• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
http://www.youtube.com/watch?v=0Cskww6iU30&feature=related

to je video na ten box na hračky, jen doufám že bude dost velký - no tak akorát..jinak budeme muset dokupova do vláčku :slight_smile:
7. zář 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
tak čtu jaké máte zásoby plen. Já už týden dávám 3. 2 jsem měli jenom 4 balení jinak jsem kupovala 3. Tak mám asi tak 500 plének. Něco máma pampers a něco tesco. :slight_smile: Mám to tak různě uložené něco pod postýlkou a něco za přebalovákem. Tak jsem zvědavá jak dlouho nám to vydrží. Denně spotřebujeme tak 6 plín.
My jsem kupovali novou postel loni jak jsme dělali ložnici. Kupovali jsem čalouněnou s úložn¨ým prostorem a lamelovým roštem U hlavy se to dá zvednout, ale nevýhoda že ty lameli si nemůžeme nastavit. :frowning2:
8. zář 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten box na hračky v tom videu je pěkný. Kdoví jáká je cena. My máme boxy od pampersek a z Ikeii. víčka jsem raději sundala, páč Honzík dkyž byl menší tak do boxů vlezl a zavíral se.
8. zář 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsou vaše mimča před koupáním protivný? Karolínce jsem udělala režim, koupeme v 18.30 hod. Ona je celkem celý den hodná, ale před koupáním katastrofa. Nic ji nebaví, jen mrčí. Nepomůže chování, rozbalení prostě nic. Včera už byla tak protivná, že jsem ji už musela koupat ve třičtvrtě na 6. Mám hrůzu z toho, že až změní čas, tak ji budu koupat snad v 5.Spoléhala jsem na to, že až bude starší a sama se zabaví, tak to bude lepší. Ale včera kamarádka mně z toho vyvedla. Má 9-ti měsíční dceru a má to to samé. Takže režim je sice dobrá věc, ale asi bude pro nás zima strašně dlouhá. Na druhou stranu po vykoupání se nají a usne. Pak se vzbudí na jídlo ještě ve 20. hod. a pak až ve 3 ráno, pak v 6 a te ď zase spí.
8. zář 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tady od rána leje, potřebovala bych šít, asi se do toho pustím jestli mě honzin nechá.ted jsme si hráli docela dost dlouho na dečče.mám ho ted na ruce a doudaf ze brzo začne zabírat
@micka1 box jsem našla nejlevněji na stránkách rumburaka za 499,-, jinak se dá koupit i mnohem dráž. pátrám po různých typech boxů, někde píšou litry, někde rozměry ale většinou levnější jsou i o dost menší.asi ho brzo objednám
8. zář 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sebestka ahoj, Honzík je taky protivka před koupáním, ale až tak poslední půlhodinku.koupu taky před sedmou a od šesti kor když přijde babi by se rád jen tahal ale je to spíš jen uchlácholování protože čeká na to koupání a nemůže se dočkat. horší je pak když ho položím do vaničky a ač je třeba delší dobu rozbalený nebo není tak se mi vyčůrá a pokajdí..no už ví že s nahřátým bříškem to jde líp tak si to asi schovává :grinning: jinak holky měly pravidlo to, že před koupáním byly kolikrát protivky, už toho měly dost za ten den a po koupání chytly druhý dech a spát se jim nechtělo..hlavně teda ta první, to byl nezmar a zůstalo jí to dodnes..to už mě teda netrápí :sunglasses:
8. zář 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se hlásíme vegetíme u tety, je sice v práci, ale odpoledne si malou vezme do kočárku. Jinak spánek v noci stále nic moc, ty prdy nás prostě berou, ale už není tak neklidná, měla to z toho osypání. Zítra jdeme s Ondrou do kina tak se moc těším. Nestíhám nějak dočítat, mrňka usnula, tak jdu taky. Jinak všem děkuju za podporu, bylo to náročný, doufám že to všechno brzo přejde.
8. zář 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nestíhám psát, jenom dočítám :wink:
byla jsem s honzíkem na kyčlích a dobrý, široké balení dávat nemusíme, ale můžem- to mě fakt pobavilo, ještě, že mám ségru doktorku a ta mi ty lékařský pindy přeloží :grinning:
terezka ted šla na dopoledne do školky, tak snad něco uklidím, vyperu a uvařím :slight_smile: ona chodí zatím jenom na jeden den v týdnu, páč jí jsou teprve dva, ale stejně jsem ráda, že mi jí vzali.

@lebapa taky říkáš malýmu Honzín, já taky, se mi to líbí.
8. zář 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa teda ten box na hračky je úžasnej :slight_smile:
8. zář 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk holky,no u nás taky leje jak z konve,zachvili přijede segra na návštevu a po obede se vypravíme k detský doktorce....no super,počásko venku je na to uplne ideální.... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Jak ste psali o antike,tak už taky vyše týdna beru,zatím dobrý,doufám,že me nenabere kila,protože mám pořád 14 kilo nahoře a ty svinky nejdou a nejdou dolu,i když se střídmě stravuju,pořád jsou na mě.....no nic,chtela jsem se vyhnut nakupu novýho šatníku,ale takhle to nejde,pořád nosit tehu kalhoty a mít jen pár triček,budu muset navštívit pár krámu a neco si na sebe koupit....
@dpetulinka jee to je fajn,že už je to lepší,tak si hezky užite kino,potřebuješ se odreagovat.... :wink: :wink: :wink: :wink:
@hradilenka no bez kloboučku to proste nejde,nedokáže se malá přisát a spozorovala jsem,že čím je starší,tak to kojení je horší,začne se cukat a sebou mrskat u prsu a u toho se moc nenapije,no proste nedokáže jíst v klidu....už si nekdy říkám,že bych to kojení nejradší nechala a šla na umelou výživu.....no očkování bude klasika ,to povinní,ale přemýšlím,že d
ám malou očkovat prevenarem,není to až tak drahý a já jako malá jsem mela pořád zánety strednýho ucha,tak se bojím,aby to malá nezdedila po mě....
8. zář 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefin jj, říkám mu tak, začali jsme mu říkal i Honzinko - teda já s Lénou - tou starší dcerou, nevím co nám na to poví tatínek až dorazí ze světa. Zakázal mi mu říkat Honzo, prý je to Honzíček a minule jsem se pobavila když mi Léna říkala jak spolužačka svýmu bráškovi Honzíkovi říká Honyne a my jeli odpoledne k našim a mamka na něj spustila taky ahoj Honyne :sunglasses:
@tasmailla1 to mrskání u prsu mi mladej taky dělá, hlavně po koupání. řve jak prorvanej a nechce se ani přisát.přitom v noci se spíš poslední dobou budí jen ze stereotypu, protože jsem třeba na dnešek vůbec nedodělávala sunar a jen jsem ho kojila..to se přisaje, něco si zavdá a hned zas pokračuje ve spánku.
8. zář 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak malá mi včera usnula až o půl jedenáctý,vstávala ve 4.30,pak v 8 a pak ještě usnula a spala do 10.30hod.Ted´ dlabe,venku je hnusně,ta asi nepůjdeme. Na oční jdeme v pondělí,tak jsem zvědavá,už ted´je mi z toho ouzko. :unamused:
8. zář 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1
@lebapa ahoj holky to mrskání u prsu , je tím, že mají prdíky ... chce si řiznout tak se u toho kroutí ... aspoň ta naše. Já jsem si právě myslela, že když je ta Tvá cácorka Šárka už větší, tak že by jí to mohlo jít ...
Jinak ten box je moc hezký, ale ty prachy za něj jsou taky krásný :grinning: :grinning: :grinning: .... líbí se mi na něm, že se může dát jako vláček za sebe ,,, :grinning: já koupila z Ikea a pak z kauflandu za pár kaček, ten velký na kolečkách byl myslím za 120,- tak to už neřeším ... ale fakt jsou hezký !!!
Já antikoncepci neberu už 10 let a zůstanu u toho :grinning: a když by se něco zvrtlo, tak bude mít Niki sourozence ... i když si myslím, že můj není takový ňouma :grinning: Navíc u nás stále nic ... prvě jsem dostala zánět pak MS a pak zase zánět a to je furt něco. Na ty záněty trpím furt a nic mi na to nezabírá :unamused:
Jinak naše si při koupání lebedí ... to miluje ... horší je jak jí vylovím jak kapříka z vody ... to se začne mrskat a brblat do té doby, než jí zabalím osuším natřu a tatínek pochová ... pak je už klid.... ale ve vodě by i spala nechce z ní ven ... to bude asi po nás dvou vodnících :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy,u nás taky hnusně,zataženo a 15 stupňů,tma jak v pr...... a už aj prší,takže procházka dneska asi nic.. To tak zalézt si do postele a spinkat :grinning:
Ti hokejisti včera to je síla,eště teď mně běhá mráz po zádoch,loni si vyhráli mistrovství a teď je po nich,to je šílené,chudiny ty manželky,děti a rodiny,ten Marek měl taky v červenci miminko,tak jak my tady...
To mrskání u prsa máme občas taky a jak píše hradilenka,potřebuje si říhnout anebo prdnout,aspoň u nás to tak je.
Budete holky někdo mít křtiny vašeho mimča?My jo,vypadá to na 18.září,tak už to pomalu zařizuju.
@dpetulinka já doufám,že už budete na tom líp a líp každým dnem :wink: a na co jdete do kina?Né že tam usneš :grinning: :grinning: já jsem kdysi v kině usnula,to mně bylo nějakých -náct,bylo to o prázdninách a chodila jsem na brigádu,každý den jezdila na kole cca 20 km,vstávala v 5 ráno,tak jsem holt byla utahaná a pak večer v kině jsem natvrdo vytuhla :grinning:
8. zář 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka měla jsme záněty každejměsíc, mudr.mi nechala udělat jakýsi kapky, říala tomu autovakcína, brala jsme je tři měsíce, byl to humus, ale pomohly, od té doby jsme měla zánět snad dvakrát a už je to nějáký ten rok :wink:
@lebapa od kamošky malýmu říkáme Honzulo :grinning:
8. zář 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jela jsem do lékárny a na nákup, schválně jsem vytáhla auto aby jsme nenastydli a honzin se probral a má chrapot..to snad ani není možný,byl venku jen na to přenešení do auta a do kramu..snad ho to přejde.dala jsem mu vestičku, i když studenej nebyl,doufam že se prohřeje..
holky nevíte jak je to s těmi homeopatiky na kojení? jedny jsem vyzobala, ted jsem si přinesla zásobu a našla jsem diskuzi kde jedni píšou jak max.týden užívat, pak že to má opačný účinky a druhá maminka co je jedla 4 měsíce v kuse..jsem z toho fakt zmatená :fearful:
8. zář 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena taky budeme křtít,musíme skočit na faru a domluvit to. Musíte chodit na přípravu??
8. zář 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím kroucením u kojení taky zápasíme,hlavně večer. Ale většinou si teda ani neprdne a ani nekrkne,tak nevím,spíš dělá kraviny. Ted´se naučila krkat i u prsa. už mi to udělala párkrát,přestane sát,mrkne po mě,pootevře pusinu,krkne a zase se přisaje :grinning:
Zkoušela jsem trošku upravit to kojení,tak pila 20 minut a už jsem jí nedala,ale vydržela jen chvilku,po hodině řev a zase kojíme. Já už nevím co zkusit. Dudel mi furt plive a to jí ho zkouším dávat celý dny. Už se těším,až začneme s příkrmama,snad pak vydrží dýl,ale to si ještě počkám,no...
8. zář 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefin Karolínka má taky široký balení. Ve středu jdem na ko po 6-ti týdnech. Taky bych potřebovala nějakou sestru-lékařku, která by mně to přeložila. Nejdřív mně totiž řekl, že jen preventivně a pak mlel cosi o tom, že kdyby to nezabralo, tak by jsme se domluvili na podušce. A já, kráva, jsem byla z toho tak vyvalená, že jsem se ho absolutně na nic nezmohla zeptat.
8. zář 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Tak já bych tu antikoncepci ráda brala, ale ještě jsem Ms nedostala a to nekojím. Tak se celkem bojím, protože ten můj se samozřejmě "zapomněl". No snad z toho tak brzy po porodu nic nebude.
8. zář 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa oni totiž existují dva druhy. Jedny jsou prý na kojení a druhý na zastavení. Ty na kojení jsou Ricinus communis 5CH . Ty druhé nevím, jak se jmenují. Ale tyhle se můžou brát pořád. to mně říkala PA, když byla u mně po porodu. Akorát samozřejmě přestat, když by bylo mlíčka až moc a malej by to nestačil pít.
8. zář 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena My taky budeme křtít, akorát ještě nevím kdy. Čekám, až bude trošku starší a nebude mít to bolení, aby to tam neprobrečela. Sice už je to zlatý, oproti tomu, co měla, ale ještě to není ono.
8. zář 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sebestka to mi tady psaly holky že ty na pozastavení jsou 15-30ch, ted jsem nasla diskuzi kde jsem pochopila že se baví jen o těch 5ch
8. zář 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, tak mně PA říkala, že to můžu brát, tak dlouho, jak potřebuji.
8. zář 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa A ještě tady čtu, že jsou homeopatika Sambucus nigra 9CH a ty se berou při problémech se sáním mateřského mléka(asi by to mělo brát to dítě)
8. zář 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa A ty druhý ještě fungují na ucpaný nos
8. zář 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a s tím dudlíkem se kolikrát i dáví...
8. zář 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme z Ostravy, tady člověk pár dní nejde a pak nestíhám číst. U nás škaredě, zataženo a déšť. I přesto jsme byli venku, jinak s emalá doma asi nudí, protože vymýšlí, p hrazdou chvilku, v lehátku chvilku,s chratsítkem chvilku a pořád dokola. U nás noční spánek celkem už 14 dní funguje, uínáme ale až v osm, od narození jsem to lámala, dávala spát v sedm a ona řvala a řvala do osmi vkuse. Tak kojíme o půl a v osm usíná. Pak se budí po půlnoci a pak co tři hodiny. Už je to celkem pravidelné. Přes den s enám to moc nedaří, usíná několikrát po chvilkách, a když jsme venku tak spí. Zatím časově pravidelně to nemáme vůbec. U nás vládne akorát vztek, má občas šílené záchvaty vzteku, asi kolikové pláče. z ničeho nic řve, žřve, řve, úplně hystericky a nic nepomáhá. Pak to tak do půl hodiny až hodiy přestane. ALe je to strašné, malá rudá, až se zakašlává a řve. Vždycky jen zavírám okna, ať to nejde slyšet ven, protože to vypadá jak bychom ji vraždili. Čekám že to časem přejde. Prdíky naás přestaly konečně trápit a to potom, co užíváme Lactobacilky od Swissu, 1x denně.
S homeopatkama opatrně, mají s eužívan jen týden, jinak mají opačný účinek.
8. zář 2011 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sebestka Taky máme široké balení, máš tu zprávu od Dr.? Tam bys měla mít napsaný stupeň. My máme na jedné 2b+ a na druhé 1b. 1a-2a eventuelně 1b je prý norma. Od 2b to jde postupně dolů až po D.
8. zář 2011 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sebestka přesně jak píše vikarovna s těma kyčlema, no uvidíš, co ti řeknou ted po šestitýdnech, jakou tam budeš mít hodnotu, když tak mi to napiš, ale s tou poduškou se bojím , že myslel frejkovu peřinku a to už hodně omezuje pohyb dítětě, to je takový zařízení mezi nožky dítětě, aby je mělo hodně roztažený, to vám doufám nedají :frowning2:
jinak my áme Ib a na druhé taky Ib
8. zář 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek