• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 to máš dobrý,když máš takhle nekoho po ruce na pohlídání,já na to budu sama,manžel v práci a já budu chodit a jezdit na MHD sama s miminem....
2. únor 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já jsem zase ujetá na zeleninu a ovoce ale na zeleninu víc a pak mám strašnou chuť na syrové maso :confused: tatarák je můj sen :grinning: :grinning: naštěstí mě obě těhu opustilachuť na sladké :sunglasses: já jsem závislák na čokoládě a co jsem těhu tak jsem snad snědla tři kostičky a spíš ze zvyku pač mi opravdu nechutná :slight_smile: což je teda fajn aspoň snad nenaberu nějakou stašnou sumu kil :grinning:
Jinak chutě mě občas přepadnou na kyselé, kysané zelí nebo nakládaná zelenina to je moje :grinning:
2. únor 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@druidee
@tasmailla
Holky děkuji :slight_smile:
právě nevím, jestli nehoní jenom bodíky a penízky, naposled právě říkala, že škoda, že nemůžeme udělat ten rentgen ale nic se nedá dělat...
Taky bych si představovala, že mi udělá tedy ty kazy, které jsou zřejmé (a nevím tedy, kolik jich je) a pak toho nechá... já na ty zubaře nemám štěstí, takže tam chodím zásadně, když něco bolí, nevěřím jim - ten zub, který je konečně ven mi spravovali už 3x i s nějakou výstuží, taková to už byla skořápka... už posledně jsem chtěla, aby ho vytrhli, ale ne, prej se ještě dá zachránit... No vydržal ani ne dva roky... Tolik bolestí a přebdělých nocí jsem si s ním užila, že jsem ho měla plný zuby :grinning: a těch peněz za něj raději ani nepočítám...
2. únor 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 tak to mě opravdu zajímá, protože já bych mohla jíst jen sladký, až už sama sebe štvu :grinning:
2. únor 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka to abych pak po sladkým nevážila metrák.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale fakt si nemohu pomoct....a chut na kyselé okurky a jiné opravdu nemám.....to spíš bych tedka ani nepozřela.... :confused: :confused: :confused: :confused:
2. únor 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já sním co vidím,ať je to sladký,slaný nebo kyselý,tak to mi řekni,co ze mě za půl roku vyleze :slight_smile: :grinning:
2. únor 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 sehnat v dnešní době slušnýho zubaře je umění, já mám teď teda super zubařsku, je drahá o tom žádná ale profesionální peče se vším všudy, bezbolestný ošetření a lidský přístup. Má sama dvě malé děti tak k ní beru i Adélku a ta se tam vždycky těší což je super, že si od mala neudělá nějakej blok a nebude se bát.
2. únor 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak třeba dvojčátka... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mě babi řekla, že když porád jím sladké, že to bude holka :wink: ale já to jím nárazově-co jazyku a žaludku zrovna vyhoví. týden to a týden jiné...
2. únor 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já někde četla,že ovoce a sladký jsou holčičky a maso a zeleniny kkuci ale jestli se doktor trefil tak já čekám už podruhé holčičku bez chuti na sladké i když je pravda, že s Aduš jsem ujížděla na sladkým ovoci, broskve a meloun na tuny :grinning:
2. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka a co tam malá delá,když ty sedíš na křesle?nebo jí taky pak dr prohlíží?
2. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teď jsem si vzpomněla, že z mi v prvním těhu Míra kupoval zákusky a celkem mi chutnaly :grinning: :grinning: ale čokoláda vůbec
2. únor 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí

@tasmailla1 no na pravidelný kontroly, od roky jí nechávám kontrolovat zoubky
2. únor 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky otevře pusu nechá si to zkontrolovat, minule jí natírala zoubky nějakou vodičkou pač se jí dělají takové bíle flíčky. Ukázala Adušce jak čistit zoubky a spíš je to fajn v tom, že si opravdu zvykne a nebude mít strach. Já mám zuby dost kazivé tak se dá čekat, že na tom bude stejně.
2. únor 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka že říkáš zelenina a tatarák.. :grinning: já byla xx let vegetarián, ale před těhu jsem prostě dostala chuť a občas dala kuře. říkám si-dítě nebudu nutit do vegetariánství, ať si vybere, já se zase za čas vrátím k vege, ale dítě si rozhodne samo, nic nehrotit. Mám pocit, že už rozhodlo teď- na papriku jsem dostala poprvé v životě kopřivku a to pořádnou a jsou dny, kdy mi žaludek uklidní jen kousek salámu nebo špeku!! :grinning:
no sladké.... nedávno jsem přemýšlela, proč ty banánky v čokoládě nedělají delší.... :grinning:

A měli jste chuť na něco šíleného? já jeden víkend básnila o hranolkách se šlehačkou :grinning: ale byly nakoonec s tatarkou a potom zmrzlina se šlehačkou :wink:

Ale jinak životosprávu neřeším. jednou jsem si dala jogut a banán-že jako konečně něco zdravého a udělalo se mi strašně špatně, vyprostil mě pak kus masa.. :fearful: :slight_smile:
2. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já se ptala hned a nejsou tam dvě :slight_smile:
@myschka ty mi děláš chutě,já bych si dala nějakej zákusek nebo klidně tři :grinning: S tou malou to máš dobrý,já si pamatuju doteď když jsem jako malá seděla v křesle,zubařka mi trhala zbytek zubu a ječela na mě ať neřvu a když mi ho vytrhla tak štěkala že teď si můžu řvát jak chci. Kráva blbá. Pardon
2. únor 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já mám taky tak šílený chutě ale jen v hlavě, prostě přemýšlím na co vlastně mám chuť, minule jsem snědla celou uzenou rybu a pak jsem doatala tak strašnou chuť na mlíko, že i když jsem věděla, že to není dobrý nápad, vypila jsem snad půl litru :grinning:
Já jsem masožravec, teď snad ještě větší ale uzeniny a vepřové mě moc neláká ale posledně jsem naklepávala hovězí na ptáčky a připadala jsem si jak psycho pač jsem fakt měla chut to sežrat syrové :grinning:
Já si teda tatarák dávám, strejda má restauraci kam na něj jezdí celej okres a vím, že se můžu na kvalitu masa spolehnout. Už se těším až příště pojedu k mamce a dám si :wink:
2. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je fakt, že čokoláda mi teď taky nic moc neříká, ale zákusky, zmrzlina, banány, žlutý melouny, mám šílenou chuť na jahody, nejradši bych se vydala ke dvanácti měsíčkům :D a buchty veškerý pečený sladký... vůbec nemám chuť na maso a zeleninu, když, tak jen na salát nebo na čínský zelý, do rajčat a paprik se musím nutit a obědvat bych mohla jen dukátový buchtičky a krupicovou kaši a když už si mám namazat něco na rohlík, tak to vyhraje marmeláda :grinning: prase jsem hrozný, nechci to po porodu pak shazovat, měla bych se mírnit
2. únor 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ty jo,tak to je dobrý,opravdu to díte pak z toho nebude mít až tak velkej šok....a jak píše @misi.21 taky jsem mela takovou detskou lékařku..od pohledu byla nesympatická a její přistup k detem...fakt hruza...a pak človek nemá mít strach ze zubařu...když má takovouhle blbou skušenost z detství.....
2. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mám ráno na croissant s nugágem a večer pořádně prorostlou slaninku s hořčicí a kyslou okurkou (no vojáčky jsem si stavěla)..takže docela šílený.. ale mimi jenom jedno!
Jinak bych jedla furt, akorát po ránu mi je blbě, při mytí zubů (zas ty zuby) - to je fakt utrpení!!
2. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 já to ranní čištění taky flákám pač jak strčím kartáček do pusy tak nadavuju a je mi příšerně
2. únor 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 je Ti blbě při čištění zubů? jako z pasty nebo z toho kartáčku na dásních? co jsem těhu, tak mě porád nadavuje při čištění zubů-ale né z pasty. a taky když smrkám.

Holky, to je teda téma, už mi tu jde huba šejdrem, asi půjdu prohrabat lednici a okolí :grinning: (myslim téma jídlo-chutě)
2. únor 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no já se obávám toho nejhoršího,že na konci tehu budu mít z toho sladkýho 3O kg nahoru a pomalu se nevejdu do dveří.....dneska jsem spořádala balení sušenek,bylo ich tam snad 2O jenom já sama.....no to se mám ale opravdu čím chlubit.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to ješte neříkám,že každý týden musím neco upíct,což před tím jsem nemusela moc,ale ted je to jiný a skoro všechno to spořádám já...manža má vždy málo a plech je pak jenom můj.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no já už jsem si dala do nosu 5 chlebu s máslem,salámem a paprikou....ale to ješte určo nebude konečné a do večera si ješte neco dám.....
2. únor 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka
@druidee
no je mi špatně z toho kartáčku vůbec (pastu jsem omezila na minimum a stejně blbě)... já dnes spořádala v práci za odpoledné celé balení sušených datlí (pozůstatky z vánoc) - ale říkám si, že furt zdravější než nějaká čokoládka (tu zblajznu hned a za 10 minut už koukám, co bych kde :slight_smile:
Jo, taky běžím domů, bude na véču gulášek :slight_smile: mňam
2. únor 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee nejsi v tom sama,já už manželovi psala jestli náhodou nepojede kolem cukrárny kde mají likérový špičky a gumový medvídky. Gumovejch bonbonů bych se užrala,balíček prro mě není problém za pár minut a pak si nadávám,proč jsem si to nešetřila. Já to beru tak,že mi za chvilku to období kdy si můžu žrát jak chci za chvilku skončí a zase budou jen diety,tak co bych si neužila :grinning:
2. únor 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je špatně od žaludku skoro celý den,ale tak nějak už jsem si na to zvykla,nezvracím,takže v pohodě... A nejlíp mi je když jím,jak přestanu tak zase špatně.
2. únor 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 přesne co by sme si to tedka neužili...pak začnou diety...hlavne i když me říká manžel,tedka musíš jíst za 2...to se tak hezky poslouchá......
2. únor 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jenže manželovi po porodu nezůstane 10kg nahoře :grinning:
2. únor 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek