• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee zprávy jsme nestihla včera jsme čumákovali na chatě u strýce do půl deváté :grinning: :grinning: :grinning: Tak nevím ... ani jsem neslyšela sirénu :confused:
19. srp 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahá, mě to tu zase skáče jak chce :rolling_eyes: :angry: ... už jsem si odpověď přečetla... :sweat_smile:
nonic, Jindra začíná plivat dudlíka, tak ho jdu zabavit a něco dělat, dokud je relativně v klidu...
19. srp 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se musím holky smát .... včera jsem říkala mojemu .... mám nějakou žravou .... vypadá to jako bych měla dostat menzes .... ha ha dneska mi končí 6nedělí a měsíčky jsou tady :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka zánět je taky v podezření,ale na rentgenu není nic vidět,tak uvidíme.Má to teď umrtvený,třeba to přestane.

@dpetulinka já měla injekce po Šimonkovi,ale vůbec mi nevyhovovaly.Pořád jsem špinila,skoro celou dobu do další infekce.Vydržela jsem to pár měsíců,pak jsem přešla zpátky na prášky.Teď jsem uvažovala i nad tělískem,uvidím,domluvím se s dr.
19. srp 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak jste psaly jak zabavit miminka, tak u nás funguje kolotoč a čím je straší, tím dýl u toho vydrží. včera přes půl hodiny. no a má rád, když jsem tam s ním. a tak jsem vymyslela hru. točí se mu tam na hudbu 4 zvířátka. pepča se do nich snaží ručičkama bouchnout. no a já jsem zvířátka obodovala. třeba husa 1 bod, lev 2 body, kráva 3 body a slon 4 body. no a do jakýho zvířátka pepča se trefí, tolik má bodů. no a až hudba skončí, tak je konec hry. já ho povzbuzuju a fandím a sčítám body. včea trhnul osbní rekord na 24 bodů :grinning: :grinning: :grinning: je moc šikovnej ,páč on se trefí asi tak Sedmkrát do těch zvířátek a jde mu to čím dál víc. takže už to není jen náhodné trefení, ale už to zvířátko trefit chce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. srp 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 teda, to je pepík pašák :slight_smile: už se chystám taky koupit kolotoč...máte s plyšáky nebo plastovými zviřátky?
včera nám mudra napsala holtův krém, to je děs, fakt to smrdí, excipial taky? zatim nemám pocit, že by to extra pomohlo
19. srp 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já jsme byla včera u dr tak kontrola dobrý a nechala jsem si napsat právě Lindynet. Brala jsem to už před těhu tak jsem nechtěla zkoušet nic nového. Ma další kontrolu mám přijít až za půl roku tak mě napsal opakovaný recept.
Jještě jsem včera byla s Míšou na kontrole na kardiologii. Dr nás poslala na RTG tak tam jsem se tak vztekla že jsem myslela že mě klepne. Když jsem viděla jak dělají RTg takovým miminkouům tak jsem měla šok. Dali Míšou do takové plastové roury. Vypadala to jako patník do je u silnice. Byla tam úplně nafest a ručičky měla u hlavy. Pak ji pověsili k tomu RTG tak jsem ji musela držet ze spodu aby nevypadla a pak ještě za hlavičku aby ji držela rovně. To byl to šílený pohled a malá brečela až hrůza. Chvilku trvalo než jsem ji uklidnila. :frowning2: Pak jsem šli zpět k dr tak tam už u EKG byla v pohodě. Naštěstí má srdíčko dobrý jenom slabý šelest, který se ztratí. Další kontrolu mám za půl roku. Je to spíše preventivně kvůli Honzíkově vadě na srdíčku. Honzík má kontrolu příští týden. Sestra Míšu važíla tak máme 4,8 kg a 56 cm. Na holku mě to příjde dost. Je to náš malý otesánek. Po obědě jsem se vydali za Honzíkem a za našima do Olomouce. Měla jsem obavy jak to zvládnu s malou sama, ale naštěstí spala celé 2 hodiny. Normálně nám cesta trvá tak hodnu a půl, ale chytli jsme zácpu za Přerovem. Opravují tam silnici. Martin musel dnes do práce tak jsem jeli samy. V sobotu se vracíme i s Honzíkem. To bylo radosti když nás viděl. Já jsem ho moc nezajímala. Míša ta ho zajímal víc. Neustále ji něco vyprávěl co celý týden dělal, kde se byl podívat atd. :slight_smile:
19. srp 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já Míšu v tom vedru jenom do bodýčka, šatky nebo má ty overalky s krátkým rukávem a krátké nohavice. :slight_smile: Čepičku jenom když pofukuje vítr a to máme ty háčkované. v kočárku nemá čepičku vůbec.
19. srp 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 to jsi vymyslela pěkný bodování, no aspoň to zabaví i maminku :slight_smile:
@micka1 to máš teda zážitek z rentgenu, já bych z toho byla taky v šoku, no aspoň že je malá v poho a po tom půlroce už nebudete muset zas na snímek.. no u nás holky taky nejdřív zjištují co jsme dělali s Honzíkem celý den a jestli jsme nezlobili, až pak co maminka.
Teď tady pěkně lilo, vypadnul proud tak jsem až teď popracovala co mám do práce a půjdu vařit. manžel přijel ráno tak chce vzbudit asi na 13 hod.jak ho znám tak vyleze mnohem dýl když zas odjíždí do práce až večer. Udělám jen minutku - maso s kroketama, to jsem si chtěla odpol natáhnout s mimi, to mi teď usnulo, včera spal snad dvě hodiny, ale dopoledne jsem se mu musela pořád věnovat.odpol jdeme s kočárkem a zas bude večer, no letí mi to jako blázen
19. srp 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa u nás bude ragoš za chvíli .... žene se sem černo asi od Vás .... :angry:
@druidee Vlasti posílám k Vám liják :grinning: jo a ještě něco pro Tebe chi chi http://hzs-zlkraje.cz/clanek/1678/tezky-boj-s-terenem-plamenum-podlehlo-100-ha/
@micka1 No tak to je maso s tou malou chudáček,ale víš jak zase máš jistotu že je ok ...
@leia1 Tak u nása jel kolotoč asi 3x a malá ho ještě moc neregistrovala ... teď jsem ho chtěla zapnout nedávno a baterky v tahu .... žere to jak tank :grinning: tak můj na to udělá adaptér a fiknem to rovnou do šťávy :grinning: :grinning: :grinning: Naše malá do něj nebude moct boxovat ... je vysoko ....
@petrunka01 jo bolavé zuby to je za trest taky jsem to zažila .... tak snad to bude mít dobré a nebúdeš mít doma maroda
19. srp 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak pročítám co jste řešily a s tou antikoncepcí - já budu chtít zase určitě napsat co jsem měla po prvním porodu - je to antikonc. Cerazette a bere se pořád bez pauzy, takže nemenstruujete, což je paráda. Brala jsem jí hned po Matýskovi až do vysazení před Davídkem a musím říct, že je to naprostá paráda. Nepřibíráte, nemáte změny nálad (jako před menzes), hlavně nebolí břicho, takže já jsem byla spokojená. Ty bych chtěla napsat zase.
Davídek zatím přes den spí docela dobře, vždycky tak 3-4hod, pak hodinku vzhůru a pak zase. V noci se mi budí tak po 2-3hod na kojení, po těch kapičkách Bio Gaia se to docela srovnalo, tak spí. Zatím jsem s nima spokojená :grinning: Na zabavení mu stačí kolotoč, alespoň zatím. Máťa je zlatej, obskakuje ho, ale občas má potřebu na sebe upozornit v tu nejnevhodnější chvíli (nejvíc večer před spaním, to dělá kraviny, ječí, skáče po postelích, nechce spát a tím budí i Davídka), takže v tu chvíli je na zabití. Už abysme se stěhovali. V bytě je vymalováno, ve středu mají přijít změřit vlhkost podlah, tak snad to už bude OK. Máme tam vysoušečku, naplno puštěný raidátory, tak to by bylo, aby nebylo..... Zatím jsme pořád u našich, Matěj jezdí na náma v pátek a v neděli zase zpátky do Prahy, už mě to štve, ale v tom našem malým bytě bych to asi s nima nedala.
19. srp 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee taky jsem nechtěla už žádné hormony, nebrala jsem hormonální anti ani před těhu, používala jsem čípky a kondomy, jenže je to skoro nepohodlný a jelikož dřív jak za čtyři roky bych nerada přišla znovu do jiného stavu, potřebovala bych něco spolehlivýho :grinning: jenže jenže co :confounded:
19. srp 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 fakt? :angry: tak já nevím, nad tělískem jsem taky uvažovala, ale moc s emi do toho nechce a prášky, já se vidím jak zapomínám a zapomínám :grinning:
19. srp 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska noc super. Večer to bylo všelijak,ale nakonec v deset usnula a vzbudila se na jídlo až v pět a pak jsme ještě spali do půl desáté. Teď spinká v lehátku,zrovna se tady ochladilo,tak bysme mohli ven,ale nechci jí budit,tak až dýl. Dopoledne bylo na padnutí,má jen krátký bodyno a byla chuděra celá upocená.... Já taky,jen ze mě lilo,pak se zatáhlo a začalo foukat a pršet,tak se ochladilo.Ale začíná už zase pražit,tak uvidíme co se z toho vyklube...
19. srp 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no, mraky tu od vás přišly solidní. zatím z toho spadl jen letní deštíček, ještě že jsme stihli hodinovou procházku do lesa..
@leia1 :grinning: tak to je hezké :grinning: , jestli bude Pepíček sportovat až povyroste, budeš dobrá trenérka :wink: :grinning:
19. srp 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konečně toho našeho aktivku "uvibrovala" v lehátku a chrní... tak můžu konečně v klidu uklízet :sunglasses:
19. srp 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile:
Tady je úplně černo a chčije teda pořádně, přes den byl pařák :confused:

Stou antikoncepcí nevím, nad tělískem jsme taky uvažovala, ale někdo říká, že to moc spolehlivý není, já jsme si už říkala, že si nechám podvázat vaječníky....vůbec nevím, zatím mi napsala anťáky, tak uvidím a kdyžtak se za ní stavím :wink:

Jinak teda tiše závidím, že dětičky sledují kolotoč, protoženaše malá na něj vůbec nereaguje, ani na hrazdičku, prostě na nci, už jsme z toho nešťastná, zda vůbec vidí.....
19. srp 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to su ráda,že nekafuju sama :wink: pito piju taky a občas si dám trochu aj pivečka, protože to miluju eště víc než kafe :grinning:
19. srp 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás zatím zataženo,ale dusno nechutné,tak možná eště neco přijde... co se týká antikoncepce,tak už si taky do těla nechcu nic valit,tak zatím pojedem na kondomy,snad nebudu těhu hned :slight_smile: to by mně kleplo :grinning:
19. srp 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak náš Cipísek přes den moc nespí :angry: vždycky na chviličku zdřímne,ale ne moc dlouho,dokonce ani v kočárku dneska moc nespal :confounded: dneska v noci jedl o půlnoci a pak ve 4, což by bylo krásné, kdyby pak hned usnul,ale on né a do 6 dělal rachot,vždycky má pak problém usnout,zato já bych chrněla :sunglasses: no snad sa to časem eště upraví...
vám mimísci hned pak v noci po jídle usnou??
19. srp 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena mě po prvním krmení většinou usne,ale po druhým je to boj.To je kolem 5 hodiny a mě přijde,že je už vyspalá,ale nejsem magor,aych vstávala tak brzo,tak ji musím většinou uspat vleže u prsa a pak ještě spíme tak dvě tři hoďky,jak kdy...
@druidee mě taky spala v lehátku,ale nakonec tam spala skoro čtyři hodinky a mě přijde,že když usne,tak se tam tak jako zkroutí,abych jí tím neublížila... Zítra jdu pro baterky a taky chci zkusit vibrace,co na to bude říkat. Někde jsem ale slyšela,že to není nic moc pro zádíčka,co myslíte holky?? Vždyť je tolik vibračních lehátek...

Malá už hodinku spinká,tak jsem utřela konečně prach a umyla záchod a koupelnu,teď už ležím u telky a za chvilku půjdu asi taky do postele.. tátu máme na nějaký oslavě narozek,tak uvidíme kdy přijde.
Máte taky pořád tolik mlíka?? Já mám pořád mokrou noční košilku,když vstáváme na jídlo,už chci,aby se to upravilo to množství... :confounded:
19. srp 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc všem maminkám i miminkům, krásný Brahms podle Celine :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=X_aV61q25U8&feature=fvwp&NR=1
19. srp 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak se hlasime mame u nas kazdy den to same v 7 koupani a pak rev nemuzu ho uspat zabere az vdycky kolem tyhle hodiny holky pls naka rada ?? protoze jsem ho navykla usinani u prsa proste jsem nepoznala ze duda a nechala ho usnout ted se to snazime zmenit a to rev pokazdy snazim se konejsit u postylky ale nejde to musim ho aspon na chvili zvednout a pochovat blbej zlozvyk ..........
19. srp 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
tak jsem nejspíš dostala zánět prsu,fakt super.Bolí to a mám horečku.Nejlepší je,ž je Martin celý den v práci a já nevím,co se Šimonkem,páč ven se teda nechystám.Max na pohotovost..
20. srp 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, mám na Vás dotaz ... má někdo auto škodu fabii v kombíku? Můj si dnes vzal mé auto a já chtěla jet jeho na nákup i s malou. Zkoušela jsem jí tam dát v sedačce, ale to bych musela mít sedačku řidiče až vpředu a stejně je malý pás na obejmutí sedačky .... :angry: Ve fábii jsme jí ještě nevezli .... jak to máte vy pokud máte toto auto? Asi někde dělám chybu ... to není možný aby se to tam nevešlo ... jak to dělají jiní lidi s dětma?
@petrunka01 Ahojky tak to je pech ... a co babičky? Kamarádka? To není nic příjemnýho ... k doktorovi běž ...
@pepsilight A co dudel místo prsu?
@slena Včera jsem si dala taky pívo ... až malá usnula ... věděla jsem , že už kojit nebudu , tak s mým napůl :grinning:
20. srp 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahojky dudlik ma a stejne asi pozna ze to neni prso ....
20. srp 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nedávno jsme dávala do auta mýho taťky sedačku dopředu a nevyšel mi pás, musela jsem dátsedačku co nejníž a víc dozadu, pak jsme mohla upnout autosedačku....já ve svým nemůžu vozit malou vpředu, mám tam airbag, musím na servis, aby to vypnuli :confused:
20. srp 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 juj, tak to ti teda nezávidim..a nějakou kamarádkku nebo babičky bys nenahnala? at je ti lip!
20. srp 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zase zkoušela úvaz kolébka na šátku a malej jen řve a nechce tam být, asi to dělám blbě nebo mám nešátkovací miminko :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Já právě chtěla dozadu za sebe .... a nešlo to ... tak fakt nechápu jak to dělají jiní? Vepředu máme taky airbag ... jde vypnout, ale tam malou nechci vozit ... říkám tomu sedadlo smrti :sunglasses: raděju zamnou vzadu. No máme po nákupech , musíme počkat na tátu až přijdede. Jen jsem chtěla vařit a jaxi není z čeho ... táta bude mít krupici :grinning: :grinning: :grinning: ta doma je :dizzy_face: . Navíc jsem chtěla ještě do Tety mají tam akci na tablety do myčky .... no čert to vem příští týden ....
20. srp 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek