• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@hradilenka jsi nějaká akční :wink: přijď uklidit aj k nám :slight_smile: je tu bordel jak v tanku :grinning: buď nestíhám nebo sa mně nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. srp 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí

@pepsilight To si přečti,něco na tom bude :wink:
To, kolik mléka se vám podaří odsát, je závislé na mnoha faktorech; například na technice odsávání, ale například i na hladině aktuálního stresu. Navíc dětská ústa přisátá k bradavce v průběhu kojení neustále stimulují tvorbu dalšího mléka, takže dítě během krmení vypije mnohem víc, než vy můžete odsát. Odsávání vám tedy prozradí jen jednu jedinou věc; kolik mléka jste schopná odsát.

Zdroj: http://ona.idnes.cz/na-velikosti-prsu-zalezi-aneb-nejvetsi-myty-o-kojeni-pct-/deti.aspx?c=A100426_093017_deti_bad

24. srp 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky všem tak jsem v vedru museli jet nakoupit. Jeli jsem hned ráno když ještě nebylo tak velké vedro a navíc jsem musela jet s jednou s holek co jsou u nás na prázdinách na kontrolu na rovnátka, aby si její mamka nemusela brát volno z práce. Míša to zvládla na jedničku. :slight_smile: Navečer jsme jeli ještě s Martinem na menší výlet. Měl schůzi rady mládeže hasičů tak jsem toho využili a jeli ke kámošce na kafé než oni do schůzovali. :slight_smile:

Tak jsem si přečetla ten článek o kojení a velikosti prsů. Ve svém okolí mám hromadu maminek které v podstatě žádné prsa nemají a kojí jako divé. Já se svýma velkýma prsa jsem nekojila pořádně ani jedno dítě. Poprdu si kupuji 90E a někdy i F. :frowning2:
24. srp 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 my jsme taky dneska vyrazili na nákup,lednička byla úplně vybrakovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: a za chvilu bude zas,mně přijde,že ty zásoby jsou vždycky na chviličku.A Míšu kojíš?
24. srp 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nekojím už v porodce dostávala příkrm. Brala jsem homeopatika, chodila v porodce na elektrickou odsávačku malou přikládala snad každou hodinu. Vysála si tak 5 ml za půl hodiny a to bylo všechno víc už tam nebylo. Tak ji začali dokrmovat Bebou. Doma jsem byla ráda když se mě podařilo odsát během den 90 ml. Ze začátku jsem ji přiložila to byla přísátá tak půl hodiny i více a pak jsem ji musela dokrmit. 3krát za den jsem se snažila něco odsát abych tak podpořila tvorbu mléka, ale u mě nic nezabíralo. Pak už jsme byli nervozní obě dvě. Já z toho že zase nekojím a Míša z toho že tam nic není. Stejné jsem to měla u Honzíka. :frowning2:
24. srp 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight já si myslím že ano ... měla jsem pak kozy jak vozy :grinning: :grinning: :grinning: mohla jsem zásobovat mlékárnu a mlíko mi teklo proudem i bez kojení ....
@slena Nevím kam.... :grinning: jinak na kafe bych se stavila :grinning: :grinning: :grinning: a šmahem bych vzala i ten úklid :slight_smile:
24. srp 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1
@slena díky ua článek :wink: na te velikosti prsou asi neco bude, cely zivot mam mindrak, ze mam mala prsa, jen A a ted se nestacim divit, jak dobre je to na kojeni, mlika mam az moc, hlavne v noci, kdyz jsou intervaly mezi kojenim delsi, musim odstrikavat, aby me mliko netlacilo
25. srp 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena moc diky za clanek :slight_smile:))) precetla jsem ho uplne celej .. :slight_smile: jsem rada o tech velikosti prsu mam je male a myslela jsem si ze je to i tim ale kdyz neni tak neni :slight_smile:))
25. srp 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to zas byla noc :( já nevím jestli se to někdy změní spala jsem tři hodiny, je mi na zvracení, motá se mi hlava, je to hrozný, potřebovala bych se vyspat, dneska je mi děsně, měla jsem jet ke tchýni ale nějakej přesun pro mě nepřipadá v úvahu, až malá usne jdu s ní do postele
25. srp 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já to ze začátku taky tak dělala,když spala malá přes den,tak jsem šla sní. nejdřív jsem měla takový záchvěvy,jako že když spí,tak rychle uklidit a uvařit,ale práce ti neuteče,hlavně aby sis trošku odpočinula...
25. srp 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena já už neodsávám ani neodstříkávám vůbec. v noci mám prsa tvrdý,ale nebolí,takže to nechávám být...

dneska ráno se mi malá solidně poblinkala v posteli,tak jsem jí jen převlíkla a přestěhovala se na manželovu půlku a musím to uklidit ted´. ještě zítra to počasí přetrpíme a v sobotu už bude líp...už se těším ven,nebaví mě furt sedět doma.
25. srp 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dpetulinka ty jo tohle ti zavidim :( my sme vzhuru od 6 a rev rev nechce nic flasku caj kozu uz nevim ale ten rev je desnej psychycky to vycerpava fakt nevim jak mu muzu pomoct je az vzteklej neni to plac ze by mu neco bylo jen vzteklej plac
25. srp 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tady vylejzá sluníčko, v noci byla pekna bourka. spala jsem celkem asi tri hodky, vyjimecne jsem nesla spat pred prvním jídlem, hledala jsem inzeráty na auta a čekala na chlapa až dorazí z práce. dneska jeli na prodloužený výlet na kolech, rovnou se stavil z práce v hospě za klukama. to vědět šla bych spát. pak než jsme se vyblbli s mladym byly pomalu dvě, ve tři byl vzuru znova na hodinu a po pate jsme vstavali. pak když taťka odjel jsme se ještě na 20 minutek natáhli. dneska ho docela dost trapily prďany, až tak se to teda ještě nestalo, teď poklimbává.
@pepsilight já mám prsa taky malý, mlíka ať blbnu jak blbnu tak mám jen určitý množství, ale holky jsem taky kojila jen chvíli.ted od začátku dokrmujeme a mě to vyhovuje. napije se ode mne, 60tkou beby se dojí a vím že nemůže mít hlad, max . občas ještě trochu musíme přidělat. vím že o velikosti prsou to není, sestřenka měla mega prsa a mlíko vůbec žádný a kamarádky ségra byla total jak z dachau, nulky prsa byly moc, měla fakt podle mýho čistě jen bradavky - jako chlap a syn za ní běhal že chce cuc. dodneška to nechápu kde se jí to mlíko dělalo
25. srp 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight mě takhle neřve,ale taky vůbec nevím,co chce. Kňourá a chtěla by asi nosit,nebo nevím. V postýlce vydrží tak 5 minut,v lehátku taky,u prsa dlouho,třeba půl hodiny,odkrknout a zase,ale to nevím nevím,jestli má hlad,nebo chce jen dudat... Už aby nám mohli říct,co chtějí,viď??
25. srp 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight Od 9 jdu kojit už po třetí...
25. srp 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight no spala půl hodiny... teď je vzteklá, neřve ale kňourá, přeně jako u misi.21 ... chce prso prso, jenže pak mi pořád blije, protože je přepitá, ach jo, já si říkám že je to asi tím teplem...
25. srp 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jo tak to je fajn :slight_smile: dneska jsme taky dokrmovali 90ml ale nesnedl to cely mame flasku od mam tu protikolikovou je super ale nevim kolik tam je zacina 60ml tak vzdycky odhaduju kolik tak zbylo ... jinak se snazim kojit a vecer opet musime dokrmit aby nemel hladik a v noci kojime ... taky vam nechtej spat kdyz jsou takovy vedra malej mi nespal od 6 az ted usnul uplne se vztekal jak nemuze zabrat ja teda taky umiram pujdete ven ???
25. srp 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no jasne mam to to samy furt chce jist ale asi maji velkou zizen protoze je fakt vedro ted jsem malyho unosila na tygrika a rovnou jsem ho nechala spat na brisku jsem zvedava jak dlouho nam to vydrzi :slight_smile:)) kojila jsem snad dve hodiny a uz jsem bala ze ma hlad tak jsem jeste udelala dokrm spapal tak 50 ml asi mozna 60ml caje si trochu cucnul a dobry
@dpetulinka jo taky mi desne blinka protoze je prepitej ale chtel by porad porad uz si myslim ze tam nic nemam :(
25. srp 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight v tomhle počasí ven nechodím,malá bude asi po mě mít ráda jaro a podzim...léto je pro mě očistec když jsou tropy,zvlášt´ když jsem byla v práci...
25. srp 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.Dneska válčíme samy,Martin v práci,Šimonek dorazí odpoledne.Byly jsme spolu venku,dokud to ještě šlo...
Zdá se mi,že ty kapky Espumisan fakt zabíraj.Máme je teda jen od včera,ale zatím bez kroucení a jekotu.

@lebapa mně ten dokrm z lahve taky celkem vyhovuje,mám jistotu,že vypila dost.

@pepsilight dneska jsem si v lékárně objednala ta hiomeo na laktaci. zítra je budu mít,jsem na to zvědavá...
25. srp 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona snad neusne :grinning: už jsem zkusila všechno, lehátko hacku, nusit, postýlku, záda bříško, dudáka, hračky, zpívat, kolíbku, furt jen heká a zívá, je utahaná ale nejde ji to :/ já bych spala hned :slight_smile:
25. srp 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight já si taky kolikrát myslím,že už tam nic být nemůže,tak zkusím mačkat bradavku a pořád teče.když po krmení zmáčkneš,tak už ti nic netče??
25. srp 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight
@lukava není zač,na velikosti fakt nezáleží :wink:
25. srp 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka mě usíná až ve trři,tak musím ještě vydržet...ale vstává teda až v devět,tak po ní nemůžu chtít,aby spala dopoledne...
25. srp 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ty jo jsem vezen ve vlastnim byte :slight_smile:)) ven se fakt neda jit snad to pujde kolem 5 jak s pocasim tak i s malym :slight_smile:)
@petrunka01 juuu a nevis kolik stoji ??? jestlí stoji nak vic nebo min ?
@dpetulinka ted mi usnul na tygrika zkus to treba to pomuzeee :slight_smile:))
@misi.21 no po kojeni nekdy jo a nekdy ne .. jak kdy ..
25. srp 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás to samé,od rána jenom kojím kojím kojím,eště jsem nesnídala :angry: malý je umrčaný,nedaří sa mu usnout,taky chce furt prso a to si cucá a podřimkává,to bude asi tím vedrem.To vypadá,že na mně bude přisátý celý den,když ho oddělám tak má taky vzteklý řev :confounded:
25. srp 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no to my jsme od půl pátý vzhůru, tak by skoro zabrat mohla, usnula na půl hoďky v půl desátý, ale to teda nic moc. Hlavně usne většinou tak hodinu před jídlem, takže mi to moc k ničemu není, za hoďku je vzhůru, než zaberu já, tak jsem pak akorát jak praštěná lopatou. No tchýňka má zítra narozeniny, tak jdu vybrat nějaký fotky a vyvolat a odpoledne budu otiskávat nožky :slight_smile: ruce nevím ... to by musela slečna naše spolupracovat, zatím to zkusím olejíčkem, nechce se mi patlat barvama, nemáte nějakej typ čím natřít?
25. srp 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight teď taky usnula, chtěla plínu přes hlavu :grinning:
25. srp 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás je pod mrakem, ven nechodíme v těhlech vedrech, ale kdyby bylo odpoledne trochu přijatelnějc potřebovala bych nechat vyvolat ty fotky, tak bych šla do města s kočárkem, ale jestli to bude reálný to ještě nevím
25. srp 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek