• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lukava Hlásím , že v tetě jsou tablety do myčky za dobrou cenu :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepsilight holka je to boj s těma dětma. Naše usíná tak,že skoro usne u prsu,já jípak dám odkrknout na rameno a plácám jí po zádech a když zabere,tak ji dám opatrně do zavinovačky. Když se probere a kouká,tak jí dám ještě cucnout a zase na rameno a do zavinky,někdy třeba třikrát,sama prostě neusne. Pak ji nechám pár minut zabrat a přenesu ji do ložnice do postýlky,kde už hezky spinká...

Dneska spala v kuse 7h,první spánek má fakt dlouhej,ale druhej už jen 2h a když se mi ji ještě pak podaří uspat,tak většinou vstává kolem desátý,devátý,ať usne kdykoliv. Jdu nakojit,zrovna vstává,dneska se vychrupala dlouho. Pak jedeme někam na oběd,tak se těším,první od porodu :slight_smile:
20. srp 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...zánět to prý nakonec není,jen málo piju a nechávám mlíkov prsech.Malýho si vzala na celý den kamarádka,tak budem válčit jen s Kačenkou.Možná si si odpoledne vezme švagrová ven,uvidíme,jestli bude spát.Blbá je ta horečka a bolest hlavy,jinak to jde.
20. srp 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to je zajímavý,že vzadu ti nevychází pás, možná jestli to není někde seklý....ani na druhéstraně ti to vzadu nejde? Já vozím malou vepředu, vím,že je to sedadlo smrti, ale Miška se mi vzadu jako miminko dusila jednou mlíkem, chtěla ho vyzvracet a nešlo to ven, od té doby musím na mimi vidět, jinak jsem na nervy :confused: stejně jsou ty auta pro autosedačky nedomyšlený, nevím jak tobě, ale mě tam pěkně to vajíčko vzadu ani nesedí na té sedačce :angry:
20. srp 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme twingo a pásy vzadu nestačej,vozíme na předním sedadle.Nejsem ztoho nadšená,ale nedá se nic dělat.Aspoň na ni vidím

20. srp 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no to je úžasný, já říkám že ta naše má první spánek dlouhej a to spí 3,5hodiny :grinning: to je můj sen spát sedm hodin v kuse. Já spím v noci tak čtyři hodiny, protože večer když usne jdu se najíst, vykoupat, aspoň umýt nádobí, tak mi to dá tak na dvě hoďky spánku, pak jsme tak dvě hodiny vzhůru ještě dvě hoďky spíme a vstáváme, dnes teda ještě usnula v osm, tak jsem pospávala do devíti a šli jsme ven. Čekáme jestli se nám taťka někdy vrátí z práce :angry: a pak pojedeme asi někam na výlet krátkej, snad se mrňce bude chtít spát.
20. srp 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka my máme oktávku a vzadu pásy stačej naprosto chlupově, když to zapínám já nadřu se jak pes, abych ho tam dostala a tchánovci maj sharana a tam mi zbývá ještě tak 30cm pásu... tak nevím proč je to takhle blě, ke všemu v oktávě nám airbag nejde vypnout, tak kdyby byl ten pás o půl centimetru kratší tak asi budeme muset koupit jiný auto :grinning:
20. srp 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava ááá to mi ani neříkej my v úterý dostaneme šátek a já se těším že budu moct vyrazit na nákup bez kočáru :grinning: ale taky mám trochu strach že se to Klárce nebude líbit, asi jsme to měli zkoušet hned od začátku.
20. srp 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak to tak čtu o autech, tak vidím, že je to fakt nedomyšlený, měli by s tím něco dělat....
20. srp 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no tak přesně jak píšete, pásy jsou boj. V Mírovo autě je to ťip ťop jen tak tak, že se přidělá autoseačka u našich je krátkej :rolling_eyes: už sem si říkala, že koupím tu bázy co se napevno dá do auta a autosedačka se jen nacvakne.
A na šátek si Klárka určitě zvykne, Eli v něm byla taky prvně až minulý týden a je spokojená.
20. srp 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska je naprosto parádně:slight_smile:) Akorát noc nebyla tak super - Davídek usnul dobře, ale kolem půl páté se vzbudil a po kojení už neusnul - tlačil, kroutil se až do 8hod, kdy zase vytuhnul. Máťa měl zase v noci nějaký divoký sny, tak taky blbnul, takže chvilku to byl maraton mezi oběma postýlkama. :angry: Takže jsem docela grogy. Kdybych si teď ale šla lehnout, tak je mi jasný, že se během 10min.vzbudí oba dva a pak bych byla jak praštěná palicí.... Upřímně závidím všem, kterým spí děti 7hod v kuse - o tom si nechávám jen zdát....

Tak jsme pomalu překročily magickou 500 :grinning: :grinning: To by chtělo oslavičku :grinning:
20. srp 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v autě to je taky docela boj. Matěj má Octávku, tam se sice vejde vajíčko vedle autosedačky, ale když tam chci připoutat korbičku, tak nemám šanci. Prostě se tam nevejdou vedle sebe. Ještě to chci zkusit do mýho Forda, až přijedu do Prahy, snad to tam půjde. Proto jsem dokoupila korbičku na Concord, protože tam můžu vozit malýho vleže a ne ve vajíčku, když jedeme k našim. Ale zatím máme smůlu. Nevím, proč dělají ty auta tak vevnitř vypolstrovaný..............
20. srp 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ty jo,tak to tiše závidím - o takovém spánku si nechávám zdát :sunglasses: my máme v noci tak max 4 hoďky a pak už má malý problem usnout :angry:
20. srp 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo,tak to je divné,že to ve fabii nejde,švagr ma fabiu a děcka tam vozil,tak sa ho zeptám,v čem je ten fígl :wink: my máme oktavku a tam je to ok!
20. srp 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na v našem C-maxu jeto taky jen tak tak,dopředu jsme nezkoušeli.
20. srp 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk
@petrunka01
@slena
@misi.21
@msevy
@dpetulinka
No nám se to do oktávy taky v poho vleze a pásy jsou ještě doforoty, ale co má Jirka auto se kterým jezdí do práce .... fábii ..... tak tam to prostě dozadu nedám.... dnes si musel vzít oktávu, protože tam máme příčníky a já jsem tak dopadla :grinning: S autosedačkou dolů a pak nahoru ... ( pěkně nasraná ) :grinning: :grinning: :grinning:
Teď jím polívku a teče ze mě jak z vola :grinning:
@msevy Tak kde uděláme ten mejdan ...? U Vás v novým bejváku ...? :grinning: :grinning: :grinning: Dvě mouchy jednou ranou ... vezmeme to i s kolaudačkou :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka - tak super :grinning: :grinning: :grinning: Vidím to tak za měsíc :grinning: taková celorepubliková garden party:slight_smile:
20. srp 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 chuděro,to tělituju. Já teda teď mám furt žízeň,jenom v noci piju tak litr...a přes den taky dost...

Tak jsem to spaní tady asi zakřikla,dneska to nějak nevipadá :grinning:
20. srp 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík jak se máte? všechno a všichni ok?
nějak nestíhám :zipper_mouth: děti se rozhodli chodit spát nějak pozdě a já jsem ráda že se pak osprším pofackuju to tady a jdu lehnout :zipper_mouth:
a teď nás čekaj taková horka uff nic pro mě :frowning2:
holky šli byste se už koupat? šestinedělí mi končí ve středu ale k dr se dostanu až bůh ví kdy, bohužel tu končí a má hrozně plno :frowning2: a jako nechci propást příležitost si letos ještě zaplavat , ale nevím no se trochu bojím, sice už dobré 2 týdny nekrvácím, ale mám takový nažloutlý hlenovitý výtok ještě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nevím jak s prsama, jestli to neva abych si tam něco nezanesla, stačí že každou chvíli má malej moučnivku a já totál vše fialový :frowning2:, s NIky jsem tohle řešit nemusela tak nevím
chystá se srázek???? tý jo jestli jo tak dejte vědět do IP ju. ať se taky něco dozvím
20. srp 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a jaký tablety maj v tetě? já jela do teska pro jarový v akci a samo ani jedno balení grrrr
20. srp 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy oki už aby si začala nakupovat pití a jídlo .... bude to velkýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zup somat 120 tablet 1 vychází asi 2kč :grinning:
20. srp 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup já teda tenhle rok koupání oželím.Šestinedělí mi končí někdy 1,září myslím,ale asi to nerisknu,ikdyž mi to hrozně chybí.Mám strach,abych ještě nechytla nějakej zánět nebo něco...A nevím jak bych to dělala,když ze mě furt chčije mlíko,by kolem mě bylo bílo :grinning: :grinning:
20. srp 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no právě se bojím spíš o prsa než o spodek :zipper_mouth:
tak to vidím tak na Nikolčin bazének a prsa nechám suchá :zipper_mouth:
20. srp 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak somad jsem nikdy nezkoušela, ale s calgonitem nebo teď už s finishem spokojená nejsem strašně blbě se nám rozpouštěly ty tablety
20. srp 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě jako naštval ten můj chlap grrr, jestli budou intevali v sexu takové jak teď (zatím 1x) tak na nějakou antikoncepci kašlu, nebudu do sebe cpát hormony, jestli to má být 2x měsíčně stačí nám čepice, ale štve mě jako :frowning2: vím asi vypadám odpudivě + na kozy si nenechám šáhnout, ale když vím jaký byl sex před tím tak mě to mrzí, to mazlení mi děsně chybí :frowning2:
20. srp 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup víš co,já před těhu trpěla na kvasinkový záněty a i v těhu jsem 2x měla,tak to teď nechci pokoušet,příští rok se budu rochnit 2x tolik :grinning:
20. srp 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no na ten sex jsem se chtěla zeptat...mám z toho docela vítr,až spolu budeme poprvé od porodu spát... :sweat_smile:
20. srp 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to je jasné že pokud trpíš na spodek že neriskuješ to chápu, já na to trpěla hodně v pubertě a s prvním partnerem (asi byl trošku prasátko nebo nevím) co jsem s MM jsem ho měla snad jen 1x, ale stejně nevím no, uvidím jak to budu zvládat ty vedra
ale jako děsím se co malej, špatně se mu usínalo přes den už teď natož až přijdou několika denní pařáky :frowning2:
v čem dáváte děti spát? v čem je dáte spát v těch vedrech?
20. srp 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já jsem po císaři takže dole je vše jak bylo, a tudíž jsme to min. týden už riskli když už víc jak 2 týdny nekrvácím, ale bylo to divné, docela to pálilo a nic jsem z toho neměla páč to byl fofr po takové pauze :grinning: :zipper_mouth:
20. srp 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek