• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@leia1 - ahojky, zkus mu ten zadeček přidržet k podložce, kde leží. Aby ho tak nezvedal. To mi aspoň poradil pediatr a docela to funguje. I když, Davídek je pěkně línej - občas tu hlavičku na chvíli zvedne, ale pak se položí a nehne s ním ani pár volů - prostě leháro:slight_smile:
2. zář 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska máme nějakej špatnej den,nebo co. Malá pláče,chce furt prso... Jestli spurt??
2. zář 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 a furt aj pije?náš malý taky furt plače,uklidní sa až u prsa,ale akorát sa přisaje,párkrát potáhne a chrní,tak mně přijde,že akorát chce byt u mně,nebo co já vím :unamused:
2. zář 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýý to jen ta naše káča ten spánek nenatahuje, jsem ráda když naspím 4hodiny za noc :( a pravidelně vstáváme okolo čtvrté páté... ach jo ach jo. Jdeme koupat, jsem otrávená, od porodu jsem se fakt nevyspala, šest hodin by byl luxus a co potom v kuse...ach to si můžu nechat zdát.
2. zář 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena no mě přijde,že tahá dost,ale pak jen třeba dudá,nebo spí,le jak jí dám do postýlky,tyk za 5 minut řev. Jinak taky nechce být v postýlce,ale vydrží tam dýl,dneska nemá úspěch ani lehátko. A ani v kočárku toho moc nenaspala.Dohromady dneska dala asi hodinku. Asi blbej den,no. myslela jsem,že aspon usne brzy,ale taky to nevipadá...no uvidíme co bude.
2. zář 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena zkoušela jsem vyměnit prso za dudel,ale na ten mi prdí...
2. zář 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dpetulinka to přijde,uvidíš!u nás to bylo postupné,napřed 2-3 hodky,pak 3-4,4-5.Ale o delším spánku a navíc v kuse si taky nechávám zdát :stuck_out_tongue_closed_eyes: furt nechápu,jak tady holkám spinkají mimísci celou noc :zipper_mouth:
2. zář 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 tak to máme hodně podobné,napřed pije,pak cumlá a podřimuje,jakmile položím tak úplně histerický řev :angry:
2. zář 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena no asi nám nezbyda nic jinýho,než to vydržet,třeba je to přestana bavit...
2. zář 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to doufám,že je to přestane bavit,my už to máme tak několikátý den :confounded: a pomalu začínám byt zoufalá :unamused:
2. zář 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena no já doufám,že u nás je to jen dnes,snad se z toho vyspinká...

Tak snad už tak na desátej pokus spí,musím ji přenést do postýlky do ložnice,tak snad se nevzbudí...Doufám,že to nebude pokračovat i v noci :confused: Večeřím lupínky s mlíkem a myslím že půjdu brzy taky spát,manžel má akci z práce,tak přijde kdoví kdy...
2. zář 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena když my jsme pořád na 2-3 a pak jsme 1-2 vzhůru, začínám být fakt vyčerpaná, už je to náročný. Teď řvala v postýlce jak ďas, ale byla najedená, přebalená a ani bříško ji nebolelo, tak jsem dala dudana a nechala, pak jsem ji pohladila, zazpívala a tak pořád dokolečka, měla jsem teda nutkání ji vytáhnout, ale říkala jsem si že když jsme do těď usínali bez nošení, tak to musím ustát, poprvé mi před spaním takhle řvala, ale už chrní, tak snad to nebude novej zvyk.
Taky dneska nějak divně jíme, vždycky mě podudlá, něco sní, ale nemůžu ji vzbudit aby se najedla normálně a pak začne že má hlad ... cácorka naše, já bych ji někomu tak ráda na dva dny půjčila... spala bych spala bych spala, koukala na filmy a válela se v posteli :grinning: jééé. No nic, chlap se mi ještě nevrátil z práce, už nemám sílu čekat, jdu chrnět, tak dobrouky
2. zář 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka víš co,mě teď spí hezky,ale nikde není psáno,že to tak vydrží...Tobě zase hezky sama usíná,toho já se nedočkám.Uspávám a uspávám.Jak dlouho ji necháš plakat?? Já se taky snažím jí nebrat,ale když už fakt řve,tak jí vzít musím,nedá mi to. Taky jsme dlouho vzhůru když se vzbudí a většinou chce celou dobu prso. Mě totiž přijde,že je líná. Když ji chci nakojit jenom z jenoho prsa,tak je schopná být vzhůru tři hodiny,ale jak jí je vystřídám,tak usne mnohem dřív. Myslím,e je líná tahat to zadní mlíko...Laktační poradkyně mě říkala,ať kojím jen z jednoho,že toho tam má dost na najedení,ale takle je to pohodlnější jak pro ni,tak pro mě. Přeci se tady nebudeme trápit s kojením,tím už jsme si prošli.

Neozvala se pepsilight?? Měli jít na ten utz bříška,tak jsem na ně myslela,snad jsou v pohodě...
2. zář 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky .... snad bude i počasí pěkné ....
dneska o půl druhé ráno jsem měla probuzení šokovou terapií ... začala nám vřískat nanyna .... tak rychle z postele jsem ještě nikdy nevyskočila ani když zaspím ... naštěstí to bylo ok falešný polach ... malá jak cestuje po postýlce tak šla asi mimo tu podložku ... řev jak hrom ... a malá si spala jako by se nic nedělo :grinning:
Já mám o víkendu chlapa zase v práci ... včera jsem vařila vývar a dneska udělám řízek a brombor a je. Odpo se má stavit babička vozit ... malá se už těší ... :grinning:
V pondělí jedu na STK s podvozkem ... :grinning: jak tady psala Vlasta, že tomu nějak tak říkají ... tak jsem zvědavá co mi řekne na tu kýlu a další věci. A ráno budeme dělat výlov akvárka, vezu kamarádce na Vsetín ryby :wink: se nám to množí jak cig..i :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý dén, zdravím holky a miminka :slight_smile: jsem vysmátá, páč včera měl přes den na starosti malého Honza a to byl takový duševní relax, že chytám druhou mízu. já si hezky zajela na pokec s holkama co látkujou a bylo to fakt super. po návratu domů jsem najednou měla tolik energie na práci, no jsem jak znovuzrozená. Holky, doporučuji dát prcky taťkům či babičkám a jít relaxovat po svém. je to paráda :sunglasses:
3. zář 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Marti, tak plavání ve Valmezu je prý u konce. Kenny klub je na prd a stejně to tam bude končit, ale prý budou rozjíždět plavání kojenců v Zašové a v BYSTŘICI.. dám Ti potom kontakt, měla bys to bez dojíždění. ještě se poptám na "Delfínka".
3. zář 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak ať Ti STKáčko :grinning: dobře dopadne. neonky asi nemáte, že? byla bych stálým odběratelem. za chvíli nám přibydou domů noví mazlíci a ti to papají :slight_smile:
3. zář 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem si na sebe ušila bič, malý zamňouká a spíš fakt zařve, že ho něco bolí, tak jsem hojšala, chůďátko bolavé. a ono prd,! teď se vzteká, když ho položím. takže si pár dní pořveme, ať ho nemám pořád v náručí...
Už umí anglicky první slovíčko. dnes řekl "how" :grinning: včera řekl "béééé" a "aggggg" no tož sranda s ním.
Holky krásný víkend všem, máme nabitý program, tak valím. snad dočtu večer..
3. zář 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,my byli dopoledne venku,takže teprve vařím,ale dělám jen hrany a maso v troubě,takže to je během půl hodinky. Zase je tam teplo a malá plakala,když jsme přišli domů,tak zase pila,úplně hltala,tak jí byl asi hicák. Se ani nedivím. Zítra máme to grilování a má být ještě o pár stupňů víc,tak jsem zvědavá,jak to tam zvládne,doufám že nebudeme celý den zavřený v baráku...
Jdu hodit prádlo do pračky,ať to uschne. Jela bych někam na výlet,tak uvidíme,co vymyslíme.
3. zář 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teplo, blééé...no jinak Niki mi začíná kuckat, tak doufám, že se to nějak nerozjede :unamused: musím zajet někam do lékárny a koupit něco do nosíku, v noci jsem jí malinko odsála a asi jí to dráždí ke kašlíku :frowning2: chjooo
@druidee to stejný u nás, jsme si říkala co ju bolí, že řvala, tak jsme jí chovaly a nakonec si začla vymrčovat, takže jsme zavedly systém, poňuchňat a položit :wink:
3. zář 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jj taky jsem říkala,že na pár dní ho někomu půjčím :grinning: ale nikdo ho na tak dlouho nechce :grinning: každý vždycky tak na chviličku,než začne bečat :slight_smile: o spaní a válení v posteli si taky snívám,jéééé snad to někdy přijde a budu mět čas si přečíst aj nějakou knížku a jen tak sa povalovat :sunglasses:
co máš z toho,náš malý taky v noci po kojení nemože spat,taky jsme tak 1-2 hoďky hore :angry: pravidelně to tak máme každou noc :confounded:
3. zář 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee taky mně přijde,že si ten náš malý prcek začíná vynucovat společnost a neustálé nošení atd., a jak ho položím tak řve :stuck_out_tongue_closed_eyes:
taky umíme "agggggggg" :grinning: :grinning: :grinning: ale anglicky ještě nic :grinning: :grinning:
3. zář 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena já bych teda malou na pár dní nikomu nedala :slight_smile: To by se mi stýskalo a válení si užijeme ještě dost a dost,až budeme vzpomínat,jak byly ty naše dětičky malinkatý :slight_smile: Na to usínání v noci za dvě hodiny už jsem si tak nějak zvykla,tak už vždycky koukám na hodiny,jak se ten čas do usnutí zkracuje :grinning:
3. zář 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 jj taky čumákuju po hodinách a vyhlížím pomalu východ slunka :grinning: to je fakt,válení si eště užijem aj s našima drobečkama :wink: stejně to hrozně rychlo utěká,v pondělí už máme 8 týdnů,si pamatuju jaký to byl drobek a teď už je to kus chlapa :grinning: je krásné vidět jak roste,ale chvilkama už chcu zastavit čas,protože než sa nadějem tak sa nám budou drobátka proplétat mezi nohama a chodit,fakt to letí neuvěřitelně..
3. zář 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 máš pravdu, já teda co mám Míšu už ani neumím jen ležet a odpočívat :sweat_smile:
3. zář 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... dneska jsem udělala kup století :grinning: Tak mám z toho radost ... tak kdyby to šlo furt nebylo by to špatné.
Dneska jsme tu měli babi, tak Niki pohojšala potulinkovala a povozila :slight_smile:
Teď už s Niki čekáme na tatínka až se nám vrátí domů .... zítra jde do práce taky :angry: chjo no co se dá dělat.
Tak přeji všem dobrou noc a hodně spánku ! :wink:

3. zář 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jsme na tom stejně, taky jde manža zítra do práce, ale já jsme vcelku mimořádně ráda, prootže mě včera a i dnes vytočil, tak ať dělá radši něco užitečnýho :wink: a jaký kup století jsi udělala? Inspiruj
3. zář 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer
tak Míša měla včera nějaký blbý den. Přes den toho moc nenaspala. Za to v noci byla úplně zlatá. Usnula v 21 a spala až do půl6. Já jsem včera vytuhla v půl10 tak jsem se vyspala v pohodě. Dnes už byla celkem v pohodě. Hlídala dopoledne babička a já jsem byla po 5 letech v práci. Musím uklidit kanceláře po malování. Tak jsem dnes umyla okna, dveře, futra a radiátory. naštěstí malíř byl fajn ani to moc nezacákla. V pondělí musím ještě pouklízet byt a vyčistit koberce. Pak už se můžou nastěhovat. :slight_smile: Odpoledne jsem byli na vaření trnek. Tak jsem ochutnala trnkovu omáčku a místní jídlo tzv. metyja. Koupili jsme povidla a bylo to i s programem. tak jsem se pobavili. Navečer jsem si opekli se sousedama špěkáčky. Udělali jsem dětem rozkoučení s prázdninami. :slight_smile:
3. zář 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk vydražila jsem na aukru nové sekční vrata ... normálně stojí 41 tis a já je udělala za 13100 :grinning: :grinning: :grinning: Tak mám radost a můj ještě větší :grinning: :grinning: :grinning: tak nevím jestli Tě to bude nějak inspirovat .... :grinning: ?
3. zář 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee pozjišťu a dej vědět budu ráda ... a tady že by se plavalo ...? To se mi nezdá.... a kde v Bystřičce ? :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek