• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
jinak jako mě to břicho snad nesplasklo vůbec :frowning2: je šílené, taková hnusná převislá kůže, ještě ta jizva to hnusí :frowning2: že to vysí přes ní, do svých původních věcí se nevlezu ani náhodou, připadám si jak bečka :-/ ale chuť na sladké i na žrádlo obecně mám pořád ohromnou :frowning2: čáru jsem tentokrát neměla, ale klid u NIky mi zmizela snad až po půl roce, chlupatý břicho nemám :grinning: a strie mi udělali až při operaci :frowning2: těch už se nezbavím
21. srp 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen tak zběžně jsem zahlédla témata... s bříškem jsem na tom podobně :sweat_smile: . chvilku to vypadalo v pohodě, ale ta povolená kůže je znát. docela mě mrzí, že jsem nekoupila stahovací kalhotky přes bříško..možná by to pomohlo. vypadám jak v 5.měsíci :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže dělám čistku ve skříních :sunglasses: takže přebytek kůže, jizva, strie a čára - čekám ,kdy čára zmizí.. takže i takto pozdě.. :slight_smile:

Malej měl papat v 11, tak jsem čekala za žehlícím prknem a čekám doteď a vyřizuju počítačové záležitosti a papírování. Přes den už na to nemám klid a jsem docela roztěkaná z věčného odbíhávání od domácích prací... tak jsem kluky dnes zase vypravila na procházku a v klídku si vyprala, poklidila atd... Jindra už chce parťáka a přes den skoro nespí, tak to jinak nejde. Když usne v kočárku, tak se probere hned jak přijedeme domů-už to pozná a jen vyjimečně spí dál.

@dpetulinka těhotenské osrstění na bříšku už jsem shodila :grinning: kdo to má v tom horku nosit? :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2011 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: :grinning: :grinning: dej návod na odstranění osrstění .... :grinning: :grinning: :grinning: ..... mě napadá jen kalafuna a zvon :grinning: :grinning: :grinning:
Břicho mám taky jak vyfouklou mišelinku :grinning: :grinning: :grinning: prý to do půl roku normálně zmizí .... říkala švagrová ... jen mi asi ne když mám tu kýlu ...
Holky cvičíte po porodu a nebo ne? Já mám strach kvůli té kýle uvidím až co mi řekne dr po prohlídce. A po tom porodu mám ochyblý moč. měchýř .... :unamused:
22. srp 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem
tak my jsem měli skvělou noc. Honzík usnul v 9 a Míša v půl10. Honzík spal do 8 a Míša do 5 pak se najedla a spala do 7. takže jsem vyspaní dobře. Když už nám ty děti tak hezky usnuli tak jsem měli čas i na sebe. Takže u nás už sex taky proběhnul. :wink: Ze začátku jsem měla obavy co bude, ale je to dobrý nic mě nebolelo a tak jsem si to užili. :slight_smile:
22. srp 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka zatím necvičím, ale už mě to chybí. . Měl by začít kurz hubnutí na který jsem chodila celý minulý rok tak doufám že v záři holky začnout a já se přidám. Máme u toho aerobik a zumbu. Už se docela těším. Jenom bude trošku problém s hlídáním, ale to se nějak udělá. :slight_smile:
22. srp 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka :grinning: :grinning: :grinning: no né, bylo vedro, tak jsem olínala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. srp 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 nám sice malá usíná v podstatě sama, jen ji párkrát zajdu vrátit dudák nebo otočit na bříško a usne, za to se ale prostě po třech hodinách budí a po tom prvním spinkání už ji trápí bříško, tak pořád tlačí zkoušíme se vykadit no je to veselý.
@zup ráno už si malou taky nechávám v posteli, už většinou od těch čtyř půl pátý nespíme, válčíme a usne třeba na dvacet minut, tak ležíme v posteli, většinou vytuhneme u kojení obě.
Myslím že na to začínám přicházet, přes den když se nabaští tak prostě nechce spát a už jsem se teda přestala snažit o to aby spala, dnes jsem ji postavila hrazdičku, tak chvíli třískala do hrkaček :grinning: pak začla pobrekávat a to chtěla spinkat, tak chvíli spala pak se zase najedla, válčili jsme s prdíkama a pak šla do lehátka a když zase začla pobrekávat, tak chtěla spinkat, tak teď se konečně poštěstilo, ale začíná ji dělat problém usnout, a už mi vůbec nechce spát na zádech, jen když usne třeba v sedačce a přenesu ji tak spí na zádech než se vzbudí, ale jinak jen na bříšku, není to problém? V porodnici říkali, na noc ať na bříško vůbec nedáváme, jenže na zádíčkách spát prostě nechce, už ani na boku moc ne, bříško to vyhrálo.
22. srp 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to ti závidím, snad ani můj chlap není tak chlupatej jak já :grinning: medvědice hadr :grinning: a to břicho, měla jsem pocit že po porodu pěkně splasklo, ale to se jaksi zastavilo a je takový vyčvachtaný :grinning: ale zas tak hrozný to není, jen Ondřej mi ty záhyby všechny pořád mačká, tak mě na to vždycky upozorní a já jsem pak protivná když se na sebe kouknu :slight_smile:

@hradilenka zatím necvičím jen občas pánevní dno trochu, když je chvilka, ale teď tu byla zumba s manuelem :grinning: tak jsem chtěla jít, jenže bych se na to prostě potřebovala vyspat, snad někdy přijde ta chvíle a já začnu. Já po porodu doslova neudržela ani prd... normálně jsem byla nervní z návštěv, protože ... nešlo to. A teď mám pro změnu hemoroidy... bezvadná záležitost, dnes ráno jsem myslela že zase rodím, mažu do lékárny asi pro gel z dubové kůry, nebo nevím pro co a musím se objednat k doktorovi, je to děsný.
22. srp 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no tak ne že by mě to těšilo, ale jsem víc v klidu když vím že je nás většina co visí kůže na břiše. jsem víc vyladěná jak u holek, ale 2.9. jdu na gyndu a to si pamatuju když jsem šla po Lence, tak i dr. zpozorněl jak jsem měla plochý břicho a vůbec to nevypadalo jako po 6ti týdnech po porodu. Je fakt že po Báře jsem tak brzo fit nebyla, ale taky dost brzo jsem schodila, ještě do mínusu..no zato teď, koukala jsem na video jak mě natočily holky s Honzinem no a je mě teda super kus masa..chjo..
@dpetulinka jo chlapi, ti si rádi rejpnou, taky jsem to znala..no s rokama mu dojde že lepší nedráždit kobru bosou nohou :slight_smile: u nás je tentokrát toto téma tabu..při první mi sliboval jak mě bude honit kolem baráku abych nezůstala s kilama a při druhé neříkal nic, věděl už že to schodím. no ted to bude asi na dýl
22. srp 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme si včera udělaly romantickou neděli se štětkou v ruce a vymalovaly obyvák :slight_smile: skončily jsme v 1hod.v noci, dnes dopoledne jsme to nastěhovaly, tak su ráda, ale před příštím malováním nás čeká škrábání, už se to hrozně loupalo :angry:
S břichem mi ani nemluvte, když sjem šla našim zaplatit tu dovču, tak mi paní říká, to poletíte, dkyž jste těhotná? A v obchodě mi taky jedna řekla, tak ještě nic? No to by mě ranilo, vypadám, furt jak těhu, kůže mi vysí přes tu jizvu, no humus, nedávno mimanžel říká: co budeme dělat baculko? Jsme myslela, že ho trefím :angry: Jsme na tom hodně špatně s pupkem, nevlezu se do ničeho,buď nosím šaty a když je chladno, tak obleču jen jedny kalhoty :frowning2: chystám se udělat očistu ve skříni, co mi je malý vyhážu, protože pochybuju, že shubu do původních rozměrů a pokud ano, tak mám důvod si koupit nový :grinning:
22. srp 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Tak mi v porodnici říkali, dávat na bříško jen s dohledem a na chvíli , že tam hrozí ten syndrom náhlého úmrtí ... nechci Tě strašit ,ale raději bych to nedělala ... ten syndrom je prý do 1 roku. Tak my na bříško dáváme jen chvíli a pod dozorem a malá na něm moc ráda zatím není. Spíš jí polohujeme na boky .... založím jí záda a spinká na boku a nebo jí dám na záda. Máš aspoň nanynu? Když dáváš na to bříško?
Jinak já hemouše nemám, jen to prostě neudržím a cvrknu si :confounded: ... je to docela problém i někam dál chodit ... musím mít stále za zadkem záchod :angry: chjo ... jsem z toho nešťastná fňuk ... oproti tomuto problému jsou ty chlupy a povyslý pupek prd .... :zipper_mouth:

Holky na jak dlouho Vám vydrží ty probiotický kapičky na prdíky? Nám ty Sab nepomáhají malá řve jak tur ... už přemýšlím , že bych koupila tu rektální rourku ... bříško mažu tou tymiánovou mastí .... po tom je to malinko lepší ...
22. srp 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka vítej v klubu :confounded: ...taky mám potíže s hemeroidy, jít na záchod je peklo, vůbec mám od porodu stále potíže s trávením, buď mě něco protáhne nebo zácpa, na tyhle potíže obojí "ideální", k mudrovi ani nemusíš, zkus čípky faktu, zabírají lépe než mastička faktu a smějí se i ve vyšším těhu, tak počítám, že na kojení vliv nemají http://www.faktu.cz/faktu/ , měla jsem i čípky procto glyvenol, taky dobré, odvar z dubové kůry mi moc nepomohl, jen jsem obarvial ručník...hlavně to chce chladit a větrat a jakoby zatlačovat ty bouličky, co vylezou...ale možná máš jen uvnitř, takže netřeba, hnusný téma, já vim, ale je to poporodní realita :confused:
22. srp 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jak píše lukava, já měla čípky faktu a ty mi pomohly, trpěl jsme na hemeroidy u Mišky na konci těhu :unamused:

Se spaním na bříšku je to těžký, každej říká něco jinýho, dřív děti na bříšku spávaly, říká se, že se nemá dávat ani na záda :rolling_eyes: já dávám malou jak jí to vyhovuje, když je na bříšku, tak jedině v postýlce na monitoru dechu :wink: na zádech mi taky spává :wink: na bříšku teda třeba jen hoďku denně, ale spí na něm....u Mišky jsme tohle neřešila, na bříšku spát nechtěla, jedině na boku...
22. srp 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,malá mi dneska nechce moc spát,teď jsem ji uhoupala v křesílku,al evydrží jen tak čtvrt hodiny a pak už zase kouká. U nás je 30 ve stínu,takže ven nejdeme,možná až tak v pět,jako včera,jen na chvilku,aby se provětrala. Už aby to léto skkončilo,čekám na podzim,jak na spásu.
Nestihnu udělat vůbec nic. jen jse svlíkla peřiny a dala to prát,snad to zvládnu i pověsit ještě dneska. nic jí nebaví,chtěla by se jen chovat a na to teda nemám jí celej den tahat...Už se fakt těším,až půjdeme na pár hodin ven a bude spinkat.
Jinak noci jsou furt dobrý,ale to e spí dlouho,si pak vynahrazuje v noci,čumákujeme tady tak dvě hodiny,než zase zabere.
Dneska jsem jí dala do zavinky spát jen v bodynu a ponožečkách a jak jsme ve 3 vstávali na jídlo,tak byla celá odkopaná na příč postýlky. Nechápu,jak se z toho dostala,začíná se pěkně projevovat :slight_smile: Myslím,že brzy půjde do pytle :slight_smile:
22. srp 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Ahojky, já měla pupeční kýlu celé těhotenství a před ním a cvičila jsem normálně, samozřejmě, že sklapovačky nebyly zrovna in, ale jinak to šlo. Gynekolog i chirurg povídal, že pokud je malá a plánuju druhé dítě, tak by operaci nedoporučoval.
22. srp 2011 ve 14:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka :grinning: jó, záhybů mám na břiše mám také dost a když se zahlédnu v zrcadle či ve výloze a zjišťuju, že to břicho zatáhnout prostě fakt nejde (jak to dříve šlo) tak mám depku :frowning2: bych si z toho mohla udělat vak a nosit klokana. :grinning:
@hradilenka hm, také cvrnkám. hlavně teď, když mám rýmu (průvan nebo pyl) a pčíkám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Malému dávám kapičky přesně měsíc a stále je mám. je tam ještě tak třetinka. ale máme to balení 10ml (bio gaia)
22. srp 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irina84 Ahoj , děkuji Ti že si mi napsala . Jak si k té kýle přišla? Já to mám až díky těhotenství. Taky by jsme rádi později druhé dítko. Ale myslím si , že pak se to ještě víc zhorší co myslíš Ty? Já mám ten pupek i hrozně citlivý ..... když s ním někde zavadím a nebo mě nechtíc do něj malinko kopne malá tak to cítím co Ty? No uvidím co mi řekne doktor na kontrole, jestli na to bude mít stejný názor jako ten Tvůj .... i když pak až ty naše malé budou lítat a my je budeme muset zvedat a tak , tak aby to nebylo opravdu na operaci ... mi stačí jen to jak malou smýkám ve vajíčku k dětské je v 1 patře bez výtahu ....
22. srp 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee mi už dělá zle i zvuk puštěné vody :grinning: :grinning: :grinning:
Tak ty kapky asi taky zkusíme koupit .... :wink:
22. srp 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee mě to břicho při všem strašně vadí.Ten špek mě tlačí,když se ohnu a furt ho cítím,když sedím a tak...Doufám,že to cvičením trošku zpevním,abych mohla příští rok do plavek a lidi se mě nelekli... když po porodu manžel jel říct k našim co a jak,tak se ségra ptala,jestli mi splasklo břicho a on na to,že to mám jak těsto :slight_smile: :slight_smile: Já říkám,že tam mám jazyk,je to fakt děs a fakt pochybuju,že by se to stáhlo během půl roku...
22. srp 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak teď jsme se vytočila,budou nám dělat nový vchodový schody a máme chodit sklepem-zadním vchodem a to su zvědavá, jak budu tahat kočár po schodech :angry:
22. srp 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já jsem k tomu přišla po několikátém stěhování, mám ji asi od 17 let a je mi 27 a žít se s ní dá. I když vezmu něco hodně těžkého, tak se ozve a po porodu je vidět víc, nýbrž mám solidně vytahanej pupek ((-: Pokud to bude fakt nutné, tak si na operaci určo zajdu...docela jsem se naučila vše těžké tahat rukama a né pupkem. A máš recht je to takové citlivé na dotek a tak, nebo jak píšeš, pokud mě malá kopne, ale zatím se to dá. Měla jsem největší strach z těhotenství a pak porodu, bála jsem sem abych po porodu nemusela pod kudlu a to byl mega tlak při tlačení. Pokud to jen trochu půjde a doktor to nebude hrotit, tak počkám na druhé mimi. Můj gynekolog říkal, že kdybych na operaci šla před těhu, tak pak bych musela min rok čekat na další, Vyloženě na kýlu se mě ptal, zda ji nemám operovanou. Tak nevím!!! Taky mě to štve´, ale kýla je zatím proti hemeroidům procházka růžovým sadem. Z těch se asi brzo zbláznim!!! Toaleta je opravdu druhý porod. )))))-:
22. srp 2011 v 16:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem měla od 5 let tříšelnou kýlu. Na operaci jsem šla až v 15 letech kdy se mě hodně zvětšila. V těhu mě kontrolovali jizvu jestli se náhodou nerozjíždí mám ji akorát pod břichem.
Tak jsem minulý týden vypustili bazén a dnes opět napouštěli. Už jsem se v něm vycákala i já. Je to skvělé osvěžení. :slight_smile:
22. srp 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky maminy =) tak jsem tu po delší době, absolutně nestíhá, a když sem zajdu tak se snažím skoro vše dočítat a pak kocourek zavrní a letím kojit přebalovat kojit a atd :wink: :grinning: koukám, že to máme podobný s tím spinkání :slight_smile: Adámek z pondělka do středy moc nespinkal, naspala jsem za 3 noci dohromady 7,5 hodiny, prostě masakr, a ze soboty na neděli jsm naspala jen 10 minut!!!! ale je fakt, že aspinkal celý den a dneska opět chrní krásně celý den, pak se psychicky připravuji na divokou noc :grinning: jsem ráda, že v tom nejsem sama, člověk si aspon nepřipadá neschopnej uspat dítě :grinning: jinak prdíky nás zlobí a moc, používám infacol a doktorka mi doporušila laktobacílky, zabírá to tak, že už malej nepláče, ale strašně se kroutí jak paragraf...je statečnej tlačí a tlačí, horší je to u kojení, to se vždycky bolestí zakousne do bradavky a já mužu vyskočit z kuže...
holky poraďte mi prosím, co na bolavé pokousané bradavky, mažu to od medely purelanem, ale už ani to nezabírá/!!!
22. srp 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zpráva z jihu, dnes jsme tu měli 36 ve stínu!!!! hruza
22. srp 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to vedro je humus, už jsme si dala dva prášky a stejně je mi hrozně blbě, asi mi lítá tlak :frowning2: malá je jen v krátkým rukávě a stejně je nevrlá :confounded: nechce jíst, ani spát, aspoň, že vypije nějákej ten čaj :wink: mně se snad rozletí hlava a to bych potřebovala zajet k babičce, mamka je na dovči a měla bych tam obden jezdít, ale to v tomto počasí s malou nejde :confounded:
22. srp 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se hlásíme v tom vedru, je to na zdechnutí :confounded: a prý to ještě potrvá :angry: :angry: my dneska museli do toho hicu,protože jsme jeli k mudr. (dneska nám končí 6 nedělí,hurá :slight_smile: ), přibíráme pěkně,jsme zdraví,tak mám radost!Jinak tu vyrážku máme taky furt,potničky to zřejmě nebyly,máme potírat jenom bílou vazelínou,tak snad to zabere,je mně ho líto,když vidím,že to má červené chudáček malý. Filísek pak v kočárku pěkně spinkal,asi ho zmohlo to vedro,maminka s tatínkem si pak dali pivečko na zahrádce :wink: Na břichu mám taky dobrý špíček,ale už sa chystám zapracovat na jeho odstranění,po porodu mně zůstaly ještě asi 2-3 kila,tak ať to jde dolů. Hodně jsem sportovala před těhu,tak už sa těším,že už zase začnu,hraju závodně volejbal,tak už sa chystám konečně na trénink :sunglasses:
Dneska jsem byla na kontrole aj na gyndě,ať to mám z krku,no zahojená su prý dobře,na sex mám chuť jak prase,tak enom aby to moc nebolelo :angry: ale ptala sa mudr,jestli prý nebyl nebyl malý dneska nevrlý (byl), že sa jí zdá,že mně začínají krámy :angry: :angry: doufám,že sa jí to jenom zdálo,jsem sa těšila,že když kojím,tak budu aspoň bez nich.Břicho mám taky chlupaté,ale už sa to trochu lepší,v těhu to byla docela síla - hlavně jak bylo břicho vystouplé,tak to bylo hodně vidět :dizzy_face: No to jsem sa nějak rozkecala,jdu do sprchy,potím sa aj když sedím :zipper_mouth:
22. srp 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristynkamazlik nám říkali v porodnici,že na bolavé bradavky je dobrý bepanthen
22. srp 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava
@dpetulinka
zabírá prý aj PREPARATION H 12 čípky nebo mastička - měla to kolegyně z porodnice...
22. srp 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava možná máte něco podobného jak my na těch tvářičkách,taky je mně ho hrozně líto,mudr dneska radila bílou vazelínou trochu potírat, tak uvidíme,snad to zabere,už ani nevím,jak vypadá bez těch fleků :angry: :angry:
22. srp 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
na Honzina asi ty vedra působí obráceně, dopoledne nic moc, dneska jsme to projezdili tak spal v sedačce a jinak pospává, jen mi od včera víc blinká, pomalu už před dalším jídlem se zavrtí a lítne to z něj i nosem, ale spíš ta beba než to ode mne, no snad se to zas urovná. už jsem ale přišla na to, že je jak hodinky, 2x mi vycházelo jídlo dýl, tak jsem ho šla koupat o hodinku později a byl protivnej jak blázen, tak včera i když se vyspal až do koupání tak jsem šla klasika rovnou koupat a hned padnul a dneska přesně tak.prospal odpoledne po chvilkách, od 17 hod co se najedl jsme byli na dvorku a spal v kočáru. děti řádili s tátou a babi v bazenu a já si lebedila na křesílku..
holky co jste po císaři, koupete se ve vaně? já zatím jen sprchuju, k dr. jdu až příští pátek, tak nevím jestli raději počkat co mi poví po kontrole.
22. srp 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek