• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@mili01 zkus vykoupat v tom kukuřičným škrobu. námzažene potničjy spolehlivě. stačí tak dvakrát a je po nich
25. srp 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 a neskoušela si ten dětský pudr?? Mě to doporučil doktor,když budou potničky čerstvé,ať to zapudruju...že to většinou pomáhá.
25. srp 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena ze Vsetína přes kopečky dolů ještě 30km Takže to k sobě máme 70km :grinning: :grinning: :grinning: V Kloboukách jsem měla spolužačku a taky dobrou kamarádku .... to už ale není pravda :angry:
25. srp 2011 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka tak to je super kuju za info zitra tam skocim dneska se mi uz nechce to pocasi je desny ....
@misi.21 jo to mas pravdu ale my v sedm koupem a to uz pak ven nechodim aby se mi nenastyd a hlavne je uz pozde :slight_smile: kdy nam zacne zase nocni zivot:slight_smile:)))))))
@ssimmikk jeee jeste ze te ma,m kujju ani jsem si toho nevsimla papame z flasky chvilku :slight_smile:) doufam ze se vam to kakani po tom nutrilonu zlepsi :slight_smile:)
@petrunka01 mam to naprosto stejny taky obdivuju ostatni maminky co zvladaj uvarit ja to proste nestihammmm nebo je to moje lenosttt mam doma kuchare a zvykla jsem si na to ze mira vari :slight_smile:
25. srp 2011 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
já vařím rajskou a plněný papriky ...... dá si někdo .....? :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2011 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrunka01 kukuričný škrob? to koupím v lékárně?
@misi.21 dětský pudr taky nemáme, chtělo by to jít ven na nákupy ale v tom vedru....
Jinak holky, nevíte, jestli lečo je vhodný pokrm pro kojící matku??? nebo taky nadýmá?
25. srp 2011 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 Nadýmá je tam paprika a vajíčka .... tedy nadýmá mně .... nevím jak jíný holky ...
25. srp 2011 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 no mě bylo řečeno,že když se třeba rajče se slupkou tepelně opracuje,tak nenadýmá....Takže si myslím,že si můýeš v klidu dát...
25. srp 2011 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01
@misi.21 my nemáme prdíky ani po vajíčkách,je třeba vyzkoušet :slight_smile:
25. srp 2011 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight ber to tak,že jsme mladý a ten noční život si ještě dost užijeme,až budou děti větší...
25. srp 2011 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mili01 ne,normálně v potravinách.Dává se to třeba při pečení do buchet.Trochu nasypeš do vaničky,bez mýdla,pak jen promazat olejíkem.
25. srp 2011 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 jasne :slight_smile:)) ale to budou zase jiny starosti a myslim ze na to nebudem mit ani pomysleni :slight_smile:))
25. srp 2011 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@pepsilight není za co, já tu flašku studovala, když jsme jí koupila a právě jsme nadávala,že je to až od 60ml, ale pak jsme si všimla, že je měrka na vršku :grinning:
@misi.21 nová fotečka, jůůů :slight_smile: taky jsme četla, že kojící tepelně zpracovaná zelenina nenadýma, kor, když je bez slupky, ale asi taky jak koho, buď ráda, že to máte dobrý :wink:
25. srp 2011 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk jojo,jsem za to vděčná,doufám že to k nám ještě nepřijde...
25. srp 2011 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
já tu chudinku malou lituju.Má malinký očička a nemůže spát.Teď teda zabrala,ale vidím to na pár minut,pořád ji budí to vedro.Léto mám ráda,ale tohle je už moc...
25. srp 2011 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už je vzhůru a brečí,už nevím,co s ní...:frowning2:
25. srp 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk no fakt diky fakt jsem si toho nevsimla :slight_smile: te nemit tak to nevim :slight_smile:
25. srp 2011 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 mam to sami chapu te ..
25. srp 2011 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 u nás je to stejný a to damo máme vcelku dobře.....teď jak jsou ty tepla, tak se nají večer kolem 20hod. a ráno jí budím v 6hofdin na jídlo, jaknespí vůbec přes den, tak to dohání v noci a to teda spí, jakzařezaná...
@pepsilight ale přišla :slight_smile:
25. srp 2011 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka kam dolů?na ValMez asi ne,že?rajskou bych si dala,i když teď v tom ani moc nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2011 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 my máme to samé,malý od rána nespal :angry: navíc chce furt prso :confounded:
25. srp 2011 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dotaz... jak velkou máte v plánu koupit nebo jste koupili zimní kombinézu? Já si říkám že bych ji možná měla začít vybírat, kdyby bylo náhodou v říjdu -10 :grinning: myslíte že stačí 68 nebo už radši 74???
25. srp 2011 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
prdím na kombinézu letos ještě... pořídím chlupatý dupačky, kabátky a fusak a hotovo
25. srp 2011 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 děkuji, to je něco jako maizena nebo jak se to jmenuje, viď..zítra pořídím...
@hradilenka @misi.21 jinak to lečo jsem zkusila, tak uvidím, zatím tedy u malé žádná zvláštní reakce. Jak jsem ji odpoledne vzbudila, už nezabrala až teď po koupání a to ještě nevím, jestli už je vyhráno, nebo se mi ještě vzbudí...
Celé odpoledne jsem ji v podstatě měla u prsa nebo pila vodu z lahvičky... už ani nevážím, kolik ode mně vypije, nejde to počítat na krmení, když se dožduje furt.. a nic jiného ji neuklidní... pak trošku blinkala, ale jak jsem u vás četla, taky to není nic special..
@dpetulinka - my jsme dostali chlupatý overálek (z tesca) s kapucí vel. 74, jinak mám emitexovský fusak na zimu a žádnou kombinézu pořizovat neplánuji... ani nevím, jak takové něco pro mrně vypadá.. já si pod tím predstavuji "oteplovačky" do sněhu... to mrňata ještě nepotřebují, stejně bude v kočárku...
25. srp 2011 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@dpetulinka být tebou tak tu kombinézu koupím větší, tu ti vždy oblíkne, malou ne :slight_smile:
25. srp 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím vás všechny tak my dnes měli lítající den. Ráno navařit pak s Honzíkem na kontrolu na kardiologii tam jsem se zdrželi až do půl12. Honzíkovi jsem slíbila koupaliště tak jsem kolem 1 vyrazili. Holky byli ještě u nás a Martin už má volno z práce tak jsem si to užívali. Míša si ležela ve stínu v kočárku a chvilka i na dece. Byla vysmátá a spokojená. Večer jsem zavezli holky domů tak už máme doma klid.
Akorát odpoledne jsem měla slabou chvilku. Exmanžel si měl vzít dnes odpoledne Honzíka tak jsem mu psala že jsem na koupáku ať za ním přijde. Napsal mě že bohužel nemůže že zařizuje pohřeb. Jeho otce včera našel mrtvého. Já jsem s tchánem moc dobře nevycházela, ale i tak to se mnou zamávalo, že jsem i brečela. Přece jenom jsem ho znala 15 let. :frowning2:
25. srp 2011 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
My máme na zimu flaušové overalky a po Honzíkovi mám i zimní kombinézu. Tak uvidíme jaká bude zima a co využijeme.
Míša dnes nemůže nějak usnout. Pořád se vrtí v postýlce. Honzík taky ještě nespí. tTen byl tak unavený z koupáku že usnul v autě. navíc ho píchla vosa do palce na ruce tak jak brečel že ho to bolí tak se dorazil a v momentě v autě spal.
25. srp 2011 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,tak dneska snad poslední horký den. Včera amlá usnula v 19 a ve 20 už zase byla vzhůru a pak se budila po 10 minutkách. Nakonec ve 21.30 zabrala a spala do 2. Pak zase usnula až před 5 avzbudila se v 7,ale mě se ještě nechtělo vstávat,tak jsme nakonec spali do 11. Trápí jí trošku bříšo,vždycky se zkroutí a prdne si,tak snad se jí to zlepší,dávám kapičky. Akorát že mi dneska asi nebude teda vůbec spát,když jsme to tak protáhli... zase budu furt kojit,už se ozývá z postýlky...Jsem zvědavá,jestli až nebude hic,tak se to zlepší,nebo jestli si zvykla a bude to tak trvat dýl,snad nee...

Kombinézku jsem taky pořídila,radši větší než menší,ať vydrží celou zimu...
26. srp 2011 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak dnes jsem na tom podobně pořád jen kojím. Řve řve řve, bolí ji bříško nemůže se vykadit :frowning2: :angry: chjo, teď na chvilku usnula, snad už zítra bude lepší počasí. Došli nám probio kapky, jenže se mi v tomhle vedru pro ně Ondráše ani do Polska posílat nechce,ikdyž je to kousek, ale v tom autě mi přijde kilák hodně. Nemáte nějakou alternativu, která nemusí být v lednici?

Já nakonec na kombinézku prdím, stejně ještě ťapkat nebude, tak je to vlastně zbytečný, vybrala jsem si chlupaťounký dupajdy a kabátky a koupíme fusak a bude to.
26. srp 2011 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 no já taky doufám, že si malá tím teplem nezvykla na ten blbej režim co má teď....ale zase si říkám, že z toho třeba bude tak unavená, že spát bude....uvidíme....dnes je teda úplně vařící, až mám strach, ale mám jí nahatou, tak snad to dnes ještě vydržíme a doufám, že bude brzo pršet...hodně tu fouká vítr, ale na tom hn usným teple to bohužel nic nemění :frowning2:
26. srp 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek