• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lukava fi ha, no tak to je teda super..
taky myslím na holky jak to zvládly na dnešek - obě a na pepsilight, zatím se neozvala, snad jsou v pořádku
7. zář 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,u nás je pod mrakem a zima,tak doufám,že nezačne pršet a bude se dát jít ven...

@lukava no super,do půl devátý plakala,v devět u prsa usnula a spinkala celou noc až do půl šesté. párkrát zaknóurala ze spaní,ale nebudila se. Dnes zatím dobrý,ale teprve jsme před půl hodinou vstávaly,tak uvidíme odpoledne.

Za chvilku dorazí ségra,tak chceme jít ven,potřebuju do lékárny.chtěla jsem včera uvařit,ale byla jsem ráda,že jsem ještě večer uklidil a naložila maso.ještěže chlap udělal nádobí...tak něco musím uklhnit dneska,nějakou omajdu z kuřecího s rýží. už se těším na teplej oběd po nějaký době :grinning:
7. zář 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava moc děkuju za optání :wink: Míša má kašel, takže jsme jí dala ještě Stoptussin, ale je to lepší a Niki jsme chvílema v noci odsála a mezi tím spala, takže rozhodně lepší noc než ty dvě před tím :slight_smile: jinak teda s tou pračkou ti to vůbec nezávidím :frowning2:

Nevím proč, ale poslední dobou si s manželem vůbec nerozumíme :frowning2: dneska jsme se chytly teda ukázkově, chjooo......nevím proč je poslední dobou tak hnusnej a s ničím nepomůže....

Jinak teda Mili byly s těma očičkama, ta se neozvala a pepsilight taky ne a ta mě děsí víc, protože měli jít s tím pupíkem :unamused:
7. zář 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 u nás už leje a jen tak asi nepřestane, je to pěkně zatažený.
7. zář 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk on je možná stejnej,ale ty to teď jinak vnímáš,když nemáš na nic čas,mě to tak taky přišlo a hrozně mě mrzelo,že se náš vztah změnil,ale už je to v pohodě,ale je fakt,že se víc hádáme,ale dlouho to nikdy nevidržíme,naštěstí :slight_smile:
7. zář 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to slunečné počasí nějak zakřiknula. Sluníčko se schovalo a je docela zima. Míša je dnes nějaká protivná. :-
7. zář 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 hm, to je taky možný, ale dřív pomohl ohledně domácnosti a teď spíš dělá jen bordel, jak mu to od prdele odpadne, tak to nechá, takže to nebude tím, že bych to vnímala jinak, když vidím, jak tady směle nechá třeba nevím, dám blbej příklad, když nechá v obyváku hrnek od kávy, tak si odejde do práce a on tam stojí, druhej den si vezme čistej a pak oba postaví do dřezu :angry: nevím jakej je problém po sobě uklidit a to je jen opravdu blbej příklad, dělá to tak teď pomale se vším, asi abych se doma nenudila, včera jsme dojela v poledne s Niki od doktorky a myslíš, že uvařil aspoň blbou polívku? Nejde o mě, ale o Míšu....já nevím fakt, mám chuť ho někdy zmlátit, jak malý děcko, aby se probral a najel do starých kolejí :sweat_smile:
7. zář 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky komu miminka blbě v noci spí a nebo ublinkávají, tak doporučuju klín do postýlky z paměťové pěny, včera jsme ho koupila a Niki si na něm pěkně labuží :slight_smile: a to ikdyž má šťuklu...
7. zář 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy ... u nás je pod mráčkem ... vypadá to, že dnes i malinko sprchne.
Včera jsme byli ve Zlíně, tak malá zase procestovala celý den. Nejvíc se jí líbilo v Datartu mezi telkama ... :grinning: Celou dobu se řechtala ... půl výletu prospala. Jinak u nás vše ok. Ale to včerejší trajdání mi dalo zabrat. :slight_smile:
Je mi Vás líto maminy, co máte problémy s prckama, jak ta rýma, pak to odsávání a zbytek holek oči a bříško. Všechno to bude ok jen to chce čas. :wink:
7. zář 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no tak si teda čtu a můžu tě uklidnit že to není jen u vás..Pavel byl teď věčně doma, nejdřív paragraf a pak měli 14 dní celozávodní dovo a po této společně prožité době jsem se už neudržela a řekla mu že hormony mají lítat mě že já jsem v 6nedělí a ne on. nejdřív pomáhal, hlavně vařil ale linku neuklidil nikdy. říkám u jídla at dají talíře rovnou do myčky a hádej který to neudělal? děti jo, Léna teda na podruhý s připomenutím ale on vůbec. a uplně chvíli zuřím chvíli jsem zoufalá z toho jak všude nechává zmuchlaný ubrousky.je to taky kravina, ale prý si v autě zvyknul používat papírové utěrky, takže doma klasickou vůbec nepoužívá a všechno utírá do těhle a pak je nacházím po celým bytě, i u pc..holkám večer sní brambůrky nebo se pustí do bonbonů a najdu to kde mu to odpadlo..taky jsme se kvůli tomu chytali, ted je teda pryc.říkala jsem mu že když chceme vychovávat děti musí začít u sebe, protože hned po mně vyjel jak jsem ho napomenula..no a to dřív taky byl jinej..Honzíka zbožnuje, určo to není podvědomně že by žárlil ale fakt jim to trvá mnohem dýl než se srovnají oni, ne my :wink:
7. zář 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lebapa hm, tak to jak kdyby jsi byla u nás a psala o tom mým :sweat_smile: no tak budu jen doufat, že se vzpamatuje, už jsme mu říkala, že když mu vyhovuje takový styl, tak může jít do podnájmu, že ho tady nedržím, se na mě podíval, jak kdybych po něm buh ví co chtěla....tak sjem mu vysvětlila, že pokud chce uklízečku, tak si musí nějákou najít a zaplatit za ní, že já jsme jeho manželka a né služka, ale onmá vždy výmluvu, že spíchal atd., prostě mu to nejde vysvětlit :angry: dneska jsme chytla nerva a měla jsme chuť po něm ten hrnek hodit, pak jsme dávala rajčata do lednice a vztekem jsme ho v rozmáčkla :grinning: protože mě fakt vytočil a řekla sjem mu, že příště ho bude mít na hlavě :sweat_smile: už suz něho na palicu a to ho napadlo, že má tři týdny dovči, že by si je mohl vybrat, tak sjem mu řekla, že ať si je vybere, ale žemu tady nechám holky na nějáký ten den a já se zdejchnu a nebo, že si vezmu Verču a Míšu mu tu nechám, jako to by jsme se rovnou asi už rozvedly po společných třech týdnech jeho dovolené :angry:
7. zář 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk :slight_smile: jenže jemu to nepřipadá zásadní a nechápe proč ti to tak vadí..zkusila jsem taktiku ale zatím nic moc výsledek. a to kdyby jsi u nás byla před xxx lety když jsme spolu začínali, to jsem dostávala kázání jak se musí pravidelně uklízet, každou sobotu drbat vanu a tak..jen doufám že se brzo vzpamatujou. To je i s chozením spát, on jak má spaní z toho kamionu hozený jinak tak prý čeká u pc až se honzin probudí kdybych chtěla pomoct udělat sunar..a pak se diví že na sebe nemáme chvilku na mazlení. jsem mu říkala at jde jednou normal spát že já do půlnoci kvůli němu čekat nebudu, moje hodina je desátá, co nedospím do prvního koju už pak nenaženu..no stále bývá u pc a stále do x hodin :rolling_eyes: jinak s těma pracema jak mu řeknu něco jako holkám tak to taky řádí, moje flegmatická povaha čerpá z posledních zásob, taky se minule divil že už dostal vyhubec, upozornování totiž nestačilo. mámu mu dělat nechci a o to víc mě to možná i štve že má svůj svět
7. zář 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa přesně, úplně to stejný u nás :rolling_eyes: já právě flegmoš nejsu, takže já už nemám zčeho čerpat :sweat_smile: no docela by mě zajímalo, jak na takovýho chlapa vyzrát, protože jemu vše přijde normální a můžu to vysvětlovat třeba tisíckrát :angry:
7. zář 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk
@lebapa Jooo holky jak Vás tady čtu ... tak platí to co je už dávno známé ... a to sice to, že chlapa nepředěláš ... a kdo si to myslí je naivka :slight_smile: bohužel ... takže ... kdo si co vzal .... to má :grinning: :grinning: :grinning:
Musíte na nich hledat ty pozitiva .... :sunglasses: jinak se zblázníte :grinning:
7. zář 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já si ho předělala hodně k obrazu svému, kdyby byl to co byl za svobodna, tak bych s ním nebyla, každej kdo ho zná říká, že je jinej atd., ale teď nastala doba, že na věci který dřív dělala automaticky sere :angry: nejde o předělání, já jsem ho neučila, aby byl takovejdle, nikdy takovej nebyl, tak nevím proč teď je :astonished: pozitiva??? nosí výplatu :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk :grinning: :grinning: :grinning: chudák malý ... je doma jen na prachy, dělání dětí a pak nepořádku :grinning: :grinning: :grinning: ( třeba má teď pubertu a období vzdoru :grinning: )
7. zář 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk
@lebapa vidím,že někoho zlobí miminka a někoho chlapi :grinning: mě naštěstí zatím "jenom" malý, až začne "zlobit" aj velký,tak sa picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ssimmikk ten klín se dá koupit normálně v lékárně,nebo kde?
7. zář 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ty máš tak hoooodné mimčo :wink: zasloužíš si to vůbec? :grinning: :grinning: :grinning: né,já ti to přeju :wink: je vidět,že sa o ňu dobře staráš,když je tak spokojená :slight_smile: to já asi furt něco dělám blbě nebo nevím :angry:
7. zář 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no tak chlapi mají pubertu do smrti, takže nepředpokládám, že by z ní někdy vyrostl :grinning: :grinning: :grinning: jj, je to chudák, tolik úkolů má se divím, že to nevzdává :grinning: :grinning: :grinning: hele, jak víš, že dělal děti se mnou, třeba o tom ani nevěděl :grinning: :grinning: :grinning: takže zbývají jen ty prachy a nepořádek :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@slena Co že si nezasloužím...? :grinning: :grinning: :grinning: Čekala jsem na ní do 35 :sunglasses: tak v tomto věku si zasloužím hodné mimi ,,,, protože mít ho zlobivé, to by asi mé nervy nedaly :grinning: :grinning: :grinning: Teď jsem vysávala, tak byla hodná a jak jsem skončila dala jsem jí na hrací deku ... tak se na mě stále culila to jí moc jde a má krásný úsměv :grinning: a pak u toho hraní vytuhla .... má klasickou pozici ruce vzhůru .... :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena klín jsme koupila normárlka v obchodě s dětskýma kočárkama atd., kde prodávají postýlky budou mít určo i tohle nebo objednej z netu, jak byla Verča furt nervózní, máchala ručkama a blinkala u škytavky,tak teď v pohodě a když mají děti rýmu mají mít zvýšenou polohu, už mě to nebavilo podkládat postýlku a je to vyřešený, fakt si na něm labuží, koupila sjme ho za 300kč, což není nějak hrozná investice a je fakt příjemnej...nabízeli mi i molitanovej, ale teda já ten molitan nějak nemusím, kor u miminek :wink:
no teda nevím, zda si @hradilenka , tak hodné miminko zaslouží :grinning: :grinning: :grinning: taky by si měla trochu něco užít :grinning: :grinning: :grinning: je dobře, že je malá tak v pohodě, nejvíc bych to teď přála dpetulince, protože ta si chudák vytrpí i s malou :frowning2: a neříkej, že děláš něco šptaně, v tom případě i já a skoro všechny tady, neblbni, každý miminko je jiný každý má jiný požadavky, jinak vše snáší, jinak se chová, tisíc dětí, tisíce povah, takže tohle ani nevyslovuj, děláš vše jak máš :wink:
7. zář 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka určitě je hodná po tobě :wink: :grinning: taky máme pozici ruce vzhůru :grinning: jakou máš hrací deku?zatím žádnou nemáme a ptaly se mě cérky,co bysme chtěli "do kůta", tak uvažuju o nejaké hrací dece...
7. zář 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk díky za info,asi ho taky pořídím :slight_smile: a taky díky za podporu,občas už člověku z toho hrabe,a je fakt,že každé mimi je úplně jiné a co platí na jedno,neplatí na druhé... jj dpetulince bych to taky moc přála,aby sa to srovnalo a malá byla v pohodě. A taky kdoví co pesilight a mili, dlouho se neozvaly :cry: no jo je to trápení s těma dětma,asi jsem si to představovala jednodušší :sunglasses: ale pak stačí,když se na mě usměje a to je pak nejlepší balzám na dušičku :slight_smile:
7. zář 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena http://www.baby-line.cz/62-doplnky.html?idProduktu=5032
no on si to každej představuje jednoduše, ale až přijde na věc, tak se diví, když jdeš ven s kočárkem nebo se někdo staví na kafe, tak nevidí vše kolem, já jsme teda měla vše odzkoušený, hlídávalajsme děti známé, takže mě to nějak nepřekvapovalo, ale občas se divím i teď :sweat_smile: dětský úsměv a radost je to nejkrásnější, to tě pohladí, zahřeje, že nemusí už nic ani říkat :slight_smile: Míša byla smíšek, ale na Verču teda nemá, v noci už mrčí hlady a jak na nípromluvím, tak se směje, krmím ju a místo tahání se směje, no je to malej smíšek, jsme jí odsávala a měla tam toho hodně, tak už se vztekala a jak jsme přestala, tak se smála, jakměsíček na hnoju :grinning: :grinning: :grinning: a její úsměv, když jí chovám nahou znáčí, mami už čůrám a to stejný, když jí vytáhnu z vaničky na osušku a o kadění nemluvě, to se nerozčiluje, že má v plince smrad a blééé, ale směje se :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena néé všechno pozitivní a krásné má po manželovi :grinning: :grinning: :grinning: tak je přece hodná i po něm :grinning: :grinning: :grinning: jen ty vlasy uznal, že má po mě ... :grinning: :grinning: :grinning: to by mu totiž nikdo nevěřil :grinning: :grinning: :grinning: když se na něj koukne :grinning: :grinning: :grinning: , hrací deku nám půjčila švagrová , je to lev a na tom jsou navěšený všelijaký cingrlátka, od zrcátka až po plyšové hračky , navíc když se na tom vrtí tak to šustí :grinning: :grinning: :grinning: přidám fotku a jukni se .... a tak jak říká @ssimmikk nikdo nic nedělá špatně , jen je prostě každé miminko jiné ... ta naše ještě nekadila už je to týden ... jdu se kouknout na net co o tom píší ... už je mi to divný .... na nočník ještě nechodí a v plíně taky nic není :grinning:
7. zář 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Tak máte taky vysmátou .... :grinning: to je klásnýýýýý
7. zář 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka jj, když zrovna nemá prdíky nebo se nedusí, tak se směje :grinning: :grinning: :grinning: a tady na koníkovi jsme četla, že miminka nekadili i třeba 14dní a rekord co jsme se dočetla byl 21dní :astonished:
7. zář 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk deka i s malou foceno teď :grinning: chrrrrr chrrrrrrr :grinning:
7. zář 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek