• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 :grinning: taky řeším s naším mládětem jak ho zabavit-úplně přesně jak popisuješ, tak je to i u nás :grinning: občas si vyhraje pod hrazdičkou, jak náhodně břinká ručkama do těch hraček - a hlavně když je bez plenek, to je happy a kopká si a vejská... jindy vůbec nevím, co s ním, prostě nedá pokoj a já nic neudělám... no, jinak dost sleduje telku jak svítí a bliká... nadšená z toho nejsem, ale díky tomu jsem mohla pověsit včera prádlo :grinning:
18. srp 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jo to je mozny brali mi ho na testy atd a ja jsem se jen nezeptala jestli mi to delali nebo ne ..diky :slight_smile:
@druidee no jak pises takiy ma rad telku posloucha a je klidnej a hrazdickou si jeste nehrajeme jsme malinky:slight_smile:
18. srp 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 taky zrovna resim, jak ho zabavit...dneska jsem zkousela hrazdicku s hrackama povesit nad postylku, moc ho to zaujalo...asi na pet minut :wink:, take zvazuji, zda koupit ten kolotoc
holky, jak casto davate mimi na brisko? mudra dnes rikala v mesici trikrat ctyrikrat za den, to jsem vubec nevedela, bala jsem se to delat tak casto kvuli tomu blinkani, ale ted uz blindi min, tak jdeme do toho
dnes mi volala teta, ze mi koupila v lidlu nejake hadriky 62, maji pry dobre akce, tak mam radost, uz nam skoro nic neni
@hradilenka co se deje, zes nepsala o lidl akci?
18. srp 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to moje zlato dneska nic nechce. Spát,chovat,ležet v postýlce,v lehátku,nic... vždycky zavře oči,jako že spí a jen co odejdu něco dělat,tak je řev... dneska budu pěkně stahaná :slight_smile: Čekáme do 4 na tátu a jdeme ven,tak nevím jestli je nepošlu sami a já tady něco podělám. Ale zase se mi nechce sedět celej den doma... Když jdeme s malou ven po obědě,tak je to v pohodě. Do 9-10 spíme,pak nakojíme,chvilku leží,chvilku si s ní povídám,pak se nají a jdeme ven. v kočárku vydrží i 4 h. spinkat,ale takhle jak jsme doma,tak je to mazec...
18. srp 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava jinak u nás nezabírá ani kolotoč,ani hrazdička. vše na pár minut,je ještě malinká...
18. srp 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Jste si tady ze mě furt dělaly prču ... že su leták lady .... :grinning: :grinning: :grinning: jednou vynechám a je zle :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
18. srp 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme něco malinko dočetla :grinning:
@lukava já sjem vždy prala v Lovele a problém nebyl :wink:

Máte dobrý téma: jak zabavit miminko, to by ě teda taky zajímalo,malá poslouchá hudbu, kdžy jí pustím medvídka nebo kolotoč, ale vůbec hračky nesleduje, už si i říkám zda vůbec vidí :frowning2: na nás jakoby kouká, ale to může i podle hlasu nebo jí jen hračky neberou? No je to divný :confused:

Dnes mi Miška ráno odletěla s našima na dovču a už teď je mi smutno, v noci jsme je vezla na letiště a cestou zpáty mi i slza ukápla :cry: asi nejsem normální :sweat_smile:

Dnes jsme byla na gynděa vevnitř to je pre už dobrý, ale děloha je zvětšená a cosi má nízko dole nízko, že byto být nemělo, tak nevím :rolling_eyes: užnic neřeším, nechala jsme si napsat anťáky, tak su zvědavá,dala mi jakýsi na pleť, protože mám hrozný akné, to jsme nikdy neměla, dělají s emi mokvavý fleky, mastí se mi vlasy a celkově hrůza, doufám, že po nich nepřiberu nebo mě trefí šlak,mám furt 12kg nahoře a nejde to dolu :frowning2: jak to řešíte holky vy, budete brát anťáky? Nebomáte dobrou zkušenost s jinou antikoncepcí?
18. srp 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj,já jdu do prášků,taky doufám že nepřiberu. Když jsem je brala předtím,než jsme se začali snažit o miminko,tak jsem přibrala 7 kilo hrozně rychle po vysazení,tak doufám,že to teď nebude stejný :angry:
18. srp 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 co jsi měla za prášky? já sjem měla před tím yadine a po nich jsem shubla a váha se mi držela :wink: byla sjme spokojená, ale pak mě furt bolela hlava a jak jsme vysadila prášky, tak to přestalo, mudr.říkala, že to můžemít vliv, tak mi napsala jiný, rovnou i na pleť, tak snad nepřiberu, tenkrát, dkyž jsem dostala anťáky, tak sjme přibrala 10kg a to mi je teda mudr.hned vysadila, pak dala ten yadine a byl klid, ale kvůli bolehlavům ho teď nemám :confounded:
18. srp 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy :slight_smile:
dneska je horko na chcípnutí,to tak sa někde vyvalit u bazénu :sunglasses: ale počítám že za rok už sa budem rochnit v bazénku s těma našima miláčkama :wink:
náš Cipísek spinkal dopoledne v kočárku,teď je napapaný,ale začíná vymýšlat a když k němu přijdu, tak nasadí naprosto nevinný výraz,jakože on nic :grinning: nejhorší je,že to dělá aj v noci,napapá sa a pak třeba 2 hoďky nespí a dělá rachot :angry: ale dneska jsem to prostě zaspala a on pak zřejmě taky :slight_smile: ale když jsem to počítala,kolik teď asi denně "spím" tak mně vyšlo přerušovaných 5-6 hodin :astonished: na to,že jsem byla zvyklá tak na 10 hodin spánku je to kruté :stuck_out_tongue_closed_eyes:
viděla jsem,že jste řešily kyčle - nám dělali vyšetření v porodce a půjdem v 6 týdnech na kontrolu (což je příští týden,hurá!), jinak široké balení dávám preventivně (řekla mně to dětská mudr)
dneska jsem zatím stihla akorát 2x vyprat a pověsit prádlo,žehlit sa mně jako vždy nechce,ale už budu moset :cry: , mám vytáhlý vysavač,je tu prachu až hrůza, nevytírala jsem zem ani nepamatuju :grinning:
teď si dávám svoje kafíčko :slight_smile: jak to máte vy,pijete nekdo při kojení kafe??já si dávám 1 denně,jednak kafe miluju a jednak bych asi umřela z té únavy :wink:
18. srp 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já měla Diane nebo tak nějak,už si to nepamatuju,přeci jen jsou to už tři roky...
@slena já teda kafe nepiju,nedala bych si ani kofolu kvůli kofeinu. To by mi pak nespala malá vůbec jak by byla nabuzená :grinning: Já taky nestíhám vůbec nic udělat,vždycky si uklidím večer až usne,ale jen tak aby tady nebyl bordel,kdyby někdo přišel... Prach a tak nestíhám vůbec,jsem ráda když to zvládnu jednou týdně. Vysává manžel,takže to je v pohodě. Ale dneska jsem po dlouhé době leštila zrcadlo v koupelně.už přes něj skoro nebylo vidět... Žehlím když malou někdo vozí,nebo zase večer,až usne...když usne brzo.
18. srp 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to su ráda,že s úklidem nejsu pozadu sama, člověk by potřeboval víc ruk nebo víc času :wink:
18. srp 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena nebo černocha :grinning:

Holky tak dneska jsme ani venku nakonec nebyli,je fakt strašnej hic. A malá spala půl hoďky dopo a odpo usnula asi před hodinou a půl a teď se vzbudila,tak si od toho slibuju dobrou noc :slight_smile: Dám jí napít,vykoupu,dokrmím a snad bude do 8 chrupkat...
18. srp 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ahojky tak ja urco jdu do antikoncepce ale ty co jsem mela pred tim se v dobe kojeni nemuzou brat tak jsem zvedava co mi dr predepise a strasne se bojim kontroli u doktora po sestinedeli :( ani se mi tam nechce brrrrrr
@slena ahojky s uklidem je to des byla jsem zvykla vse nejdriv udelat nezastavovat se a ted to delam i cely den :D kazdy den peru a zehlim utrit prach driv 3 tydne mame slunny byt takze je to videt jako blazen vysat byt 2x tydne ted kdyz se dostanu jednou tak mam radost a vytirat se snazim taky dvakrat vsude pak smrdi savo :DDD jinak ja jsem kavu nepila ani pred tim takze mi nechybi :slight_smile:

@misi.21 taky jsme venku nebyli mas pravdu fakt byl takovej hic ze se nedalo vyjit ale ani u nas doma zadna slava des des jsem tu s malym umirala vedrem tak nak se mi porad budil a hned usnul chudinka ani vyspat se nemohl :(
18. srp 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, my máme konečně uspáno, dneska mu to nějak trvalo. včera byl od 16 hod vzhuru tak po koupání padnul.
našla jsem pro mně další novinku co jsem viděla poprvé
http://www.detskyraj.cz/totalni-vyprodej/moravkovy-ortopedicke-kalhotky-vel-3-6-mesicu
na gyndu se budu objednávat zítra, ve středu jsem neměla štěstí na sestru, tak uvidíme jak bude na kontrole. břuch mám teda pořád pěknej, spíš vytahanou kůži ale i tak se pořád do ničeho nevejdu.no zatím to nijak extra neřeším, jen mám problémy přepírat ty jediný 3/4 kalhoty :slight_smile: doufám že mi budou brzo velký tak pořizovat další nechci.
@ssimmikk jsi uplně normální, ještě nedávno jsem bulila i když jsem vezla holky k našim. Jak Bára běžela podle auta a mávala mi tak jsem byla hotová a to jsem jí měla kousek od sebe, ale přejde to, neboj. Prášky si u dr. určo nechám zas napsat, myslím že ty moje byly Lindynet nebo tak nějak :grinning: určo mi je dá znova, ale jestli se můžou při koju tak to nevim.no uvidíme jak s tou troškou mlíka co mám dlouho vydržíme, ale přes noc se mi tam docela mlíko udělá i když dokrmuju, přes den ale asi nic moc.
@pepsilight já šla s kočárem v 15,30 holkám naproti ke škole a byl to mazec, než se pak dostaneme domu tak to je procházka na hodinu i víc.bolí mě paty. myslela jsem jak budu žehlit, ale může mi to..i když prádla mám kopy,si to dovedete představit po pěti lidech, stačí týden nežehlit a pak si připadám že jen žehlím a žehlím než to vyladím. jinak cca uklizeno mám, no nebudu počítat prach na parapetech, no taky bych potřebovala vydrbat vanu..tak ti najednou nevím jak na tom jsem :wink:
18. srp 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Lindynet, to mi něco říká, ale nevím....já mám strach abych po těch anťákách nepřibrala :frowning2: no už mi mamka psala, že mají moc pěknýubytování, že je to super, že jsou příno na pláži a celkově, že zatím super, tak jsme ráda, za svůj život na dovolené nebyly, natož u moře, pokud teda nepočítám loňský termály na slovensku kam jsem je vytáhla :slight_smile: jo a ještě k anťákům, někomu nezaberou a otěhotní, což bych teda nedala být zase těhu a mít třetí dítě v dnešní době...holky jsou na to ještě malý a mudr.se dnes vyjádřila, že tam dole je nějákej problémek, od té doby co jsme doma z porod.se mi děloha už moc nestáhla, takže dělohu mám zvětšenou a cosi nemám na svém místě, ale nízko, což prej není dobrý, hned se ptala zda chci antikoncepci, že mi rozhodně nedoporučuje další těhotenství, alespoň né v brzké době, brala mi stěry a vše,tak jsme zvědavá co mi řekne za výsledky, aale je fakt, že mě to dole furt nějak bolí jako při silné MS, takže něco v nepořádku je....a prej podle problémů co mám s pletí a vším, tak to vypovídá, že mám nějak rozhaštěřený hormony :angry: říkala, že po těch anťákách by se to mělo začít spravovat a údajně v té době budu mít hodně smutné a plačící stavy, tak se fakt těším :unamused:
18. srp 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, zrovna u nás konzertují 3sestry :dizzy_face: tak jsme se byli projít okolo areálu akce, ale to byly jen předkapely :frowning2: a teď už jsme doma a ségry válej, no vane dobrý vítr, tak je to jakoby nám hrály za barákem :grinning:

V dnešním tropickém počasí jsem potkala maminku, co měla dítě v čepici a kombinéze. pravda, mohlo mít max 2týdny, ale chudinka... Jindra byl v bodyčku s dlouhýma rukávkama a bála jsem se, že se mi upeče...

@misi.21 Marti, kde to u BpH hořelo? jakým směrem? ze zpráv to nešlo poznat... jinak mazec, že tam všechna has.auta zapadla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. srp 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
To naše zlatý hodný miminko se mi dneska budilo v noci víc,než obvykle,naštěstí teď ráno ještě vytuhla,takže jsem něco dospala.Spala bych dál,ale nejde to,musela jsem udělat Šimonkovi snídani...Za chvíli si pro něj přijde kamarádka a bude ho dneska hlídat.Má stejně starou holčičku a jsou to děsní kamarádi ze školky.Tak jsem ráda,že si to užije a nebude jen s náma doma.Nemáme na něj moc času a navíc Martina bolí zub už pár dní a je dost nevrlej.Už byl třikrát u zubařky,jeden mu vyvrtala,druhej vytrhla,ale pořád to bolí jak čert...
Jinak naše slečna měla včera jen bodýčko s krátkým a přes to lehoučký šatičky na širší ramínka.A i tak byla opocená.Čepičku bych jí nedala ani za nic
19. srp 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky, nějak nestíhám dočítat, jen jsem postřehla jak zabavit mimísky... máte nějakej recept? Ta naše cácora moc nespí, furt kouká, jenže sama o hračku ještě ani náhodou nezavadí a tak potřebuje, abych byl přítomná a bavila ji :grinning: jenže to je pak zázrak si aspoň vyčistit zuby. Ještě že máme to šílený hrající a vibrující lehátko, v tom chvilku vydrží. Jdeme dneska na kontrolu tak jsem zvědavá co nám pěkného řeknou. Holky já nevím čím to je ale prdí normálně, docela dost, zatlačí si a jde jí to, ale vykadit se nemůže, přitom to má řidký ale prostě ji to nejde...

my byly včera u tchánovců celej den protože bychom se v paneláku asi upekli a mě u nich byla zima :grinning: je to kamenej barák, venku bylo nádherně, ale Klárce bylo doma dobře, byla docela hodná, no hlavně se kolem ni pořád někdo motal :slight_smile: o jé je, zas máme škytavku, to budem zas poblitý... to dítě snad dnes ani nebude spát, od čtyř je vzhůru, ještě že už si moje tělo začlo zvykat, ale musím chodit spát v půl devátý s ní, to mě nebaví :-/ :grinning:
19. srp 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zahlídla jsem rozhovor o antikoncepci :grinning: já vůbec nevím, mám strach že na prášky budu zapomínat, neuvažovala jste některá nad injekcemi?
19. srp 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ahoj Vlasti to bylo asi mi o těch hasičích ne? Ale i tak stejně nevím ... nejsem " Kelišová " :grinning: Já se všechno dovím , až to není aktuel :grinning: :grinning: :grinning: Jinak já malou taky nenavlíkám a dneska to bude jen na šatičky bez body .... bude vypadat jak nestyda .... pod šatkama rovnou plínu :grinning:
@dpetulinka Tak ať Vám ko dopadne dobře .... malé se to kakání taky už upravilo .... ze začátku to bylo 5x za den a teď 1x za 2 - 3 dny .... no je po mamince :grinning: a ženský na to trpí ... ale žeby až tak odmala :confused: ... no ale je fakt, že já jako dítě taky na to trpěla ... a zůstalo mi to
@petrunka01 Nemá tam zánět? Ale to by dr měla poznat
@lebapa Taky mám vytahanou kůži na břichu a pěkný strie jak mi to břicho popraskalo těsně před porodem .... a do ničeho se taky nevejdu, rozjel se mi podvozek :angry:
@slena Kávu piju také ... ptala jsem se a že když jsem zvyklá tak pít můžu a pokud jsem pila v těhu ... a že by ta naše malá po ní nespala chacha ... spí jak zabitá ... mi to také nic nedělá .... jak někdo řekne , po kávě neusnu ... tak u nás s malou nehrozí :grinning: Piju i pito je to dobrý na mlíko je tam dost béčka .... a navíc mám pivo ráda .... tak si dávám to šulený :grinning: Jinak alko si dát můžete také, ale pak 2 hodiny nekojit to jsem kdesi vyčetla :slight_smile:
19. srp 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jsou i náplasti :grinning:
19. srp 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, rozhodla jsem se dnes nedospávat probdělou noc. ono to stejně pořádně nikdy nejde.
Chystám se dělat karbanátky, umýt lahvičky, vyčistit šnekům... hehe, jsem zvědavá, co mě Jindra nechá udělat :grinning:

@dpetulinka ahoj, no přemýšlela jsem také, jak si toto téma usnadnit... :sunglasses: ale už pár let jsem rozhodnutá, že už žádné zbytečné léky a látky do těla, tak zůstáváme u kondomů zatím. jelikož stále doufáme, že do roka a půl bych mohla zase těhulit (co nejdřív mi to dr dovolí po císaři) ale potom také nevím.. ! jestli injekce nebo takové ty podkožní tyčinky či co. vždy když vidím to antikoncepční děl. tělísko, běhá mi mráz po zádech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. srp 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jé, to budou podobné jako jsou při přechodu :grinning:
19. srp 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ahojky, no hlídání je super :slight_smile: , můj byl také zase u zubaře, ale prý je tak super ta zubařka a ho nikdy nic nebolí, že ani nevím, že k ní chodí... no to já mám vždy týden před návštěvou zubaře trauma, paniku a hysterák :grinning: jinak na bolest docela mi pomáhaly výplachy zubů alpou nebo slivovicí.. na čas to jakoby ten zub oblbne, umrtví - úúúleva! :wink:
s tím oblékáním souhlasím. také bych čepku nedala, no včera jsem hleděla, když jsem miminečko v čepičce viděla.. už ssebou budu raději zase brávat oblečko na převlečení, místo bodyčka jen tričko a je to...
19. srp 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás doma je veget .... spí malá , kočka i pes .... :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jáá už tu pletu, Tobě jsem chtěla napsat něco jiného :grinning: dotaz byl na hradilenku :grinning:
19. srp 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka se máš... teď dotaz adresuji správně :grinning: kdepak to tam hořelo? ze zpráv to nešlo poznat... :unamused:
19. srp 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Já mám strach nedat jí čepičku ... ( mám jen tenkou ) ale i tak ... mám strach aby jí nemuseli píchat ouško ... sama jsem to jako dítě měla, tak raději si říkám ať má orosený čelo než pichané ucho ... :fearful:
19. srp 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek