• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@dpetulinka tak to ti neda dr dala dobrou rada zavolat babičku. :confounded: Ta dr by potřebovala kdyby měla Klárku na noc doma. Už ti zbývají jenom ty homeopatika jak se tady píše.
My jsem byli dnes u dr. Tak Míša váží 5,1 kg. Bavila jsem se s dr o tom očkování na pneumokoka. Tak dala nám na výběr buď synflorix která má 10 pneumokoků ten hradí pojišťovna nebo prevenar ten 13 pneumokoků ten stojí 400,-. Tak jsem se dohodli na prevenaru. Honzík ho má taky a teď ta cena je úplně zlatá. U Honzíka stála jedna vakcína kolem 1500,- takže za měsíc začínáme očkovat.
6. zář 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tak já už zase kojím,v lehátku začala hrozně řvát...už mi tady zase dříme,ale jen u mě. už se těším,až si začne hrát a chvilku se zabaví...hlady šilhám,vařeno nemám,v kuchyni bordel,koupelnu a zácho už si ani nepamatuju,kdy jsem drhla naposledy a do prachu se za chvilku dají malovat obrázky.fakt jako masakr...
6. zář 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no vidiš a já jsem sem zasedla že jdu napsat jak mladej spustil bandurskou když jsem začala žehlit druhou plenu.dožehlila jsem co bylo v té pračce, dvoje kratasy a troje kalhoty + asi 6 plen, cucá si ruku, dudlika plive a pohoukává střídavě s řevem.čekám co z toho teda bude ale je mi jasný že spánek to nebude.holt jsem si včera dovolila luxus jít dřív spát tak dneska chtě nechtě budu muset žehlit až usne..naštěstí v ložnici usíná dobře, tam je jen po koupání, přes den vůbec a když ho chce pavel uspávat v ruce tak má zákaz, beru ho jen na krkání i když taky se stane v noci že nemůže spát. no tak jdu teda pro toho hocha našeho, nebo si užužlá prsty..a teď slyším jak prdí, možná to ho budí, v kočáře ho to nakvedlá a jde mu to tam třeba líp
6. zář 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no čtu, že paní doktorka má rady nad zlato :angry: to ej fakt k nasrání, je zajímavý, že někteří mudři to řeší a jiní na to tzv.serou :angry:

Tak Verča nafasovala kapky na kašel, sprej na rýmu a fenistil, aby jí spaskly ty cesty dýchací či co....poslouchala ju dlouho, už jsme měla hrůzu, že má nějákej nález, al eprej tam zatím nic není a snad ani nebude, když se to zhorší nebo něco,tak ve čtvrtek máme dojít...no jsme nadšená, nemůže spát a nic, dusí se, vždycky vylítnu a rychle ju otočím, aby se nadechla, snad to bude brzo lepší....jo a koupila jsme sprej physiomer co je pro miminka a to se mě zdá, že teda šplíchá hodně silně, to šplíchnu, ta se dáví a ven toho vyteče ještě spouta, zkusila jsme to Mišce a to stejný, přitom Vincentka jim to nedělá.....jela jsme jí koupit klín z paměťové pěny, takna něm leží a pospává, snad jí trošku pomůže....včera jsme nechala v lékárně přes 700kč, dnes přes 300kč a to musím ještě koupit mlíko, asi mě ty naše holky brzo zruinujou :sweat_smile: tak teď na tom klínu Niki usla, tak uvidíme...
6. zář 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Mně takhle malá pobrečela dva dny a dvě noci a byla jsem hotová. Fakt tě obdivuji, že to takhle dlouho zvládáš. Jo a dr. je pěkně chytrá, mamka když si chtěla malou vzít, abych si odpočinula, tak jsem byla ještě víc nervozní, protože jsem se bála, jak ji utiší.Ty homeopatika na bolení bříška pro Klárinku se jmenují Lycopodium clavatum 9CH, v lékárně je určo objednají. Ale naší Karolínce zabraly ty laktobacilky +Infacol.Laktobacilky se dávají jednou denně a Infacol můžeš při každým kojení i přechodně dvojitou dávku. Neříkám, že si někdy nezapláče, ale je to zlatý. Dnes jsem použila rourku snad po týdnu, malá se vyprděla a teď spinká. Můžou to i kojení děti. Já jsem taky s naším dr. vyzkoušela na ní kde co, až sem přišla tady díky holkám tady na tu kombinaci.
Tak se tu mějte, holky, byla jsem jen zvědavá, jak jste dopadli u toho dr. a mažu na pole vybírat brambory.
6. zář 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
infacol jsem dávala ale vrátila jsem se k baby calm, mám pocit, že nám pomáhá víc, My máme bio gaia, laktobacílky ji nemám moc v čem rozpustit, na lžičku je to málo a po čaji mi teď strašně blindí nevím proč. Já mám ty homeopatika doma, asi troje, ale radši fakt rovnou za homeopatem, abych ji ještě nějak neuškodila. Už jsem jednu kontaktovala je z náchoda tak snad se na nás koukne. Já ti povím že vůbec není co obdivovat, chvílema odchzím z místnosti, když brečí, protože mám strach abych ji třeba něco neudělala, nezatřásla s ní, nebo ji moc nezmáčkla, když ji chovám, vím že je to hrozný, ale fakt se musím jít uklidnit, pak zas řvu jak blázen já a mám chuť jít už skočit z okna. Šestinedělí sice skončilo, ale pocit úlevy žádnej, je to ještě horší. Musí něco pomoct, jinak to nevydržím, fakt ne.
@ssimmikk pane jo tk se holky hlavně uzdravte co nejdřív, to je taky děsný. Onda volal že přijede domů, ale že je nastydlej, tak mám hrůzu aby od něj něco nechytla.
@sebestka
@micka1 no jo... to bych byla i ráda, kdyby ji měla na noc :grinning: taky asi nechám naočkovat ten prevenar, cena je fakt dobrá.

Udělala jsem si něco s koníkem a mám tu miniaturní písmenka, tak nevím co s tím :grinning: Kopretina zas chvíli spí, já to tu jdu pofackovat, nemůžu si jít lehnout, jsme pak po tý půlhodině jak praštěná
6. zář 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no to mi povídej, ještě aby ti malá do toho všeho omarodila, mně stačí, když je jen nemocná, nemlže dýchat a dusí se, do toho ještě prdy a jela bych rovnou do blázince :rolling_eyes: no máš můj obdiv, já bych to asi nedala, i když člověku nic jinýho nezbývá :frowning2: ve čtvrtek sjme měly jít na první očkování a místo toho budeme řešit její nemoc :angry: doufám, že se to ještě nerozjede, to by mě už asi mrdlo rovnou, do toho Míša a je hotovo :zipper_mouth: a kmínovej odvar taky enpomáhá??? Nepsala jsi do té poradny?
6. zář 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk spokojená, hezká sytá červená, vůbec ne vínová
6. zář 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak u nás je celé odpoledne řev. Nevím co jí je,nepřijde mi,že by měla nafouklý bříško,ale pro jistotu jsem jí kapky dala,ale neřve jen u prsa,furt jen prso. zkusila jsem jí uspat vleže s prsem v puse,ale jak jsem vstala,tak během dvou minut zase šílenej pláč. může to být spurt?
6. zář 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 spíš si prso vyměnila za dudlík, ne? :confused:
6. zář 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já jí asi nechám vyřvat nebo co a budu zkoušet ten dudel.je to děsný...
6. zář 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk přijde mi divný,že tak najednou,ale je fakt,že už od mala dlouho kojíme,protože si s prsem hraje. ale nebylo to ještě takhle hrozný.závidím vám,že dudáte.
6. zář 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
šla jsem holkám naproti, Honzík zabral, nechali jsme ho na dvorku a hlídáme, zatím se jen vrtěl, uvidíme nebo spíš uslyšíme kdy mu dojde že se nevozí.
@misi.21 občas mají prostě svoje dny, my to teď máme obráceně, po koupání mi u prsa řve, nechce se chytit a musím ho nejdřív uklidnit, asi ho šíleně rozčiluju :slight_smile: pak už je to zas dobrý ale přijde mi že poslední dobou se chytne a spí a pak není k probuzení.takže ani se nenají jen si klimbá a pak začne řvát. zatím jsem si párkrát odsála mlíko a snad se to zas srovná.musela jsem mu dát dudák do lahvičky s dvěma dírkama co je od 1 měsíce, s tou jednou dirkou už bojoval a ječel že mu to neteče tak si myslím jestli kamarád nespohodlněl. i když z prsa mi to kolikrát teče aniž by musel tahat.
@dpetulinka je to uplně přirozený že ti habrujou nervy, chtěla jsem ti napsat a ty jsi mě předběhla, kamarádka mi říkala kdysi že měla cuky skákat z okna, prý snad i v něm už stála ale rozmyslela si to. že je konec 6nedělí neznamená že nemůžeš mít tyhle stavy dýl, ale je to taky tím psycho co máš. Lenka teda byla už větší, pomalu dva roky když mi sebou mlátila o zem, dělala mi ukrutný scény, postupem času jsem zjistila že měla stavy kdy potřebovala dostat energii ven a i snad dostat na zadek jen aby ty emoce ze sebe mohla vybrečet. vytvářela konflikty a to jsem měla v tu chvíli pocity že snad chápu i ty co ne že až týrají děti ale kteří je bijou, měla jsem sto chutí jí pobít, ale rozdejchala jsem to, bita byla, jinak to nešlo ale jen jednu,dvě přes zadek jako jsme bývali my.zpětně na to jen vzpomínám a i tak se mi to vybavuje,ale už to beru s klidem.bohužel i na to je jen čas a ty intervaly vzteku byly stále delší
6. zář 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ji nechala chvilku řvát a tak se zajíkla,že jsem jí musela bušit do zad,aby se zase nadechla,takže tudy cesta nevede,to at´ radši je na prsu,než takovýhle šoky...fuj,je mi úplně špatně. :frowning2:
6. zář 2011 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no to je právě věc..jestli pomůže že se vyřve a nebo se rozeřve a nejde utišit pak vůbec..není to vůbec jednoduchý, asi není dobrý hned nejít po jejich ale oni moc dobře ví a asi jak je vidět je ta naše drobotina schopná všeho :wink:
6. zář 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no budu doufat,že má jen blbej den a vyspí se z toho...
6. zář 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vikarovna díky za radu,zkusím a uvidím,co a jak :wink:
6. zář 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@lebapa ahoj holky,no my to máme takové jak vy už asi týden,malý sa napapká,u prsa vytuhne,jakmile položím je do 5 minut hore a řve a řve :angry: :angry: v kočárku celkem spí dobře,hlavně když samozřejmě jede,jak zastavíme,budí se :angry: přijde mně,že přes den toho taky moc nenaspí,ale když vidím,že ho nebolí ani bříško,řiťka v suchu,prostě všecko (snad) ok,tak už si říkám čím to je,že furt bečí :angry: kamarádka poradila dat plenku přes hlavu,tak to praktikuju,dám mu to přes hlavičku a oči,aby měl soukromí a měl pocit,že ho furt držím,hladím; včera mně tak usnul,teď jsem mu to dala zas a už snad spinká (asi 20 minut) tak uvidíme na jak dlouho
@misi.21 to se ti ani nedivím,že nic nestíháš,já to mám to samé,všude bordel,jenže co má člověk dělat,když prcek nespí a řve,vyřvání už jsem taky zkusila - efekt žádný,rozčílilo ho to a řval eště víc, úplně hystericky :confounded: u nás by pomohlo,kdybch měla nějaké sundávací prso,které by bylo furt s ním :grinning: :grinning:
6. zář 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jsi pro mě hrdinka,že to zvládáš,ono opravdu nic jiného nezbývá,ale chápu,že to mosí byt masakr :cry: když mě malý bečí dýl v kuse,taky sa mosím jít nekam uklidnit,abych mu nedej bože nejak neublížila,takže tě úplně chápu,je to záhul na nervy :cry: :cry:
6. zář 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo,dneska bude to usínání na dlouhý lokte :unamused: doufám,že časem odpadne. jdu rovnou rozložit sedačku do pokojíku,at´si odpočine aspon Pet´a.
6. zář 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík usnul, Léna ho byla dát odkrknout což mu jde, mezi tím jsem připravovala s Baru kufřík na výtvarku, snad zabral a jdu se pustit do dnešního žehlení č.2 a dokud neodžehlím min.polovinu té kupy tak nesmím od žehličky. Už nám to začalo takže odpoledne trávíme nad úkoly do školy mezi krmením, fakt toho moc po bytě nenadělám.Honzíkovi se povedlo dneska při koupání pokajdit dva ručníky a i do vaničky 2x připrdnul tak je pořád co prát. Čekala jsem jestli to natáhne v postýlce tak jsem zatím vedle v koupelně konečně umyla vanu, přes den do podkroví nechodím a před spaním se mi fakt nic nechce. Svoji koupelnu si holky mejou samy, ale tím způsobem že Léna vezme toro a umyje vanu jako takovou ale lahvičky se šampony už nezvedá aby omyla obklady, ale to teď dělám že nevidím :confounded:
6. zář 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dkyž jsou holky venku, taje rýma i kašel ok, ale jak jsou doma, tak je to hrůza a to mají obě otevřený okno a vyvýšenou polohu....nejvíc mě sere, že Niki se dusí :angry: :frowning2: zítra nechám Míšu ještě doma a ve čtvrtek půjde už asi do školky, nějak moc rychle se z toho tentokrát dostává :wink:
6. zář 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf, tak mám vyžehleno vše, nakonec to šlo, za hodku a půl bylo hotovo,jenže už jsem zas věšela prádlo a zítra budu prát další.ještě musím uklidit nádobí od večeře a půjdu do hajan.
@ssimmikk u nás jsou hlášky typu to je mastný, to je hustý nebo trapný a vytáčí mě když mi řeknou ano maminko, si to PAK uklidím :angry:
6. zář 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky tak u nás to vypadá zase na sluneční den.
Včera jsme si užívali s Honzíkem pěkné odpoledne. Máme návštěvu na celý týden tak hlídají Míšu. Včera jsem učila Honzíka jezdit na kole bez postraních koleček. Je na to šikovný jde mu to skvěle. Jenom já jsem to nějak nemohla udýchat jak jsem za ním běhala. :slight_smile: Njn budu muset začít trénovat a cvičit. Byla jsem včera ve sportbazaru obhlídnout lyže pro sebe. Už mě se mě šikli nové. Honzíkovi jsem dala na servic. Do zimy je sice ještě daleko, ale pak mají v servisu nátřesk a trvá než to udělají. Jenom doufám že bude sníh abych si to konečně užili. :wink:
7. zář 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska máme jaksi zataženo..no klasika, jdu ke kadeřnici tak se chce abych hned zmokla či co. Honzík mi usnul ještě na hodinku v lehátku, stihla jsem si udělat hlavní věci tak jsem spokojena.ted si na mě vola z hrací deky tak mu jdu dělat společnost. zkusíme dudlíka, moc ho nemusí ale přišel na to že sedají cucat ručičky tak aby se mi moc nenaučil vystačit si sám :confused:
7. zář 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím zataženo a moc na vás myslím
@ssimmikk co niki a míša?
@dpetulinka co klárka? ulevilo se jí? už nastoupila babi, aby ses trochu vyspala, jsi pro mě taky hrdinka, že takhle válčíš, já mám kolikrát nervy na pochodu, když tady honzík spustí
@misi.21 tak jaká byla noc, zklidnila se trošičku?

jinak se musim pochlubit, první úspěch s elastickým šátkem, honzík mi v něm tvrdě a spokojeně usnul a mohu psát oběma rukama : )
7. zář 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konec radosti, právě mi vytekla pračka :angry:
7. zář 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
u nás prší a je docela zima.Chtěla jsem ven s kočárkem,ale nevím,nevím...Půjdu později,mám v plánu zajít k dr píchnout náušničky.Děsím se toho,ale ať to máme obě za sebou.Nevím,jestli u toho budu moct být,abych se tam nerozbrečela taky.U Šimonka jsem měla co dělat u každýho očkování,i když on byl v pohodě a skoro nikdy nebrečel.
Poslední tři dny nám kačka krásně spí večer a v noci.Včera usnula v půl devátý,vzbudila se ve tři na jídlo,hned usnula a spala do půl osmý.Takže pohodička.Akorát je mi jasný,že jí to moc dlouho nevydrží... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek