• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk tady sa to taky zatahuje,úplná černota a je tam hrozné dusno,tak sa aspoň pročistí vzduch,snad.
to létání po úřadech apod. nezávídím,nás to čeká příští týden - létání po doktorech,končí nám v pondělí za týden šestinedělí,takže samé kontroly...
dobrou CK asi neporadím,my jezdíme na dovče většinou na Slovensko nebo tady po ČR
díky za typ na ty kapky,mrknu na netu
15. srp 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tak to máš cenově výhodnější si koupit tu podložku potaženou gumou místo té molitanové ne? Já mám tu gumovou a spokojenost.
@slena Nooo skoro šípková .... tak je to asi tím, že je to holka, kluci dělají větší brajgl už odmalinka :grinning: Trpí i víc na ty prdíky , tak to budeš mít asi tím .... Niki je zatím zlatá ... uvidíme jak dlouho jí to vydrží ,.... když tak se to otočí až budeme mít druhý .... :grinning: Já si to ještě vyberu neboj ...
15. srp 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a když spinká tak dlouho,tak po těch třech hoďkách ji nebudíš na jídlo?
15. srp 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena čepičku ve vedru nedávám, tchýně je naštěstí dost daleko :slight_smile: , mi do toho nekecá, kapky predrazene az hruza, ale mozna pomahaji, honzik kaka i prdi pekne :grinning: stolicku tak jednou denne nebo max ob den
15. srp 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli u dr,vyšla jsem ven a začalo zrovna hrozně chcat,jenže kdybych se vracela pro deštník,tak bych musela zase rasovat kočár do baráku a vzít malou,jít do bytu,najít deštník,ta by zase řvala,tak jsem se na to vykašlala a řekla si,že to přejdu. Když jsem tam došla,tak ze mě kapala voda a byla jsem jak debil,všechno mokrý. Dr nás vzal hned jak jsme tam přišli,tak dobrý. Malá už má 3,80kg :slight_smile: Tak říkám doktorovi bodejť,když většinu dne jí... Na kontrolní odběry na žloutenku už nemusíme,prý to hezky ustoupilo. ty pupínky jsou poitničky,ale prý z toho může být ekzém,tak mažeme mastičkou.Jinak jsme zdravoučký a krásně prospíváme...Dr je na děti fakt super.Akorát hjsem se zapoměla zeptat na naušničky,tak příště...
15. srp 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk levná a dobrá ck...holka, těžká rada...jen nejezděte s ck best choice, jsme s nimi byli s muzem v egyptě a tragédie, horší dovolenou jsem nezažila, blue style docela dobrý, myslim, exim tours nic moc taky...to z me zkusenost :wink: , mozna budou mit holky jiny nazor
15. srp 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 prosim nemohla bys tu vasi holku vyfotit, abych videla, jak vypadaji potnicky, ktere identifikoval mudr. a jakou mate masticku?
15. srp 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena dr říkala nebudit až si řekne sama ... já mám dost mlíka tak je nabaštěná .... :slight_smile:
15. srp 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak se hlasime dneska katastrofa cely den hnusne prselo a ja jsem musela vyrizovat rodny list hned zdravotni na urad pro porodny do uctarny a zpratky na urad malej chudak to musel asistovat se mnou ale nastesti dobry :slight_smile:) uz od 6 uspavam katastrofa prdiky prdiky dneska nas nenechal spat uz od tri rev na celej barak mela jsem asi neco tezkyho k jidlu co mu nesedlo tak se modlim jaka bude dnesni noc ......
15. srp 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka co mudr tak to jiný názor,pak sa v tom má člověk vyznat,naša mudr říkala budit :angry:
15. srp 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava to máš super,moja tchýňa je nebezpečně blízko :confounded:
15. srp 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight zkus kmínový odvar na prdíky :wink:
15. srp 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk kuju nastesti mam pritele kuchare takze kdyz vari tak vsude dava kmin uz jsem ukminovana :D no snad to malymu pomaha ale vcera jsem mela knedliky a spenat a asi to bylo tezky zatim mu nechci davat kapky na prdy snad to vydrzime bez nich porad masirujeme a konejsime jak muzeme ale asi to dlouho nevydrzim :DDDD prijde mi to jako chemie do telicka ale jestli mu to pomuze tak mu to podam co myslite ?
15. srp 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight infacol a lefax se do těla nevstřebávají, jen projdou střevama, je to napsaný vbalení ai my to bylo řečený :wink: takže se do tělíčkaudájně nedostávají :slight_smile: pokud dělal přítel kynutý knedle, tak to ho mohla nadmout :unamused:
15. srp 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk njn mela jsem houskovy taky plakal a plakal a ja jsem nevedela cim to je az pak rano jak se podelal tak jsem si toho vsimla a doslo mi to uz ho trapit nebudu jim jen polivky a jidla co nemuzou nadymat ale tohle mi nedoslo .... moje chyba .... moc dekuju infacol mam ale jen kdyby nahodou tak zacnu pouzivat az zacne zase poradne plakat snad ale neeee :slight_smile:))
15. srp 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena ahoj, jj nás stáli bio gaia 654 Kč. jestli jsi blízko Zlína, zajeďte si na výlet na Slovensko, tam jsou za polovinu...
15. srp 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena já jezdím na tys kapky na Myjavu a tam stojí 260,-. Teď jsme udělali zásobu a máme 3 v ledničce.
16. srp 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem tak jsem vás dočetla. My jsme si včera užívali zoo v Olomouci. Večer jsem jeli domů a chytla nás v Přerově taková průtrž mračen že jsme museli na chvilku zastavit. P"od mostem bylo tak do půli kol voda a na silnici tak 5 cm vody. Za Přerovem už to bylo lepší. Cesta nám při normálním počasí trvá hodinu a půl a včera jsem jeli 2,5 hodiny. Ještě že Míša spala celou dobu. Honzíka a naše jsem nechali v Olmiku. Takže máme s Míšou 3 dny jen om pro sebe. martin má ranní. Dnes jdeme na kontrolu s Míšou na 6 týdení, zítra na kyčle a ve čtvtrek na kardioloogii. Takže rozlítaný skoro celý týden. :frowning2:

@ssimmikk mám dbrou zkušenost s CK Alexandria jezdíme s ní do Bulharska už asi tak 5 let. Zatím jsem neměli problém. :slight_smile:
16. srp 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně jsem se sem zase dostala. Jsme s dětma u našich, týden jsem si docela odpočinula, teď už ale chodí do práce, tak je to zase náročnější:slight_smile: Ale večery máme docela na palici - Davídek usíná až kolem 22hod - pořád chce pít (jenom kojím) a kroutí se u toho jak §. Asi prdíky. Ale nemá záchvaty pláče, jenom bručí a občas zapláče, ale to není tak strašný. Zkoušela jsem Lefax i Sab Simplex a zatím teda žádný zlepšení. Chci se zeptat, kdo používáte ty kapičky Bio Gaia - jak jste spokojený? Uvažuju o tom, že je asi koupím.

@lukava - taky se mu osypaly tvářičky a nakonec to nebyly potničky, ale akné - má hodně ženských hormonů, takže jsme mazaly týden Eryfluid - je to asi dryák, protože to pomohlo po 3 dnech. To už měl jenom takovou malou krupičku, jinak je to už teď bez problémů. Tak uvidíš, co Ti doktor řekne. Prý se ty hormony časem upraví.
16. srp 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy no jsem zvědavá, moc hezky to nevypadá, ale snad ho to aspon nesvědí
16. srp 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava ahoj,zkoušela jsem fotit,ale nejde tam vůbec nic vidět,jen červené tvářičky. Má to červený podklad a jakoby uhřík s bílou čepičkou,něco jen prostě pupínek. Mast se jmenuje AMBIDERMAN a mažeme celé tělíčko a tam kde to má,tak vícekrát denně. Mazali jsme včera po koupání poprvé a fakt se to zlepšilo...Ale netuším,jestli to není jenom na předpis.
16. srp 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy já jsem měla ze začátku tem sabsimplex, ale účinek skoro žádný. Co dávám ty biogaya tak je Míša lepší. Dávám je večer před pitím.
Tak jsem se vydala k dr a dnes a zítra neordinují. :frowning2: Minulý týden když jsem tam byla tak mě sestra říkala že ve středu neordinují, ale o úterý se nezmínila. :angry: Takže se tam dostanu s Míšou možná ve čtvrtek teda pokud se brzy odbavíme v nemocnici a jinak až příští týdne.
16. srp 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 díky, to nevadí, očkáme do čtvrtka, co na to náš mudr, sama mu s tím raději nic dělat nebudu, tak at se to simonce brzy zlepsi
16. srp 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dotaz, balíte někdo na široko preventivně?
16. srp 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka my balíme na široko, ale my musíme. Pravá kýčel byla špatná. Zítra jdeme na kontrolu tak uvidíme co bude dál.
16. srp 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 nám řekli v porodnici preventivně, jenže já mám tu ortopedickou vložku a malá strašně řve když ji to dám, nemůže se v tom vůbec hýbat, jak skládáš plínky a kolik jich dáváš? Zkusím ještě to. Jen by mě zajímalo jestli je to preventivně nutný, když nález byl v pořádku :-/
16. srp 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky mam dotaz dela se vasim miminkum aftiky v pusince ted jsem jeden nasla co proti tomu je ??? lekar uz neordinuje co mam rict v lekarne
16. srp 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Honzik náš má taky ty potničky jak jsi poslala na tom obrázku, na půl tváři už kolik dní, si myslím od toho jak jsem kojila a nedala mu pod hlavu plýnku tak se mi na ruce opotil. ale co mi pomohlo že jsem ho večer neolejíčkovala a místo toho jsem ho mázla mlíkem tělovým. dneska už to má mnohem lepší, zmizelo mu to červený podbarvení, no možná i k tomu že není takový teplo.
@pepsilight co já vím na aftíky se většinou dává ta fialová vodička, v lékárně to znají. pak je dobrý si tim ale potírat i bradavky když kojíš. jen možná budete zapatlaný oba, blbý že to nejde vyprat
16. srp 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka nám v porodce řekli preventivně balit a můj dr když tady byl se na malou dívat,tak mi tořekl taky,aspoň do 6 týdnů,že se vše nemusí na tom prvním utz ukázat. Takže já jsem si to ulehčila a dám jednorázovku,bodýnko a na to jednu látkovku S našitým suchým zipem. Je to rychlý a kolínka má daleko od sebe...
16. srp 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek