• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@msevy to je super, že už balíš na stěhování, to se určitě moc těšíte do nového! dá to sice určitě zabrat to stěhování, ale bude to stát za to :slight_smile: hodně sil a pevné nervy hlavně a taky aby davídek pěkně spinkal :wink:
29. srp 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava s žehlením jsmena tom stejně, co mám novou oračku, tak to není ani potřeba, už teda nová není :grinning: zažila praní Mišky a teď i Niky a mám obavu, aby ještě něco vydržela, mám Whirpool se šestým smyslem a jsme moc spokojená, žehlím jen miminkovský, kdybych měla žehlit všechny hadry, tak nic jinýho ani nedělám, mám věčně plný dva sušáky....
29. srp 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk přesně, mám největší radost z toho, že ušetřím za elektřinu, ušetřím svůj čas a energii a fakt mi to připadá zbytečný, sama nosím spíš věci s elastenem, co není ani moc potřeba žehlit a na miminko teď v těch vedrech ani nebylo potřeba nic oblíkat/ prát ; ) plíny sušíme na sluníčku a to mi připadá dostatečný
29. srp 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... hlásí se Leták LADY :grinning: u nás doma s malou pohoda ... pěkně spinká , tak ani nemám o čem psát co by nás trápilo jen sem tam ten prd no :grinning:
Chytly mě pěkně záda, tak jsem tady jen na skok a jdu si lehnout mám za sebou žehlení prádla ( až po vypínač nebylo ) ale i tak jsem toho měla hafo. Mám vypráno a vyžehleno úplně všechno , v koších nic nemám ... to se mi povedlo po dlouhé době ... :grinning: Vždycky tam ve špíně něco bylo, protože toho bylo málo na náplň pračky. Já mám tedy taky pračku whirpool i spotřebiče v kychyni a už nikdy více ... :angry: pračku jsem musela brát jako z nouze cnost, protože mi do linky jiná hloubkově nepasovala :angry: . Holky jak Vy to děláte že nežehlíte? Já si to fakt nedokážu představit ... já žehlím vše od ručníků až mojemu po monterky :grinning:
Tak a teď nabídla LETÁK LADY I PRO @misi.21 ... V BILE PŘEBALOVACÍ PODLOŽKY 10KS ZA 60,-KČ A PEMPRSKY 150KČ .... ZA VŠECHNY VELIKOSTI .... U DVOJEK TO VYCHÁZÍ NA 2,58KČ U JEDNIČEK 2,14 KČ/ KS JSOU TO TY SLEEP PLAY S HEŘMÁNKEM .

Ještě jedna otázka .... má někdo nějaký spotřebič značky BEKO? Jak jste s ním spokojení ? Dívala jsem se na americké lednice a tato tam má nejlepší parametry a nej cenu ... ( tak nevím jestli za málo peněz hodně muziky a pak za chvíli to půjde do sra.....k ? )
A ještě jeden dotaz , pračku panasonic asi tady nikdo nemá co? :confused:
29. srp 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava nechápun to nežehlení,já at´ se snažím jak chci,tak prostě mám trička zmačkaný. nic jiného nežehlím,jen trička a košile a i tak je toho fakt dost. pro malou je to vyžehlený hned,to mě ani nevadí ta pidi věci a plíny,to jde krásně.
@hradilenka ty jo,tak pro podložky určitě zajedu,teda pošlu manžela. Bilu nemáme,alle je ve vedlejším městě a to je kousek,pár kiláků... A od kdy ta akce platí??
29. srp 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 31.8 .... ale tady píší , že to mají v nabídce po celý rok za ty peníze ... je to ten jejich výrobek " CLEVER "
29. srp 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 i když to se chce asi zeptat prodavaček jestli v té ceně to mají stále a nebo je to jen akce.
29. srp 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělám zapečený těstoviny,malá mě u toho pozoruje,ale ještě moc dlouho nevydrží,ale je to čím dál lepší... Byly jsme 3 hodinky venku,je tam krásně,svítí slunko,ale žádnej hicák... Stavila jsem se k dr,tak má zase zánět a dostali jsme jiný kapičky než minule a budeme 10 dní kapat,tak doufám,že už se jí to pak zase nevrátí... To už by nás na to oční fakt poslali. Tak je zítra ráno jdu vyzvednout,jsou na objednání a začneme,to zase bude ze začátku boj,minule byl táta s nami doma,tak kapal on,teď to budeme muset zvládnout sami :slight_smile:

a ještě k tomu žehlení,kamarádka ani žehličku nemá a zmačkaný nechodí,tak nevím co dělám na tom věšení špatně :slight_smile:
29. srp 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty jo to by bylo dobrý,kdyby to tak měli pořád. Teď už se potřeba snížila,ale furt jich je dost. Já mám ten sklápěcí přebalovák a švagr tam udělal poličky,takže nic jinýho než ten molitan tam nezavřu...
29. srp 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka k tomu nežehlení...nesmí ti vadit nedokonalosti a musíš si dát práci s věšením, když vyndáš z pračky. třeba trička manželovi zásadně rovnou na ramínka. když uschnou, rovnou do skříně a dát určitě na pračce režim pro "načechrání" prádla a pračku nepřeplńovat. naše pračka Boženka zn. Bosch je fakt chytrá, do whirpoolky bych taky nešla, má ségra a furt jen nadává, košile taky žehlim, ale manžel naštěstí nerad límečky :wink:
29. srp 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 a má zanícené jen jedno očičko nebo obě? nám dali už v porodce antibiotika a vůbec to nezabralo, pak jsme kapali OMISAN a ten pomohl o moc lépe než opthalmo septonex, navíc je v tom jen výtažek z heřmánku a světlíku lékařského, také mě mudra naučila masírovat slzný kanálek, myslím, že to pomohlo, očička máme dobrý... ale pořád ty pupínky no, každé mimčo má něco, zdá se mi; Klárka od peti bojuje s prdíkama, vaše simča s očíčkama, náš honzík je skoro na kožní...no pořád něco, ty naše děti :sweat_smile:
29. srp 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka to čumim, že panasonic dělá i pračky :grinning: do toho bych teda nešla
29. srp 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to je blbý , že tam narveš jen ten molitan leze TI to pak do peněz ...
@lukava No tak já ráda dokonalost ... tak to by u nás asi neklaplo ... a i když dáš program snadné žehlení , tak si myslím, že to moc nepomůže ... Tak zůstanu u žehličky :grinning:
29. srp 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava Zdá se mi dokonalá je na 10kg :grinning:
29. srp 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka děkuji letákové lady za info :grinning: :grinning: já snad budu ty letáky hned vyhazovat ajen kouknu co hradilkenka píše :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
holky já taky žehlím jak vzteklá, jediné co rovnam rovnou ze šnůry jsou ručníky.
Elík se dneska konečně pokajdila, měla to i v nohavicích a rukávech :sweat_smile: :grinning: ale konečně je klidná a spokojená.
My zítra jdeme na kyčle tak snad bude vše ok, ve středu je tu koncert nějakých kapel v parku tak když výjde počasí určitě vyrazíme kouknout ať máme trochu kultury :slight_smile:
29. srp 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava má obě,ale jedno víc. Jsem zvědavá,jestli kapky pomůžou. má od toho úplně slepený řasy po spinkání tak jí to furt vybírám a vytírám převařenou vodou. no v pondělí jdeme do poradny,tak uvidíme,co nám dr poví...

Potřebovala bych,aby malá ještě aspon´ na půl hodinky usnula,abych pověsila prádlo,uklidila jeden sušák a hlavně umyla nádobí,ale to asi neklapne... :grinning:
29. srp 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka my jdeme na kyčle ve čtvrtek,tak taky doufám... Pak musím někdy ještě na gyndu ,na krev a na endokrinologii ataky na diabetologii. No jsem zvědavá,jak to udělám,na gyndu jí brát nechci,je tam hrozný dusno a nevím jak dlouho budu čekt...
29. srp 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 chudinka maličká, každému mimi pomůžou jiné kapičky, určitě vám to brzy zabere, neboj! co vám napsal mudr tentokrát na těch 10 dní?
mně malej spí už skoro 3 hodiny v kuse, ted bych oslavovala, ale nechci to videt v noci... bojim, bojim, si říkám, že bych ho měla asi raději vzbudit
29. srp 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka :grinning: :grinning: :grinning: my byly na kyčlích v pátek a zatím OK KO za 2 měsíce , tak jsem ráda, že nemá nohy po mě :wink:
29. srp 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 taky musim na endokrinologii na odběry, ale v nemocnici je děsnej frmol a taky ho tam brát nechci, asi bude muset tatínek ohlídat a snad to stihnu do tří hodin otočit, s odstříkáváním a krmením zatím zkušenost nemám, pořád jsme jen na prsu, ale do nekonečna to asi taky nepude... a ještě zubař, to bude taky masakr :frowning2:
29. srp 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava zubaře mám až na listopad,tak to už snad bude lepší. Taky právě jen kojím,tak musí někdo vozit kočárek,jinak to asi nepůjde,snad mamka. Teď jak je ještě malinká,tak je to na prd,až bude trošku větší,tak ji budu brát sebou. Ikdyž na to dia a endokronologii ji budu muset vzít,i na odběr krve. Třeba když uvidí kočárek,tak mě vezmou brzo :slight_smile:
29. srp 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simonka na chvilku zabrala,tak jdu na to prádlo,za pár minut bude dopráno a možná se i v klidu stihnu najíst :slight_smile:
29. srp 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem,vidím,že s žehlením je to všude podobné,úplně to nenávidím :angry: ale už tu mám fakt haldy a čekala jsem až pominou ty vedra,tak dneska už sa do toho asi pustím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska jsme byli v práci podívat sa za cérkama a pochlubit sa s Filíkem :slight_smile: celou dobu krásně spinkal,stihli jsme aj oběd v restauraci,aspoň nemosím vařit :grinning:
Jinak malý už je pěkně zvědavý,začíná s ním byt sranda,už sa aj usmívá a radostně si výská a vykládá :grinning: připadá mně hrozně dlouhý,ale nevím kolik má cm,mudr na prohlídce neměřila :confounded:
29. srp 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka @hradilenka taky děkujeme za info, jednorazové podložky potřebujeme dokoupit na návštěvy k doktorce... doma je naštěstí nepoužíváme.
Dnes jsme byly na ultrazvuk ledvin, bohužel levá ledvina má hraniční velikost, tak musíme na další kontrolu za půl roku. Malá to zvládla celkem ok, teď hezky hajá.
Mám takovou splínovou náladu, o víkendu tady byly mamka s taťkou a bráchou ze Slovenska, odjížděli dnes ráno a nějak mi je to líto a smutno... jinak @druidee je zajímavé, že když tady byla před dvěma týdny tchýně, taky mi lezli všechny její rady krkem a nedopadlo to nejlíp. Obávala jsem se, že mamkina návštěva bude stejná a ono nic... tak nevím, jestli nebyla ona tak protivná, nebo jednoduše rady od mámy jsou rady od mámy :slight_smile: a to jsme přitom předtím vůbec nevycházeli, do všeho se pletla a tak... a teď jsme si ráno i poplakali, když odjížděli.. chjo, zase se mi hrnou slzy do očí...
29. srp 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky,taky vám někomu eště vytéká mléko,třeba v noci?Já jsem minulý víkend kecala se známýma na dvoře a měla jsem mokré tričko :grinning: hlavně jsem si toho všimla jako poslední,trapas no :grinning:
29. srp 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo bydlet s druhou generací je na mašlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: můžu potvrdit z vlastní zkušenosti,na tchýni už mám docela averzi :angry:
29. srp 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava buď v klidu my se taky zhádali kvůli otmu kdo je unavenej, Pndráš měl zas akci od práce, byl pryč od jedenácti dopoledne do jedný do rána, smrďel jak ras a ráno mi vypravuje jak je unavenej... pch :angry: já si nějak neumím představi že bych nežehlila :grinning: asi to neumím dobře pověsit nebo já nevím, přijde mi to prostě zmačkaný
29. srp 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka miluju tě :grinning: hlavně že jsem dnes byla v bille, tkaže se tam vracím pro podložky :grinning: my máme pračku beko, dostali jsme od tchánovců, no já z ní zas tak nadšená nejsem, pere straššně dlouho a už dvakrát nám vytekla, asi špatný těsnění kolem dvířek...
29. srp 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena a o čem jste mluvili? :grinning: mě normálně mlíko neče vůbec ani nikdy neteklo, ale když se začnu rozplívat nad malou, mám taky mokrý tričko, když na ni mluvím při kojení, vždykcy mi začne týct mlíčko i z druhýho prsu :grinning:
29. srp 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 Není zač .... :wink: Ohledně té ledviny mě to mrzí na to Vám přišli už v porodnici ? Nebo proč Tě posílala na UZ ledvin? Určo to bude ale dobrý :wink:
@dpetulinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jůů to se mám takové vyznání :grinning: :grinning: :grinning:
@dpetulinka @slena mlíko mi teče taky , takže holky klid .. hlavně ráno jak je ho zásoba :grinning: a pak i přes den jak kojím, tak mi to valí z druhýho taky :grinning:
29. srp 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek