• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka jo a díky za recenzi na pračku ... tak třeba se jim ta lednice povede líp :grinning:
29. srp 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka na UZ ledvin tady posílají automaticky každého, když nás propoušěli z porodnice, automaticky nás na to vyšetření objednali. Koukala jsem teď do papíru - pravou má 56 mm a levou 51 mm. Takže rozdíl 5 mm, snad se to srovná.
Jinak mně mlíko neteče vůbec - já ho mám málo a byla bych ráda za takový "trapas" :grinning: Jdu kouknout na ty homeo kapičky o kterých jste tady psali, jelikož jsem již zoufalá... malá by pila a pila, mlíčka ale málo... tak dokrmujeme nutrilonem :frowning2:
29. srp 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Jo tak lednici Beko měla tchýně - asi 3 roky jenom :frowning2: něco se pokazilo, nevím přesně co, sice to opravili a funguje dál, ale mě přijdou 3 roky málo... ona teda měla tu nejlevnější z nejlevnějších, ale stejně... já bych do Beka nešla...
29. srp 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena leje ze mě děsně, hlavně v noci, ale na spaní se mi fakt nechce mít podprsenku, tak měním košile a peru pořád dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
njn, ono to zboží není o značce, ale o kusu....já jsme s whirpool pračkou spokojená nad míru, nežehlím, vše mám rovný, nezmačkaný, teď jen žehlím miminkovský :wink: když dám blbý přirovnání, tak jsme si s mamkou koupily stejnej fén, mamce jede do dneška a to se fénuje každej den, já ho použila občas a měla jsme ho jen rok, pak dofungoval :angry:
29. srp 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
zítra jdeme taky na kontrolu kyčlí.Budu brát i Šimonka,páč Martin bude v práci.To se asi zblázním:slight_smile:..snad to půjde rychle a Šimonek bude hodnej.
Mlíko mi teda teče taky,myslela jsem,že se to uklidní časem,ale zatím ne.V noci spím nahoře bez a mám pod sebou plíny.Popřípadě si vezmu sportovní podprdu a narvu si plínu do ní místo těch vložek.Je to lepší,pěkně to saje a neškrábe mě to.
Jo,a koupila jsem si ty prací vložky do podprdy,tak jsem zvědavá.Teď jsem si je vzala odpoledne do města a zatím dobrý,jsou i poměrně příjemný na dotek
29. srp 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme na kyčle ve středu jsem z toho trochu nervní :confounded: a pak hned k doktorce na šestinedělní kontrolu, což mě trochu štve, mohla nás objednat třeba na čtvrtek, to zas bude děsný lítání, krmení cestou, nemám to ráda.
@ssimmikk taky si myslím že je to kus od kusu, člověk do toho nevleze, hlavně dneska už se nedělá elektronika, který má vydržet dvacet let, jako kdysi, kdy našim stále funguje první lednice, kterou si koupili a když máme zabijačku, vždycky ji rádi využijeme :slight_smile:
@hradilenka nejni za co :slight_smile: já si myslím že klidně může, jinak co se týče spotřeby elektriky a vody, tak je na tom velice dobře.@mili01 Snad se vám to srovná, jinak my máme ultrazvuk ledvin taky automaticky...tak jsem zvědavá.

Mě z tý naší cácorky klepne, najedla se v půl třetí, chtěla jsem si s ní jít odpoledne lehnout, když jsme byly venku dopo a že půjdeme ještě na chvilku po krmení, tak měla jíst v půl šestý... usnula mi před pátou, tak jsem byla mrzutá... v pět deset se vzbudila, bolelo ji bříško, tak jme masírovali a cvičili a usnula mi bez plíny s nohama nahoře, dobrý hodila jsem pod ní papírovou podložku a nechala spát a ona ještě chrní... to snad není možný
29. srp 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jj, taky mám ty prací vložky do podprdy, z jedné strany hedvábné a z druhé vlněné, fakt jsou lepší než ty jednorázové, příjemné a nezapotí se, koupila jsem si ještě jedny s bambusem, ale ty musím teprve vyzkoušet, nahoře bez bych asi neusnula, košili si taky vycpávám složenýma plínama, je to tak nejlepší
29. srp 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty podložky mám doma, koupila jsem si je minule a v poho. u holek jsem je vůbec nepoužívala, ale měla jsem ji na přebalováku a když jsem si místo toho dala plenu tak mě rozčilovalo jak mi klouže, no tak jsem koukala kde za ně dát míň. jinak na akci jsem je zatím nikde neviděla, když jsem si těhu kupovala v drogerii Martina od Fixis tyhle podložky tak paní říkala že akorát skončila akce, tak prosím hlídej i tyhle letáky ju? :grinning:
Jinak si dovedete představit jak jsem na tom s žehlením já, když je nás teď pět, ale jsem trochu taky pedant, rozžehluju i konce látkových plen, by mě vadilo že jsou zkroucený i když je máme jen na blinkání..žehlení mi neva, ale nesmí toho být hodně. dneska jsem polovinu zvládla, no snad se brzo dostanu k té druhé.
@lukava chlapi jsou všude stejný, dobrý že mu to zpětně došlo a omluvil se, ale i tak..ten můj přijel v neděli z pánský jízdy, byl od čtvrtka na kolách Eska, jeli vlakem do Brna a pak přejížděli na kolech, celkem 130 km, i s tou bagáží, no nezáviděla jsem jim to. A přijel servanej a protivnej, tak jsem mu to řekla a trochu se zkrotil..největší problém měl se s holkama vystřídat u pc :angry:
@mili01 ty jo, tak o ledvinách nevím nic že by dělali nějaké vyšetření, to se dr. budu muset optat, ale máme přijít až na 13t.
29. srp 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tlachali jsme o všem možném :slight_smile: o malém ani ne právě..
29. srp 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava jj v noci taky,a taky nemám podprdu,tak furt peru,občas spím nahoře bez :slight_smile:
29. srp 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa a kdy máte očkování,v tom 13.t?my v 9.t

uz ledvin nám dělali taky před propuštěním z porodnice,to se asi dělá všude. Jinak žehlení opět odloženo na dobu neznámou :grinning:
29. srp 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Ahojky, já hlídám jen letáky co nám chodí domů, sem tam nahlídnu na letáky na netu ... a ty podložky si kupovala kde? Nějak mi to uniklo ... :grinning: Okraje od plinek taky žehlím ...a taky to máme jen na utírání puseny :grinning: Nic a nebo nikdo není dokonalý ať si nechají jen Krampolovi do pořadu :grinning: :grinning: :grinning:

Martina se tady dlouho neukázala .... jela na slovensko za maminou? :confused:

Holky ty záda mi vůbec nepolevují ... vidím to tak na obstřiky :angry:

Jinak přeji všem krásné ráno ... :wink:
30. srp 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tady to bude dneska asi slunečný den,
@slena my očkování asi v tom 13t, dr. mi zatím jen říkal možnosti ať si promyslím co bych ráda, že 98% maminek volí ten synflorix, ale že volbu nechává čistě na mně a naočkuje co si vymyslím :slight_smile:
@hradilenka no potěž, to tě lituju, jak začnou záda tak je to na dvě věci, ale ty obstřiky by ti rychle pomohly. A víš od čeho tě berou?
Jinak holky, já jsem rychlík jako hrom. Včera manžel řešil výplatu, spíš jeho kolega, tak jsem mu říkala že jemu se odpočítávají z daní děti, proto třeba mají rozdíl. Ráno jsem četla v mamince na podobný téma dotaz a až pak mi došlo že máme třetí dítě. Tak už byl chlap v kanceláři v práci a poslala jsem jim tam rodný list. Jinak se sociálkou jsem řešila jen potvrzení kvůli pojištění do VZP, doufám že jsem nezapomněla ještě něco ..
30. srp 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,takmalá mi usnula včera ve 4 v autě a spala aždo 6.30 než jsme koupali,pak se jí nechtělo spát a usnula až ve 21.30,takže jsem večer nic neudělala,musím ted´. Ráno zkoušela jsem nakojit v posteli a bláhově si myslela,že usne a usnula,ale až v7 a byla vzhůru od 5,akže jsem si moc nepomohla. Prostě jak se v noci vzbudí,tak už neusne...

Mlíko ze mě teče ve dne v noci,i když jdu na procházku,tak se furt kontroluju.Nemužu spát bez podprdy a vložek,to bych musela čistin snad i madrci. Když v noci kojím,tak si pod druhý dám plínku a pak ji mám na ždímání,přes den je to lepší jak pije,ale stejně mi občas vložka proteče...
30. srp 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tenhle týden přijede ségra,tak se chystám pro papíry na rodičák,ať to mám doma a nenechávám to na poslední chvíli.
30. srp 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Ahojky záda nevím z cěho mě chytly, ale začalo mi to tady v neděli jak jsem vstala od počítače, měla jsem tady na něm nějakou práci, hledala jsem něco na netu a pak jak jsem vstala , tak to bylo jasný a včera se to ještě zhoršilo, ale nevím z čeho, nešlahlo mi v nich .... ale asi to bude něco od nervů, protože jak sedím a dám nohu malinko nahoru tak mi to vystřeluje do zad ... no nic příjemnýho a to mám ještě nějaké vyřizování po městě ... jsem zvědavá jak to dám s malou ... Včera jsem dostala od mojeho nadaný, že místo abych ležela, když mě ty záda bolí, tak že žehlím takový hromady prádla a ještě zašívám co je potřeba ... no myslela jsem si , že jako rehabka dobrý ,,,, no tak to nezabralo nooo... uvidím do čt a když tak půjdu na ten obstřik ,.... ani nevím jestli se to může když kojím...?
Jinak ten synflorix co to je za vakcínu? Já zatím dala jen na ty rotaviry a pak se musím s dr ještě domluvit co bude třeba a nebo co je volitelné ....
30. srp 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já se moc pořád v tom očkování nevyznám, za Lenky bylo jiný a u Báry taky, to byla jen trojkombinace. ten syn..si myslím že bude asi něco podobnýho, nevím jestli dávat něco navíc, nechám si poradit od dr...to je divný s těma zádama, jestli jsi před tím někde neofoukla a neprojevilo se to až pak když jsi delší dobu seděla, pořád jsme citlivky tak si myslím že nám stačí málo
@misi.21 jaký papíry na rodičák myslíš? to jak nám skončí ten půlrok? já to ještě nechám, mám to těsně před koncem roku tak aby zas nebyla nějaká změna, ale to asi ne..jinak to mlíko závidím, ráno jsem si odstříkala 50 ml, z druhýho jsem kojila hodinku před a nešlo nic.
dneska a zítra jsem slíbila že dojedu do práce mezi 13 - 16 hod.aby nebylo zavřeno, vedoucí má dovolenou.tchýňka se konečně dostane ke kočárku, snad to bude v poho.
30. srp 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jojo,přesně ty. Víš co,doma to mít můžu a až bude chvilka,tak s tím skáknu do práce,ať to mám z krku. Hrozně mě zajímá,kolik dovolený mi budou proplácet,musím se účetní zeptat. Hned bude na letní dovolenou :slight_smile:
30. srp 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, po dlouhé době hlásím návrat, byla jsem se rekreovat u rodičů. :grinning: zkusím něco přečíst, ale myslím, že vás nedočtu. co vaše robátka? jak jste se sžili s kojením? co denní režim lepší?pepíček už mi v noci naspí někdy i devět hodin, tak konečně úleva. a tím, jak jsem mu zvýšila dávku krmení, tak je i spokojenější, neplače mi a přes den si hezky hraje. takže pokrok.
30. srp 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, co jsme se vrátili od tchánů, malý má zase prdíky jak blázen. včera na kontrole u mudr dobré. koncem měsíce bude první očkování. takže hexa a dáme i prevenar 13 na pneumokoky, jinak nic. pak ještě na kontrolu k dětské neuroložce, snad tam bude také vše oki. Je to kvůli Jindrovo novorozeneckým křečím, co měl.
Jdu zdolávat hory prádla na praní, žehlení a věšení, tak papa
30. srp 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 13.9 jdeme na dětský kardio na kontrolu.Netuším proč,ale je to napsaný na zprávě,co jsem byla v těhotenství na utz,tak snad jí nic nebude.Chvilku spinkala,ale už zase kouká,odpo jdeme na chvilku ke tchýni,tak zase den uteče,ani nebudu vědět jak...
30. srp 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pane bože já už padám na hubu, začne někdy spát víc než čtyři hodiny za noc dohromady? Kdyby aspoň spala přes den :frowning2: dnes je extrémně nespokojená, nevím proč, nespí, furt brečí, nemůže usnou, furt ji něco vadí, ať udělám co udělám není to to pravý ořechový
30. srp 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...tak jsem zvládla kontrolu kyčlí autem a s oběma dětma..bylo to v pohodě.Kyčle dobrý,zase v říjnu a pak snad konec. teď krmím a pak musím udělat rejži pro nás. naštěstí směs máme ze včera.
30. srp 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak jsem byli od pátku u tchánů. Měli z nás radost že nás po delší době vidí. :slight_smile: Měli v neděli hasičské závody tak jsem nesměli chybět. Jelikož to byli poslední závody a měli se vyhlašovat výsledky Grand prix tak to byla skvělá soutěž. Naši bojovali o první místo v celkém bodování Grand prix tak to byli nervy. VYHRÁLI tak se v neděli slavilo. Já jsem přišla s dětma dom až ve 22. Jsem si říkala že pro jednou se nic nestane. Seděli jsem tam ještě s jednou kámoškou co má děti stejně staré jako já. Honzík a její syn Kuba běhali s ostatníma dětma a Míši a jejich Adámek si spokojeně spaly v kočárkách. Vůbec nevadil ten rachot co tam byl. Je to asi tím že jsou oba dva už do těhu zvyklí na randál.

Dnes mám nějaký divný den. Honzík byl vyspaný už v 6 hodin a byl tak protivný že dostal i na zadek.
Odpoledne jdu na pohřeb byvalému tchánovi. Moc se mě tam nechce jsem z toho nějak nervozní. :frowning2:
děti nám pohlídá sousedka. Martin ten musel jet na pohřeb na Slovensko tak máme takový smutný den.
30. srp 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úplně čučím..najedla jsem se v klidu,mimčo spí,s velkým bráchou nás čeká stříhání lepení z časopisu..rodinná pohodička..Mimčo nám to začíná sabotovat,musím ji uklidnit..
30. srp 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak abych toho dnes neměla málo tak jsem dostala MS zatím je to bez bolesti tak jsem zvědavá jak se to bude vyvíjet dál. :wink:
30. srp 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka tak to jsme dneska na tom stejně,malý je pěkně protivný :angry: přesně jak píšeš,ať udělám co udělám,všecko špatně :confounded: asi ho trápí bříško,jinak fakt nevím...
30. srp 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jejda,na tebe sa to dneska sype,to tě lituju,ale určitě sis to špatné teď vybrala a bude líp :wink:
30. srp 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 prosimtě jak jíš ty homeo? už jsem si je vyzvedla v lékárně ale dali mi jen tubičku tabletek bez čehokoli a píšou tam jen brát podle homeopatika..díky
30. srp 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek