• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahoj holky, nevěřila bych, že se také přidám do diskuse. Ale čekám své první miminko, všechno je pro mě úplně nové tak se ráda podělím.Jsem teď v 11 týdnu a dala jsem si v práci pauzu, abych se se všemi těmi změnami vyrovnala. co vy holky? Jste také doma nebo pilně chodíte do práce? Já jsem teda tak unavená, že pořád ležím a spím :sweat_smile:
8. pro 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem jdu se k vám přidat jsem dnes 10+5 tt mám termín 3.7.2011 a čekám třetí dítě, doma mám kluka a holčičku
ahoj zup my se známe že :grinning:
8. pro 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám nové těhulky :dizzy_face:

@leia1 - já při prvním chtěla chodit do práce až do konce, ale jelikož jsem měla docela nehezkou výměnu názorů s ředitelkou (a dodnes spolu mluvíme jen úředně, jinak ne), 2 dny jsem si pobrečela, bolelo mě břicho, tak jsem šla na neschopenku, dala se dokupy a pak už si to těhotenství jen a jen užívala. Pokud se necítíš dobře, tak zůstaň doma a podle situace se pak můžeš do práce vrátit (známá takhle byla asi 4 měsíce doma a pak e do práce vrátila). Miminko je podle mě na prvním místě. Já chtěla být s mimískem v klidu a né v permanentním stresu, a vím, že by se po mně říďa vozila...a už teď se docela dost bojím návratu do práce, jelikož ona nezapomíná a ačkoliv jsem jí nic hroznýho neudělala a ani neřekla, ona to bere jinak a fakt si to pak asi budu užívat...
8. pro 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Leni :grinning:DDD
10. pro 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 vítám tě :slight_smile: jen si užívej spánku dokud to jde, my co už máme jednoho nebo víc raubířů doma máme smůlu
10. pro 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zup to je sranda co stejný měsíc s předchozíma dětma a ted zase :grinning:
10. pro 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkab. jj šak jsem ráda :slight_smile: že tu je nějaká známá tvářička :slight_smile: i když já budu asi podle všeho spíš srpnovka :zipper_mouth:, ale snad mě holky nevyhodí
10. pro 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup taky jsem ráda že jsem tě tu potkala
a myslím že tě holky určitě nevyhodí , já bych zase mohla klidně spadnout z termínu 3.7 do června kdyby se to narodilo o pár dní dřív ale snad to bude v termínu doufám :slight_smile:
10. pro 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup @lenkab. - já si taky myslím, že ty termíny tak důležitý nejsou a že vás určitě nikdo vyhazovat nebude, k nám do srpňátek chodí holky, co mají červenčátka a jsme tam super parta...ale teda záříjátko tam nemáme ani jedno :grinning:
mě asi ten červenec dopadne, když mám termín kolem poloviny, tak to snad do června nespadnu a do srpna mě přenášet nenechají :grinning: :grinning: :grinning: , i když vydržet na Martínkovi narozky by byla machrovina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale asi radši ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a shodou okloností máme v srpňátkách další 2 červencové těhulky - jedna má dokonce termín 2 dny po mně :grinning: , ale nevim, jestli se taky přidají
10. pro 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky bych se přidala. Jsem v 7,5tt a před týdnem jsme viděli 2 srdíčka - zatím to vypadá na dvojčátka. :slight_smile: Mám o ně starost. Jsem po hypertimuláku (14dní v nemocnici) a stále mám nějaké potíže (moc červených krvinek,...). Asi týden zápasím s nevolností a nechutenstvím. Co vám pomáhá při nevolnostem? Díky
10. pro 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jůůůůůůů tak to strááááášně moc držím pěstičky ať jsou dvojčátka v pořádku a krásně rostou, to jr krása, dvojnásobný štěstíčko :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co je to hypertmulák???
no já nejvíc trpím od 14 tak do 17hod, žádné ranní nevolnosti ale spíš odpolední a hlavně teda nemám na nic chuť přežívám na ovoci a chlebu s marmeládou :zipper_mouth: a ta už dochází :zipper_mouth:
nepomáhá mi asi nic, snad trocnu ta ledová cola po douškách a nebo občas to lízátko ale to fakt minimálně, a když to jde piju meduňkový čaj ten je docela ok, všeobecně by měl pomáhat zázvor
10. pro 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty tak to gratuluji, trochu jsem doufala, že bysme taky mohli čekat dvě :slight_smile:
10. pro 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup :slight_smile: my jsme si moc přáli mimi, ale nějak to nešlo, tak jsem byla na IVF - po ET jsem měla bouřlivou reakci na stimulaci hormony - hyperstimulační syndrom (6litrů "vody" v břiše, obrovské vaječníky,...).
Já se snažím jíst, ale mám s tím veliké problémy. Vůbec nemám hlad ani chuť a často mi není dobře - hlavně večer je to horší. Lízátka zkouším. Ale občas nemůžu nic, ani se napít. Jsem dost drobná, tak se bojím, aby to mimča neovlivnilo. Příští týden jdu zase na kontrolu, tak uvidíme....
10. pro 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty jůůů tak to si vůbec neumím představit tak hlavně že jsi ty i děti ok
tý jo mě bývá blbě přes den, přežívám na chlebu s marmeládou :dizzy_face: ale třeba teď večer je mi ok a futruju se co to de :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mkr jsi chtěla dobrovolně dvojčata když už máš doma jedno dítko jo? tak to smekám :slight_smile:
10. pro 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jj byla by to sranda :slight_smile: plný dům dětí :slight_smile: ale tohle bude už poslední :slight_smile:
11. pro 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám přes víkend ani noha :grinning:DD moc práce jo?
já nejsem schopná kloudně nic udělat, je mi furt tááák blivno a jsem jak když mě praští palicí po hlavě
dnes ve 13:15 jdu na kontrolu tak mi držte pěstičky ať se nám už bobešek ukáže :slight_smile:
13. pro 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup držím pěstičky at doneseš jen samé dobré zprávičky :slight_smile:
13. pro 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

@zup držím pěsti, ať se prďolka ukáže v celý svý kráse.. :slight_smile:

No a jak se jinak cítíte?..mě je blivno pokaždý, jakmile něco sním...takže taky paráda..a nejhorší je to po obědě a večer... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a zjistila jsem, že jsem prostě nějaká líná...ehm, nevím tedy, jestli to má něco společnýho s těhu, ale já to na to svádím... :grinning: ..ani to cukroví mě nebaví dělat...dělám ho vyloženě z povinnosti... :grinning: ..a úklid, tak to už jde mimo mě úplně...jak já to budu zvládat se dvěma dětma??..tak to jsem sama zvědavá... :grinning:

Tak zatím papa
13. pro 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 já to mám teda úplně stejný, vůbec nejsem schopná nic dělat, jen doma ležím a spím a je mi z toho na nic, že jsem takovej lenoch. :confounded:
13. pro 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dneska jsem viděla miminko na ultrazvuku. To byla nádhera, škrábalo se na hlavě a pořád se tam nějak vrtělo. To ani není možný, že tam v bříšku je :slight_smile: A dneska jsem se nadobro rozhodla, že do práce již nenastoupím, dobře mi pořád není a jelikož jsem učitelka na základce, tak bych se tam musela pořád rozčilovat a já bych chtěla, aby miminko bylo v pohodě. Jak to máte vy?
13. pro 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsem zpět z kontr.utz. Miminko už dnes bylo vidět hurááááá, je ale o týden a 2 dny menší takže nejsem 7+3 ale 6+1 plus mínus, dr říkala že to vypočítáme přesně až na příští kontrole že se to možná ještě hne :slight_smile: ale už tam byla vidět fazolečka, dutinka se zvětšila asi tak 3x :slight_smile: a dole v rohu byl takový bobek :grinning: na fotku to ale ještě nebylo páč i já měla problém tam něco uvidět, tak až za měsíc 10.1. jdu na skrínink a dostanu průkajdu a snad bude fotka :slight_smile:
uff jsem si oddychla :slight_smile: ale ten měsíc to je doba, ještěže jsou vánoce aspoň to uteče. TP mám zatím 7.8. ne že by se mi nelíbilo 8.8. :grinning: a stačí že prý beru listovku, to prý jsem vzorná :slight_smile: žádný jiný chemie nemusím :slight_smile:
13. pro 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 též mi je blivno celý den fůůůůj a lozím tu z rohu do rohu a nic se nezmohu :grinning:DD vánoční úklid se letos nekoná a cukroví je jen to nejnutnější, vůbec mi totiž to sladké teď nevoní
13. pro 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 ..jen odpočívej...protože jestliže jsi poprvé těhulka, tak si to náááležitě užívej...já když byla těhule poprvé, tak jsem chodila do práce, co nejdýl to šlo, no a pak to byl takovej fofr, že jsem se ani nestačila vzpamatovat a malá byla na světě a ten kolotoč se vlastně ještě nezastavil a to jsou jí dva roky...no a teď to těhu tak nějak zvládám, ale jsem unavená a nejhorší je, že lehnout si jen tak nemůžu... :sweat_smile:
Jo a mimísek už se takhle krásně hýbal, jo?...tak to už se těším na příští týden, taky jdu na kontrolu...si ještě pamatuji, jak jsem s malou byla tenkrát na utz podruhé a byla jsem z toho taky u vytržení, když jsem viděla Nikolku, jak se mi tak už hýbe a tak... :grinning:
13. pro 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jééé, tak to je supeeer...vždyť jsme to říkaly.... :grinning:
13. pro 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zup super gratuluju já ti to říkala že to bude vše v pořádku :slight_smile:
13. pro 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Moc gratuluju!!!
13. pro 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veve21 Ahoj, taky mi je pořád špatně a nejsem schopná dělat skoro nic jiného než ležet. Dost mě bolí i břicho (přisuzuju to ale i jiným problémům kvůli kterým jsem doma). Vůbec si neumím představit, že bych byla v práci.
13. pro 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky no ještě nás čeká dlouhá cesta uff a nemám fotku :frowning2: ale nebylo tam skoro nic vidět tak to nemělo cenu za to platit
13. pro 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek