• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
ahoj holky, tak jsem si vás dočetla, venku mi připadá že bude zase hic, i když prý tam pofukuje chladněji. Honzík je docela v poho, kojím ho teda trochu častěji a včera pospával přes den. v noci jedl až před třetí, vynechal půlnoční a místo jídla v pět blinkal bebu..asi byl vyhladovělej, docela dost jedl a pak to lítalo.ted poknourává, ale většinou stačí sundat plenu a je zas na chvíli ticho. jinak my ted dáváme 2 pampers ty oranžový, před tím 1 jsme měli hugies a jak ležel na boku tak často protekly, pampersky jsou v poho a stejné zkušenosti má kamarádka. jen jsem koukala že jsou ty pleny fakt slaboučky, okamžitě průsvitá i když si připrdne do pleny
dudlík máme taky od mamu, bere ho jen když má hlad, málokdy na zabrání, ale nezlobím se že ho nechce na usnutí, nemusíme lítat mu ho dávat pořád do pusy.jinak neuspávám, po koupání položím do postýlky, ale hodně krká, takže třeba i třikrát musím jít a raději po chvíli bulení zkusit na rameno.když není doraženej,tak doděláme 30mlíka a u toho začne klimbat, ale snažím se ho uložit ještě nespícího..zatím to funguje, uvidíme do budoucna.holky spaly samy - Léna do prvního růstu stoliček a Bára do roka, pak byla v nemocnici na jipce a od tý doby nevlezla do postýlky.
27. srp 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky,u nás furt hic,ale fouká aspoň větr,když už nic jiného. Malého jsem uspala venku,dala dolů do chodby,kde je chládek a zatím spinká,tak jsem aspoň trochu poklidila konečně :sunglasses:
Já večer po koupání a krmení dám Cipíska do postýlky ať usíná sám,někdy chce dudlík na usnutí,někdy ne,jinak dudlík nepoužíváme.
Dneska ráno mně teda malý prosral pampersku úplně fest :grinning: to sa nám eště nestalo,nevím,možná jsem to málo utáhla nebo to udělalo to množství :grinning: :grinning: bolelo ho bříško a jak zatlačil,tak to pěkně hrklo úplně všude :dizzy_face:
27. srp 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena tak u nás teda začala přímo vichřice a je chladno...
27. srp 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás začíná už pršet a je 15°...O 25°méně jak včera touhle dobou :slight_smile: Tak snad bude dneska už malá spinkat líp...
27. srp 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jéé,pošlete to taky k nám,tady furt 30 stupňů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
tady je celkem chladno a prší-konečně.Byli jsme na oběděu tchána-pohodička.Noc suprová,od deseti spala Kačka do 5:15,pak se najedla a spala od šesti do osmi.Navíc jsem dávala příkrm včera po koupání a dneska v polene,jinak jen kojení.Skoro to vypadá,že homeo zabírají a mlíka začíná být víc a ona se fakt napije...
S uspáváním to je u nás blbý.Manža ji naučil na usínání na rukou,což se mi nelíbí,ale už to jde těžko odnaučit.Navíc nám komplikuje situaci,že Šimonek usíná u nás v ložnici a nemůžu mu tam nechat pobrekávající Kačenku,takže usíná v obýváku,což znamená u nás na ruce...Malej usínal sám od malička,musím být tvrdší a taky ji to naučit..
27. srp 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tady je furt horko na zdechnutí,a to mám na žehlení asi 6 košů prádla :angry: už to odkládám týden :confounded: ale v těch hicoch bych to nežehlila,nejsu blázen :wink:

@petrunka01 no vidíš,jak ti Kačenka krásně papá a spinká :slight_smile: my jsme takovou noc ještě neměli...
27. srp 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hurááá konečně chladno venku a doma tak akorát :slight_smile: kočka má jíst, ale chrní, spí skoro celej den, mám trauma z noci :frowning2: holky jak to děláte že vám ty děti tak spěj :( já jsem ráda, že mám naspaný čtyři hodiny
27. srp 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka taky to nechápu,my v noci víc jak 4 hoďky nikdy nedáme...
27. srp 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka
@slena já mám obavy,že se nám to spaní taky rozházelo... Tyhle dny,co bylo to teplo byly úplně jinak než dřív.Tak uvidíme,jak budde chladno,jestli se to zase změní. Jdu nachystat koupání a malá spinká,je dneska nějaká spavá,ale usíná u prsa a vydržela spát 2x hodinu,tak nevím,co to má teď být.Usnulav lehátku. To zase večer usne kdoví kdy...
27. srp 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jsme na tom se žehlením uplně stejně, čeká tam na mě kolik praček a ve vedrech jsem si řekla že žehlit nebudu. před tím přes den jsem to nechtěla hrotit a večer jsem byla ráda že můžu usnout u tv,takže jsem už párkrát musela hrábnout do tý kupy a přežehlit to co jsem chtěla aktualně na sebe..ale co, ono mi neodejde.

tady už leje jako hrom, napršelo mi prima do ložnice. škoda že i fučí a nemůžu tolik větrat, barák je prohřátej ale i tak už je líp. dala jsem si turka, docela se mi od toho bolení hlavy ulevilo tak snad se mi to nevrátí. Nějak nemůžu donutit holky aby si prošly kufříky do školy, aby jsme dokoupily co jim chybí na výtvarku a opět musíme dojet pro nové bačkory a botasky, je to mazec vždycky ty začátky školního roku, no jinak to bohužel nejde. sešity, knížky..Léna už jde do sedmičky tak jsem zvědavá jak to bude letos, Bára do čtyřky..až půjde Honzík do školy tak bude Léňa po matuře :fearful:
27. srp 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já vám něco povím já u měla hromadu prádla a přijela mi mamka a než šla ráno ro práce, tak vstala a všechno mi to vyžehlila, skoro jsem se rozbrečela. Holky já jsem tak unavená, ta příšerka mi zas vytuhla u prsu, chtěla jsem ji vykoupat a dát spinkat, no snad to vyjde :grinning: půjdu spát s ní, celej den jsme prolítali, byli jsme u prababičky a pak za taťkou na firmě, podívat se jak pečou krůtu, kdybych nebyla blbá jsem doma a spím celej den s ní :grinning:
@lebapa to je neuvěřitelný, já si vůbec neumím představit, že takhle poroste

my už tu máme bouřku, udělala jsem si čaj, je to příjemný počasí po těch vedrech
27. srp 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena však ona mi tu krásnou noc zase vrátí:slight_smile:.Uvidíme,jak to bude dál,třeba to bylo jen tím,že skoro nespala přes den kvůli vedru.Teď mi tuhne v náručí,ale trápěj ji prdíky.Není to nic hroznýho,ale nenechá ji to spát....
27. srp 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a žehlení..já normálně nežehlím vůbec,teď jen miminovský věci a to se dá stihnout poměrně rychle.Takže odpoledne tatínek oběhával Kačenku a já to vyžehlila.
27. srp 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrunka01 ty jo, to jste to krásně vyladili s tím kojením, písni mi prosím jaký ty homea bereš a jak, já jen kojím spíš vyjímečně, většinou musím dát i ten příkrm.Honzík padnul, od 15 hod byl vzhuru a od 17 hod se nu nedařilo zabrat, babi ho nosila, to by se mu líbilo ale pak hned jak ho položila spustil. no měl smolíka, daly jsme si kafe a babi zas odešla..a ani se to nedá..
27. srp 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa uvidíme,jak to půjde dál,někdy ten příkrm taky ještě dám.Ta homeo se jmenují ricinus communis 5,stojej asi 70 Kč.
27. srp 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa homeo doporučuju, brala jsem taky a jsme bez dokrmu, nevím jestli je to tím nebo ne, každopádně já jim od porodu docela fandím :slight_smile:

Holky jakou jste měi noc? My se zdárně prořvaly do rána, byl to děs, myslím že nemáme naspaný ani dvě hodiny, to byl řev... strašně ji bolelo bříško, kadily jsme asi pětkrát, vždycky jen tak po troškách, bříško měla jak beton. Ach jo ach jo :(
28. srp 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 díky moc za info, určo koupím a vyzkouším.
@dpetulinka no my měli noc dobrou, včera místo jednoho jídla blinkal, na dnešek jsem pospávala přes den s ním, takže to bylo opačný. On se probudil na dlabanec v 1,30 a hned pak usnul, zato já jsem pořád byla vzhůru. Klasika jsem klimbla až když se začal zas budit no a pak už to šlo. Zpíval ve 4 pak 5,30 a v 6,20 jsme vylejzali. Před chvílí usnul, zkoušela jsem ho dát do postýlky, ale tam si jen chvíli povídal a když to natáhnul tak ho vzala Léna a usnul u ní, což nejsem moc ráda, položila ho na gauč, uvidíme jak mu spánek dlouho vydrží
28. srp 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, noc na včerejšek byla super - poprvý spal v kuse 6,5hod:slight_smile:) K ránu ho vždycky trápí prdíky, tak s tím bojuje, ale že by prořval noc, to se nám naštěstí ještě nestalo. Včera byl tatínek zapíjet druhýho synka a dorazil dneska ráno v půl šestý:slight_smile:) Tak bude asi Davídek pořádně zdravej:slight_smile: No měl tatínek smůlu, v 10hod jsem ho vyhnala z pelechu, odjeli s Matýskem do Sika kupovat umyvadlo :sunglasses: Já doma balím věci na stěhování, příští víkend by se to konečně mohlo spáchat, tak mám radost. Sice se to prodloužilo o měsíc, ale už se to blíží do finále - tak hurrá!!!
28. srp 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Máťa brášku miluje tak, že půjčit ho někomu vozit, to je skoro nemožný. Nechce ho nikomu půjčovat, pořád ho pusinkuje a hladí. Ale když to na něj přijde, tak vezme kytaru a hraje u postýlky - když ho chci odehnat, tak přidá do strun. To je pak na zabití.....
28. srp 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,mě malá usnula na tvrdo před koupáním,pak usnula v 7 a spala do 1.30. Ale zase sme usnuli až skoro ve 4. Pak se vzbudila v 6.30 a už nezabrala a teď jsme byli u našich,usnula a ještě furt dospává na balkoně,už přes 4 hodiny,to jsem teda na to dneska zvědavá. Ale ty noci,kdy spala od 19 do 3-4 jsou asi v tahu...Ale furt je to dobrý :slight_smile: bolí ji bříško,tak se kroutí,ale asi to není tak hrozný,protože nepláče,jen se zakroutí a prdne,tak jí to asi jde trošku tíž. Ale kapičky jí dávám a začala jsem zase pít fenyklovej čaj...
28. srp 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..dneska jsem byla s dětma u našich.Byla doma jen mamka,tak to byla pohodička.Po obědě jsme si daly kafe na zahradě,Kačka spala v kočárku vedle nás.Zase si dala příkrm jen k obědu a večeři,a to se už asi i přecpala,možná by ho nemusela mít,nebo ne tolik.
Včera opět fajn noc..usnula kolem desáté a budíček po čtvrté,pak teda pauzä do šesti,ale pak spala do půl devátý,to jsem i vstala dřív a nachystala věci k našim a upravila se.
Te´d spinká,tak uvidíme,co v noci,obvykle totiž po koupání moc nespí.Nemůže se vykakat,od včera talčí a nejde jí to.Cvičila jsem nožičkama a pomáhala teploměrem,ale vyšlo z ní jen pár prdů a trošek kakání...
Oprava:už nespí:slight_smile:
28. srp 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 dneska jsem byla v lékárně, homeo mám objednaný, jen se tam dostanu až v uterý,tak pak písnu jak zaberou nám..jako jsi to kojení super vytáhla, z toho jak jsi už byla bezradná je to uplně super. Já neodolala a dala jsem si k obědu bramboračku a asi to Honzíkovi nechutnalo, asi byl v mlíku ted před spaním znát česnek, nebo nevím proč ale nechtěl ode mne pít - zas je to docela dlouhá doba od sebe, možná to bylo tím že byl přetažený. od tří byl vzhůru až do sedmi.
28. srp 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zbožňuju tohle chladný počasí :grinning:
@msevy Niky si taky nikdo na vožení nebere a jsme i ráda, nerada někomu svěřuju miminko :sweat_smile: Míša mi dělá to stejný, teď je teda ještě pryč a Niky byla z toho ticha docela paf :grinning:
@misi.21 je dobře, že nemá nějak velký bolesti, ještě by bylo super, kdyby ty problémy s prdíkama nebyly vůbec :wink:

Ráno už mi doletí Míša :slight_smile:
28. srp 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme se vrátili od tchánů :sweat_smile: . bála jsem se, jak malej bude spinkat-jestli vůbec, že není ve své postýlce atd... no a spal od 10 až do půl 6 nebo půl 7už nevím, do rána. jak špalek. :astonished: :slight_smile: já taky a když jsem mrkla na hodinky, okamžitě jsem ho budila a vařila papu. docela mi dělalo starosti jak reagoval předtím na ta vedra. pak měl i 37,4, ale to se srovnalo a paráda už.
Holky, malej už pozná, když bude jíst.... když dostane bryndáček, tak začne mlaskat. nebo když řeknu "mňam mňam" tak taky :grinning:

Jinak jsem moc ráda, že nebydlíme s druhou generací a že tchýně je daleko :sweat_smile: ...
28. srp 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky, u nás hlásím dnes asi sluníčko, no budu se konečně muset pustit do toho žehlení, takovou kupu jsem snad ještě nikdy neměla, nechci dopadnout jako u dcery známých, ta prý má prádlo v koši a vytahují jak potřebují a žehlí až když prý kupa dosahá k vypínači :astonished:
29. srp 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, tak včera jsme jeli k mamině na oběd, potom si malou vzala ven, tak jsem dvě hodiny spala, paráááda :slight_smile: noc docela ušla. ráno dokonce spala od sedmi do devíti ještě, to je novinka :slight_smile: prdíky ji trápěj pořád, ale užje to trochu lepší, v noci jsme se vykadili a docela to šlo, myslím že to prostě bylo tím že nám došly ty probio kapky a dvakrát je nedostala, protože už se to zas začíná upravovat. V devět se najedla a přeď půl hoďkou mi usnula, tak snad tu hodinku ještě dá, já zatím trochu poklidím, dám se do kupy a odpoledne vyrazíme ven. Svítí sluníčko, ale je příjemně, v noci jsem měla otevřený okno a byla mi zima :grinning:
@lebapa taky mě čeká žehlení nesnáším to, jenže už zas peru, takže jen dožehlím budu mít novou kupu, jak mám ale na žehlení víc jak tři pračky jsem skoro neschopná to udělat, to pak musím na etapy.
29. srp 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak dneska takový krásný den, počasí mi naprosto vyhovuje, ty vedra byly o život,
včera jsme měli s manželem první výročí svatby, fakt jsem se těšila, že pojedeme na výlet a užijeme si to a místo toho jsme se v lese pěkně pohádali, manžel si zapomněl mikinu, pes v autě otravoval celou cestu..no paráda, přesně, jak jsem si představovala, honzík to večer dovršil, vůbec nechtěl spát, a tak jsem to pak už nevydržela a celej večer bulela, dneska se mi manža ráno omluvil s tím, že byl unavenej, podotýkám, že spal do dvanácti a já s prckem vstávám běžně v pět nebo v šest...tak sakra kdo má tady bejt unavenej :angry: , zase mě nakrknul, to si dovedete asi představit :wink:
29. srp 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka
@lebapa holky, nežehlete, stačí dobře pověsit a protřepat a obejdete se bez žehlení, já žehlení bytostně nesnášim a proto většinu věcí prostě nežehlim :sweat_smile:
29. srp 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee bydlet s druhou generací je peklo, už nikdy více..jsme bydleli asi rok u našich a když mi máma po pár neshodách řekla, že mi tam nepatří ani metr čtvereční, vzali jsme nohy na ramena... vůbec má moje máti tendenci mi do všeho kecat, pořád vidí jen, co dělám špatně a pochválit neumí, v tomhle je zase tchýně fajn, že je taková pozitivně naladěná, že třeba řekne, že mi to sluší apod....a jinak koukám, že už s jindříškem i cestujete, to je super, že ti takhle spinká :slight_smile:
29. srp 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek