem si tea tree olej,mám se nakapat do olivovýho oleje a tím potírat.Ještě si dělám odvar řepíku a do toho namáčím prsa.I tak se¨děsím každýho kojení,takže nevím,jestli to za to stojí,stejně přikrmujeme,páč nepřibírala
10. srp 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 @hradilenka @ssimmikk díky holky za uklidnění, já jsem dneska nějaká nervově mimo sebe. úplně mně to rozhodilo, jak jsme ho šmikla. už se těším, až bude očkovanej...
10. srp 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 a mlíčko se ti dělá pořád? Já mám strach abych nepřestala kojit úplně
10. srp 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 v pohodě, já otom četla i článek a tam by,o, že je dobrý mít při stříhání nehtíků po ruce líh a vpřípadě nehody to vydesinfikovat, já co ho máme doma si s ním čistím i ksicht :grinning: u nás je fakt užitečnej :sweat_smile:

Holky, koupila jsme flašu od MAMu, máme od něj i dudlík, dala jsmem v tom teď verči najíst, prvně se mračila a koukala docela vražedně, jako co si myslím....vypila 30ml, odbrkla a pka se pěkně přisála a jela, žádný mezičasy, jak předtím, pěkně pila a nepouštěla dudel, snad jí to vydrží a nebyla to jen vyjímka, mají je te´d je slevě v tescu, tak ještě pro něákou skočím :wink: dnes jsem tam koupila kaše od 4.měsíců, mají dobrý ceny :slight_smile:
10. srp 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 mě malá kadí pořád,každé přebalování tam trošku je... Ale takhle malý děti nemusí kadit každý den.

tak malá zase spinká. Dneska mi přijde,že už se mění její chování. Poprvé v postýlce plakala,protože se chtěla mazlit a né krmit. Tulila se ke mě a prso vůbec nechtěla...

Bavili jste se,jak dáváte mimča na pupík. Já dávám tak jednou denně,protože každý přebalko je u nás nemyslitelný,většinou přebalujeme mezi kojením,tak aby se mi nepozvracela. Ale když ji chovám,tak drží hlavinku nádherně a docela dlouho...

Tak už nespinká :grinning:
10. srp 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk - ten olejíček máme a zatím teda nevidím žádný velký změny. dávám ještě před každým kojením Lefax - v noci mi ještě nebrečel, ale kroutí se jak § a třeba hodinu nespí - jenom fňuká. tak to pak nespím taky. Asi to jenom špatně vmasírovávám do bříška. Bojím se ještě kvůli pupíku.
10. srp 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak druhý pokus :slight_smile: Snad spinkáme. Před barákem nám sekají trávu a je to teda pěknej rachot. Sice malou zvykáme na hluk,ale tohle by vzbudilo i mrtvýho. Jako když jede kombajn... A to ještě nejsou pod našimi okny...
10. srp 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 tneboj, nejsi sama, mě se to stalo před asi 2týdny? psala jsem to tu i :grinning: vyštípla jsem mu kousek kůžičky cvakátkem na palečku. také jsem to nalihovala a až to přestalo krvácet a zklidnilo se to, opatrně jsem okolo ranky natřela Bepanten. měl tam stroupek, teď už to vůbec není znát.
Nemohla jsem si přijít na jméno a bála jsem se, co mi na to řekne HOnza, že jsem ho střihla :frowning2:
10. srp 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě malý nejdéle držel hlavičku nahoře když jsem byla v polosedu-téměř lehu a měla jsem ho na sobě. strašně ho bavilo, že je na mě a kouká na mě. držel asi 2minuty v kuse jakoby nic :confused: až pak už začal datlovat a byl unavený :slight_smile: chich, z toho zase když se mu nechce, leží a kňourá a hlavou ani hni :grinning:
10. srp 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka kojím pořád..sice u toho dělá malá občas scény,ale zatím to jde
10. srp 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ahoj Vlasti, no spokojená jsem, jen ten můj cholerik hudruje že se nedá otočit ta rukojeť a těma bočníma okýnečkama u pevné boudy že na něj akorát svítí. Kamarádka šváry od které jsme ho koupili ho nijak nešetřila, tak mi to je líto že tak drahej kočárek neměla tendenci víc opečovávat, no ale každý to máme holt nastavený jinak. no a co vy? spokojenost? dneska u dr. měla paní s sebou tašku teuton, holčička přišla už po svých a pak tam přijeli ve stejné barevné kombinaci se spiritem.
10. srp 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa u nás na malém městě jsem potkala už 4 Spirity :grinning: já jsem s Cosmem spokojená, fakt se skvěle ovládá, ale mám i proti: docela to v něm drncá, když jedem terénem nebo po dlaž.kostkách...si říkám, že malý bude mít v bříšku s Nutrilonu máslo :grinning: a sjezdy na schodech se musí brát jen po dvou kolech-přední otočná kolečka mají menší rozteč a nevejdou se, tak je to občas docela sranda. jinak vážně spokojenost :dizzy_face: -lehký, skladný, paráda :slight_smile:
zdravíme :slight_smile:
10. srp 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jj, tak to máme uplně nastejno. s tím drncáním máš pravdu, u nás je to stejné. máme šílený chodníky a někde silnice tak hodně přemýšlím kam zajet. jinak na skládání super. lehce se nandává i na kontstrukci ta autosedačka, i pro takovýho prcka jako jsem já tak bez problémů. no a co se týče té rozteče předních koleček, na to jsem přišla když jsem měla jet po ostrůvku minule k dr. na první prohlídku, ale ten samý problém mají i se spiritem a jinými. no dřív byly všechny čtyři kola stejné tak to stačilo :wink:
10. srp 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk presne, olejicek od saloosu doporucuje i ta maminka, co mi poslala to masazni video, taky uz mam objednano
@irina84
10. srp 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy hm, tak nevím, já na něj slyšela chválu a chystám se ho koupit, tak uvidím, ale stejně si myslím, že nějáký krém, olej nebo gel nepomůže, prostě si to ASI MUSÍ PRCCI ODTRPĚT :frowning2:
@lukava odkud objednáváš?
10. srp 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava moc děkuji za video :slight_smile: jako nožičkama takhle cvičíme, ale tak moc na pupík jí netlačím tím masírováním, to asi nezvládnu, mám strach.... :confused:
10. srp 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,přeju peknej den,i když venku nic moc počásko,človek nemuže se ani jít s kočárkem projít,už aby bylo líp a teplejc,nebo me trefí šlak,že je pořád jak na podzim....
@lukava jee taky bych poprosila video....dekuju předem.... :wink:

No holky,od včera sme s malou na dokrmu Nutrilonem 30 ml po každým kojení a od rána me po nem pekne blindila,tak jsem nevedela,či je to po nem,nebo po mým mlíku,tak jsem volala mudr a ona,že je možný,že se napije už hodne mýho mlíčka a že je potom přepitá,tak sme snížili nutrilon na 10 ml a stejne me blindila i po nem,tak jsem ji to tedka už po kojneí vubec nedávala a zatím drží,nic neblindí...chtela jsme se zeptat vám to taky nutrilon delal nebo ne???zítra pujdem k mudr na převážení,tak jsem zvedavá,jak sme na tom...ale už by sme mohli začít přibírat a být třeba bez příkrmu.....
10. srp 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk objednavala jsem spoustu vecí z www.slune.eu, meli i koja prdy a plenky s obrazky a vubec skvely vyber
10. srp 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk presne to mi psala ta maminka, ze mela ze zacatku strach, ale ze je to potreba delat poradne, aby to melo nejaky efekt... my ted misto prdiku bojujeme s ublinkavanim, mudra vcera rikala, ze to bude asi reflux, jsme koupili sirup gastrotuss tak jsem zvedava, jestli to pomuze, nastesti honzik pribyva na vaze hezky, takze snad dobry...jsem jednim okem zachytila, ze jste tady resily lahvicky, ze nektere jsou zavadne... az budu muset nekdy odstrikat, lahvicka bude potreba, zatim jedeme na prso, prosim, jakou ano a jakou ne
10. srp 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mate nekdo kolotoc nad postylkou? od kdy na to mimi reaguje?
10. srp 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava máme a ikdyž na to moc ještě nekouká,tak poslouchá,když jí ho pustím.

Holky mě pořát malá zaklání hlavičku dozadu. Leží vpostýlce a zakloní hlavinku a čučí do zdi. Co s tím?? Bojím se,aby pak neměla nějaký problémy se zádama.
A taky mě bolí prsa,ale ne když jsou nalitý,ale naopak když jsou vypitý. Co to je?? Není to bolest,že bych si na ně nemohla sáhnout,ale prostě je cejtím. To je divný,ne??
10. srp 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak třeba jí jen nesdí ten Nutrilon,ne?? Třeba zkusit něco jiného.
10. srp 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem odpoledne s Míšou venku a akorát jsem trochu zmokli. HOnzík s náma napřed nechtěl jít a pak mě volal Martin kde jsem že Honzík brečí že chce jít za náma. Tak mě šli naproti a pak jsem s dětma vyrazili na hriště. Honzík vylezl na provazovou pyramidu a já jsem musela lést pro něho. Honzík se řechtal jak mu maminka lozí po provazech. :grinning:
10. srp 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lukava ahoj, nestíhám dočítat, ale pochopila jsem že máš šikovný video na cvičení, sím pošleš taky ? díky :slight_smile: na chvíli jsem sem jukla, ale jsem pěkně utahaná. kluci šli odpol sami ven tak jsem gruntovala a žehlila a mám toho fakt dost. musím se vždycky co nejvíc vyspat do půlnoci, po krmení většinou nemůžu zabrat a většinou se Honzík od páté hodiny budí každou chviličku takže to už pak spíš klimbu než spím a to mezi tím jí i ve tři hodiny, takže když pak dospím celkem 2 - 3 hodky tak je to dost.naštěstí mi to zatím nějak extra nevadí.
@tasmailla1 taky si myslím že jí nemusí sedět značka mlíka. Honzík taky ublinkával, myslela jsem že to moje mlíko ale jak jsem měla ty horečky tak celý den pil jen Bebu a fakt hoodně toho vyblinkal, lítalo mu to i nosem a to pokaždý, jak jsem pak zas nejdív dala něco ze sebe tak to bylo dobrý.Blinkal zas až teď večer, ale to je myslím tím že dopol jedl o dost dýl jak měl a pak chtěl jíst co půl hoďku, asi si podráždil žaludek i když jsem ho tak často dlabat nenechala. tak uvidíš jak dopadneš zítra u dr. mě můj řekl ať víc kojím -což se říká jednodušše když víc ze sebe ne a ne vydolovat a uvidíme že by mu příště třeba doporučil tu bebu citlivější - nevím jak se jmenuje, myslím že jí má ssimmikk
10. srp 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nás pasení koníků dobrý, ale místo toho se mi překuluje furt na záda, vždy když jí dám na pupík, tak se přetočí....
:confused:
@lukava lshvičks má mít na sobě napsáno bisfenol free a neměla by mít v trojúhelníku sedmičku, byly tolahve od bočka, nuku, dnes jsem koukala v obchodě a už to mají psané i tyto, tak snad to už je dobrý, já koupila MAM a zatím spokojenost :slight_smile: ještě byxly závadný nějáký savičky, odkaz byl nějáký stránky zpátky,to už nevím....
Jinak reflux měla Miška a taky přibírala a až moc :grinning: v roce jí to přestalo, pokud to nepřestane, tak se pak řeší, že se rej neuzavírá ta klopka do žaludku či co, ale nevím....neboj, to přestane :slight_smile:
@misi.21 tak mně malá taky furtzaklání hlavičku a docela by mě zajímaly názory druhých, zda jim to miminka taky dělají :astonished:

@tasmailla1 uvidíš zítra u mudr,., buď je přepitá nebo jí fakt nesedí, hlavně je zvyklá na tvoje mlíko a UM má jinou chuť, tak třeba ho v sobě nemlže udržet....uvidíš...
10. srp 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 ten ti dává rozcvičku teda :slight_smile: počkej až bude učit Mišku lézt všude možně :sweat_smile:
10. srp 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk a zkoušela jsi s miškou nějaké sirupy nebo něco co zabralo na to blinkání, škytavku apod.
10. srp 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa toho se bojím už teď :slight_smile:
10. srp 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava mně mudr.,řekla, že si tím musí dítko projít, když dostalo mlíko co je protiblinkání, tak mi zase nekakala, bylo to zahuštěný a to zase moc zahustilo i stolici, takže my jsme si to přetrpěly celej rok :sweat_smile: některý děti to tak mají, někomu to ustane dřív někomu později :unamused: na škytavku nám nic taky nepomáhá, Verča ji má skoro po každým jídle a když chytne silnou, tak mi blinká :angry:
@lebapa je to beba Sensitive :wink:
@micka1 hihi, to je jak já, tady udělali nový hřístě a postavily na něj maják, leze se tam po provazechnebo jsoutam dírky na nohy a ruce, má tak 5metrů....njn, hříště dle předpisů :astonished: Míša vylezla nohoru a nevěděla, jak dolů :sweat_smile: teď už to naštěstí vcelku zvládá a ´má povoleno jen do půlky :grinning: ale od té dobyco jsme doba mě prohání na hřišti s fotbalem, takže věř, žejsi na tom ještě dobře :grinning: a že bychpo tom hubla to se říct nedá :angry:
10. srp 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes umřel Míši andulák, tak strašně to oplakala :frowning2: když jsme došla z porodnice, tak rybička, tak jsme koupily novou....pak nám umřela zase ta druhá, ale to se nedivím, tu jsme měla zhruba 7let a dnes andulák ato bylo teda hrozný, ona ho totiž našla :confounded: tak ho manžel zlikvidoval a nastalo tázací kolečko: kde je a proč umřel a proč tam je atd., tak sjem jí řekla, že dolítly ptáčci a ti si ho odnesli do nebíčka :zipper_mouth: nic lepšího mě nenapadlo :rolling_eyes: tak jsme jí slíbila šmoulu coměli prodávat ode dneška v Albertu a tak sjem projely tři obchody a nikde ho neměly :angry: prej dostaly 4kusy :angry: udělají akci a pak to nemají :angry: dnes jsme chtěla koupit novej sporák co byl v akci o víc jak půlku a jak jinak??? Nemají :angry:
Ale mají dobrý slevy v tescu, koupila jsme nějáký kašičky od 4měsíců, flašku....
10. srp 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek