• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka my máme čajík pro celkovou pohodu a v pohodě :grinning: nevím zda pomáhá, ale malá ho pije :wink: v tom teple je taky nevrlá :unamused: aby bříško nebolelo, tak ten máš od Humany? Chystáms e ho koupit, je dobrý?

Holky raději ať prší, tohle je hrozný a to jdu s maloudo poradny na 13.30hod. :angry: MHD nejezdí, opravují koleje, jezdí náhradní doprava a tu mám dál od baráku, takže pojedeme autem, než bych na ten auobus došla, tak už budu autem tam :wink: nám teď do půlky bytu svítí a do půlky ne, máme půlku na východ a půlku na západ :confused: takže větráme vždy od tama, kde je stín....
@myschka hm, já jsme žloutenku A prošvihla,mudr.mi k tomu nedokázala nic konkrétního říct a teď jde do školky, ale chci jí nechat naočkovat, tak se s ní musím domluvit, kdy to bude vhodný....ale asi až na podzim nebo v zimě :rolling_eyes: chjooo

Asi změním mudr.uvidím co mi řekne dnes k tomu očkování a jak se bude chovat, co tam chodím i s Niky, tak je divná, nevěnuje se ničemu, vše je banalita, mišk\ se mi pupínkuje už přes rok a vždy jí púomůžou léky na alergoie, ale na alergologii jí poslat nechce, že prej není důvod, ani ta rýmá co mívá :angry: jenže jak sehnet dobrou mudr.to teda nevím....vím o jedné, ale je 100km daleko :frowning2: :cry:
23. srp 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk a koukala si na netu na hodnocení doktorů?? já si tam našla dr. pro holky když jsme se te´d stěhovali, je tam i hodnocení od maminek a jde si vybrat podle oblasti kde bydlíš
23. srp 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka děkuji, kouknu :wink:
23. srp 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 nám už jsou 1 taky malý a ještě mám dva balíky :grinning: ještě že je švagřice těhotná, dostanou je do balíčku pod stromeček :grinning: jinak taky pořád ´přebaluju, měla jsem 4balíky dvojek a zásoby se tenčí :grinning: já jsem před porodem nakupovala jak ďas, zatím jsem v drogérii nebyla :grinning: ale až dojdou dvojky, už mám jen trojky a na ty budem asi ještě mrňousky.
23. srp 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jojo, nám chutná, ale naše dítě by do tý pusy asi zvládlo dostat všechno :grinning: nemáme problém s žádným čajem, vodou, s žádnýma kapičkama, když je hladovka hladová nebo žíznivka žíznivá dostanu do ní naprosto všechno bez problémů. My to zas vyměníme a zkusíme zas pohodu :grinning:
23. srp 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já mám taky 4 balíky,tak uvidím,kdy budu dokupovat...mám zase kupónky do DMka,tak to kupuju po dvou.
no ale když si vezmu,že je šest kil v řiti... :confounded: to je panečku šetření. :sweat_smile: oni by jí možná ještě byly,ale nechci rozkuchat zbytečně další balík,když bych ho asi nespotřebovala...
23. srp 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjinak holky moc děkuju za radu s těma hemo... fujtajblama. Zítra jdu k doktorovi, my s tím máme v rodině taky dost problémy, táta má crohnovu chorobu a ono k tomu tohle všechno patří, tak včera volal svýmu doktorovi jestli by se na mě nekouknul, že jsem v šestinedělí, tak zítra navečer tam mažu, fuj, to se mi nechce :frowning2:
23. srp 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 taky jedu na kuponky :grinning: pak vždycky udělám mega nákup a hodím na to všemožný slevy co mám, aby se to vyplatilo. Já dávála jedničky a jedno ráno jsme byly pročůraný a když jsme byly pročůraný potřetí, tak jsem si říkala, přece nejsem tak blbá, že to neumím zapnout :grinning: no a byly nám ze dne na den malý, zbylo mi trochu v jednom pytli a dva celý, ale říkám obdaruju švagřici, plíny se neztratěj.
23. srp 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no malá se mi nepročurává,le přijde mi,že už jí jsou manší,ve dvojkch jí bude líp. musím to teda vyzkoušet,jestli v nich zase nebude plavat...
já taky brala všechny možný slevy a jsem ráda,protože te´d se tam jen tak nedostnu...
23. srp 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, také jsme schovaní doma. Brouček je strašně hodný. v noci po krmení chtěl společnost a řehtal se na mě, jen jsem mu řekla "ještě je noc, ještě spinkáme" a on si broukal v postýlce sám než zase usnul. teď na mě kouká z lehátka a je v klídku :sunglasses: často ale chytá záchvaty hrozného breku, buď ho něco hodně zabollí, nebo je to tím vedrem... nemůžeme na to přijít. No, říkala jsem si jak je šikovný a co vše už umí, až se mi z toho zdálo, že se naučil říkal ano a ne :grinning: :grinning: :grinning:
23. srp 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka látkujete? jak to jde? já už konečně objevila spolehlivé svrchňáčky..
23. srp 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím o radu. vím, že tu potničky stále probíráte, ale nemůžu dohledat začátek debaty. malý má jen asi 2 červené flíčky na hlavičce a v zátylku, ale spíš se mu udělaly bílé pupínky. na hlavičce v oblasti vlásků a sem tam na zádíčkách. jsou to také potničky? bylo to skrz první horka, co se prvně dost opotil.
23. srp 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já myslím že jsou...
23. srp 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee mě když pláče,tak taky vyřvává nééé
23. srp 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 díky za odpověď. co jsem se dočetla, psali jen o těch červených flíčkách, co se vlastně mohou infikovat... jů, to malý taky dělával "néééé nééé néééé :grinning: " a rudý jak rak. teď už jen vyjimečně. když pláče "ten nový pláč" je to jakoby vždy vyjekl bolestí, vyštěkl nebo jak to říct a zuřivě dudlá dudlík, že by ho sežvýkl... no uvidíme. už jsem si říkala, jestli ho nebolí hlavička nebo záda nebo co já vím.. možná jen zkouší, přišel na to, že jsme totiž hned u něj :sunglasses:
23. srp 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jojo,taky když začne,tak si říkám,jestli jí něco nebolí...
On ti řekne stejně jen dr,jestli to potničky jsou,nebo ne...může to vypadat podobně a být něco úplně jiného...
23. srp 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak to mi začla včera dělat Klárka normálně brečí nééé :grinning: ale teď normálně začne ječet, ale přesně jak píšeš to je jekot, jak kdyby ji něco strašně bolelo, já si včera myslela jestli ji neďobla vosa, celou jsem ji prolezla, to spala a najednou řev, já málem dostala infarkt a dneska to dělá taky celý den, přijde mi že je to tím teplem.
23. srp 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to máš pravdu. jdem tam v pondělí, uvidím, co dr na to. nám to néééé néééé plakával, když dlouho čekal na jídlo, nebo dlouho nešla útěcha když mu utekl dudlík z pusy :slight_smile:
23. srp 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jo, také jsem předevčírem už rycchle malého svlíkala a hledala vosu nebo štípanec jak řval. ale je to z toho horka. když jsem ho otřela celého vlhčeným ubrouskem, hned se chechtal. mimochodem u nás letos strašně řádí vosy :rolling_eyes: bez síťky na kočárku už nechodím.
23. srp 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@dpetulinka hplky mě skoro dudlík nechce a já myslela,jak se na něj naučí a když bude pláč,tak zaplácnu pusu dudlíkem. Nechá si ho chvilku a pak plive a když jí ho chci dát znovu,tak stiskne rtíky a špulí na mě pusu...
23. srp 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee oni jsou letos všude a říká se,že tím horkem jsou dost agresivní... Fakt se těším na podzim.
23. srp 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: na jednu stranu buď ráda, já se už několikrát zamyslela, jak toho našeho dudlíkového závisláčka budeme odnaučovat... taky ho občas nechce, ale bez dudlíku bych se neobešla ani já-protože on také ne :grinning:
23. srp 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee právě,u nás takhle letí prso... Konec šestinedělí se blíží a já furt čekám,kdy se to začne zlepšovat,ale v tomhle horku to nehrozí...
23. srp 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no, máme hnízdo v keři u vchodu do paneláku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hned na balkoně před keřem má paní hnízdo-viděli ho všichni a ona si toho všimla až jí o tom řekl domovník :grinning:
23. srp 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 :grinning: si občas připadám jak macecha :frowning2: :grinning: . nekojím a vlastně ani bych nezvládla mít malého celý den u prsu-to jsem věděla už dopředu :sunglasses: a jak to občas čtu či slyším, mám k vám těm maminkám obdiv-k té trpělivosti a oddanosti.. já bych to nedala.
23. srp 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee hm,tak to je fakt jedině na síťku...Já mám ze včel a vos hrozný strach,manžel mi říká,že jsem jak malý dítě,ale já se jich prostě bojím...

Holky mě malá začíná pěkně plešatět :grinning: Vzadu a na stranách jí to zůstává a na vrchu jí to padá...Doufám,že to začne zase brzo růst,vypadá srandovně :grinning: :grinning:
23. srp 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee já mám taky kolikrát chuť s tím praštit a jsem přesvědčená,že víc jak půl roku nedám... Jenže taky nic nestihnu udělat,skoro vůbec přes den nespí a má věčně žízeň. Přijde mi,že nedělám nic jiného,než že kojím. Teď zase na chvilku usnula,tak jdu pověsit aspoň prádlo,jinak vše dělám,až večer když usne.A to se mi chce,jen kdyyž spí v 19.00,když usne až ve 20.00 tak už jsem líná a nic se mi dělat nechce... :unamused:
23. srp 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee náš malý má dnes taky takové záchvaty breku,asi je to tím vedrem :angry: jo dudlík nekdy dudlá taky úplně zuřivě a jakoby si přes něj povídal (nebo nadával) :slight_smile:
23. srp 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sjme doma od mudr., se setřičkoučuměli a prej je pohybově na úrovni 3měsíčního miminka :grinning: mě už ale asi nic nepřekvaí, jsme zvyklá od Míši, i dkyž bych byla ráda, kdyby trochu zvolnila tempo :wink: zaměsíc přibrala 1.3kg a vyrostla o 6cm, teď máme 4550g a 59cm :sweat_smile:
23. srp 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek