• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka
@slena když jdeme nakupovat do sparu tak sedačka pasuje na ty zadní zářezy a v tescu zase na ty přední. Nevím proč nedělají stejné vozíky aby to pasovalo všude. :angry:
11. srp 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já jsem spíš myslela jak se dává ten zhlavec .... ne to dítě :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 příště jim to napíšu do připomínek :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no my měli ten samý problém, že po umělým to měl strašně tuhý a šíleně tlačil chuděra. no a pak jsme začli dávat do každýho mlíčka tak 5 kapiček sab simplexu a už je to v pohodě, hovínko řídký jako dřív a na prdíky taky netrpí
11. srp 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka teda ty máš tak hodné miminko, v noci ti spí, na nákupech i v kočárku je hodná, to musíš být spokojená maminka :wink: to náš pepča, toho zajímá jen jídlo, takže v kočárku vydrží spát max. hodinu a pak řve jak tur, dokaď nedostane flašku. dávku má jak dvouměsíční mimino, ale když mu dám míň ,tak to je teda scéna, to by člověk vyskočil z okna. takže se bojím, aby z něj nevyrostl otesánek - snědl mámu, snědl tátu :slight_smile:
11. srp 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leia1 tak mám zkusit ještě sab simplex? My dáváme probiotika a baby calm :-/
11. srp 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 to jsme na tom podobně já se s ní pak bojím i chodit na procházky, protože když se pak rozeřve hlady, tak přes to nejede vlak
11. srp 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 jj malá je hodná ... jak jsem říkala ona byla hodná už v bříšku :slight_smile: ty kapičky mám taky koupené, ale tam myslím píší, že se to nemá dávat víc jak 3dny :confused:
11. srp 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo, to jsem si nevšimla a ted si to čtu, o tšch kapičkách. nám doktorka neříkala, že by to měl brát jen tři dni. tak to já se zeptám. ale to by bylo blbý, páč malej je teď spokojenej, bříško nebolí, hovínko výstavní. to jsi mě nepotěšila :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
11. srp 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka přesně s tím kočárkem, já chodím tak max. jednou týdně, protože prostě pořád jen bečí a já se nemůžu vzdálit od baráku.
heled s těma kapičkama, ted si čtu, že se to má užívat jen tři dni, jak dlouho se můžou užívat ty gaia kapičky?
11. srp 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dnešní noc hrůza. Usnula v 19 a spala skoro do 23 ale pak to stálo za to. Usnula až v 6 hodin,já už byla fakt hotová. Taky si teď lejdy spinkala do 11.Jsem fakt myslela,že mě hrábne. Teď jsem ji dala v kočárku babičce,tak jsem zvědavá jestli jim usne,nebo za chvilku přijedou se řvoucí... Přitom je přes den vzhůru čím dál tím víc,tak by člověk řekl,že bude v noci spát,ale to né. Jsem zvědavá na dnešní noc.
11. srp 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mojetehotenstvi.cz/kapky-sab-simplex-2
tak tady jsem našla diskusi, jak dlouho se můžou užívat, a některý maminky je užívaly i několik měsíců a nic se nestalo.
teda to mám ted brouka v hlavě :confounded:
11. srp 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 raději se zeptej doktorky .... já si je koupila sama od sebe ... " co kdyby náhodou jak já říkám " a přečetla jsem si že max 3 dny
11. srp 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Kdy tady dáš fotečky maloška? :confused:
11. srp 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 co já vím, tak ty se můžou preventivně. Ale mě i doktorka o těch sab simplex říkala, že je můžu dávat pořád :astonished: my jsme nakonec teda koupili baby calm a je fakt že jsme v pohodě co se prdíků týče, teda do teď... to umělý mlíko dělá svoje.
11. srp 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka večer k tomu sednu a udělám album,nějak furt není čas.Teda pokud to stihnu. Dneska aspoň uklidím když mám hlídání. Ještě že mi včera tchýně donesla k obědu špenát,dneska bych to asi fakt nestrihla ještě uvařit. Zítra udělám zapečený brambory,to j erychlý a udělám i na sobotu,mám plnou lednici vajíček,nosí mi naši a tchánovci a nestíháme to jíst,stejně jako rajčata a okurky,ať žijou skleníky :grinning: Tak,jsem po O tak hurá do práce...
11. srp 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak to jo ,... taky jsme zádobeni zeleninou a nestíháme to jíst .... tak se těším na malou prdelku :slight_smile:
11. srp 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: ten si dej jak Ti to vyhovuje. já měla ten oblouk vepředu.. :wink:
11. srp 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky snazim se docitat ale stejne se moc nechytam pristihla jsem se jak ctu ale nevim co jsem cetla normalne to zapomenu hned jak to doctu husty doufam ze to brzo skonci ... :slight_smile: dnesni noc celkem fajn bojim se tech dalsich malej mi furt blinka i pri kojeni nevite cim to je ?? ze by se tolik preziral ??? dneska me slusne ohodil hovinkama tak jsem mela radost pocural si i hlavu v 5 rano jsem si musela zacit zpivat na uklidneni a pak sme se tomu s malym zasmali :slight_smile: mela jsem radost ze jsem stihla uklidit byt a vykoupat se a fakt akorad se vzbudil radost nejvetsi .... ted teprve snidam ale dobry snad bude dneska nak hezky na prochazku zitra jdem k dr na ko tak jsem zvedava jak nam pribral cipisek malinkej :slight_smile:
11. srp 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava -ahojky, malej měl včera 16 dní a zjistila, jsem že začal kolotoč pozorovat:slight_smile:) Přijde mi to nějak brzy, ale očička se změnily - sledoval ho. Dokonce si včera poprvé i brouknul:slight_smile:)
11. srp 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lukava - můžeš mi to video prosím poslat taky? Díky moc
11. srp 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda my jsme dneska měli šílenou noc. Oba dva kluci mi usnuli až kolem 23hod - asi na ně působí nějak měsíc - jde do úplňku a svítí nám do pokoje. Davídek se vzbudil kolem 1hod na kojení, za hodinu Matýsek totálně pročuraný (ale to byla moje chyba, večer jsem ho neuhlídala s pitím, i když před spaním ještě čural), takže musel ke mě do postele. Ve 4hod opět Davídek a ten usnul až kolem půl 6. Kroutil se zase jak §, ublinkával, i když si říhnul, už jsem nevěděla co s ním. No a dovršil to Matýsek, když se vzbudil v 7hod, že už nechce spát. Já oči jak číňan, ještě že si Máťu naši vzali k sobě a já se mohla trochu dospat. Aspoň 2hodky, než se zase Davídek vzbudil na kojení. Hrůza!!! Ale jak jsem pročítala, nebyla tahle noc divoká jenom u nás.
11. srp 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 já sapky dostala už pro aduš a používala jsem je cca tři měsíce s požehnáním dětské, teď je máme taky a kombinuji s jinýma zkouším co zabere.
11. srp 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy jj naše malá taky na kolotoč kouká :wink:
11. srp 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, absolutně nestíhám reagovat :sunglasses: Děkuju za rady na ten nástřih, nakonec jsem v lékárně koupila nějakej gel a je to po něm o dost lepší.
Holky jak je to s nabíráním u kojenců? Kolik by měli nabrat např. za týden? Orientuje se někdo?

@pepsilight Úplně jsem ti zapomněla pogratulovat k chlapíkovi :slight_smile:
11. srp 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nedívala ses na kójo polštáře tady na bazárku?? Je jich tam spousta za pár kaček,třeba bys něco vybrala...
11. srp 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevím co je dnes za den, ale asi mě trefí šlak, malá furt řve, Míša je taky protivná :unamused:chjooo, ať už obě spí... :sweat_smile:

@leia1 kapky na prdyse dávají i dlouhodobě :wink:
11. srp 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, tak řve až je fialová a nemůže se vykadit, když ji pomůžu, tak to jde jen trochu a má to kakání děsně tuhý, už ji ten nutrilon nedám, zítra zkusím koupit jiný mlíko, máte někdo zkušenost s Hipp s probio.? Nebo tu bebu sensitive?
11. srp 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka chuděra malá... Tady asi zkušenosti nepomůžou,musíš vyzkoušet,ale na tu bebu sliším samou chválu...
11. srp 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je dneska spací den,tak si to asi zase vynahradí v noci :slight_smile:
11. srp 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek