• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@mili01 já taky zkoušela dávat do postýlky a to samé jak u vás. Řev,řev,řev. A já ji tam prostě necha nemůžu,aby usnula vyčerpáním. Takže usíná u prsa v obýváku,já koukám na televizi. Dneska už si hodinku breptá v postýlce. Tak je to takovej lepší den.
Ty dudlíky ještě vyzkouším,ale furt si pohrávám s myšlenkou dát jí tu flašku,ale odolávám statečně,furt doufám,že se to ještě aspoň trošku spraví. Mě už je úplně jedno,že neusíná sama a ženespí přes den,už mi jde jenom o to kojení,ale všechno se dá kvůli ní vydržet...akorát nevím jak dlouho.Mám výhodu,že spí krásně v noci a že jsem odpočinutá,jinak bych to už asi zabalila...
10. zář 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk právě,že by měli jít spát tak nějak nastejno,vychází nám to tak. A malá pláče a Šíma nemůže usnout,proto ji máme u sebe v obýváku. asi zkusím nejdřív dát spát Šišku a pak až časem Kačku.
10. zář 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,no já režim přes den nějak neřeším,protože každý den je úplně jiný,Filíska trápívá bříško,takže je častějc u prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale večer po koupání a krmení dám do postýlky ať usíná sám,myslím,že je to tak nejlepší,než ho uspávat na rukách atd. tomu sa vyhýbám. Jinak my křtiny jo,jsme věřící a taky pokřtění,tak dáme aj Fiťu,snad nebude v kostele dělat velký rachot :grinning:
10. zář 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Míša nám Honzíka nebudí. On má svůj pokojík a tak je v pohodě. Honzík se u nás jenom dívá na DVD a pak maže spát na své. Chodí za náma občas v noci když se vzbudí, ale jak usne tak ho přenášíme. Se mnou spí jenom když je Martin na noční nebo když byl nemocný a měl horečku.

My jsem dnes byli celý den ve městě. Jsou slavnosti vína tak byl průvod a v něm 5tis krojovaných. Byla to paráda. Jarmark, atrakcepro děti. muzika a zpěv. Mám takové akce ráda. :slight_smile:
10. zář 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, dnes tu byl modrý den pro děti na téma Harry Potter, bylo to super, soutěže, skákací hrad, klouzací atd., byly jsme tam celý odpoledne, aspoň nám sobota rychleji utekla :slight_smile: chtěla jsem jet na vinobraní do Znojma, ale mamka byla v práci a manža taky, nechtělo se mi jet samotné, škoda, burčák bych si dala :sweat_smile: :grinning:
@petrunka01 vy už jste přestěhování?
10. zář 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk my se nestěhovali
10. zář 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk taky jsem chtela na vinobrani do znojma, chystam se tam uz tretim rokem a zatim mi to nikdy nevyslo, s honzikem si tak daleko zatim netroufnu, tak jel nakonec zase jen nas tatinek a tchan, my jsme byli aspon na grilovacce u dedecka uzit jeden z poslednich letnich vikendu, nakonec krasny den, ale fakt padam na hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava my do znojma jezdíme každej rok, dřív, dkyž jsem jezdila na koních, tak jsme chodily jako učinkující a bylo to super, teď to upadá :unamused:
10. zář 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já jsem si dala burčák až doma. Byl skvělý zítra jdeme zase tak určitě dáme další. :grinning:
10. zář 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk u nás zase těch krojovaných přibývá. Letos jich bylo 5 tisíc. Jdou podle oblastí a podle obcí. Je to super. Mám to strašně ráda. Letos byl 9 ročník. :slight_smile:
10. zář 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@micka1 @lebapa holky, já taky ještě nosím těhu kalhoty.. naštěstí mám jedny džíny s dlouhýma kalhotama z počátku těhu, tak 3-4 měsíc- tak jsem je vytáhla a jsou mi akorát :slight_smile: své původní oblečení radši ani nevytahuji, by mě kleplo....

@hradilenka tak jsem koukala na ty dudle, ten od kamarádky je silikon, je takový lepšejší a u malé nejoblíbenější (jmenuje se Perfect, např. tady: http://www.lekarna.cz/mam-dudlik-perfect-0-6-mesicu-s-1ks/#utm_source=zbozi.cz) . Zjistila jsem ale, že máme od MaM ještě jeden - latexový, ten jsem dostala v porodnici v tom růžovém "kufříku", nevím ale,jak se jmenuje :frowning2:
@misi.21
@ssimmikk
@misi.21
Holky, tak jsme dneska měli na návštěve kamarádku s manželem, tak jsem měla malou v obýváku asi do čtvrt na deset, usula, odnesla jsem jí pak do postýlky. Za deset minut ale byla vzhůru... :cry: Tak jsem k ní šla, vytáhla ji, chvilku hojdala v náručí, chvilkami usínala, ale furt se budila,,, tak jsem jí dala do postýlky, zapnula kolotoč... Pustila jsem ho 3x a ona usnula!!!! a spí doteď, tak už by to mělo být dobrý :dizzy_face: Jsem ale blbá, máme kologoč od FP s těma medvídkama, co se promítají na strop ty světýlka.. a já jsem jí včera nechala zapnutý i to světlo zespoda, tak na ní samozřejmě svítilo, rovnou do očiček... dnes jsem jí nechala jenom světlo nahoru, tak možná i to pomohlo... holt uvidíme zítra :slight_smile:
Laktační poradkyně dnes dobrá, určitě mám pořídit homeo, pak mi doporučila 24 hodinovou kůru - nevylézat z postele jenom na čurání a do sprchy, nechat se obskakovat a nedělat nic jiného jenom kojit - a samozřejmě vynechat nutrilon, Že i kdyby chtěla malá cucat co 10 minut, přikládat a nechat jí... tak pořídím ricinus a zkusíme to...
10. zář 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já mám taky štěstí že v noci spí krásně, mně jak včera usula večer tak se vzbudila o 5:45 dnes ráno.. takže já spala skoro 6 hodin v kuse... pak jsem jí nakojila a usnula vedle mně v posteli ještě do 9! Ad1 jsem se divila, že jí stačilo prso, Ad2 že po něm spala ještě skoro 3 hoďky... no ale přes den zase spinkala jenom asi hoďku v kočárku... cestou domů už předváděla pláč... to mě taky baví, jakmile otočím kočár, že pujdem domu, hned se vzbudí a začne plakat... má fakt čidla :slight_smile: ale kdyby nespala ani v noci, tak si to asi hodím...
10. zář 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 tak to je super, chce to zkoušet....když na ní půjdeš pomalu, tak to půjde :wink:
bacha ten dudlík perfekt je placatej v části co má miminko na dásních....my máe klasickej od MAMu, ten to nemá, mají dva druhy, myslím, že to tu psala Lebapa, že zrovna tenhle jí malej taky nechtěl :wink:
11. zář 2011 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno tak u nás skvělá noc. Míša usnula v půl9 a spala až do 5. Vypila si 130 bebu a usnula a vzbudila se teď. za to HOnzík nám usnul včera až v půl11. Usnul s náma v ložnici tak jsem ho nechala. :slight_smile:
11. zář 2011 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 Já se na ten dudel jen ptala proto , že my máme od TT a objednala jsem jí zase tu samou značku od 3m do 6m a pak od 6m do 12m ... je pěkně měký a malá má ráda jen ho ... navíc to vypadá srandovně jak žmoulá jde jí vuidět do pusenky :grinning: Tyto http://www.mall.cz/dudliky-6-18-mesic/tommeetippee-siditko-c2n-silikon-soft-2ks-6-18-ruz možná by i tento chtěla Tvá malá? @misi.21 když máte problémy s těma dudlama .. je fakt měkoučkýýýý navíc na tom malu ho mají za super cenu , tak jsem jim to tam vykoupila :grinning: ještě jsem tam objednala plinky ... byla tam doprava zdarma , tak mi k tomu ty dudle přihodili ... plinky jsem už objednávala myslím od 7 do 13 kg ... 3jek máme dost ....
@micka1 Jo v Hradišti ty oslavy vína ukazovali v pátek se snídaní s novou ... byli tam na místě a povídalo se o tom ... ale viděla jsem jen tak třetinu. Já se na takové oslavy nedostanu, můj je skoro plnohodnotný abstinent , tak by ho to tam nebavilo ... jedině že bych jela se švagrema švagrovou ... ale to je zase těžká domluva aby to všem pasovalo.
Tak malá včera šla spát v půl 8 a vstávala v půl 6 .... tak si ty své intervaly asi začíná držet ..... jen mi už vytíkala cisterna s mlíkem :grinning:
Dneska to vypadá že bude krásně.
@mili01 jo psala si ještě o tom kolotoči od FP s medvědy :grinning: taky ho máme malé se to moc líbí , ale jsem ráda , že jsme koupili nabíjecí baterie jinak bych na nich vykrvácela, hrozně rychle je to vybité. Tak můj už říkal, že na to udělá adaptér a půjde to do šťávy :grinning: :grinning: :grinning: Já jí ho pouštím jen přes den večer usne sama....přes den ho má na čumendu a aby se zabavila, zatím to má místo telky :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko :slight_smile: taky se vám někomu budí mimča v průběhu noci jakoby ze zvyku mně to přijde,Fiťa sa začne probouzet,dostane dudlík a spí dál,takže hladem to zřejmě není...tak dneska vydržel až do 4,potom ale do půl 7.nespal :angry: trápí ho asi to břicho,protože sa uklidní až vždycky u prsa.Tak jsem si ho o půl 7.vzala k sobě a usnul eště skoro do 9hodin,tak aspoň tak.Jinak dneska "slavíme" :grinning: máme 2 měsíce :wink: a zitra nás čeká prohlídka a taky 1.očkování :confused: sa toho hrozím,jak ho budou pichat chudáčka malého,už teď je mně ho líto :cry:
11. zář 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena Nikča gratuluje Filípkovi k 2 měsícům :grinning: to bude dobrý to očkování ... horší to mají holky s těma ušima ... to byla jehla jako prasátko ... na očkování to bude včelička :grinning:
11. zář 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem včera dostala parádní rýmu,tak doufám,že to Símča nedostane,nebo mě mrdne. V pondělí jdeme na ty očíčka konečně,tak snad jí to pomůže a v úterý jdeme na utz srdíčka,tak taky doufám,že je to jenom preventivně,nic mi k tomu neřekli. V pátekmám v plánu konečně gyndu,mamka pohlídá. Včera spala kočka skoro celý odpoledne a dneska jsme vstávali o půl deváté a už zase půl hodinky spinká,zase se jí to otočilo úplně všechno,ještěže k lepšímu.(ťuk,ťuk) Usnula večer v devět,samo u prsa a nevím jestli mám sílu odnaučovat :slight_smile: a vstávala až v 5.30 na jídlo,je to zlato.
11. zář 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 No vidíš to už se to zlepšuje .... za měsíc to bude zase jiný ... lepší :slight_smile:
11. zář 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no jo zlepšuje,ale na jak dlouho :sweat_smile:Každej den je prostě jinej s tou naší malou princeznou. Uvidíme,jestli se začne krátit i to kojení. Mimochodem,spinká pořád... :slight_smile:
11. zář 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 vidíš,bude líp a líp :wink: u nás je taky každý den jiný,nekdy pohodka,nekdy na zbláznění...
11. zář 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka děkujem za gratulace :grinning: už jsem to "oslavila" hltem piva :grinning: a odstříkáváš si,když ti Nikča tak dlouho spî?já nekdy jo,když to bývá moc nalité a mám tam tlaky :grinning: jo s tím uspáváním jsem si vzpomněla,že kámoška si naučila maleho uspávat skákáním na balonu :sunglasses: a skákala s ním tak do 2 let :zipper_mouth:
11. zář 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena neodstříkávám ... se přece nebudu schválně budit když nemusím ... to odtíká samo :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :slight_smile: honí se tu mraky, ale je 20C, tak uvidíme co se z toho vyklube, Niki dnes jedla až v 6hod.a to jsem jí ještě musela zbudit :grinning: akortá nám teď nesedí jídlo večer, když vstává ráno později, jí totiž po 4hod.a jak večer nemá jídlo mezi 19-20hod., tak je to s ní k nevydržení :sweat_smile:nic, jdu oblíct holky a jdu dát Míšu do školky, pak musím na poštu :wink:
@slena no tak skákat na baloně než dítkoo usne, to bych se asi po.lila :sweat_smile: :grinning:
12. zář 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nás také pod mrakem, ale oni to tak hlásí na Nově a má být kolem 24C.
Nikča Vás asi všechny pozdravuje, protože je tady se mnou v lehátku a cosi hulákala a smála se u toho ... tak jsem to přeložila tak, že asi Vám a všem miminkům posílá pozdravy :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,povedlo se mi uspat toho našeho cvaldu.dva dny v noci vynechal jedno jídlo ale dneska jedl teda skoro o hodinku dýl až v 1,20 hod, ale pak znova ve čtyři a to jak jsme u jidla klimbali tak skončil ve dvě.no a pak co hodinku, takže v pět a v šest jsem už byla na trni abych nezaspala s holkama do školy.zdal se mi přišernej sen..doufam ze se mi přestane během dne pořad vybavovat.ale co je pokrok že mu v noci fakt stačí ta moje troška, asi se spíš taky už budí ze zvyku.dneska se nahltal a pak jsem myslela že zas nepopadne dech když si místo krkana ubliknul.celej zrudne, začnou mu lítat ručičky a třeba na třikrát trvá než zvládne udělat celý dech, jinak v půlce dodýchnutí mu tam někde lítá asi to mlíko a hrká to vněm.
@hradilenka na dudu kouknu, zatím mi to docela vyhovuje že ten od mam moc nechce,aspon nemusím lítat na noc nahazovat dudana když vypadne. Hned jsem si představila holky jak mu tu pusu zkoumají přes toho dudana :grinning: minule si ho chodily prohlížet když spal s pootevřenýma očima a šilhal..to byly komentáře..nevím s těma velikostma od do..x měsíců..asi to částečně bude mít nějaký efekt ale stále se nemůžu zbavit dojmu že je to jen tah firem aby se kupovalo víc jejich výrobků. ty silikony jsou stálý, takhle mají větší odběr
12. zář 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 neříkala ti jak dlouho ten ricinus můžeš brát? odpol chci zavolat té dr. na homeo, doufám že by každá neměla zas opačný názor..zatím ho jím a hlídám si užívání, takže si kontroluju abych fakt těch 15 před a po nepila a nejedla a hodku si hlídám na čoko a čištění zubů když se nemá mentol..nevím jak to teda užívala maminka co psala na té diskuzi že je užívala 5x denně, to by snad ani nic jinýho jíst a pít nemohla..určo to tak nehlídala a nechávám volně rozpustit pod jazykem jestli ti to taky ta tvoje poradkyně říkala..
12. zář 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Ty homea se jí ráno a večer po 5 kuličkách .... jinak ty dudany, nevím, tam psali že je to kvůli vývinu patra . Tak je to asi fakt , že malé mimi má jinou pusenku jak pak roční dítě. Nikča na dudlu není závislák ... ale někdy ho ráda žmoulá .... pomáhá jí to třeba při prdíkoch ... jinak že bych jí ho dávala furt do pusenky to ne ,.... když jí vypadne , tak to jen proto, že ho sama už nechce .... vždycky jí říkám když jí ho tam chci narvat :grinning: že si zamkla pusenku .... Tak si myslím, že nebude problém ani s tím jí to pak odnaučit ...
12. zář 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ten náš malej terorista si konečně oblíbil šátek a je v něm úplně nejspokojenější, včera jsme spinkali dokonce dvě hodiny odpoledne :slight_smile:
@hradilenka
@lebapa s dudanama jsme zatim vubec neuspeli, zuzlani ruky je asi daleko lepsi, dudliky mame 4 typy, i tu obyc gumovou kyticku za dvaco a tri ruzne silikonove a vsechny plive
12. zář 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena buzení miminek ze zvyku...trošku mi to taky tak připadá, zyvkl si vstávat v noci od dvanácti ob dvě hodiny na kojení a nezdá se mi, že by se nějak moc napil, ošidit ho dudlíkem by bylo bezva, ale všechny dudany plive, jak často se budí váš Filípek? jak dopadla vám dnes dopadla prohlídka a první očkování? nás to asi čeká ve čtvrtek, co dávají za vakcínu ve dvou měsících? taky je mi ho líto, že bude mít bolístku. když mu šmikli v porodce pupek, měla jsem slzy v očích, jsem hrozná měkotina :sweat_smile:
12. zář 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek