• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@slena ještě tak mít tchýni v baráku, bože, ještě že je daleko a nevidím jí, to už by jsme se asi i rozvedly :sweat_smile:
24. srp 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk diky moc za info v tomhle jsem nova tak nevim jsem rada ze uz to vim jen nevim jestli se musi prevarovat i kojenecka voda ?
24. srp 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight někdo převařuje, někdo ne, pokud budeš převařovat, tak si převař třeba půl litra, aby jsi nemusela před každým jídlem :wink: na většině kojeneckých vod je napsáno, že je určená k přímé spotřebě :slight_smile: a nemáš za co :wink:
24. srp 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, ať je počasí jakékoliv, ven se nedá jít. buď byla zima a pršelo, nebo jsou děsný vedra... malého mám jen v plenečce, jí čím dál méně, tak ho krmím i když si neříká co 3 hoďky (pokud zrovna nespí) větráme, já tu chodím jak divoženka-oblečená neoblečená. musím konečně na poštu ale to vedro...
zítra odjezd ke tchánům.
24. srp 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pepsilight myslíš homeopatika?zatím nezkoušela,mám je někde napsaný,možná na ně taky dojde.
já dneska koupila Espumisan,tak jsem zvědavá,jak na prdíky zabere.Zatím je dneska malá zlatá,asi dospává včerejšek:slight_smile:.Jsem zvědavá na noc...
24. srp 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk super to jsem potrebovala vedet moc dekuju :slight_smile: snad se nam to kojeni zlepsi a nebudeme to muset resit ale je to dobry vedet :slight_smile:
@druidee ahojky mas naprostou pravdu je vedro a ven se jit opravdu neda malej se mi budi co hodku a pul a ma zizen oblecenyho ho mam v bodycku stale nevim jak oblikat nekdy ho mam malo nekdy moc tak nevim zaciname podavat caj jsem zvedava jak se chytne... s tim papanim se to snad zlepsi hlad mit nekdy urcite bude :slight_smile:)) a pak bude mit furt ver mi je to prece chlap ne ? :D taky musim na postu ale jak me se tam nechce fuj fuj zitra maj bejt bourky a 32 stupnu no a pak si vyber to je leto ... :(
@petrunka01 jj myslim jak ono se to jmenuje ale na konci maj 5 to vim stojej asi 70kc a prej pomahaj tak nevim jestli si je koupit nebo ne strasne maminkam pomohl tak pokud se to nezpravi samo tak do nich jdu jinak mam infakol a sab simplex a podala jsem jen jednou jinak malej krasne prdi sam tuk tuk a ted jeste po tom dokrmu co tady psala ssimmikk beba sensitive to jsou rany ze se musim smat :D :D
24. srp 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight homeopatika na zlepšení tvorby mléka jsou ricinus communis já je brala v porodnici a pak chvíli doma teď už neberu .... :wink:
24. srp 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky malá má zácpu a nic nezabírá, co poradíte, rourku mi vytlačí a hrozně se sní vzteká, cvičit nejde,jak je vzepřená, masírovat taky ne, nahřívat pupík v tomhle vedru to nepřipadá v úvahu.....nějáký rady??? Ho vínka má tuhý jak sviňa, nevím proč teda tak najednou, přitom pije dost čaje, má rozštěpený mlíko, kapky na prdy, už nevím co víc, abych jí pomohla :frowning2:
24. srp 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk nevím u tak malého prcka , musíš se zeptat dr... tady každá rada drahá
24. srp 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka a co pomohli ???
@ssimmikk ani ja ne ja na to mam laktuozu ale jinak nevim :((((
24. srp 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ty homeo jsem brala taky, po každém krmení jsem odstříkávala a do druhého dne se mi začalo dělat víc mlíčka, třeba má malý spurt, my jsme tohle měli ve 14dnech, pořád měla málo, pořád jsem ji měla u prsu, bylo to šílený na noc jsem dokrmovala, abychom se trochu vyspali a po týdnu to přešlo. Určitě to překonáte, vydržte to :slight_smile:
24. srp 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ty jo,to je hicák... jsem div živá... Sanitky lítají celý den.

Byla tady kamarádka z práce a ségra,tak jsme měli pěkný den,škoda jen,že se nedalo jít ven. Za hodinku vykoupeme a dáme najíst,dneska spala jen 2 hodinky,tak by mohla usnout brzy. Dneska noc super,spala od 20.15 do 5h. Už se ozývá,jdu kojit...
24. srp 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no já dávám od porodnice všechno na lžičku a malá mi to baští i ty bio gaia ikdyž jsou z lednice studený, když má hlada sežere všechno :grinning: jinej způsob mě ani nenapadá, jedině snad udělat mlíčko teda na dvakrát, do jedný lahvičky dát třeba jen 20, aby to vypila a pak zbytek, je to naprd, ale jak jinak to do ní dostat. Ta naše cácora dnes celej den nekadila, obávám se že bude krušná noc :-/
24. srp 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 vyměníme si je na jednu noc??? Zoufale bych se potřebovala vyspat :( my spíme do jedný max do půl druhý, pak do půl pátý a pak vstáváme, padám na hubu... ještě to vedro, motá se mi palice jak blázen. Tady to taky pořád houká, hrozný, už aby byl podzim... snad nebude moc pršet a bude pěkný babí léto :slight_smile:
24. srp 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jak to děláš že ti vydrží takovejch hodin bez jídla??? Jenom kojíš?
24. srp 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no jak jsem koukala tak taky moc neodstrikam kolem 60 az 80 ml z obou prs to je spatne ... snazim se aspon dohanet cajikem kdyz je takovy vedro ale asi nestaci porad ji porad nestaci se mi delat mliko dokrmim a za 20 min zase place a kolikrat ani ne asi mam slaby mliko nebo nevim
24. srp 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight čím odstříkáváš? Já taky odstříkala tak 80ml přesně jsem měla pocit, že se mi nestačí dělat mlíko, ale fakt to funguje na principu nabídka poptávka, je to šílený já po třech dnech padala na hubu, pořád jsem ji přikládala jak to píšeš třeba co dvacet minut, půl hodinky nakonec jsem se rozkojila, teď mi jí po třech hodinách. Ale byla jsem úplně zoufalá, naprosto ti rozumím. Uvidíš, kdyby to mělo trvat o den dýl, tak už se asi nebudu ani snažit a prostě zůstanu u lahve, ale pak najednou jak mávnutím proutku to bylo dobrý a už ji stačili prsa, do teď jsem kojila při každým kojení z obou a teď už ji kolikrát stačí z jednoho a spí třeba 4hodiny, ale to jak kdy. Uvidíš, jak to zvládnete, je to o nervy, to je mi jasný. Slabý mlíko určitě nemáš, buď je ho míň nebo Matýsek prostě má teď větší spotřebu než do těď, tak to víš že to chce čas než se to upraví
24. srp 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no, já teď z pošty přišla a zplavená..jdu do sprchy. malého mám od dopoledne jen v plenečce nebo úplně nahatého, jen sem tam ho přikryju plenkou. ale náš je o dost starší od Matýska..
24. srp 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a jak to děláš, aby ti jindříšek všechno nepočůral? Já když našeho honzíka rozbalim, je to vodotrysk :grinning: :grinning: právě mě máma vynadala, že proč ho mám pořád v plíně, když je takový vedro, ale nějak si to nedovedu představit nechat ho nahatého...máma měla jen dvě holky, ten daleký dostřel řešit nemusela, na přebalováku ho větrám tak, že mu dám jednu čtvercovku ale uplně volně a na stranách chytím kolíčkama, aby se neodkopal
24. srp 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jojo,jenom kojím,ona si to jedno jídlo vypustila ze dne na den sama. vždycky jí nakojím předkoupáním,pak hned po koupání jí dám dopít a většinou nejdýl do půl devátý spinká.doufám,že se to neotočí.taky nám pěkně přibírá,myslím,že 4 kilča už má a to jdeme na vážení až 5.září.to se myslím budu divit :slight_smile: ale je pak už vyspaná,tak ji většinou musím uspat vleže a ještě tak dvě hodiny chrupe.posledních pár dní vstáváme o půl devátý...lituju všechny,co senevyspí...

holky u nás už prší a hřmí,asi bude bouřka,ale zatím se teda moc neochlazuje...
24. srp 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 prosím pošly tu bouřku k nám :wink: smiluj se, já už to teplo nedávám :confounded:

Jinak jsme se teda konečně vykadily, to bylo teda něco :frowning2: já už fakt nevím, snad pomůžou ty bio gaia, jinak už mě nenapadá nic a ani na netu už nic není co by mohlo pomoct :unamused: a přitom to mlíko je i na zácpu, tak to nechápu proč tak najednou :frowning2:
Včera večer se Verča najedla v 20hod., jí teda někdy i hodinu :sweat_smile: a usla někdy kolem 22hod., ráno jsem v 6hodin vstala a malá furt spala, tak jsem udělala mlíko a dala jí ho a stejně si vzala jen 120ml, tak nevím, nechápu, že tak dlouho neměla hlad, ale je fakt, že i Míša mi brzo takhle spávala, to je jediný plus co máme, ale vše si zase vybíráme na kadění a prdíkách :frowning2:

@dpetulinka jj, taky už mě to napadlo do dvou lahviček, jak píšeš, jinak to ais nepůjde, to su zvědavá jak se bude tvářit na příkrmy, když nechce nic jinýho než mlíko a čaj :rolling_eyes:
24. srp 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava :grinning: mám jednu přebal.podložku haipa-daipa s PUL, ta je pod ním a nebo igelit pečlivě zabalený v plence. a pak ho taky lehce přikryju čtvercovkou a ta vodotrysk chytí :slight_smile: ale zrovna dneska se mi to větrání zadečku vymstilo. dala jsem si naháčka na chvíli vedle sebe na gauč a pak jsem uklízela z potahu hovínko i louži :grinning: :grinning: . naštěstí nám jako potah slouží deka :wink:
24. srp 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ssimmikk no není o co stát,je furt 28°,sice prší,ale strašný dusno.Ale od soboty už hlásí jen do 25,tak snad se nesekli.
24. srp 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@druidee jéé,já dneska nechala malou taky vyvětrat na přebalováku a během asi deseti minut se mi čůrala asi třikrát a pokadila taky,vždycky rána jak z děla a už to lítalo :grinning: až jsem se divila,co v takovým dítětí je :slight_smile: a před pár dny jsem jí měřila teplotu v zadečku a nahodila ne jen mě a koberec,ale docela slušně i zed´,ještě že máme omyvatelnou malbu :slight_smile:
24. srp 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 tak tajně oufám, že jim předpověď vyjde a začnu se asi už i modlit :wink:
24. srp 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak koukánm že i s holčičkama může být psina :grinning: :grinning: náš honzík dnes v kyblíku prděl jako ve whirpoolu a smál se u toho, po koupání jsem ho zabalila do tetra osusky, uz byl celej vysusenej a vonavej a nahle vodotrysk, tak jsem ho soupla do kybliku rovnou znova :wink:
24. srp 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no mam rucni od aventu .... snad to bude lepsi dokrmy mi ted fluse nechce caj nechce jen kozu kozu tak davam 20 min jedno i kdyz vim ze tam asi ni neni a 20 min to druhy pak rev rev a znova nestacim jak jsi psala vubec nic na sestkrat ohraty jidlo snad to bude lepsiiii prosim prosim
24. srp 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj je to mazec jak je tchýňa nebezpečně blízko :angry: :angry:
24. srp 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tý jo,jak to děláš,že ti v noci tak krásně spinká???já už si připadám,že dělám něco špatně,v noci víc jak 4 hoďky nespí,první spánek má náš Cipísek delší,horší je to pak nad ránem,to kolikrát je aj 2 hoďky hore než znova usne...to máš krásné - 8-9 hodin spánku,jééé o tom si nechávám zdát :wink: a když ti tak dlouho spinká,odsáváš mezitím mlíčko?nebo to necháváš tak?
24. srp 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to se upraví,uvidíš,je to ale na palicu,taky mně jednu dobu přišlo,že jenom kojím,kolikrát jsem snídala až odpoledne :confounded:
24. srp 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek