• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@mili01 jj, jak píšeš..člověk pracuje, odvádí daně a tohle dostane za ně... :unamused:
3. únor 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a u nás na Vysočině prý přistoupí na ten jejich krizový plán či co. Bude omezený počet pacientů na nemocnici,tak abych nebyla přes počet a nemusela rodit doma. Jsou to blbci,jak já k tomu přijdu?? Nedaj mi ani floka a ještě mě nebude mít kdo odrodit.
3. únor 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě to taky rozčiluje. Snad se to do léta uklidní. Já jsem sice zaregistrovaná v Praze, ale zase vymýšlí, že nebudou brát mimo pražský. Asi si budu muset tak v květnu změnit místo trvalého bydliště....:frowning2:. Trapárna.
3. únor 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tomu říkám spravedlnost......ale jo je to pravda...nedostanem nic a ješte budem na tom takhle blbě...já si fakt začínám říkat,že proč jsem neotehotnela a neporodila už minulej rok?to ješte bylo porodní a lékaři tak mohutne nevydírali odchodem.....
3. únor 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jojo, fakt jsme to slízly se vším všudy.. kdyby aspoň prvorodičkám dali porodné, takhle podporují zase jen určitou skupinu ... no nechci ani vědět, co nás čeká na důchod - vážně :frowning2:
3. únor 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj je tu někdo?
3. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka na 3d jdu k nám do Kostelce chodím do Arlety a tam maj mega super utz :slight_smile: ale taky si za něj pěkně zaplatím no, litra za 3d, my byli s NIky ve 24tt a byla tam teda ještě celá ona byla krásně zkroucená nožičky věčně před obličejem takže kolem toho 24tt to ještě jde :slight_smile:
3. únor 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Ahojík, také uvažuji o 3D, za 2týdny jdu na velký utz genetiku, tak se zeptám, zda by tam ta možnost byla při jednom.

Holky, nemůžu jinak, tohle je moje nejoblíbenější video o kyblíčkách :http://www.youtube.com/watch?v=8CqjjP6aITo :wink: jak si pořád přemýšlí a kouká na své rodiče a ta písnička k tomu sedí naprosto :D
3. únor 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky těhulky,

vy teda jedete, to ej fakt mazec, trochu jsem prolítla, tak jsem zjistila, že tu byly asi 3 stránky o jídle - hlavně o sladkým - ještě že jsem to nečetla poctivě a v přímém přenosu, páč na sladký mám taky chuť víc než na maso a jiné věci :angry: ., to jsem s Martínkem neznala...jiank ta žáha a v lasatý děti - mě žáha nepálila a Martínek vlasatej byl - ale on manža poctivě napichoval vlásky celé těhotensví

doktoři mě teď naštvali, že nepřijali tu nabídku, myslím, ež to nebyl tak špatný bávrh, vzhledem k tomu, ž etéměř všem peníze ubírali (náš domáci rozpočet s edíky škrtům ztenčí o 3500,- :angry: ), a navíc tvrdili, že jim nejde jen o výplaty, ale tímhle krokem mě přesvědčují o opaku - jde jim jen o jejich platy :angry: :angry: :angry: . Doufám, že do července už bude zase naše zdravotnictví fungovat, každopádně mít termín v březnu :astonished:

jelikož asi už všechny spíte, tak zase odcházím, snad se sem zase dostanu a v nějakou lepší dení dobu :pensive:
3. únor 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,
tak další noc za náma. Konečně Honzík spal celou noc. Jinak přes den vypadá hrozně. Jedu s ním znovu k dr. tak uvidím co mu napíše druhého. Připadá mě že ty léky co má přes den moc nezabírají. :frowning2:
4. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Držím palce, ať je Honzík brzy v pořádku.
4. únor 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jéé, no to jsem zvědavá. No v Hradci za 3D chtějí 1300, ono to bude všude podobné.
@druidee video mi nejde spustit :frowning2:
@micka1 držím palečky, snad to bude dobré, alespoň, že si v noci trochu odpočinete.
4. únor 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no žádná sláva,že to je tak drahý v Hradci....já jsem to teda ješte nezjištovala,ale teda příde mne to moc....
4. únor 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mně to přišlo moc po tom, co mi všichni kolem tvrdili, že to stojí 500 :grinning: proto to pořád zvažujeme, je to sice zážitek, ale je to pálka, zvlášť teď, když člověk počítá každou kačku... uvidíme.
4. únor 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no já osobne jsem do toho chtela jet,pokud říkáš,kdyby to bylo tých 500 kč,ale takhle se na to vyprdnu,dát jim 1300,to fakt nejsem blázen,budou mě muset stačit fotečky z ultrazvuku... :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:, jsem v 16tt a první dva měsíce jsem trpěla,...ale vůbec ne nevolnostmi, ale hroznou únavou. Přišla jsem z práce a mohla jsem jít spát:slight_smile:. Každý se mě ptá, jestli je mi už špatně:slight_smile:, prožívám to naštěstí perfektně. Ani mi bříško ještě moc neroste. Budu ráda, když si budem sdělovat dojmy, ať vím jaký je to u vás ostatních.
Do fotoblogu chci časem dát nějaké fotečky.
4. únor 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já nevím jak je to u vás,ale vím že v Brně to stojí asi 1000 nebo 1500,nevím přesně,ale jenom pokud k tomu chceč prohlídku. Jestli chcete jen fotky nebo DVD,tak se platí jenom to . Za fotku 100Kč a DVD netuším... Takže já do toho jdu určitě,ikdybych měla dát těch 1500,protože moje dr netiskne fotky z UTZ,ale posílá to do počítače a tiskne to přes obyč černobílou tiskárnu,takže za moc nestojí...
4. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no tak to by me potom zajímalo,kolik stojí tá jedna fotka....ale tak proč by chteli až tolik penez....no je to divné,že u nás chtej 1300 ale to jako za co?zato ,že udelá fotku?jenom jednu za 1300?no asi se opravdu optám,za týden a neco poradna,tak to tam provetrám otázkama.....
4. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacerinka vitej u nás v babským kroužku tehulek..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
4. únor 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no právě v tom Brně chtějí ty prachy za prohlídku,všechno podrobně prohlídne,popíše,proměří a tak... To DVD a nějaká fotka už je k tomu zdarma,jakoby v ceně,ale pokud chceš jen fotku bez kontroli a tak,tak dáš za jednu jen 100 Kč,to si myslím není tak drahý.To dám u mojí dr taky. Zkus se na to poptat,třeba to tak je i jinde.
4. únor 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no to se optám...mne by stačila fotka a to,že je vše ok...nemusím tam tvdrnout 2 hodiny...... :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já si to teď našla,tak v CENTRU PRENATÁLNÍ DIAGNOSTIKY v Brně to stojí 1200 celé vyšetření a dostaneš k tomu barevnou fotku,černobílou fotku a dvd zdarma... Jinak samostatně černobílá za 50, barevná za 200 a dvd za 500
4. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no tak to potom jo...dát takhle za fotku...to se vyplatí....
4. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,právě jsem si volala na výsledky tripl testů a je to v pořádku.huráááááá..nejsou sice až tak spolehlivý,ale aspoň jedna starost z krku..
4. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jeee,tak to je dobře,gratuluju... :slight_smile: :slight_smile:
4. únor 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 díky,dobrých zpráv není nikdy dost
4. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Taky gratuluju!!! Je to super.:slight_smile:

Já volala dneska na kultivaci a taky ok.
4. únor 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 gratuluju :slight_smile:
já na ně asi nepůjdu, do poradny jdu až 21.2. a touž budu 17+3 :zipper_mouth:
4. únor 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky, co jsou to tripl testy? Mně dělali nějaký přenatální screening (připlácela jsem si tisícovku)..ale o tripl testech se nikdo nezmínil...
4. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 to ti v 16.týdnu odeberou krev-je to na vývojové vady-riziko Downova syndromu a dalších..ale jsou spolehlivé asi jen na 60%..stačí,když si o pár dní poleteš poslední MS nebo tak něco a máš je pozitivní,i když je všecno v pořádku
4. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek