• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 @tasmailla1 jj, jen si dávejme do nosu :wink: ani jsem nikam nešla-přítel přišel z práce a jestli si nedám česnekovou pomazánku...dobrá byla. a teď mám před očima pařížský dort... no to je vidina... neměli jste zákusky zmiňovat :slight_smile:
2. únor 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to síce zustane,ale předpokládám,že do roka bych se toho mohla zbavit...pokud budu cvičit a držet dietu....ono to pujde dolu....a třeba kolegyne ani nemuseli cvičit a stejne po porodu zhubli ješte víc,než meli váhu před porodem...tak doufám,že to mne pujde taky dobře dolu...i když si na to třeba mužu nejakou dobu počkat.....
2. únor 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee mnamy,dala bych si větrník nebo věneček,...... :grinning: :grinning: :grinning: no zejtra jedu na hygienu,tak se asi po ceste stavím v cukrárně...tam maj výber.....mnamy :grinning: :grinning:
2. únor 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 a když nebudou pomáhat diety,tak do toho vlítneme znovu,ať se můžeme pořádně nadlábnout :slight_smile: :grinning:
2. únor 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :grinning: :grinning:
@misi.21 no já bych tak do dvou let potom chtěla hned druhé mimí, pokud to půjde... tak to nemá cenu hubnout.

Já to vzdávám. jdeme na procházku a tak to vezmu do alberta, co tam maj za zákusky... vyhráli nad silnou vůlí :slight_smile:
2. únor 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jojo taky možnost...a jsem nad tím rozmejšlela,že bych to takhle udelala,mít po sobe deti....ale to říkám tedka,ale kdo ví jak to bude poté...po porodu a péči o mimi,či se me bude chtít vlítnout do toho tak brzo.....a samozřejmě co by na to řekl manža....
2. únor 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,já sežrala dvě špičky,manžel je zlato,koupil mi a večer to vidím na zmrzlinu. Takže zítra žádné řeči o jídle,jasný?? :slight_smile:
2. únor 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já si zachvíli ješte dám párečky...mnamy...
2. únor 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes byli asi nějaké erupce s chutí na sladké. Ráno jsem snídala chleba s marmeládou, k obědu jsem si udělala těstoviny se sladkým tvarohem a dojedla se pečeným masem, odpoledne jsem slupla termix a před chvilkou jsem zblajzla vysočinu a rohliky. Občas mám tak šílenou chuť na sladké až hrůza. :slight_smile:
2. únor 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 :grinning: taky to pěkně mixuješ během dne. já teď zajedla česnek.pomazánku zákusky a nanukem :slight_smile:
2. únor 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no... tak si jdu pro nanuka :sweat_smile:
2. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@dpetulinka šikovné holky udělali jste mě chuť tak jsem si byla pro míšu. Musela jsem ho sníst hned v kuchyni aby mě Honzík neviděl. On by chtěl taky. :grinning:
2. únor 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 :grinning: pěkné :grinning:
Holky, my to teda vedem,jestli si budeme takhle nahánět chuť, tak z nás budou fakt pořádný maminy, co se za kočárek teda neschovaj :grinning: já si tajně přeji, abych nepřekročila těch "ideálních" 12kg za těhotenství :slight_smile:
2. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: holky mě je ze mě špatně už. Dnes mi sestřička říkala, že už doháním co jsem shodila, že teď už to půjde jen hezky nahoru :grinning: přesně, kéž by nebylo překročeno 12kg :slight_smile:
2. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka taky mi bývá špatně, ale vždy vlastní vinou-sním polovinu co normálně, ale s chutí se cpu dál a dál a pak...funim a naříkám :slight_smile:
Dobrou děvčata, krásně se vyspěte :slight_smile: , já bojuji s nespavostí, tak snad to dnes prolomím (a brzy to zalomím).
2. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee s nespavostí jsme na tom podobně, tak držím palce, mě pomáhá na usnutí mokrej kapesník a hodně vyvětráno, ale jak se v noci probudím, tak je po spánku :slight_smile:
@micka1 Míša byl skvělá volba :wink: někdy prostě musíme zhřešit :slight_smile:

tak krásnou dobrou prosněnou noc :wink:
2. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi pozdě co? těhulky už spí co?
já jak jdu spát po O s malou tak pak čumím do půlnoci :zipper_mouth:
2. únor 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste si tu naháněli chutě jo :grinning: no já si dala v 21 mega sklenici jahodovýho domácí koktejlu a je mi teď těžko :zipper_mouth: a dopo jsem měla v kavárně štrůdl se zmrzlinou a šlehajdou :slight_smile:
holky já přibrala u NIky 16 a teď to vidím min. taky tak :zipper_mouth: a já jsem ten blázen co se vrhl do druhého dítka po 2 letech a po pravdě se na to moc necítím, ale nechtělo se mi hledat práci na rok či dva, tak to teď musím zvládnout

co kontroly? už ví někdo pohlaví?

no jdu taky spát koktejl mě nějak zmohl :zipper_mouth:
2. únor 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup dobré ranko :slight_smile: jéé, jahodový koktejl... hmmm... už aby mi muž přijel domů, sama to ho dělat nemůžu, ho pak vylohním celej. Kontrola dopadla výborně, mával na nás ručičkou a má pět prstíčků :slight_smile: pohlaví za 4týdny, když to nebude stydlín. Ondra by chtěl druhý tak nejdýl do čtyř let, jenže třetí už nechce a já se bojím, že budu pořád mladá a budu pak chtít ještě jedno mímo :grinning: ikdyž kdo ví ... třeba mě bude přemlouvat i na druhé. A co máte dnes v plánu?
3. únor 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no já dnes jedu na zubárnu na hygienu a pak skočím do práce za holkama na pokec,už me to doma nebaví,aspon se provětrám....a pak na spáteční ceste zabrouzdím do cukrárny,at na odpoledne mám neco kalorického.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak já dneska od 2 do 4 nemohla vůbec usnout,pak jsem se vzbudila v 5 a už to nebylo ono,pořád jsem koukala na hodinyy,jestli už není aspoň 7... A to jsem si libovala že lehnu a spím až do rána.. NO,vydrželo mi to chvilku. Jinak já valím na kontrolu na endokrinologii,tak doufám,že to budu mít dobrý. A pak asi hned domů,vůbec se mi nechce nikde courat.
3. únor 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jéé, to si to hezky užij :wink:
@misi.21 to je nejhorší, když se takhle člověk vzbudí... já si pak vždycky pustím film, protože je děs koukat do stropu a přemýšlet nad vším možným i nemožným. Tak ať ti to tam dobře dopadne, tam jsem chodila vždycky nerada :unamused: s čím se léčíš?
3. únor 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka se štítnou žlázou,ale beru prášky a je to ok,bude mi to upravovat,aby stačila dávka i miminku
3. únor 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 taky jsem se léčila se sníženou funkcí, ale už to bylo dobré, už ani na kontroly nechodím, tak mám teď trošku strach, aby se to nějak nerozjelo a nechybělo to pak miminku, ale tak snad ne.
3. únor 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj těhulky :slight_smile: jak se máte?
já dodělávám obídek máme dnes hráškovou polívku a zapečený brambory se šunkou, sýrem a šlehajdou :slight_smile:
tý jo a bolí mě od rána hlava, to je děs se probudit s bolestí hlavy :frowning2:
3. únor 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký čtvrtek všem :slight_smile:
3. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tak to určitě nahlaš gynegologovi o té štítce a on si to pohlídá :slight_smile:
já jdu na kontrolu za 3 týdny tak doufám že už taky uvidíme pindíka :grinning: nebo že by druhou pipku :zipper_mouth:
3. únor 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jéé, hrášková polívčička, tak ta to dnes asi vyhraje :slight_smile: a ta hlava je hrozná, já nevěděla, co to bolest hlavy je dokud jsem neotěhotněla :unamused: tak ať tě to brzo přejde, hodně větrej, to trochu pomůže :wink:
3. únor 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup říkala jsem mu, že jsem se s tím léčila, tak snad ví :slight_smile: když já nemám nikdy ani páru na co všechno mi berou krev, ale zatím je všechno v pořádku, tak ono by se to snad někde projevilo. Jéé, já ti to závidím, já až za 4 :frowning2: :slight_smile: to jsem tedy zvědavá co vám tam šťourá :slight_smile:
3. únor 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek