• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka sab simplex jsme zkoušela u Míši a neměl vůbec účinek, trochu jí pomohly ty baby calm, teď u Niki nepomohlo ani jedno z toho a kupuju buď Lefax nebo teď má Espumisan....to je hrozně individuální...
1. zář 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk právě jsem přemýšlela jestli nekoupit ten espumisan... no tak uvidíme, ááách jo, ať už to neprdící období skončí a nikdy se za ni nebudu zlobit, že prdí, hlavně když ji to půjde :grinning:
1. zář 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka nám espumisan pomáhá,ale je to fakt individuální
Jinak..Šimonek se ráno nemohl dočkat do školky,už se zae moc těšil na pančelky a děti,takže vstával brzo a byl ve školce jako první :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.Počkal si na bratránka,co byl dneska poprvé a ujal se ho,že Matýsek ztratil zájem o rodiče a odešel v pohodě do třídy:slight_smile:
1. zář 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dpetulinka
@ssimmikk
díky, to jsem právě potřebovala vědět,že je tam to poloviční balení.
1. zář 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka pokud to máš za barákem,tak to je v poho :wink: my bysme přece jenom moseli jet větší kus,tak to sa ani asi nevyplatí. No uvidíme,jestli to zabere. Měli jsme ten Espumisan a přišlo mně,že někdy zabral někdy ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě někdy sa pěkně vyprdkal a byl klid a někdy hrůza (třeba včera :angry: ) jj taky sa těším,že toto neprdící období skončí,všichni mně říkají,že zhruba do těch 3 měsíců...
já myslím,že pokud to budeš převážet k tetě,tak to zkus fakt dát k ledu :grinning: to by mělo byt v poho já myslím
1. zář 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dívala na to plavčo a je tam cena 1050 Kč za pololetí, takže to není taková hrůza :slight_smile:
1. zář 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka nám nepomohly
1. zář 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak se opet hlasim s malym mame ted probrem porad mi blinka nekdy i obloukem tak jsem mazala k doktorovi co se deje no pribral pres kilo za 2 tydny pry je to moc blinka mi po mym mliku ne po dokrmu jsme objednany na utz s briskem jdem tam zitra docela se strachuju.a co vy jak se mate??
1. zář 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena to je krásná cena za plavání, já dávám za 10lekcí skoro dva litry :angry:
1. zář 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,dneska ten kůň nějak blbne...
My byly u dr na kyčlích a máme to OK,tak můžeme nosit jen jednorázovku,tak jsem ráda. Pak jsme šli na prochajdu a teď malá už zase hodinu spinká. Noci se nám zase začínají natahovat,dneska 20.15-5.00... Uklidila jsem,vyprala,včera vyžehlila pro malou,naše věci už se mi nechtělo,tak uvidím,kdy usne dneska.
Zítra asi valím k našim,ale ještě uvidím,manžel jde na nějakou akci,tak mě nemůže vyzvednout,tak bych musela pěšky i domů,tak to musím nějak časově naplánovat,abysme se vrátili na koupání.
Včera jsme měli návštěvu,tak Simča zase dostala dárky. Máme už tolik oblečení kolem roku,že snad nebudu muset nic moc kupovat :slight_smile:

O víkendu chci vybrat fotky a v pondělí je půjdu dát vyvolat,začala jsem dělat album pro malou,dostala dvě,tak to nechci flákat.
@pepsilight ty jo,zase starosti,viď? Tak ať vám to dobře dopadne a nic to není...
1. zář 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to bude dobrý uvidíš...dostanete mlíčko AR a bude líp...zítra dej vedět

kdo ví, jak dopadla milli s tím očičkem...
1. zář 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj, album neflákej, já jsme nebyla schopná ho udělat ještě ani Míši... :angry:
1. zář 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jj cena je dobrá,je to za 16 lekcí a budem to mívat od února do května
1. zář 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 jo diky snad ne ani si to nepripoustim :zipper_mouth:
@ssimmikk je fakt zajmavy ze mi blinka po mym ne po tom dokrmu doufam ze mu to ar mlicko pomuze :slight_smile:
1. zář 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepsilight to je zajímavý a nejedla jsi něco co by to mlíko nějak moc ochutilo, že by to žaludeček nesnesl, třeba česnek? to je divný, no uvidíte,d ej pak hned vědět, budu na vás myslet....jj, s dětma jsou starosti...
1. zář 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ani vás nestíhám dočíst. Dnes jsem měli návštěvní den. Ráno jsem zavedla Honzíka do školky. Nemohl ani dospat. Byl vyspaný už v 6 hodin a pořád se ptal kdy už pujdeme. V 8 už byl ve školce. Měla jsem obavy jak bude reagovat až uvidí ty nové děti které brečí, ale byl úplně v pohodě. v poledne jsem pro něho byla a domlouvala jsem mu že když teda půjdu do práce tak bude ve školce spávat a že pojedeme do města koupit pyžamko. Tak vzal to dobře tak uvidíme jaké to bude ve skutečnosti. Nemusel by tam spávat, ale přece jenom to chození pro něho za 3 hodiny je šílené. ráno než jsem oblíkla Míšu a pak jeho a za chvilku zase znovu tak jsem pomalu nestihla ani uvařit. :frowning2:
1. zář 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk prave ze ne blinka mi takhle nekolik dni tak nevim je to divny i dr to rikal zitra dam vedet drzte pesti :slight_smile:))))
1. zář 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk my s těma čkama taky furt bojujeme,ted mi dr na psal blbý kapky. je to spíš takový jakoby gelový a já jí to tam nemůžu vůbec dostat. Ty kapky jí tam stekly ikdyž jsem kápla trošku vedle,ale tohle ne,no děsný...
1. zář 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 chjooo, že ty miminka na ty očička, tak trpí :frowning2: byla jsme s Míšou na kanálcích a teda hrůza :frowning2: snad se vám to vyhne....
1. zář 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no to doufám...já bych tam s ní jít nemohla,musel by manžel. Kdyby si tam nechala pořádně kápnout,ale prostě se jí to nelíbí a tiskne k sobě víčka. Já se jí teda nedivím,taky nesnáším,když mi někdo kape do očí,musím sama...
1. zář 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 přesně, taky si musím kapat sama, ale to je prostě reflex to oko zavřít, vím jak to bylo u nás, boj na dlouhé lokty než jsme to kápla d očička :unamused: no a o očním raději pomlčet, jsou sice i horší věci na světě, ale tohle jsme obrečela, jsem na takový věci máčka....dej vědět, jak se to u vás vyvíjí tedaspíš jak se vám to lepší, nic jinýho slyšet nechci :wink:
1. zář 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska hlásím u nás slunečno, za dvě hodinky razím na tu mojí prohlídku..po porodu vlezu poprvé na váhu u dr. no se předem děsím co tam bude za číslo..určo asi jen o ty čtyři kila co bylo mimčo s vodou...
Začala jste některá se cvičením po císaři? myslela jsem že si vezmu kruh a začnu trochu ladit pas..Honzík se v noci klasika budil na jídlo, ale spíš asi jen ze zvyku, stačila mu vždycky ta troška ode mne a hned chrupal dál. To byla pro nás novinka..no taky včera přes den spal jen ráno v kočáře a pak odpoledne mezi 15 - 17 hod zas v kočáře, byl asi v noci pak pěkně utahanej. Jak už je naučenej na sedmou s koupáním, jak když do něj dloubne a padlo 18.45 a spustil rádio a vypnul až když jsem s ním šla po schodech do ložnice.
2. zář 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se zase po delší době:slight_smile:) Teda, se dvěma dětma to je masakr:slight_smile:) Obdivuju všechny, co mají tři a více dětí. Davídek začal konečně noční spánek trochu natahovat, vydrží ale tak max.6hod spánku v kuse, pak se budí kolem páté ráno a do 8hod neusne - prdíky. Kroutí se, tlačí ale že by se ozýval s postýlky nějaký řev, to naštěstí ne. Ale stejně nespím. Včera jsem s ním dorazila zase zpět do Prahy, Matýsek zůstal do soboty u našich - má tam hodně kamarádů, tak se mu tam líbí. V Praze mu to bude chybět - hlavně ta volnost venku. V pondělí jde poprvé do školky - první týden mají zvykací, takže v pondělí jdeme jenom na půl hodiny, další den na hodinu, pak na dopoledne a podle toho jak si zvykne, tak pak na celý den. Bude to docela náročný, do nového se stěhujeme až ten další týden a víkend, ale nějak to zvládneme:slight_smile:
2. zář 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčata, prosím vás, je normální, aby mi dvouměsíční pepča pořádně nepásl koníčky? on se při tom strašně vzteká a vrtí. že nějak nepochopil, že se má opřít o ty ručičky a zvedá k tomu zadeček. to by asi nemělo být, že jo?jako hlavičku tu a tam zvedne, ale jen na chvilku. do kdy to tak děti mají zvládnout? do třech měsíců? nebo je to individuální a nemusím se bát, prostě počkat, až to přijde samo. dávám ho tak šestkrát denně na chvilku. dýl jak pár minut to nevydrží. a když vidím na fotkách ty vaše broučky, jak jsou šikovní, tak nevím, jestli je to normální. díky za odpověd :wink:
2. zář 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my teprve před chvilkou vstávali,dneska přepychová noc,i manžel zaspal jak se krásně spalo.

kapala jsem do očiček,tak snad se jí to tam aspon trošku dostalo. jinak venku zase krásně,tak půjdeme ven...
2. zář 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 naša mudr., když zkoušela pasení u Niki, tak mi řekla, že tohle neumíani některé tříměsiční děti, takže je to asi dost individuální....nestresuj se, dřív nebo později to příjde :wink:
2. zář 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji všem hezký den
tak jsem byla ve městě a konečně jsem nechala udělal Míši ten pas. Fotili ji snad 7 než se to povedlo. :frowning2:
Jinak jsem byla na sociálce kvůli tomu rodičáku. Ještě že tam máme tak hodnou paní hned ji bylo jasné proč jde taťka na rodičák. :slight_smile: Takže od 1.října bude Martin na rodičáku. Máme to prý nechat celý říjen. Má se v práci domluvit kdy bude s Míšou doma. Martin musí ještě na sociálku ab potvrdil papír že má nárok na rodičák. Ptala jsem i na přivýdělek u rodičáku tak to naštěstí není nijak omezené.
2. zář 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy přesně jak kdybys psala o našem Filískovi - noční spánek taky pomalu natahuje,zhruba 4-max 6 hodin,ale pak do těch 8 taky nespí,tlačí chudák...

Jinak nám pokračuje "série protivných dnů",mám pocit,že přes den už ani nespává a jenom vyřvává :confounded: kdyby tak člověk aspoň věděl co ho trápí..
2. zář 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 my jsme teda mladší,ale taky nepase. Když jí nosím,tak drží hlavinku krásně,ale na bříšku většinou plače,tak ji nenutím,však ono to přijde...
2. zář 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 ahoj, buď uplně v klidu,taky jsem koukala na fotečky holek jak jejich pasou koníky a ten náš nic..chvíli leži, pak se mu to přestane líbit. když ho mám na rameni tak hlavičku drží pěkně, tak to taky nehrotím..vůbec si nepamatuju jak to bylo u holek, ale myslím že do třetího měsíce máme čas
Prohlídka u gynekologa dopadla dobře, zaplatila jsem hned 130 kč za test, vypadal jak těhotenský, prý to ale ukazuje jestli je děloha správně vyčištěná. pry se občas stává že tam zůstane kousek placenty a ta pak zlobí.
Jen mě nepotěšil že mi za měsíc vychází roční prohlídka, takže opět pošupajdím na sklíčko..navíc mi zůstalo 5 kg, ale to jsem se stihla těsně před těhu vykrmit, tak bych potřebovala dolů kg 10. řekla jsem si o antikoncepci, dal mi při kojení. Ve mně vám hrklo v lékárně, ve dvou mi řekli že balení po měsíci nemají, dr. mi napsal 2x po jednom podle toho jak vydržím dlouho kojit.no a v té třetí lékárně si řekla o 615,- kč, tak jsem vyvylila oči ale vzala to. říkala jsem si pak že jsem se na to měla vybodnou, chlapa mám stejně věčně pryč, tak by si holt zatím dával pozor.no až doma jsem zjistila že se lékárnice překoukla a je to balení na tři měsíce. tak už jsem klidnější že to nebyla taková darda.holt za měsíc dr. vrátím ten druhý recept a nebo si ho ponechám na další měsíc jestli budu ještě kojit.
jinak už to lítá, v papírnictví 400,- holky hlásily každá že musí donést přes 200,- a to bára už nesla peníze dneska..honzovi jsem musela koupit novou čepici, všechny mu jsou malý, obvod hlavy má totiž 41 cm..no a tak to u nás chodí měsíc co měsíc :grinning:
2. zář 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek