• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lukava tak jsme se odhodlala a před spaním Niky masírovala pupíček, měla prdíky....a můžu říct a musím zaťukat, že zatím je klid a asi jí to bylo vcelku i příjemný, protože držela a jak teda prděla, tak strašně smrděla :sweat_smile: :grinning: nedivím se, že každej říká, že mastičkynepomáhají, pochybuju, že někdo masíruje takhle výrazně :sweat_smile:
10. srp 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk na provazoová prolézečka mě dnes stačila. Jinak začínám jezdit na kole. Já na svém a Honzík taky na svém. Má sic eještě kolečka, ale menší trasy zvládáme i tak. Uvažuji že mu sundáme kolečka a bude se učit jezdit vez nich. Tak uvidíme jak mu to půjde.Fotbálek hrajeme na dvoře. :slight_smile:
10. srp 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak ¨tohle máme za sebou a bylo to dost blbý všechno vysvětlovat a ty otázky a proč... Umřel nám pes a Honzík ho našel. :frowning2: Je to pro ty děti smutné když to vidí.
10. srp 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 hihihi, děti to pobaví, když maminka musí někam lést :sweat_smile: :grinning: no já na kole jezdit nebudu, v brně se bojím.....jeuzdí jen miška a to za ní kolikrát běhám s kočárem, protože je jak dračice...my jsme kolečka ani neěmal, rovnou dostala kolo bez koleček, takže tohle nám odpadlo, ale to zvládnete :slight_smile: já za ní běhala už s pupkem a to mi stačilo :grinning:
10. srp 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 :frowning2: tak to je smutný, kor když dítě to zvíře najde :frowning2: no Miška měla psa u prababičky a on umřel, naštěstí ho neviděla, ale těch otáízek, mamku nenapadlo nic jinýho než jí říct, že utekl a tak furt, že ho půjdeme hledat a kolikrát si na něj ještě vzpomene, že ho ještě prej najdeme :confounded:
10. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to jsme si vzpoměla jak jsme na vánoce vysvětlovali Honzíkovi kde je kapr, kterého jsem měli ve vaně. Řekla jsem mu že chtěl být na vánoce taky doma tak nám uplaval. Honzík nad tím přemýšlel že prý jak takový velký kapr mohl uplavat zátkou ve vaně. :slight_smile: K tomu už jsem neměla co dodat
10. srp 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Honzík dostal větší kole a nedostal na zem tak jsem mu kolečka nechtěla sundávat a ani mě to nedoporučili. Prý je mám sundat až dostane na zem. Tak konečně vyrostl tak kolečka jdou dole. Miška je teda velmi šikovná když už to zvládá. :slight_smile:
10. srp 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 hihi, dobrý, no uá se právě chtěla takovým otázkám s rybičkou vyhnout, protože jak by uplavala z akvárka, žééé :grinning: tak sjem koupily novou, ale ona to stejbě poznala :astonished: a to jsme vybírala, abybyly stejný, ale tamta byla prej větší :sweat_smile:
No Míša dostala kolo v lednu k narozeninám, daly jsme jí ho bez koleček, to ještě nedosáhala na zem, měla to kolo-odrážedlo a na něm drandila už dlooooouho a pěkně jí to šlo, na jaře ještě na kole nedosáhla úplně, tak jsme to nechaly a když jsme byla ke konci těhu, tak už dosáhla, vzala jsme kolo, Mišku a šly jsme ven, rozžduchla jsme jí a vzadu držela za tričko, aby měla pocit, že jí držím a jela sama, ale furt jsme za ní musely být i když jí nikdo nedržel, asi si byla jistější nebo nevím,ale s tím pupkem mi dalo to běhání dobře zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak přeju brzké ježdění bez koleček, určo to půjde jedna radost, pak napišjak na tom jste :wink:
10. srp 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to holky zvládla s malou krásně .... vyjely jsme asi před polednem a spinkala mi celou dobu co jsem byla ve městě a pak ještě i jak jsme se po cestě stavily k babi .... tam se jen napapkala a spinunala ... tak jsem ráda, že je tak hodná domů jsme přijely kolem 18h... jen mě naštvali v tesku .... ty vozíky tam mají naprd... vůbec mi na něj napasovala autosedačka :angry: :angry: :angry: by mi z toho sjela a spadla ..... ještě , že jsem měla podvozek na kočár.
Tak jsem koupila 6x plíny a vlhčený ubrousky ... měli tam i slevu 70% na oblečení. Ale jelikož jsem jela kočárem, tak jsem ho měla plný a už jsem to neměla kde dávat ... malá byla zaskládaná plínama , že ani nebyla vidět .... :grinning:
Koupila jsem si ten kojo polštář ..... nechápu kde chodí na ty ceny .... :angry:
10. srp 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak atda 70% na hadry nemají :angry:
10. srp 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk si zajeď do Přerova :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky spí jako andílci a co budu dělat já? Jdu spááát na svojí pružinatou postel, kterou jsem ctěla jako těhotná vyhodit a jak jí mám poslední dobou rááááda :grinning: snad se jedna neprobere :sweat_smile:
10. srp 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka díky, to si koupím radši tady za plnou palbu :grinning: mám dost hader po Mišce, nic nenakupuju, jen když se narodila menší věci, Míša byla větší :grinning:
10. srp 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj vím ... to byl jen hec .... :grinning:
10. srp 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je mi jasný :grinning:
11. srp 2011 ve 04:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky ... tady je kosa jak z nosa ..... :rolling_eyes:
11. srp 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tím že má to odrážedlo tak udrží rovnováhu. Já jsem ho chtěla koupit, ale kolo jsem měli dřív a už se mě to zdálo zbytečné. Už tak máme plný dvůr jeho Honzíkových hraček. Tříkolka, motorku(odrážedlo), čtyřkolku, kolo, tatru a hromadu hraček na písek.
11. srp 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka v Uherské Hradišti taky nemají slevy na oblečení :frowning2: S těma ausedačkama je to dílo. Honzíka jsem vozívala ve vnnitř vozíku a nebo přes vozík. Míša má na sedačce zářezy a ty pěkně drží jak to sedátko. V tescu nám to drží nejlíp.
11. srp 2011 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Tak my máme taky na té autosedačce zářezy zatím nám to sedělo všude, ale tady v tesku mají jakési potvory ... :angry: a kdybych dala malou dovnitř do košíku .... tak tam taky nic nenaložím :grinning: :grinning: :grinning:
Tak slevy mají asi jen v PR tak nevím jak je to možné ...
11. srp 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to jste šikulky,že jste to tak pěkně zvládly!My byli v tescu asi před 14 dny a sedačka nám tam taky nepasovala,tak já vozila maleho v jednom voziku a manžel nakup ve 2.voziku,u pokladny prodavačka hleděla do vozíků a že prý takove "zboží" tady nemame :grinning: tak jí říkam,no bodejť,ten prcek má nevyčíslitelnou hodnotu :wink:
11. srp 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ps.kojpolštář doma je baby vak. teď jsem náhodou našla cedulku, že tu vedle mě leží :grinning: předtím jsem ho otáčela, svlíkla a nebyla nikde... :grinning: :sweat_smile:
11. srp 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, u nás se klube sluníčko. Odpol se chystám ven, včera místo procházky jsem gruntovala a nebylo nic moc a před tím jsem se dostávala z těch teplot, tak už se těším. Manžela mám na nákupech, v sobotu dělá oslavu mladýmu tak nakupuje. Mi přijde že dělá malou svatbu, pořád jančí aby toho nebylo málo. Holky mi včera odjely na kolech s bráchou mým k našim a před chvíli Baru volala jestli tam nemůžou zůstat až do zítra, měli se vrátit dneska..tak máme čas s Honzíkem jen na sebe. Teď spí, vymyla jsem ledničku a mám tady nějakou práci do práce tak jdu na to než se vzbudí...no už se tam vrťánkuje, tak to asi nestíhám :sweat_smile:
11. srp 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka pošlu postřeh jak u nás košíky v tescu :grinning: , zatím jsem tam nebyla, nějak mě to tam neláká
11. srp 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Tak polštář už mám ani nevím jaký, ale koupila jsem s žirafkama ... ( aby se nám to hodilo do pokojíčku ) a je vycpaný vatelínem .... ještě dotaz jak se tam to dítě dává při kojení? :grinning: :grinning: :grinning: Já to nemám naštudovaný ... Jirka mi řekl jak ... tak schválně jestli to říká dobře :grinning:
@slena Tak to si vychytala ... mi neměl kdo vést ten druhý košík na nákup ... tak jsem to musela udělat po svým ( malá celá zaskládaná ) :grinning: Tak ten Váš malý se pěkně povozil v káře ten se měl jo a dobře si to řekla té prodavačce chi chi ... jsem ráda , že nejsem v tom sama, kde mají tak blbý koše ,.... jsem to tam študovala a nešlo mi to stále do hlavy .... tak jsem si říkala až pojedu s Jirkou jistě mi to ukáže a řekne že to tam jde krásně a já budu zase za blbce :grinning: Tak si mě potěšila že Vám to tam nešlo taky :slight_smile:
@lebapa jj pošli .... jsem zvědavá jak to bude u Vás .... zase to bude záhada hlavolamu .... ( ježek v kleci ) :grinning:
11. srp 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já nevím čím to je ,ale jsem úplně KO .... nic nevydržím jsem stále unavená ..... áááá už vím čím to je ... neberu to železo co mi předepsali .... tak to bude tím .... málo krvinek .... jen to nechci brát, protože pak se ne.....m :sunglasses: slušně napsáno :grinning:
11. srp 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :slight_smile: já si malého přiložila k prsu jakobych ho držela na ruce, akorát jsem si ho otočila bříškem k sobě-skoro byl na boku. prý to tak má být. S polštářem můžeš kojit i "na fotbalistu" ale mě to moc nebavilo a spousta mamin na to taky prděla...klasika je klasika :grinning:
11. srp 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 taky máme doma skladiště, máte dobrý, že máte dvůr a je to kam cpát, vše pojízdný má na chodbě, ale těch krámův pokoju, kočárek, kolíbka pro panenky, el.čtyřkolka, domeček, no hrůza :angry:
11. srp 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nestíhám dočítat, jen jsem zahlédla něco o nákupech a dětech... my malého dáváme ve vajíčku do vozíku spolu s nákupem. ani nevím, jestli ta sedajda má zářezy, asi jo, ale nezkoušela jsem to. popřípadě berem já kočár a můj vozík-když jde o velký hypáč.
Krásný den všem, na víkend je naplánovaný nájezd tchýně a spol, tak uklízím, vařím, žehlím peru...že se s toho n......u ... (Marti, jako po železe :grinning: ) :wink:
11. srp 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 my jsme nasadili nutrilon a taky po něm blindí, jenže ona vypije třeba 60 po kojení a najednou 120 a pak chce ještě prso, no máme doma otesánka :grinning: teď jak jsem začla odstříkávat, tak mám děsnýho mlíka, tak doufám, že uděláme zásoby a nebudu muset dávat nutrouš, jinak to prostě bylo tím že je líná i z flašky pije na dvakrát, musím ji dát odříhnout přebalit, aby se vzbudila a pak znova flašku aby se najedla tak, aby pak spala třeba ty tři hodiny.
@lukava jéjéjé prosím prosím pošleš mi taky to video?
11. srp 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dotaz, večer jsem dávala nutrilon a pak už zase svoje odstříkaný mlíčko, malá má ale problém s kakáním, tlačí chudák o sto šest a moc ji to nejde, tak jsem trochu pomohla teploměrem a má to děsně tuhý, že se ani nedivím že to nejde, je to tím nutrilonem? Neměli bychom zkusit něco jinýho?
11. srp 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek