• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa mně malá spala odpoledne, takže teď má očička, jak kdyby právě vstala a řehtá se, slyším jí i chůvičkou :grinning: potvůrka malá, včera mi teda taky krásně holky vytuhly, v 20hod.obě spaly, to bylo tak krásnýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My koupeme Míšu tak kolem 19 a koupe se hrozěn ráda. Vodu má rada. :slight_smile: Pak se nají a tak v půl9 jde do postýlky. Necháváme ji samotnou jenom ji teď většinou hraje televize. to se dívá Honzík na DVD. Ten chodí do postele tak ve 20.45.
Dnes Míšu trápilo bříško. Ona musí kadit každý den jinak má bolení. Nějak ji to nešlo tak jsem teď večer musela moc rourkou. Teď už usnula ve svém.
@ssimmikk včera nám děti taky vytuhnuly brzo. Tak jsme si užívali toho klidu a konečně měli čas probrat hormadu věci. :grinning:
8. zář 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :grinning:
tak dnes jdu hned :grinning:
8. zář 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
8. zář 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk teda upřímnou soustrast, bude to těžký, mám babičku úplnýho ležáka a naši se o ni starají, no jemi jasný, že to samý pak čeká mě s rodičema, se to prostě obrátí a děti opatrují rodiče.
8. zář 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena my taky budem mít křtiny, ale asi až o vánocích, s terezkou jsme to taky dělali na boží hod vánočná a bylo to moc hezký, ona taky do 3 měsíců pořád plakala, tak bych si to ani dřív netroufla
8. zář 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefin jj, to je pravda, ale s babičkama a dědečkama je to horší než s dětma :sweat_smile:

Koukám, že budete všichni křtít, to se zase stává něják IN? :grinning:
8. zář 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my křtít nebudem já křtěná nejsem MM sice jo, ale nejsme věřící

@ssimmikk taky přeji upřímnou soustrast :frowning2:((
vkládám něco do bazárku :slight_smile: nějaké zimní věci po NIky, za chvíli už budu vkládat po Fíďovi :zipper_mouth: 56 už mu je tak tak
8. zář 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup přesně je to i u nás se křtinama, já nejsem křtěná, manžel je, ale nejsme věřící :sweat_smile:
Jinak já už mám krabicu a půlod banánů plnou hader po Niki, už je jí to malý, teda spíš to má krátký nohavice nebo tělíčko :grinning: njn, je to naše žirafka :grinning:
8. zář 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jakou velikost zimní bundičky vemete dětem? 68 nebo už 74? asi 74 ne?když jim bude v prosinci půl roku :zipper_mouth: já vůbec nevím tý jo
8. zář 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no Fíďovi už to taky začíná být malé a mě je to táááák líto :frowning2: a dělá to hodně i široký balení jinak by mu bodyna ještě byla
8. zář 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup mně je líto skoro vše dát pryč, jsou to krásný vzpomínky :sweat_smile: jinak Niki už má teď velikost 68, takže na zimu budu kupovat asi hodně veliké věci :grinning:
8. zář 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup už teda nosí i něco 74 :grinning:
8. zář 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup tak dokuo ten prodlužovák bodýček :wink: stojí pár korun a bodýčka m§žete dál nosit :wink:
8. zář 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka tam se mi nic neukázalo :frowning2: a prodlužovák bodyček? to existuje jo?

@ssimmikk tý vado máš obra ne :zipper_mouth: ale ona je skoro o měsíc starší než my, Filip nosí dupky ještě 56 a bodyna jak od které firmy některý 56 některý 62, v 6ti týdnech měl 53 cm :grinning: to měla Niky při narození :grinning:
8. zář 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mažu spát jsem dnes k.o. jak kdybych byla těhotná :zipper_mouth:
8. zář 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jj zadej na mmb extendor :wink:
8. zář 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup tak ona měla při narození 49cm, když jsme byly naprohlídce po šestinedělí, tak měla o 10cm víc :sweat_smile: teď nevím kolik má, ale 59cm měla Míša ve třech měsících :sweat_smile: :grinning:
8. zář 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ahojky, konečně mám zas chvilku..dnes uspal tatínek, nějak před desátou, tak snad už bude spinkat... Naše Mudra má dovolenou, volala jsem tedy zastupující doktorce, nechtěla nás kvůli očičku vidět, máme vytírat odvarem z heřmánku a kapat OpthalmoSeptonex 2x denně. Kdyby se do 5 dní nezlepšilo, tak máme jít už k naší doktorce... zlepšení nějaké je, ale furt to není ono...
@hradilenka @micka1 my taky nejdřív koupeme a pak krmíme... ale celé to koupání propláče, někdy až šílený záchvaty. koupili jsme včera ohřívač, koupeme v ložnici, tak přitápíme, mysleli jsme, jestli jí není zima, ale zatím se mi nezdá, že by pomohlo... a jinak závidím vám to, že dáte mimi do postýlky a usíná samo.. ta naše jedině na rukou.. přes den i v noci.. jinak šíléný pláč, až mám strach, že nás sousedé udaj sociálce, tak jí furt z té postýlky vytáhnu a uspím na rukou... :rolling_eyes:
8. zář 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 snad se vám to zlepší :wink: jinak teda mudr.je dobrá, že se ani nepodívá, jak moc to má nebo co...
9. zář 2011 v 05:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás to vypadá na krásný den ... oproti té včerejší kose :grinning:
@mili01 já se právě tomu všemu chtěla vyhnout, abych pak neměla malou stále na rukách. Tak nehojšáme, ale dáme do postýlky a spí a když nespí, tak si tam kope nožkama a čučí po všem možném až vytuhne. Taky nehojšáme a nedrncáme s kočárem, a neberu si jí do své postele. Prostě jsem chtěla zamezit tomu o čem píšeš. I když tchýně říká, že četla , že se dítě do jednoho roku nemůže rozmazlit, tak já mám na to opačný názor. Na vše si dítě zvykne a pak když to nemá, tak si to vynucuje řevem. Tak jsem ráda, že se mi tomu podařilo zamezit ... jen tatínek má nutkání .... jen Nikik mňoukne, že by jí bral na ruce ... tak ho musím vždy usměrnit. Říkám to byl výkřik do tmy, ona plakat nebude a je jak jsem řekla. :slight_smile: Ale kdyby byl můj víc doma a já častěji mimo byt , tak by jí asi taky " rozmazlil " :grinning:
9. zář 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lebapa Dobré ráno, Tak ta dr. se jmenuje Dagmar Pučková, tel. 583 411 980, mobil 603973288 a meil d.pučkova@centrum.cz. Zkus se zeptat sema, ať víš, co přesně řekne. je odborník na ty homeopatika, jinak je to pediatr.
9. zář 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sebestka Tak vpravo máte Ia a vlevo IIa, de znamená dexxter jako latinsky vpravo a sin vlevo latinsky. Tak to bych neřešila vůbec.
9. zář 2011 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefin já jsme křít moc nechtěl, ale Martin a celá jejich rodina jsou věřící. Nakonec jsem souhlasila že to uděláme. Já pokřtěná nejsem a Honzík taky ne. Tak budeme křít i HOnzíka. Dnes se jdeme domluvit s farářem jestlí nám to vůbec udělají když nejsme manželé. Tak uvidíme jak dopadneme. :wink:
9. zář 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vikarovna A to Ia a II a je jako dobrý?
9. zář 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak jsme zase vyspávali do půl jedenácté :slight_smile: Usnula včera už ve 2Ohod,tak se vzbudil před 3 a nemohla zabrat,tak usnula až kolem 4.3Oh. Teď půjdeme na chvilku na prochajdu,ať se vyvětráme,když se včera jít nedalo. Je zataženo a zima,ale neprší,tak doufám,že ani nezačne... Zítra ráno přijede ta ségra a budou tady s malým spát,tak to zase bude adrenalin :grinning: :grinning: Doufám,že malá bude mít dobrej den.
A už jsem přišla na to,proč to malou chytá odpoledne ta pláče a chce furt pít. Ráno,když mám tvrdý nalitý prsa,tak saje a napije se krásně,ale je problém,když jsou prsa měkký,ikdyž tam mlíko je,tak se u toho vzteká a kloudně nepije,jen dudá,takže se nenapije pořádně a chce furt. asi jí to pak už hůř teče nebo co...
9. zář 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 mě při koupání taky dřív plakala a já nevěděla proč a pak hlavně při oblíkání a ona měla hlad. Tak jí teď vždycky před dám napít a po koupání se jen dorazí a je klid. Sama taky neusíná a asi ani usínat nebude. Občas usnula přes den,ale teď už mi nespí. Ale když dám večer do postýlky,tak je hroznej řev. A já to mám o to horší,že usíná u prsa,takže ani táta mi nepomůže...
9. zář 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes je Míša nějaká hodná. :slight_smile: Snad to nezakřiknu.

@hradilenka Míša taky usíná sama v postýlce. Chodíme se na ní jenom dívat když brečí a to většinou dostane dudel a leží. Honzíka jsem si rozmazlila že jsem ho uspávala, ale bylo to spíše tím že jsem byli pořád v nemocnici a on si zvyklnul že jsem stále s ním. :frowning2: Takže si s ním chodím lehnout i teď. Najednu stranu je to teď dobré že mám čas jenom pro něho a on mě vykládá co celý den dělat a tak probereme v klidu celý den aníž bych musela odbíhat k Míši. Honzík si ot vyloženě užívá že mě má jenom sám pro sebe.
9. zář 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy..:slight_smile:
já čučím.Dáváme tak 2-3x denně při krmení příkrm,obvykle v poledne a po koupání určitě.Teď jsem nakojila a malá vypadá spokojeně a snad i sama usíná v lehátku!Ať žijou homeo a jestřabina,ta taky hodně pomáhá.
9. zář 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek