• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@zup no já to taky včera řešila co dát na spinkání,ale dala jsem jí normálně dlouhý bodyno slabší a polodupajdy,slabou zavinku a spíme s otevřeným oknem. Dneska spala v kočárku a jak si rochnila,když jsem jí nechala nahatý nožky,hned usnula...

No když tebe to pálilo po císaři,tak jsem zvědavá co čeká mě,když jsem tak hezky seštupovaná :slight_smile:
20. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup no já docela přemýslím nad tím, kdo bdue chodit s Miškou od září do plavání, zda mám ten bazén risknout nebo raději ještě počkat, na kontrole jsme se zapoměla zeptat :unamused: ale radši bych asi do konce září počkala, uvidím, nejhorší je, že ve dvoudílných plavkách neplůjdu a jiný nemám :sweat_smile: a k sexu teda musím říct, že dřív mi trvalo než jsme dosáhla orgasmu a teď po císaři jsme raz dva :grinning: zajímavý, po prvním porodu jsme byla citlivější a teď po císaři ještě víc :sweat_smile: :grinning: třetí už nechcu, to by se mě asi stačilo už jen dotknout :grinning:
V čem dávám malou spát? Docela nad tím poslední dobou taky přemýslím, ale protože nevětrá e, vnoci je chladno veku amalá mi pak kucká, vyvětrám jen když jí krmím, bohužel, tak má dupajdy s dlouhým rukávem a pohoda :wink: my jsme s krátkým rukávkem přes den začaly až teď v těch vedrech, dřív to nešlo, teď už je to dobrý a ty vedra co jsou a majhí být mě vytáčí, Miška se válí s našima pěkně u moře a já se tu potím v tom hnusným suchým vzduchu, fuj\!!!
20. srp 2011 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 my při otevřeným spát nemůžem :frowning2: MM je na to háklivej, má půlku postele u okna a hned nadává že na něj táhne a že ho pak bolej záda, takže otvírám jen mikroventilaci a okno v druhé místnosti a ono to trošku luftuje
Fíďa spí teda v overalu bavlněným a do zavinky ho teď v teplech nebalím, má ji srolovanou jen z boků aby mi necestoval a přikrytý je dekou, ale asi jak budou ty hice tak bude spát jen v bodynu a ponožkách a pod dekou nebo nevím, přes den ho mám jen v body s kr. rukávem a ponožkách, v kočíku je šíleně i když je ve stínu
20. srp 2011 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk jůůůů malá je u moře jo? ta se má tý jo, jela bych hned
hihi tak to je super ne že sexík je ok :slight_smile: u mě zatím nic moc, chuť veliká ale prožitek zatím střední, to pálení teda bylo nepříjemný :stuck_out_tongue_closed_eyes: a cítím to tak že co nemám HAkon. tak je to super, takže jako řeším jak to bude teď :zipper_mouth: co si nechat napsat
20. srp 2011 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup jj, našla jsem jim last, byla jsme to zaplatit v 18hod. a ráno v pět už odlítali :wink: mají se tam krásně, dnes mi mamka psala, že už byly s malou u doktora, zase má vyrážku....tu měla i loni s náma v ŕecku :confused: ale jinak prej super, jsou tam na jedenáct dní a už je mi smutno, teda bylo hned první den, ale když jsme jí řekli, že poletí k moři, tak skákala radostí :grinning: takže ona si to užívá a to mě těší....já sjem chytla gruntovací náladu, přebrala jsme jí skříń, hračky, ještě se chytsám vytepovat kobere, umýt okno a přidělat jí tam police,pak se vrhnu na naší ložnici a ještě mám v plánu vymalovat obyvák :sweat_smile: snad to vše stihnu :slight_smile: dnes jsem drhla sporák avšude kolem něj a to jsme si pěkně dala, jak to mezi sporák a linku cáká, když smažím atd. :angry: taky bych jela hned, snad příští rok, máme to vplánu, uvidíme, jak budou finance :wink:

holyk přestaly mi psát čísla, co s tím....teda nepíše mi nic, ani otazník....nějak jsme to asi vypla :grinning: :angry:
20. srp 2011 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk zkus zda máš zaplej numlock, klávesa nad číslama
20. srp 2011 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
taky bych chtěla příští rok někam na dovču k moříčku, byli jsme loni poprvé u moře, všichni tři jsme měli premiéru, ale bylo to autobusem do chorv. jako chorv super ale cestu busem se 2 dětma nevím nevím, hlavně to už vyjde draho ten bus, tak snad bude příští rok na nějaký letecký, končí mi spoření tak snad jo :slight_smile:
a kde jsou Simi?
tý jo gruntování,nechceš přijet k nám, tak ypotřebuju přebrat skříně a to všem kromě malýho a hračky o těch ani nemluvím takových kravin co je potřeba vyházet :zipper_mouth:
jsi nějaká pilná a akční, bacha na to v těch vedrech
20. srp 2011 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup jsou v řecku-chalkidiky, nea vrasna, je tam prej úžasně, ještě niky u moře nebyly, mají premiéru :wink: my jsme byly poprvé před dvouma rokama v itálii autem a super, loni jsme letěly do řecka na korfu a boží, ono už se to autem ani nevyplatí, když zaplatíš benzin, dálniční známky atd., loni jsme byly s polopenzí, za nás tři za dvacetjedna tisíc na jedenáct dní, letos byly drahý i lasty, jely za dvacetři tisíc do studia na jedenáct dní...autobusem bych to nedala ani já, je mi v něm špatně :sweat_smile:
jinak využívám toho, že není miška doma a gruntuju, protože když ej doma, tak s dvouma dětima to moc nejde, s niky je to vcelku v pohodě :wink:
no mě celkově klávecnice písou nějak divně, nejdou mi velký písmena, čísla a jak jsou znaky, jako například tečka, čárka, vykřičník, otazník atd., tak mi to píše jen to dole co je napsaný na klávesnici, nevím co sjme zmáčkla :angry: chjooo
jsem si myslela, že dovča autem vyjde levno, ale dkyž sjem to spočítaly, tak je člověk skoro na stejných penězích, to korfu jsme měly jako svatební cestu a to jsme si fakt moc užily :wink: moje srdcovka je itálie a řecko :wink: ještě bych někdy chtěla i do turecka, to mě láká :slight_smile: no uvidíme, jak se zadaří finančně....
20. srp 2011 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda holky, mám dotaz... měl někdo z vás v těhu chlupatý bříško? :grinning: já dost, pořád jsem se uklidňovala, že to po porodu zmizí a zatím pořád čekám a jsem chlupatá pořád jak chlap :grinning: jak jste na tom vy?
21. srp 2011 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka taky tak a ta čára taky nějak nemizí :grinning: navíc strie,no prostě paráda :confounded:
21. srp 2011 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,musím se pochlubit,dneska malá spala krásně. 20-4 takže super. Pak teda už byla zralá na vstávání,ale v 6 ještě do 8 zabrala... Teď se jí snažím uspat,abych mohla jít vařit,snad se zadaří. Kdyby se ještě naučila usínat sama,bylo by to bájo,ale nějak nevím jak na to...když jí dám do postýlky a nespí,tak začne po chvilce plakat...
21. srp 2011 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@zup tak to my bysme bez otevřenýho okna zdechli. dám jí do zavinky,ale moc nestahuju,aby jí to větralo a přes bok postýlky mám přehozenou její peřinu,aby na ni netáhlo. ona by deku odkopala. až se nevejde do zavinky,chtěla bych ji naučit ve spacím pytli...
21. srp 2011 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka buď v klidu já to mám chlupy až na prsa :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2011 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
hezký den všem tak u nsá je vedro k zalknutí. Včera jsem dorazili domů, Honzík šel dnes k otci tak jenom doufám že s ním nebude zavřený v bytě. :frowning2: Míša včera usnula v 21 a spala do 3 pak se najedla aspala do 6. Pak už nezabrala tak jsme s ním byli vzhůru. Usnula až v 10 v kočárku. Je nějaká nevrlá asi to horky ji nedělá dobře. Oblečená je jenom v bodýčku a ponožky. V noci spí taky jenom v bodýčkua přikrytá je kapnou a to máme otevřené okno.
21. srp 2011 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám teda strach ji tak málo oblíknout na noc. Ale moje malá si v tý zavince naštěstí lebedí a není ani upocená,ani potničky se nám neobjevili...
21. srp 2011 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka ahoj, jj, jsem na tom uplně stejně, ještě že jsem blond :slight_smile: a čára mi taky nemizi, jestli je to tím kojením a pak tělo zavelí hormonum že už můžou pigment stáhnout, no netuším.
Honzík je taky takovej nevrlejší, pořád se přes den budí, budu ho muset dát do kočárku, ale nesmí se zastavit no v tom hicu se mi ven ani nechce, včera jsme chodili a pak jsem musela houpat na dvoře a koukala jsem se na holky s tatkou jak řádí v bazeně.Baru se šla teď znova koupat, Léna odjela s kámoškou k rybníku no a Honzík opět otvírá po chvíli oči. Co by zabíralo uspat u prsu, ale to má smůlu, takže kočár vyhraje
21. srp 2011 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 Honzík ten zas zavinku nerad. většinou spí v pytli, ale i v tom se mu povedlo včera vykopat hlavou až k mantinelu. jinak ho přikrývám dekou, vedle něj jako opěrku mám z ikey toho dlouhýho hrošíka, takže je přikryju oba a to pak tu deku nedokáže tak odkopat
21. srp 2011 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka taky jsm měla v těhu víc chloupků na bříšku, ted už jsou pryč, ale takové ty tmavé to nebyly, to je stopro hormonama, až se to srovná, budeš zase bez nich :wink:
21. srp 2011 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 přesně, čára stále krásně vidět, strie, chlupy... no už aby se to srovnalo a ještě mi připad, že mi břicho už přestalo splaskávat a mám takovou vytahanou kůži, do původních kalhot vůbec nevlezu :sweat_smile:
21. srp 2011 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebapa tak u nás dnes nazbírá ani kočárek. Leželi jsem s ním v posteli. První vytuhnul Martin, pak Míša a já taky. Spala jsem s Míšou jenom chvilku, ale lepší než nic. Před chvilkou si dala mléko, ale moc toho nevzala. Asi je to tím vedrem že je dnes tak nevrlá. Pojedeme na fobal tak snad nám tam usne.
My jsme zvyklí na chladnější odchov. Míša je spíše ráda když má i v noci chladněji. Ještě se nám v noci odkope a když ji zakryji tak se stejně odkopne. Honzík dělá to samé. :slight_smile:
21. srp 2011 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ach jo holky, honzík je stále víc a víc opupínkovanej, už se mu to rozlezlo i na hrudníček, potničky to teda fat nejsou, pořád větráme a nepomohla ani holtovka, ani černý čaj, už to má snad týden a jsem z toho už úplně nešťastná :frowning2: zítra zase naklušeme k mudr a zkusíme další mazání, držte palce... když ho dneska viděla teta, vypadala, že se docela lekla, jaké to máme "krásné" mimi...jen doufám, že ho to nebolí, včera řádil jak pominutej a vůbec nechtěl spát, možná je to fakt tím vedrem, no nevim, teď ho mám v postýlce na rychlozavinovačce jen v plínce a větráme
21. srp 2011 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21
@hradilenka
@lukava no strie se mi sice vyhnuly ale chlupy mám úplně černý a dost nahusto :grinning: to mě se hormony asi nesrovnaj nikdy :grinning: dnes zas furt bulím, noc byla děsná, když ji slyším jak brečí tak mě v tu ránu rozbolí hlava a už mám zase depku z noci :frowning2:
21. srp 2011 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka taky jsem si dneska poplakala, mi je líto jen jak ho vidim, že je celej osypanej a že mu neumim pomoc, ve čtvrtek jdu na gyndu, tak doufám, že aspon já budu ok, protože mi stačí lítat furt k dětský... po tom nástřihu mě to ale občas dole pěkně táhne, na sex nemám ani pomyšlení teda...když dlouho chodim pořád nic moc, jak jste na tom vy?
@misi.21
@hradilenka
21. srp 2011 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava dole to mám už myslím v poho .... :wink: ale uvidí se až po prohlídce jdu k dr až v září .... teď má dovo
21. srp 2011 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava já po prohlídce dole dobrý a šití taky dobrý. Sex zatím nic abych řekla pravdu tak mám docel obavy. Při Honzíkovi jsem měla jenom jeden steh a sex byl pro mě docela nepříjemný. :frowning2: Teď jsem měla 7 stehů tak uvidíme co bude.
21. srp 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava to chápu :frowning2: snad se mu to zlepší. Ta naše kopretina už hodinu čumákuje v postýlce, to je neuveřitelný, já večer ležet v posteli a koukat na hračky, tak usnu do pěti vteřin :grinning: teď mi dělá to že spí odpoledne na koupání ji musím budit a pak se ji samozřejmě nechce spát. No já jsem strašně zvědavá co já a sex, nemůžu říct, že bych třeba neměla chuť, ale za jedno se bojím jaký to bude a za druhý až budu mít chvíli, která by se k tomu dala využít, tak já ji určitě využiju k spánku :slight_smile: nechce se mi teda ani moc na tu kontrolu, jaký to vyšetření po tom porodu je???
21. srp 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka já jdu taky na kontrolu v září a mám z toho celkem obyvy.Když si na to sáhnu,tak to mám hodně tvrdé,tak se bojím,jak to bude se sexem. No jsem zvědavá,co mi řekne,jak jsem zahojená,necítím to už dlouho,ale kdoví jak to bude vapadat vevnitř... :confounded: :confounded:
@micka1
@hradilenka
@lukava

Já si taky kolikrát říkám,že bych spala hned jak bychlehla do postýlky a ona tam pláče.
21. srp 2011 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka teda to mě mrzí že máteproblém se spinkáním, mě malej v noci spí pěkně, sice se budí po 3 hod ale nají se a spí dál, budí se kolem 6té a to si ho už beru do postele protože už je neklidný, ale dopoledne bývá nevrlý a špatně se mu usíná, nejlíp spí v kočáře :zipper_mouth: a je to teda dudel závislák :zipper_mouth:
21. srp 2011 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
u náš už sex proběhl, ale já jsem po císaři tak je to jiná, ale jako přímo styk byl pro mě nic moc :frowning2: děsně mě to pokaždý pálilo :.( nevím zda je to kondomama páč je te%d musíme používat nebo hormonama, no divné je to a na gyndu se musím teprve objednat, naše dr. odchází tak se mi tam ani nechce
21. srp 2011 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
a vedra teda mazec, maličkej je taky víc neklidnej, má jen body s kr.rukávem a ponožky a na noc jsem mu dnes dala body s dl. rukávem a ponožky a přikrytej je dekou, ze stran má smotanou rychlozavinku, on se teda odkopat nedokáže zatím, jen trošku cestuje v postýlce, ale deku má na sobě, na zimu ale taky přejde do spacíhopytle
21. srp 2011 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek