• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa no nic, manža je na mě hnusnej, tak mu nechám starou a sobě koupím tu nejdražší novou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to máte dobrý s tou postelí teda, my máme s úložným, nevím kam bych ten bordel z nich teda dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčinky zdravím po dlooooooouhé době, nějak nestíhám chodit :frowning2:((((((, večer mám čas až tak kolem 21hod, mrknu rychle na FB a většinou jdu chrápat: :frowning2: věděla jsem že to nebude prdel mít 2 děti, ale že to bude až takový mazec jsem nečekala :zipper_mouth:
7. zář 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
s těma hokejistama je to otřesný, nechci si ani představit, že by se to stalo mně :frowning2: tak mladí kluci, život před sebou...doma děti, manželka...no hrůza!!! Na to nejsou ani slova, kterýma by se to dalo popsat :cry: nejde o to, že bych si nedokázala představit být sama s holkama, všechno jde, musí jít už kvůli dětem, ale jen z té myšlenky mi je špatně, brrr :cry:
7. zář 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup co ve školce? Kašly na FC, nas koníka musíš chodit :grinning:
7. zář 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup zkus tři, to už je pohoda :grinning: :grinning: ale asi si nějaký čásek budeš muset počkat, jinak to fakt nejde..mít je jako schůdečky za sebou tak by mi asi hrabánkovalo :sweat_smile:
@ssimmikk jo tak že zlobí jo? a nebo to je tak že chceš aby se na tebe lepil..bude se ti cpát na tu novou pohodlnou a pak ti udělá co ti na očích uvidí :grinning: :grinning: . jo taky jsem si pak vzpomněla, což mě fakt překvapilo že když nám ji dovezli tak nebyla nijak smotaná, myslela jsem že z ní bude třeba vysátej vzduch na tu přepravu ale to asi u té studené pěny nejde, takže až do podkroví - dá se říct druhé patro.v patře máme jen obývák s kk a jednu místnost se sociálkou to táhli brácha s manželem..naštěstí byl u nás zrovna na návštěvě. dva chlapi měli co dělat ji unést..
7. zář 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk do školky jdem až 15 a mám z toho hrůůůůůzu
7. zář 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mazec to letadlo taky mě z toho mrazí, průser je že letadla spadnou jednou za čas ale umře hrozně moclidí najednou :frowning2: auta havarují denně a v přepočtu umře v autech mnohem víc lidí, ale to nám tak tragický nepřijde pže to není tak velký číslo, každopádně oboje je strašný, já bych si asi hodila mašli
7. zář 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
když koňa pak nestíhám dočítat :grinning:
7. zář 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa hihihi, nechám jí vynést manželovi :grinning: bydlíme v pátým patře, takže bych si zacálovala donos až do bytu :sweat_smile: s lednicí měli taky problém, ale vynesly a postavili, při stěhování to taky zvládly, takže matračka bude pohoda, to si manža odnese sám a pak třeba nebude dělat bordel, protože bude unavenej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jde ta matrace aspoň trochu smotat nebo nějak ohnout? Asi jo, že jak by jí jinak protáhly dveřma :sweat_smile: :grinning:
jsem dnes byla na gyndě na prohlídce po 6ti nedělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@zup nechoď na FC a budeš stíhat, tady máš o zábavu postaraný :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup áááá??? Jak jsi dopadla, doufám, že dobrý???
7. zář 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no trochu se ohnula, ale ta líná pěna je dost pevná, není jako molitan,takže nic moc..no problém byl s tou na dvojpostel..točit jí po schodech ale taky to zvládli..ale ty budeš mít jednolůžko tak v tom nebude problem. Jo tak to by šlo, utahalo by ho to pěkně..ale druhý den by jsi ji musela hodit z okna aby měl zas co vynášet a neměl zas roupy..třeba to zafunguje a začne si po sobě raději fakt uklízet :grinning: :grinning:
@zup a jak jsi dopadla? mě dr. nepotěšil když mi řekl že za měsíc mi vychází roční prohlídka - sklíčko..ale aspon se tam převážím jestli něco zhubnu do té doby. jinak bylo vše v poho
7. zář 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dopadla jsem dobře
naše dr. tam skončila a nikdo nám nedal ani vědět :zipper_mouth:, ale na záskok tam byla jiná dr. moooooc příjemná, vše vypadá ok, jizva, čípek i když břich mě bolel jak sfiňa když ho mačkala :zipper_mouth:, kolem jizvy mám samo srůsty tak mám masírovat a můžu začít cviči...t na břicho. Bavili jsem se o antiko a tělísko a spol můžu nejdříve za půl roku po císaři, jako "nerodičce" mi doporučovala nějaký ginofix nebo jaks e to jmenuje, je to prý řetízek co se "nastřeluje" do dělohy a je to německá novinka, něco jako tělísko ale bez hormonů, na 5 let za 3600Kč,tak to musím naštudovat. JO a prej nemám min.rok otěhotnět :grinning:DDDDDDDDD
7. zář 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa mě dělali dnes komplet vše, klasickou prohlídku i cytologii :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale byla docela šetrná ta dr a fakt příjemná, možná lepší jak ta naše bývalá :zipper_mouth:, ale jsem ráda že už mám odtěhotníno a odrodíno když už tamnení moje doktorka, důvěřovala jsem jí fakt hodně
7. zář 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechcete mi někdo přijít vyžehlit? nemám už ani jednu plenu :zipper_mouth: jo a jednorázovek spotřebuju taky tak 8, malej má ukáknuto v každé plínce a momentálně má šíleně rudý a oteklý zadeček :frowning2: už jsem dnes byla koupit Imazol páč ani sudocrem nazabíral
7. zář 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
které holky mají problémy s miminkama a jaký? dočíst fakt nezvládnu, už se mi zavírají oči, tak půjdu brzy spát
7. zář 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa nééé, měla bych matraci na manželskou vcelku, takže by se asi trochu unavil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nevím teda jak jí budu každej den házet z okna, ale není to špatnej nápad, alespoň se třeba probere ze svýho krásnýho snu, kterej mě jen točí, budu to muset vymyslet, asi teda koupím dvě zvlášť, abych je zvládla po jedné vyhodit ven a aspoň bude mít dvojtou únavu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a pak, že nevíme jak na chlapy :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2011 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup sudocrem je dobrej na akné :grinning: :grinning: :grinning: ale na zadeček Míši taky nepomáhal :unamused: mazala jsme hodně calciovkou a bepanthenem :slight_smile: Miriam od Mili měla problém s očičkama a už se neozvala, pak pepsilight měli jít na UZ bříška a od té doby taky nic nevíme :frowning2: a dpetulinka bojuje se stále plačícím miminkem a mudr.jí řekla, ať jí dojde pomoct babička :angry: :angry: :angry:
7. zář 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jo tak já včera večer žehlila kupu, Léna jásala jak když jsem jí koupila ryfle nový..prej jůů to jsou ty moje oblíbený.asi 14 dní je holka neviděla a ted mám na sušáku další dvě pračky..jinak žehlení mi nevadí, lepší než vytírat. ale musím mít na to klid.. to je super s tou dr.no aspon že nebylo zabedníno a byla tam jiná..já si nechala napsat antikoncepci, v lékárně mi to zvrzla a místo balení na měsíc mi vydala na tři.hrklo ve mě když si řekla o 615 kč ale že jsou na tři měsíce jsem zjistila až doma. už jsem měla výčitky že jsme si mohli dát raději 2x pozor než vydat tolik peněz. častěji jak pozoruju to za ten měsíc asi hrozit nebude :wink:

jinak holky jaké máte boxy na hračky? honzík má tady pár hracích, ještě je na to ale malý. chodí k nám kamarádka s roční holčičkou tak to nechci uklízet ale rozčiluje mě že se na to tady práší. Myslela jsem původně že koupím dřevěný box, ale našla jsem tento a příjde mi že je bezpečnější,víko u toho dřevěnýho by bylo určo těžší a taky jsem koukala na video a děti na tom pak jezdí jako na odstrkovadle..http://www.rumburak.cz/box-na-hracky-4v1-trunki-modry-%5Bid-0052TR%5D.htm

no jdu do hajan pomalu, už přetahuju, nějak jsem se tady dneska zasekla. ještě jsem dělala objednávku na pinkie
7. zář 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup tělíska nejsou prej moc spolehlivý, taky jsme ho původně chtěla,a le po pročtení diskuzí jsme to zamítla, uvidíš :wink: jinak k tomu žehlení....já se teda o brigádu nehlásím :grinning: :grinning: :grinning: za prvé bydlíš daleko a za druhé nesnáším žehlení :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jo tu v celku, no tak to by ti musel asi nejdřív pomoct jí do toho okna vytáhnout. když jsme jí doma otáčeli tak pavel řekl klukovi co přišel na návštěvu. asi i tím že jsem menší by mi dala zabrat jí zvednout a otočit. na chlapi se taktika najde, jen o ní oni nesmí vědět..mám doma cholerika tak musím postupně, jinak by jsme se k ničemu nedostali.ale je fakt že se snaží, ted má asi krizi :grinning:
7. zář 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lebapa ten vypadá krásně :slight_smile: my máme obyč boxy z Ikei a bacha na to zavírání tuhle ukazovali v tv že je to nebezpečné že do toho 1 dítko zavřelo druhé menší a zacvaklo to po stranách a mohlo se stát neštěstí kdyby si toho rodiče nevšimli :zipper_mouth:
taky musím chrápat :zipper_mouth: to zas budu kojit v polospánku :zipper_mouth:
holky s miminkama teda lituju :frowning2: u nás vše ok až na ten zadeček :frowning2:
7. zář 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup s tělískem zkušenosti nemám, ale co se stalo kamarádce..nechci děsit, ale měla tělísko, s přítelem si pozor nedávali a ani to nebyl vztah s budoucností..bohužel má teď vážné zdravotní problémy a když jí zkraje zjištovali proč tak ona tvrdila že má tělísko a dr. jí tvrdil že nemá..prý se jí uvolnilo a zřejmě je někde kdesi..myslela jsem si že jí ho třeba vůbec nedali ale prý na stopro ho daný měla..takže štěstí velký že nebyla těhu
7. zář 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa já si teď prášky nebrala i když mi je dr. nutila, protože NESMÍM otěhotněk kvůli sekci, ale jak píšeš víc jak 2x -3x do měsíce to teď není tak se mi nechtěli vyhazovat prachy acpát do sebe hormony, furt mám ještě skoro 5kg na hoře a nehne se to a nehne a žeru jak prorvaná :frowning2: takže po hormonech bych jistě přibrala, tak pojedem chvíli na gumičkách no, jak kojím tak nemám nějak na sex chuť :frowning2:
ségra má už 3tí telísko a je spoky
7. zář 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Míša má plastovou truhlu a ta je prej závadná :angry: že když se do nína delší dobu dítě zavře, taks e udusí, já ji tam teda zavírat nebudu, ale prej by se mohly děti navzájem zavřít :rolling_eyes: no mně brácha jako dítě zavřel do postele s úložným prostorem a od té doby mám klaustrofobii :sweat_smile: nevím, to je pak asi závadný teda vše, už mě to leze krkem, jak je vše vadný a v jídle pro děti jsou taky špatný věci atd., humus doba fakt, aby měl člověk strach něco už koupit, aby nejedl myší ocásky nebo neuškodil dítěti :angry: nedávno jsme si koupila hambáč po x letech a měla jsme tam silon, tak cca 10cm, fůj, jsme se mám po.lila :zipper_mouth:
7. zář 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup s tím zapínáním máš pravdu, budeme raději hlídat..
dobrou, taky jdu do hajan, už mě bolí za krkem..
@lebapa tohle je prý nějaký řetízek, ne přímo tělísko, musím to prozkoumat
@ssimmikk ježiš fuj :zipper_mouth: to musel být zážitek, já raděj na žádný testy nekoukám, podle testů je i můj kočár závadný a mě teda nepřijde :zipper_mouth:
jdu taky spát papa
7. zář 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to jsi měla teda štěstí na ten hambáč, to se jim stává určitě jen jednou za 10 let.. :grinning: :grinning: je to tak že dneska se dělají testy i na to na co není výrobek určen..můj brácha na mě házel peřinu, skočil na ni a dusil mě..taky jsem si pákrát zalapala po dechu. byl starší takže když byl pod dekou on, mohli jsme si hrát na šnečka, obráceně to jaksi nešlo a já jako šneček jsem se z ulity nehla :rolling_eyes: :sweat_smile:
7. zář 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek