• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@kefin já jsme měla to stejný u Míši s Prevenarem :angry:
5. zář 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už jsem dnes vyspaní. Míša od půl6 a HOnzík od půl7.
Honzík je naočkovaní prevenarem a jsem za to ráda. Měl do 1 roku 4* zápal plic a několikrát zánět průdušek. Dr mě ten prevenar doporučila. Navíc zařadila Honzíka do rizikové skupinu kvůli srdíčku tak jsem měli jednu dávku z hygieny. Když měl zápalu plic horečku a nešla srazit tak jsem byla zoufalá navíc ty pobyty v nemocnice jsem težce nesla.
@ssimmikk máš pravdu že jsou to šílený stavy. Za mě je to taky jasné ANO.
6. zář 2011 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, omlouvám se, nějak nezvládám číst ani reagovat, jdeme k doktorovi, noc byla naprosto šílená, i když na chvilku usnula byla strašně neklidná pořád sebou mrskala a teď se ji ještě udělali po tělíčku nějaký červený flíčky... jinak jen se vyprděla s rourkou samozřejmě, do půl hodiny ji znova bolelo bříško, šílený. Teď se vykadila, tak je tošku v pohodě, ale přijde mi že strašně málo jí a ke všemu ji to jde pořád nahoru, to brečela, kašlala, dávila se, ještě ji mlíčko vlítlo zpátky, to jsem si fakt už myslela že se mi udusí. Tak na nás myslete, dáme vědět
6. zář 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já dnes pro změnu pádím k mudr.s Verčou, celou noc se mi dávila, dusila rýmou a začla i kašlat, no su nadšená, do prčic :angry: chjooo :rolling_eyes:
6. zář 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee No právě, že mám dobře zadané datum narození. A do 5-ti týdnů to počítalo dobře. v neděli měla 6 týdnů a už to nejede.
6. zář 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka
@ssimmikk jejda holky, tak vám moc držím palečky, oběma.
6. zář 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk je narozená 24.7., takže v neděli už bude mít 7 týdnů
6. zář 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sebestka ukazuje to dobře,ne? Nesmíš brát měsíc jako 4 týdny. Mě se třeba narodila 21 ve čtvrtek,takže každý čt jí je o týden víc,ale měsíc podle data jí vyšel na neděli,tak se týden připíše v neděli,každý měsíc se to bude o pár dnů měnit...
6. zář 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka holka,tak dobře pořid´te,snad už vám doktorka konečně pomůže. Chudinka malá a tebe obdivuju,jak to zvládáš,snad už bude líp.
@ssimmikk tak snad se z toho brzo dostane,to víš,jak to chytne jedna,tak se to šíří...
6. zář 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Chápu, ale když měla měsíc třeba ve středu, tak to psalo v neděli před tím, že má 4 týdny a v tu středu tam naskočilo, že má přesně měsíc.A počítalo se to tam tak až do 5-ti týdnů, každou neděli to přidalo týden, a teď se to zastavilo. No uvidíme,ale je to prkotina. jsou důležitější věci na světě.
6. zář 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sebestka hm, to je teda fakt bláznivé. určo budou vědět admini :wink:
6. zář 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka držíme pěsti,snad už mudr konečně neco podnikne!
@ssimmikk ať to máte brzo přeléčené
6. zář 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ach jo taky si to vybíráte :frowning2:
@sebestka
@misi.21
@slena jsme zpátky... než jsme došli k doktorce byla komplet osypaná... nemám šajnu z čeho, měla jsem včera nějaký čokoládový bonbony, ale čokoládu jím normálně, prášek na praní pořád stejnej, no prostě nevím, dostali jsme fenistil kapičky, tak snad zaberou. Co se týče bříška, to prý máme v pořádku, že je trochu zaplynovaná,ale ať prostě dělám dál to co dělám, že víc ji nepomůžeme, tak jsem si připadla že buď si vymýšlím já a nebo Klárka...
6. zář 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka
@ssimmikk držím vám palce ať u dr dobře pořídíte.
6. zář 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka je mně vás líto!a mudr víc nic nepodnikla jako?že trochu zaplynovaná,dyť trpípe obě jak sviňa,chjo :cry:
6. zář 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už byla s malou na prochajdě,nakoupit a na poštu,už nám přišel papír,jestli chceme vítání občánků,tak jsem zvědavá kdy to bude a jestli to malá prořve...ted´ ji mám zase na prsu,ale snažím se jí furt dávat ten dudlík,zatím to teda velkej úspěch nemá :confounded:

Mám vypraný prádlo,tak ho pověsím,včera jsem zase vyžehlila něco,ale furt toho tam dost je,potřebovala bych poslat tátu s malou na prochajdu,abych to udělala,ale nějak není kdy. Z práce chodí většinou dlouho,víkendy jsou plný. Teď jede v sobotu do Znojma na vinobraní,tak tady bude spát ségra s malým,její jede taky.Tak snad v neděli.

@dpetulinka takže ti neřekla nic novýho,co by mohlo pomoct?? A dělala jí aspoň ty stěry nebo něco??
6. zář 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jsme na tom podobně s tím žehlením. procházku jsme už taky zvládli, pak půjdu ještě holkám naproti ke škole. potřebuju žehlit, myslela jsem že mladej padne, ale už dvě hodiny blbnu kolem něho, vytrvale si žádá nošení a jen ho položím spustí. no dalo se čekat že to bude zkoušet. s kočárem nám táta nepomůže, je na týden pryč. nedalo by mi práci usnout s honzinem, ale už mám z toho prádla noční můru
@dpetulinka no je to těžký s těma mudr.jak je bříško měkčí tak berou mimi jako že holt brečí, nemají to doma tak je to nijak extra nestresuje.kapky uvidíš jak zaberou, je to divný že se osypala, těma bonbonama si myslím to nebude, musela by jsi jich sníst hodnš kdyby měly v sobě navíc něco co jsi ještě nejedla. nemyla jsi jí novým šamponem?
datluju tady jednou rukou,honzík si mě pěkně kontroluje abych ho nepoložila :frowning2:
6. zář 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 ne, já jsem se tam skoro rozbrečela, řekla mi ať zavolám babičce, abych si dopočinula...
6. zář 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa nenene, kousla jsem si do švestkovýho koláče... myslíte že by to mohlo být tím? Ale to jsem nesnědla ani celou upečenou švestku
6. zář 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa jinak to si piš že jsem jich snědla hodně :grinning:tak půlku bombošky, měla jsem je k obědu :grinning: byla v nich oříšková náplň, ale s ořechama jsme do teď taky problém neměli
6. zář 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka to by musela být neskutečná choulostivka..švestky jsem taky zkoušela, byly čerstvý tak jen malo, ale říkala jsem si že nemůžou škodit když do porodnice doporučují kompot šv. na to chození na velkou
6. zář 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa to jo, kompot by vadit neměl, toho koláče jsem si jen kousla, protože byl kynutej, ani ne kvůli těm švestkám, byly přece tepelně upravený... a bylo to včera a babička ho pekla v sobotu, takže čerstvej fakt nebyl :grinning:
Já už nevím, zas brečí, úplně ze spaní, hodinku spala, je to možný že jsem tak unavená že nemůžu ani usnout? Myslela jsem že lehnu a umřu a já čuměla do stropu.
6. zář 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka uvidíš jak ti zaberou ty kapičky, fenistyl jsem dávala hlavně na svědění, třeba jí trápí i to a zklidní se ti po tom, aspon na chvíli . dovedu si představit jak malá začně že už máš husí kůži, ty jo, jen kdyby to už končilo to její období.
6. zář 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ty jo,taky chce furt nosit?? Malá taky a když už v náruči usne tvrdě,tak se stejně hned jak ji položím vzbudí a pláče. Co s tím?? Neberu jí hned,snažím se,aby si trochu zvykla,ale je to prd platný,nakonec jí stejně vzít musím. A mě už prostě přes den nespí. Jen v kočárku a to se jí taky pěkně zkrátilo,ale jak někde jsme,tak krásně chrní třeba 3 hodiny a každej si myslí,že kecám,že mi nespí...V noci spinká nádherně,ale já teda v noci uklízet a žehlit nepůjdu. Teď se jí snažím uspat v lehátku,myslím že lepší houpat,než nosit. Zdá se,že usíná,ale na jak dlouho je ve hvězdách.Měla jsem si blbec koupit to samohoupací...
@dpetulinka to je fakt super rada,když jsou teď pracující babičky,kdy má tak asi jako přijít ti neřekla?? :angry:
6. zář 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa asi třikrát si prdla, ale pořád se kroutí, tak mi neříkej že ji nebolí bříško, nemá ho nijak extrémně tvrdý to ne no, ale za to to s ní dělá divy, tvrdší ho měla když nás prdy začly trápit a to jsme ale neměli takový scény
6. zář 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 je to super rada, no obě babičky dělaj šest dní v týdnu do pěti :grinning: mamka dnes přijede, aspoň tu nebudu sama, ale ráno jde do práce, tak se musí taky vyspat, to jsem zvědavá jaká bude tahle noc, musím jít, zas brečí brečí brečí
6. zář 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jo to je určitě tím, taky si tenkrát lenku vzala mamka na noc abych si odpočinula, to už byla teda batole a já místo spaní byla vzhůru jako když jí mám vedle sebe a dopoledne mi jí přivezli a během chvíle jsem byla zas k.o.je to i těma nervama, jedině zkus toho homeopatika co by ti na to poradil - myslím na Klárku :slight_smile: . tvoje spaní se upraví hned jak tělu dojde že nemusí být pořád ve střehu
6. zář 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ona fakt spí, prostě ten ukrutnej řev je ze spaní, je mi jí tak strašně líto. Zkusím nějakýho sehnat, kdyby ji mělo pomoct pozlacený mlíko, tak bych pro něj jela třeba nakonec světa :frowning2: ach jo.
6. zář 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj, jak jsme doma tak spí po 10 min. ooobčas to dá skoro na půl hodinky ale nic víc.ještě mě teď bolí kotník jak jsem ho houpala v lehátku a zkoušela jsem ho houpat po různu všema směrama..nic nezabralo.ted snad padnul tak jdu žehlit teda :frowning2: jinak kočárek na pohodu, tam se taky probudí, ale koukne a zase hned zabere, na dvorku stát nemůže, musí to jezdit, je jak na magnet. v neděli jsme byli u známých a tam ho vozili po dvorečku děti a brala jsem ho jen na jídlo ani že byl pokajděnej mu nevadilo.. mají v sobě radar a ten jim říká že když vydrží tu svoji že vyhrajou..až porostou a začnou si prosazovat i jiný věci tak ty se jim po xxxx tý dovedou rozmluvit nebo zakázat, chovat prostě chtějí
6. zář 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka predelína malá, už se toho předem obává a taky je už tak zvyklá. na expedimenty je ještě malá a myslím že už jsi všechno vyzkoušela..tak jedině posunout ten čas o měsíc by to chtělo :unamused:
6. zář 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek