• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Ahojda, k testíkům gratuluji :slight_smile:
A s tím 3D ultrazvukem koukám jako puk, na mě jen vybalili, že budou chtít 1300 nebo 1250, teď nevím a víc se o tom se mnou nikdo nebavil. No já bych dala klidně 500 za to dvd, to by se mi líbilo, fotek mám z ultrazvuků asi dvanáct, pan doktor nám mrňouse vždycky nafotí ze všech stran.
@kacerinka Tak vás tu taky vítáme :slight_smile: jůů, konečně má někdo termín na moje narozeniny :slight_smile:
4. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacerinka ahojky :slight_smile:
@dpetulinka nejde spustit?toje škoda :frowning2: zkusím to plknout někam do fotoblogu, ať tu s tím neprudím :grinning:
@mili01 triple testy krásně popsala @petrunka01 čekám na výsledky.. vezmou si 1zkumavku :slight_smile: pokud Ti vyšel ten první screening dobře, dopadnou dobře většinou i triple (nebo falešně blbě) ten screening je přesnější :wink:
4. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tady nová. Termín mám taky v červenci. Je tady někdo z Vás kdo chce rodit ne Vsetíně? Tedy pokud nám to tam nezavřou :unamused:
4. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Ahoj, vítej, já chtěla rodit ve Valmezu, ale budu v Olomouci. Taky na Vsetíně odcházejí?...to je děs
4. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ahoj , proč jdeš nakonec do OL? Jo slyšela jsem, že tam dalo výpověď celé dětské oddělení a bez něj nemůže porodnice fungovat. To bude Tvé první?
4. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jsem tam na rizikovém odd, tak si mě tam pak dr. napsal rovnou na porod - no, netvářil se, že by odcházel, ale také si nejsem jistá... mám v úmyslu se ho zeptat :slight_smile: právě, že tam taky z neonata odchází :frowning2: jj, je to naše prvňátko :slight_smile: a co Ty? první mimísek? jinak Valmez má také supr porodnici a doktory (z doslechu a tak)...narozdíl od Kroměříže..
4. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee :grinning: Tak teď jsem se nechtíc nějak dozvěděla, že máš termín 14.7. jako já :grinning: no to je super ne? Jo taky to bude naše první a taky to mám rizikové a ten věk ještě k tomu :sunglasses: Už víš co to bude a nebo si to necháváš jako překvapení? Já se chci zeptat jak půjdu příště na ultrazvuk.
4. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka nechtíc? jako v profilu? :slight_smile: původně jsem pohlaví vědět nechtěla, ale přítel mě svým nadšením strhnul, takže na dalším utz budeme šmírovat, kdopak mě to kope :slight_smile: mezi náma holkama tady se pochlubím, ale babičky ať jsou napnutý jak kšandy :grinning: kéž bych vydržela do 14.7. mě se i líbí ten datum a že prtě bude Rak, ale budeme muset rodit dřív, kvůli mě..
4. únor 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, také vám občas vypadne celý m.koník?
4. únor 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jo jako na profilu, to psaní mám raději na skypu...než tady. Ale co se dá dělat měli jakýsi výpadek už je to ok. Tak já bych to chtěla vědět a jedna babička je víc zvědavá jak já s manželem. :grinning: Mě ještě nikdo nekope :frowning2: snad to příjde :sweat_smile: . Kolik si zatím přibrala? Já 5 kg. Jak si na tom s výbavičkou už něco máš? Jaký bude kočárek? My dlouho nevěděli jaký koupit a pak se to tak nějak rozhodlo těmi testy z Německa. Bereme Hartan , původně jsme chtěli MAXI COSI.
4. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 gratuluji k výsledkům :slight_smile:
Vítám nové těhulky. :wink:
Tak jsem byla s Honzíkem u dr a dostal ATB opět má zánět průdušek. :frowning2:
Byli jsem dnes s Martinem ve městě a prohlídli jsem jednu prodejnu s kočárky. Prohlídli od HOCO Bigfoot a je fakt malý. Prozatím jsem se dohodli na Firkon vario nebo verano. Uvidíme co bude v Brně na veletrhu.
4. únor 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 hele,myslíš že mi dr bude dělat ty testy,když jsem měla nepravidelnou MS? Někdy po 42 a někdy i dýl po vyvolávačce? Podle MS jsem víc jak o dva týdny dýl těhu,ale rovnou mi řekla,že se na to vůbec nebudeme ohlížet. Jsem anovulka,tohle byla náhoda,takže datum oplodnění jedině podle UTZ. Taky jste psaly,že se dělají v 16tt,ale já jdu příští týden a to budu v 17tt. Taky jsem právě slyšela,že jsou dost nepřesný,akorát tím ženský stresujou.
4. únor 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jé, jen si pročti ten babinec tady :grinning: :grinning: hned se Ti tu zalíbí a na skype zapomeneš :grinning: no výbavičku tak nějak už hodně věcí mám-hlavně z bazárku,plíny už mám cca komplet (látkové), kočárek máme vybraný, jen nejhorší rozhodnutí-jakou barvu :grinning: ten test je hodně zavádějící, byly k tomu nějaké dodatky, že ty testy byly příliš přísné(zjednodušeně řečeno). máme Teutonia Cosmo. nemám váhu doma, naposledy byly 2kg nahoře a myslim, že teď budou další 2...
4. únor 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Ahoj :slight_smile:
S těmi kočárky jsem docela vystresovaná. O víkendu si asi uděláme už druhý kočárkový výlet až do Kolína. Mají tam mít vystaveno 25 kočárků pro dvojčata. To zní skoro neuvěřitelně. Jsem na to zvědavá. Mám 3 favority a z toho mají mít vystavené 2. Bohužel se mi moc nedaří srazit cenu (30-40tis.) za vše :frowning2:.
Jinak koník mi občas padá.....
4. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 Taky zdravím :slight_smile:
4. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 příjde mi, že ty testy dělají všem těhulkám. sestři mi řekla, že lepší je dělat je později (tedy i v cca 17tt) protože když se dělají dřív, jsou zbytečně falešně pozitivní. před těhu jsem měla 2x ms v cyklu po 20dnech a nechápu proč, celé roky jako hodinky po 28dnech. no a mimi je dle utz pokaždé o víc než týden větší..ale počítají mě dle ms.
4. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 Tripl testy můj doktor nedělá nikomu. Dá jen na výsledky z NT screeningu. Minulý týden jsem se ho vyplašeně ptala. :slight_smile:
4. únor 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee tak uvidíme,něco říkala že budeme brát krev,ale netuším na co. Oni pak posílají na plodovku,ne?? Když vyjdou špatně. Budu doufat,že mě vyjdou dobře.
4. únor 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty já se musím zeptat,co mi vlastně dělají za testy. Mě někdy přijde,že si dr myslí,že bych všechno měla znát a né se furt bákat.
4. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werty moudrý to doktor. také doufám, že se od triplů časem ustoupí a nahradí je právě ten prvotrimestriální screening :slight_smile: u nás to dělají všem těhulím.
@misi.21 i kdyby výsledky byly špatné, vyšetření plodové vody není povinné, můžeš odmítnout. někdy jen berou krev znova. :wink:
4. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no mě právě překvapuje,že se to pořát dělá,když každý mluví o tom jak je to nespolehlivé.
4. únor 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 mě také :grinning:
4. únor 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Zatím se rozloučím, manžel se vrátil z práce tak zatím holky ahoj pak se zase ozvu Pa :wink:
4. únor 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee
@petrunka01
děkuji - tak to na to jdu asi příští týden -jsem objednaná, ale sestřička mi jenom řekla, že to je odběr krvi (jenom jedna zkumavka) a nemusím být nalačno. ale nezmínila se, že jsou to triple testy, říkala, že mi vezmou i protilátky, jsem totiž RH negativ (tolik štěstí najednou :slight_smile: )

Jinak my ještě výbavičku nekupujem, přítel je proti, že to nosí neštěstí, tak mám zatím jenom jedny dupadjy, které jsem dostala od kolegyně, světlunce zelené... ještě totiž ani nevíme, jestli holčička nebo kluk, tak jak nakupovat??? Já nutně potřebuji vědět, jestli růžový nebo modrý!!!!
:slight_smile:
4. únor 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ahoj zase příště :wink:
4. únor 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 :grinning: mě taky sestřička řekla, že musíme hlídat 16.tt kvůli odběru krve - až počase mi došlo, že jde o tripl testy.
Nakupuji vše v neutrálu a něco modré-to holčička snese :wink:
4. únor 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no jo, ale co chudák klučík v růžovém??? :grinning: já včera dokončila světlunce žlutý bačkůrky (to mi nikdo nezakáže!!!), potřebuji ale ještě koupit nějaké hezké mimi knoflíčky, pak nafotím a dám do albíčka :slight_smile:
4. únor 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 jů, to jsi šikula. já i ze šály udělala během minuty pyramidu... tak nepletu :slight_smile: no právě, klučík v růžové, to fakt nejde.. :wink: těším se na albíčko :slight_smile:
4. únor 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee jojo, někdy mi koník nejde vůbec zapnout třeba i pár hodin
4. únor 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, funim tu přecpaná ovocem, bříško se špulí co může, aby to všechno pobralo :slight_smile: Mamča mi dneska řekla, že mi pomůže s úklidem po malování bytu a praním věciček, což jsem docela dost ráda, že nebudu muset tolik šplhat při mytí oken s pupkem :slight_smile: tak jsem se dnes zařekla, že se ve středu po kontrole rovnou objednám ke kadeřnici. Začaly se mi třepit vlasy totálně a hlavně taky potřebuji melírek na odrosty.
Jinak se mi v těhu vlasy nemastí, nepadají - spíš mi příjde, že jsou lepší :wink: (až na to třepení konečků) jak vy?
4. únor 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek