• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@pepsilight nevím,ale holky tu psaly něco o asi 70 Kč.
25. srp 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka taky dobry :D jo ja bych dneska klido nekam sla :slight_smile:) ale musi bejt normalne
@petrunka01 super stavim se do lekarny diky :slight_smile:))treba to bude lepsi :slight_smile:
25. srp 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight ty homeo stojí od nějakých 70 do 80 víc určitě ne
25. srp 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jasně,na kafe klidně :wink: ale nevím,jak to máš k nám daleko :sunglasses: bydlím pár kiláků od luhačovic :slight_smile:
25. srp 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 no já se ptala doktora a ty kapky by měly zabírad za dvě hodiny od prvního podání a můžou se dávat před každým kojením,kdyžje problém...
@pepsilight já taky myslela,že budu chodit odpoledne,ale stejně je tam furt hroznej hicák. to bych musela jít tak v devět večer...

mě ted´malá začala cestovat po postýlce a ráno je vždycky obličejíkem zabořená v peřině)mám ji hozenou přes bok,aby na ní netáhlo) a vzteká se,protože nemůže spátky. asi si budu muset pořídit nějakej pevnější mantinel,mám jen slabej,tak by se mi pakneomlátila chuděra...
25. srp 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem šla k mudr.,protože to co jsme zažila s malou jsme nikdy nezažila a už toho mám dost, má bobky jak kamínky a to je teda nářez než vytlačí jeden malej, řekla jsme jí, že máme bebu sensitove, že jsme na ní řpešla ze stejnýho důvodu a že se ot opět vrátilo, tak nám dala Nutrilon Comfort, že máme zkusit a 9.9., jak jde na očko, že se uvidí co dál....ale divila se,že jí beba nepomohla, dkyž je to lheký mlíčko i pro alergiky a miminka s problémy, tak nevím co se děje, dkyby byla starší, tak by mi prej doporučila šťávičky, ale je ještě malá na takový věci.....
Potřebuu jen k babičce a v tom teple teda nevím, má přes 80let, nic si nepamatuje, má schyzofrenii a prostě už jak má ten věk, tak jsou problémy a od té doby co odjela mamka na dovču tam byl brácha jen jednou, protože má do večera v práci :frowning2: pokud se počasí aspoň trošku umoudří, tak tam odpoledne zajedu :slight_smile:
@petrunka01 espumisan je to stejný prej složením jako infacol a lefax, ale cenově vychází líp, protože je silnější, tak se ho dává míň, v lékárně právě neměly ani lefax ani infacol co užíváme, tak mi dala tohle, že je to stejný a když sjme řpečetla složení, tak fakt, některý firmy teda pěkně vydělávají :angry:
25. srp 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight na víčku od flašky Mam je odměrke, když do ní naliješ zbytek toho mlíka, tak bude vědět kolik ti vypil :wink:
25. srp 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 tak hlavně,že jste spokojené obě :wink: nekdy to prostě asi nejde,aj když sa člověk snaží sebevíc
25. srp 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,používáte některý pratelné vložky do podrprsenky?

25. srp 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena kůsek na jakou stranu :grinning: Jestli k nám tak to mám kůsek :grinning:
25. srp 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 nepoužívám,ale zrovna včera jsem nad tím přemýšlela,že by se mi vyplatily...
25. srp 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá mi usnula dneska dřív,tak jsem pověsila prádlo a pere se další,ještě tam mám jednu várku,chci aby to uschlo,dokud je hezky. myslela jsem že vytáhnu prkno a žehličku,ale prdím na to,až večer,teď je fakthic na takový práce.
25. srp 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 právě,nestojej tolik,tak o nich uvažuju..jinak to je děsná spotřeba těch jednorázovek
25. srp 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsem si "uvařila"..polívku z pytlíku a chleba.Nechápu,jak zvládáte uvařit,to bych jedla o půlnoci:slight_smile:..u nás vaří Martin a teď je bohužel v práci a navařeno nemám...
25. srp 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 já teda většinou vařit nezvládám,jsem ráda,že máme oběd o víkendu. Občas uvařím večer na dva dny,ale to fakt musí být čas.
Ještě k těm vložkám,já teď vyzkoušela od Johnsons baby a ty jsou super a nemám tak velkou spotřebu. Je jich v balení 50 a stojí přes stovku,ale vydrží mi mnohem dýl,než ty levný,který kupuju na ty DM kupónky... Těch 50 jsem měla asi 6 dnů,jinak těch levnejch 30 spotřebuju skoro za jeden den.
25. srp 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jo a já teď obědvala dva rohlíky s jogurtem :grinning:
25. srp 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já koukala,že se ty prací dají koupit kolem dvou stovek i s poštovným,je jich 6,což jde.Jen nevím,jak dlouho vydržej-kolik praní a tak..ale asi je vyzkouším,zase taková investice to není

25. srp 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 peru do sebe chleba s máslem, mám uvařeno od včera kupodivu jsem to večer stihla, ale to je taky náhoda, ještě že Ondra není doma každý den, tak nemusí být každý den oběd, dnes nepřijede, tak to schovám na zítra, já ani nemám chuť, je mi tak nějak divně. Tak zas děsnej řev... nešlo ji vykadit se, tak jsme to nějak vyválčili rourkou a teploměrem
@ssimmikk chuděra to je děsný, my bobky nemáme, jen to už prostě nemá tak řidký jak to měla a i to ji dělá problém, už aby byly větší...
25. srp 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no už aby měly aspoň půl roku, to bude lepší, ahle doba je hrozná, prootže než miminku sedne to co má, když si neumí říct, to je hrůza.....
25. srp 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka kůsek :slight_smile: směr valašské klobůky :grinning: ty jsi z kama?nekde od uh.brodu?
25. srp 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já stíhám vařit jenom nekdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska budem asi bez oběda,malý je na mně přisátý od rána :confounded: už nevím,co dělat,když ho oddělám,tak mega řev :angry:
25. srp 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to teda :frowning2:
holky nevíte někdo jestli si v dmku můžu vyvolat fotky na počkání nebo jestli se to musí objednávat???
25. srp 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka můžeš si to tam rovnou vytisknout,ale nevím jak je to cenově. Jestli máš novou slevovou knížku,tak tam byla myslím sleva 10% na fotky...
25. srp 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tady v brně měli v DM i na počkání, naposledyjsme zrovna koukala :slight_smile:
25. srp 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 do knížečky kouknu to bych si pak dala na víc fotek, teď o cenu ani tak nejde, potřebuju jen dvě fotky rychle honem na poslední chvíli :grinning: tak jo zkusím to, protože v dm tu jsou do sedmi tam kam chodím vyvolávat fotky jen do pěti a to nestihnu.
@ssimmikk kuju :slight_smile: zkusím to, snad to bude na počkání
25. srp 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já myslím,že ten tisk už mají ve všech DMkách...U nás už je to tak dva roky.
25. srp 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena tak já na opačný směr .... Vsetín pod kopečkama :grinning: tak to z toho kafe nic nebude :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka přímo ze Vsetína?Já ze Slavičína,na Vsetín to máme cca 40km :wink:
25. srp 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím dnes ráno od 5 jsme vzhůru, dopoledne zaspala kolem půl jedenáctý a ještě spinkáme..asi ji pujdu vzbudit... včera pres dne nespala vůbec, usnula až kolem pátý odpoledne a to jsem jí taky musela v 8 vzbudit na koupání... nerozumim tomu, budto vubec nechce spát a když už, tak se nepřebudí a vyspávala by dlouho... jít venku nelze, je tam hic brutál, i v byte máme strašný vedro...
Vařit nestíhám taky - můj chlap ukuchtil rizoto, krmili jsme se tím 3 dny, ale už jsme ho snědli a dneska nic k obědu nemám.. tak rohlík asi s jogurtem a bude to... Kdyby prdelka malá usnula a oznámila, jak dlouho plánuje spát, to by šlo..ale pouštět se do vaření, když kolikrát je po 20 minutách vzhůru? snad večer něco ukuchtím alespoň na zítra.
Jinak jsme se opotničkovali úplně, potírám černým čajem, ale nezdá se mi, že by to pomáhalo...
25. srp 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak jsem si ty vložky objednala.přijdou v pondělí.Jsem zvědavá
Kačka je trochu protivka,má žízeň,chudinka.Jsem ráda,že kojím aspoň částečně,pití je hned po ruce.
25. srp 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek