• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka aspoň nemusíš vařit :grinning: ale úplně tě chápu,taky bych radši kolikrát spala (když sa to málokdy naskytne), ale furt tu někdo oxiduje - dole v přízemí bydlí tchýňa - takže za ní jezdí synové s děckama, a furt nekdo pak lozí aj k nám nahoru,no je to děs,člověk si chce odpočinout a nemože :confounded: to bych vraždila!
14. srp 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já mám pocit že je to snad pokaždé jiné :unamused: ale malý si něco aj rozškrábal,takže vypadal fakt šíleně chudáček. No příští pondělí jdeme na prohlídku,tak sa zeptáme mudr,ale doufám,že do té doby to zmizí!
14. srp 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měli včera další šílený den, malého trápilo opět bříško,jedl každou hodinu,vůbec nespal,vždycky tak zdříml na 10 minut,pak nanovo řev,jídlo - u toho sa vztekal - nevíte někdo co to je,když je u prsa,ale máchá hlavičkou,vzteká sa,hledá,přitom to má v puse... nekde jsem slyšela,že je přejezený,ale nevím to jistě,mlíčka je snad dost,tak nevím,co to je,no plakal celý den a já z něho už pak taky :frowning2:
a to jsme měli jít na oslavu,no byla jsem na pokraji šílenství,nakonec jsme v 5 hodin vyrazili připraveni na nejhorší a malý usnul a chrápal do půl 9.,tak jsme zírali,že to tak dobře dopadlo... Zato v noci po jídle má problém usnout,to tak vždycky 2 hodiny dělá psí kusy :confounded: já u toho usínám,on začne škytat,pak si ublinkne,no furt dokola takový kolotoč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na bříško jsem nasadila kapičky espumisan,máte s tím někdo zkušenosti? snad to zabere
14. srp 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jé tvůj malý už sa tak řehní,jo?A kolik má týdnů??My máme zitra 5 týdnů,ale žádný cílený úsměv zatím nebyl,jenom takové ty ze spánku (kdoví co se mu zdá :slight_smile: ),nebo když usíná tak sa usmívá,ale jinak ne,tak čekám,kdy to přijde ....
14. srp 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena já kapky dávám a zatím nebyl problém,piju k tomu fenyklavý čaj,tak to třeba fakt nějakej účinek má...
My jdeme k doktorovi zítra,tak podám info,co to je...
14. srp 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hrozny by se neměly jíst ... pak to mimi nadýmá ... a paní doktorka neříkala co s tím ... že to zmizí časem samo ... jen zkusit vypozorovat na co je ta reakce a změnit to a nebo se tomu jídlu vyhýbat.
14. srp 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jj tak se zeptej u dr ...
14. srp 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nadýmá ta slupka,takže pokud to někdo vykusuje jako já,tak by to vadit nemělo. To je stejný jako paprika nebo rajče,bez slupky to nenadýmá...Akorát je to na dlouho :slight_smile: No uvidíme,co nám zítra dr řekne... Třeba to jsou fakt jen potničky...
14. srp 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka
@misi.21
tak to ani nevím,že hrozny by se jíst neměly :confounded: já je mám tak ráda a minulý týden jsem jich průběžně snědla tak 2 kila :stuck_out_tongue_closed_eyes: o jéje..
14. srp 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tady je ta vyrážka už v léčebným procesu, kdy se mu to začalo vysušovat a odlupovat. předtím to vypadalo jako ty potničky a pak jako osypky, byl celej osypanej. ale jako já myslím, že u vás to budou ty potničky, takovou vyrážku můžeme mít jen při naší smůle my :angry:
14. srp 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 http://www.maminka.cz/clanek/deti-a-materstvi/bezne-kozni-potize-v-kojeneckem-veku

a ještě přidávám odkaz, jaké jsou různé kožní vyrážky, které můžou mít miminka a jak se prjevujou
14. srp 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena no pokud to mimču nevadí,tak jich můžeš kolik chceš... Já ty slupky radši nezkouším,nestojí mi to za to,abych pak celou noc byla vzhůru kdyby něco...
14. srp 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no tak možná měl malý ty břichaboly z toho :frowning2:
14. srp 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena to je možný,všechny slupky nadýmají,takže buď vařený,nebo oloupaný...
14. srp 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena třeba ani nebudeš potřebovat kapičky,když je přestaneš jíst...
14. srp 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to je zas den :frowning2: já jsem uřvaná jak želva a jen se děsím noci, mám nervy nějak někde mimo republiku asi :slight_smile: máte ještě někdo tyhle stavy? Mám pocit, že jsem jediná na světě, zas ten pocit, že to nezvládnu, nepřežiju, že nevím co ji chybí když brečí, že se zblázním jestli zase nebude spinkat :-/...
14. srp 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena mě je všichni nosili do porodnice a moje babička mi je nosí pořád, tak já stále trpím koukám na ně a čekám až mě Ondra toho utrpení zbaví a sní je :slight_smile:
14. srp 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.Hlásím se po příjemným dnu.Oběd u tchána,pak procházka..malá to celý prospala,to jsem zvědavá,dky po koupání usne.
Já teda čepičku na ven nedávám,jen,když je tak třeba 15 stupňů,odpoledne,když se potím v krátkým rukávu,jí to fakt nedávám,do kočáru nefouká.
14. srp 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty br´do, tak teď jste mě holkydostaly, že když je červenej pupínek a uprostřed bílá tečka, jako kdyby jebáček, tak že tonejsou potničk, malá se teď tím začíná ojíždět celá a je stále na stejným UM,nic jsme nezměnily, ani čaj :astonished: no ty brďooo, tak teď teda nevím,k mudr.jdeme až příští tejden...má to namícháný,na půl má pupínky takový jako kdyby ty jebáčky a na půl jako kdyby takový průhledný či co... :astonished:
14. srp 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to my máme taky, samo se to pak ale vyloupne, myslím, že to nic není
14. srp 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava
@druidee
@dpetulinka
@ssimmikk
@dpetulinka
@misi.21
@hradilenka
@slena
Ahoj holky, moc děkuji za přání i za rady a odpovědi na mé dotazy. Jste mi obrovskou podporou! Měli jsme taky šílenou noc, malá se vzbudila kolem 4 a od té doby byla v podstatě vzhůru celý den - usne tak na 10 minut a pak pláč... teď usnula asi v 5, tak se až divím a jsem zvědavá na dnešní noc. Přemýšlela jsem, že budu hledat nějakou laktační poradkyni, nevíte, kde bych mohla vyštrachat?
@ssimmikk ty průhledný si myslím že by mohly být potníčky, ty potom prasknou a dělaj neplechu, ty bílý bych řekla, že fakt nic není
@mili01 mrkni na netu na laktační ligu,tam si najdeš poradkyně v místě bydliště a zavoláš...
14. srp 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka neboj,ještě vydrž,konec šestinedělí se blíží a pak bude líp... Já tyhle proplakaný dny zatím neznám,ale asi to přijde na každý mimi,ty už to budeš mít za sebou a já budu nervovat. A to vás pořád trápí ty prdíky?? Pořád se nemůže vykadit??
14. srp 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 http://www.kojeni.cz/poradci.php zkus to tady, my tu máme pro naše město dvě, mohla bys tam někoho sehnat. Držíme palce, ať noc zvládnete, nám cácorka teď usnula, tak jdu taky spát.
14. srp 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka
@misi.21
moc děkuji, jdu na to mrknout. Dobrou noc :slight_smile:
14. srp 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já právě přestávám vědět co ji trápí, možná už si trochu začíná vynucovat pozornost, dnes totiž brečela, pak se nad ní postavila babička a něco ji vypravovala a byl klid... pak zase začla kňučet, tak ji vzala do náruče a unosila do spánku, ale neumím si představit že to budu takhle praktikovat doma, to fakt neudělám vůbec nic, už takhle můžu vařit až odpoledne, protože dopoledne většinou bojujeme s těma prdama, tak to je jasný, že člověk se skoro staví na hlavu, masíruje, cvičí, poponáší, chlácholí, ale když ji pak nic není tak ji nosit moc nechci. Teď sem ji vykoupala, nakrmila uložila, neusnula, dala jsem ji dudák, tak chvíli dobrý ale koukala a pak řev, nekonečnej... tak jsem ji dala napít čaje, sála, tak si říkám že má ještě hlad, dala jsem prso, jen ho strčila do pusy byla tuhá... tak to zase prostě chce jen usínat mě u prsa jinak ji nic není podle mě, bříško jsem ji po koupání masírovala, mělo ho měkoučký a ve vodě se dost vyprděla, no teď spí, tak uvidíme. Děsím se teplejch dnů, jak je vedro, chce pořád prso, asi má žízeň.
14. srp 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jinak s kakáním je to lepší, trvalo dva dny než jakoby přestal působit ten nutrilon, zatím jsme bez dokrmu, tak asi dobrý. Spíš měla průjem, začali jsme totiž dávat ten vitamín D a prý to může být po tom, tak ji ho asi budu dávat ob den, doktorka říkala, ať kdyžtak vysadím kdyby měla ten průjem, šíleně u toho prděla chudák a dost si pobrečela, noc byla příšerná, od dvou jsme vzhůru, teda já.
14. srp 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky opet nestiham docitat jak jinak mam tady porad nekoho a malej dava trosku zabrat takze nez se sem dostanu to je taky doba ..... to video na prdiky moc pomaha a taky nam pomaha kdyz si malyho posadim na svoje skrceny nohy to prdi a jak vzdycky koukaa jako ze ja nicccc :slight_smile:))) v noci nam krasne spi ale v pet je vzhuru a ne a ne usnout takze do 10 uspavam :slight_smile: uz nam vazi skoro 4 kila bez 50g je to hukot jak nam nabiraji a rostou si pamatuju jak skoro nebyl videt v autosedacce kdyz jsme jeli domu z porodky a ted tam moc hezky haca .... jinak bych se chtela zeptat jak se pozna ze se vam rozjedou stehy jak se to stalo tasmane nevite mam pocit ze se mi to taky stalo ale nejsem si jista ...prosim poradte dekuju :slight_smile:))
14. srp 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no já kdybych neměla v pokojíčku ten gauč rozkládací,tak by to byla taky katastrofa,takhle je to trošku lepší. Když už nevím co,tak si s ní lehnu,dám prso a ona usne. Akorát tam teda většinou zůstaneme už do rána. Ale aspoň se trošku vyspím,jak ji dávám do postýlky,tak se většinou v noci vzbudí... Já dávám to Déčko od začátku co jsme doma a kakání má řídký,to je fakt,tak uvidím co mi na to zítra řekne dr a jednou týdně dávám Káčko... Ty jo,já abych si ty dotazy na něj napsala,nebo se zase zeptám na půlku...
14. srp 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek