• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
my do rotavirů taky nejdeme a hexu s prevenarem dáme naráz, měla to tak i Miška a odbyly jsme si teploty najednou :rolling_eyes:
@vikarovna jedna dávka stojí okolo 1500kč, už nevím přesně, celý to vyjde do 5tis., mně už ceny za očkování nepřekvapují, kdyžmi mudr,řekla jen 800kč za žloutenku, tak mi to přišlo málo, prootže oproti prevenaru u Míši mi přijde veškerý teď už levný i když je to darda :sweat_smile: a jsem moc ráda, že prevenar se neplatí už celý, protože kdybych tenkrát nedostala porodný, který jsme investovaly na její očkování prevenarem, tak nevím z čeho by jsme to platily :unamused: nejvíc mě nadchlo, že Míša měla jít na poslední dávku, dkyž už to bylo zdarma, ale i přesto si musela zaplatit plnoucenu, prootže byla rozočkovaná za plnou palbu :angry:
5. zář 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee ten šátek Mam si hodně chválí :slight_smile: ale prej je pěkně drahej...
5. zář 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava na Medley jsem taky koukala, ale každej na něj říká něco jinýho, ty jsi teda spokojená? je ta červená sytá nebo je do vínova?
5. zář 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vikarovna no mlíka mám dost,ikdyž se napije,tak když si ho zmáčknu,tak pořád dost vytéká. Zusím jí dávat ten dudlík a uvidíme. Mě kolikrát přijde,že je prostě jenom líná,protože když se jí snažím nakojit jen z jednoho prsu,tak potom už začne se kroutit a plivat bradavku a vztekat se a jak jí dám druhé,tak jí to asi líp vytéká a je spokojená,zase pije. Myslela jsem,že si to zadní neumí vytáhnout,ale to by takhle hezky nepřibírala,ne?? Za 3 týdny nabrala třičtvrtě kila. Každej mi říkal,že se doma sání postupně v šestinedělí bude snižovat,ale u ná to teda nepltí... :unamused:
5. zář 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava tak kadeřnice onemocněla, tak jsem zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: . bouřka už se blíží, pěkně mě to podusilo to počasí a už bouří :slight_smile:
co mě informovala naše mudr, tak Jindra dostane obě očkování na kontrole ve 3 měsících. váhala jsem s tím prevenarem a doporučila mi ho.
5. zář 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jo, je pořádně drahý. já jsem si dala inzerát na mimibazar, že ho koupím, tak mi ho paní nabídla za 825 i s čepičkou :dizzy_face: tak už je doma.
5. zář 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vůbec nestíhám číst, jen hlásím že celý den nespíme, je mrzutá, protože ji to nejde, je unavená, ale usne tak na pět minut a je vzhůru, uvidíme jaká bude noc, jestli blbá tak jdu zítra k doktorce a jestli mi zas řekne že je to normální, tak jdu jinam, chci aby ji aspoň prohlídla
5. zář 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka plně s tebou souhlasím, já si píšu tady s jednou mudr., už jsme jí psla, když měla Niki problémy se stolicí a sama mi napsla, že ke každé bolesti bříška se musí přistupovat individuálně a řešit to,pokud příznaky naznačují, že ot není jen tak z prdíků a řekla bych, že u vás jsou stěry na místě....ty a nemá nějak zapáchají stolici,třeba kysele? :confused:
@druidee jééé, tak to bych mohla taky zkusit, vidíš to a je teda dobrej na vázání, jak se v něm cítíš, dkyž je elastický, nejsi v něm stažená jako ...., že by tě to v něčem omezovalo? Já mám radši trička a vše volnější, takže si nedokážu představit být ovázaná :grinning: a když je z druhé ruky, tak není vytaháný??? :sweat_smile:
5. zář 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak STK dopadlo dobře za 5 minut jsem byla venku :grinning: Malá prochrupkala celou cestu a celý pobyt na Vsetíně včetně kauflandu :grinning: tam jsem jí koupila set nočník, sedátko na wc a stoličku :grinning: :grinning: :grinning: , vzbudila se až doma. Malá chce cecek tak musím jít :grinning: pak Vás dočtu :wink: ( možná ) :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem vyrazila cvičit, ale už jsem zasse zpět, místo od šesti to bylo až od sedmi a to já dneska nemůžu, tak holt příště :frowning2:

@ssimmikk já taky malou dneska očkovala synflorixem a musela jsem to zaplatit, protože už byla rozočkovaná., když to zavedli zdarma, no je to na hlavu...
5. zář 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefin počkej synflorix se platil? Kolik chtěli za vakcínu? Já myslela, že ta vakcína byla vytvořena, aby byla zdarma....
5. zář 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky divoženky, trochu vás flákám ale teď sem dočetla aspo%n pár stránek.
Eli měla dneska šestitýdenní prohlídku a máme 4750g, vše je ok a příště hexa, koukala jsem, že řešíte očkování, zrovna dneska sem o tom přemýšlela. Rotaviry nedám určitě a dokonce pořád zvažuju i pnemokoka :unamused: Když se narodila Aduš tak vyběhla ta reklama na prevenar s tím hluchým chlapečkem tak sem panikařila a chtěla jí naočkovat a mudra mi to vymluvila, že je to zbytečné když nemarodí, že se to očkuje při opakujících zánětech ucha atd a je pravda, že Aduš do tří let nemarodila vůbec až ve školce. Teď máme novou doktorku a ta to bere jako samozřejmnost a prej rozmyslete se jestli synflorix nebo prevenar a variantu neočkovat spláchla ze stolu. tak nevím jestli si dupnout a neočkovat nebo být ovce a naočkovat :unamused: no promyslím to.
@dpetulinka a nepiješ kafe?? já si dala slabou kávičku s mlíkem a Eli nespala den a noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ne e kafe nepiju :frowning2: ale asi brzo začnu :grinning:
5. zář 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
čus ženy..:slight_smile:
s očkováním nevím,poradím se ještě s dr.Chodíme k mojí kamarádce ze základky,tak se jí nebojím na cokoliv zeptat a vím,že je rozumná.Takže si počkám na její názor.Ale obecně jsem spíš pro míň očkování,stačí ta kvanta povinnejch..
Byla jsem dneska v Tescu a koupila něco málo oblečení pro děti,mají slušný slevy.Balení 5 bodýček s dlouhým za 196 Kč a tři trika s dlouhým pro Šimonka dohromady za 224 Kč.
5. zář 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk a Pašík je co za auto?
5. zář 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Passat, promiň neuvědomila jsme si to, já mu tak říkám co ho mám :grinning:
5. zář 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa vw pasát :grinning: aliaz pašík :grinning:
5. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrunka01 :slight_smile: jj tesco sem vyrabovala včera :grinning:
5. zář 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk
@hradilenka jj, tak to jooo :slight_smile: no my měli vždycky pežotky takže jsem byla zvyklá jen na ně :grinning:
Honzík dneska padnul, zavíral oči už při jídle.Hned na poprvé jsem ho uložila, jak častěji krká tak včera jsem vyslala tátu aby ho ještě vytáhnul z postýlky když plakal, šla jsem tam za chvíli za ním, nosil ho že si grcnul a čekal až klimbne že ho pozoruje.Jen jsem ho vzala a hned lupla do postylky a v klidu si tam usnul. Naštěstí neusíná s dudlíkem a už byl spokojenej že ho nic netlačí.dneska mi udělal podruhé že po koupání nechtěl prso, i u lahvičky dneska trvalo než přestal plakat, tak nevím proč. v noci už pak zase jedl z prsu normal a pak dojídal to moje odstříkaný. jedině že bych ho rozčílila kapičkama na prdíky, ty mu dávám preventivně jen po koupání. dneska ale vůbec u toho prsa věčně pospával, buď je to ta krize v tomhle věku a nebo tím počáskem.
5. zář 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem koukala na leták z Martiny, mají tam od fixies ty přebalovací ..no víte co..ach jo to je ta demence, už aby byla pryč..jo podložky - za 99.90,- :slight_smile: prý ze 129,- ale viděla jsem je v Kaufu i za 114,- takže sleva nijak zázračná. a vlhčený ubrousky pampers tam byly tuším za 35 kč, už jsem to vyhodila tak nevím přesně. Leták byl na září, datum přsnější jsem nikde nenašla
5. zář 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dpetulinka ještě mě napadlo,kamarádka měla doma to co ty,prdíky,problémy s kadění,pořád řev a nespavost,vyzkoušela všechno co šlo a nakonec,když nic nepomáhalo jí nechala doktorka namíchat v lékárně nějaký speciální kapky a to jim pomohlo,jinak říkala,že by se z těch kolik zbláznila...tak se na to zkus zeptat,třeba bude vědět o co jde...ale ten výtěr bych si asi vydupala,pro jistotu.
5. zář 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Tak to váží úplně stejně jako naše Karolínka taky v 6 týdnech
5. zář 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk musím říct, že elastický šátek je mi celkově příjemnější než pevný. přemýšlím, že ten pevný asi s takovou dám na prodej. ani jeden elastický není vytahaný, je to fakt kvalitní látka. jen ten Mam je hnědošedý a trošku vyšislý, ale na to já nehraju. Na bazárcích najdeš i šátky za 200,- tak můžeš vyzkoušet..
jinak také jsem klaustrofobik, třeba nedej bože, když mi někdo přilehne peřinu, to bych chytala hysterák :sweat_smile: tak jsem také přemýšlela, jak se budu cítit v šátku, ale je to ok :sunglasses:
5. zář 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 s tím očkováním souhlasím. je jich dost povinných...
5. zář 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve fotoblogu mně to ukazuje, že má Karolína 1 měsíc a týden a už má měsíc a týdny dva. Nějak mně to špatně ukazuje, co s tím?
5. zář 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka ahoj, mno, také jsem váhala na pneumokoka, tak jsem se ptala naší mudry a ta říkala, že když maminky váhají, tak její názor je očkovat. tak dám na ni. ale také o tom často přemýšlím.
5. zář 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sebestka ahoj, a máš tam třeba dané dobře její datum narození?a taky možná to počítá až celé uběhlé týdny. nic jiného mě nenapadá.. :wink:
5. zář 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk když jsem malou nechávala před dvěma lety očkovat proti pneumokokům tak se synflorix platil, mezitím ho zavedli zadara, ale my ho platit musíme, protože jsme začínali očkovat v tý době, kdy se to platilo a tak to platíme pořád i když je to vlastně už pro nově narozené děti zdarma, no Honzík už to bude mít naštěstí zadara, dám mu asi jenom ten synflorix 10 kmenů místo prevenaru 13.
5. zář 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu spát, jsem totálně mrtvá a zítra jedem na kyčle, beru s sebou i Terezku, tak to bude zase náročný výlet, máme to 40 km :angry:
tak klidnou noc vám i miminkům :wink:
5. zář 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee námteda mudr.pneumokoka doporučila a i ta co k ní chodila Míša, dkyž byla miminko, jsme za to očkování moc ráda, nechci ani vyslovit kdyby ho neměla, jak to tenkrát mohlo dopadnout....nevěděli, že je očkovaná, ale asi z testů bylo vidět, že se to prostě stoplo ten stav a nerozšířil se dál...nevím, jak to poznali, ale ta mudr.napohotovosti mi to řekla hned po vyšetření...takže nelituju peněz co jsme zato daly, když si člověk může koupit aspoň trochu toho zdraví v tom dnešním hnusně uspěchaným světě, tak proč ne a kor, když ej to pro dítě....určitě některý maminky co tu mají starší děti ví co to je horečka a když nejde srazit ničím, jak to dítko v tom stavu vypadá, byla jsme z toho tenkrát, tak na složení, když se pomale ani nehýbala, jak byla oslabená, jen únavně plakala, že dýchat nemohla, vařící, zábaly nepomáhaly a nic, tohle zažít už nechci a díky bohu, že to nepokročilo ještě dál, tohle mi fakt stačilo, takže za mě má pneumokok jasný ANO :slight_smile:
5. zář 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek