• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Dobré ráno všem
@msevy moc pěkná kuchyň. Nás rekonstrukce čeká. Zatím je to v nedohlednu. :frowning2:
@mili01 tak to jsi si vybrala dobře. Martin má taky noční a taky trnu než přijde dom. Cesta mu trvá 35 min. Dopoledne spí a já muísm udělat vše co je potřeba. Honzíka zavést do školky a někdy musím sebou vzít i Míšu. Nakoupit při cestě ze školky a uvařit. Někdy to jde úplně v pohodě když je Míša v klidu a někdy je to o nervy. V poledne už pro Honzíka jde Martin teda když je vzhůru.
Míša se vrtí právě v postýlce tak jsem zvědavá kdy zase usne. Chudina má škytavku. :frowning2:
14. zář 2011 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky :slight_smile:
@msevy pěkná kuchyň, jsme na tom stejně, sporák starý, myčku nemám a pracovní plocha je pomale nulová :angry: takže si vysnívám novou kuchyň, ale zatím nejsou kačky, moc si jí užij :slight_smile:
14. zář 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás je celkem teplo ale zatím pod mrakem. Před oběděm by měl dorazit realiťák se podívat na byt, podle telefonátu je to nějaké mladé ucho :grinning: a trdlo v jednom :grinning: :grinning: :grinning: .
Jak to tady čtu, tak stále válčíte s těmi homeo jak a co při nich jíst, já jedla a pila ... před i po :grinning: a mlíko se po nich dělalo ... tak nevím.... asi je nejlepší se zeptat v lékárně, tam by to měli mít taky naštudované jak to užívat.
@ssimmikk Tak je důležité, že si to zvládla na funuse ... co babi? Nesesypala se tam? Já na funusy nechodím, myslím známých ... nemám to ráda ... rozloučím se s nimi posvém doma ... ale rodině jít " musím " i když bych to udělala nejraději taky tak .,.. nedělá mi to vůbec dobře tak Tě chápu jaký to asi bylo.
S malou v té školce je to složitý, asi to chce aby si zvykla a třeba kdyby tam měla nějaké kamarády z okolí kde bydlíte tak by to šlo spíš.
Dál tady holky píšete o těch myčkách ... tak já mám s myčkou jen samé pozitivní zkušenosti , ale až na jeden zádrhel a to sice ten, že mi v ní rezaví příborové nože... je to způsobeno tím, že jak je tam to ostří, tak je to malinko narušené a nedrží tam dobře ta nerez .... a do myčky ty tablety jsou moc silné, tak to vyžere ... tak to je jediný zádrhel co mi nepasuje .... jsem to říkala opraváři myček a on na to , že je to nekvalitní nerez na příborech .... ale v tom si člověk nevybere ....
Malá dneska spinkala od 9 do 7 ráno ... teď je tady semnou hodňoučká v křesílku v kychyni :slight_smile:
14. zář 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jsem říkala ježíškovi, zda nechce být letos štědrý a přínést myčku... :grinning: ale teda nevím, odpověď zněla, že jsme fakt nenáročná :grinning: jinak babička, no co říct, stály jsme na kremačce a babi říká: co tady budeme dělat? já na ní, že jdeme na pohřeb, ona: hmmm...., pak mamka že se na strwejdy půjde podívat, že ho musí ještě vidět, že jinak tomu neuvěří, že zda půjdu s ní, tak jsem jí řekal, že jo teda a babička, že jde taky, tak ve mně hrklo, došly jsme tam a babi říká: a kdo to je? mamka na ní,že Mirek aona jen hmmm :astonished: tak jsme se na sebe s mamkou podívaly....je to v prdeli, ona vůbec nepoznává už ani svoje děti a nikoho....včera jsme pro ní jela, ona měla nateklej nos a jak kdyby dostala od někoho, úplně fialovo rudej jí říkám co se stao a ona, že nic, tak jsme ju dovezla k našim, mamka ta se zhrozila a ona furt tvrdila, že nespadla a nic, pak jsem se dívaal všude po baráku a krev tam byla, takže určo spadla, taks e te´d musíme střídat a jezdit tam jí hlídat, zrovna teďd jak nakrmím Verču, tak tam hned musím a už se toho děsím, protože mamka bývá třeba do 18hod.v práci a já tam nemůžu každej den a celejden být, jak by jsme pak fungovaly my doma a co holky....nemůžeme ju donutit, aby šla pryč od tama, nj, starej strom nepřesadíš.....hodně se na ní za tohle zlobím a an sebe a na všechnytaky, že s ní nehneme :frowning2: nemíním jí tam najít někde ležet mrtvou, to by mě položilo....chjooo, život je někdy fakt hodně těžkej!!!!
14. zář 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěknej román jsme napsala :sweat_smile:
@hradilenka jo a klidně obětuju nože, ale chci myčkuuuu :grinning:
14. zář 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo a Míša, ona je taková zvláštní povaha, to víš střelec a kzoroh dohromady, ono to není o tom, že by tam nikoho neznala, má tam děti i co chodí na hřiště, ale ona se prostě nezapojí s nikým, no uvidíme, ještě to prořešíme s ředitelkou a pak s mudr.co bude dál....
14. zář 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk dneska je to už za pár peněz ...když jsem kupovala první tak stála 25 tis a technikou byla úplně někde jinde jak tyto nové ...to by Ti ježíšek mohl donést ... řekni všem že nic nechceš jen prachy na ježucha a pak si jí koupíš :grinning: :grinning: :grinning:
No tak s tou bábi to už asi lepší nebude ... hold nebudete to mít jednoduché ... nezávidím .... :unamused:
14. zář 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Jo tak vy Míšu učíte od malička si hrabat jen na svém písečku jo...? :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pes mi tady štěká ze spaní :grinning: :grinning: :grinning: a ještě u toho utíká :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lebapa No já taky vůbec nestíhám. Dneska mám jet s Kristýnkou na nožičky a k večeru s Kristýnku na plavání batolat. sice už je velká, ale chodíme tam od roka a je jak ryba ve vodě.
Jsem právě taky zvědavá, jak to dopadne, protože v lékárně mně řekla, že to můžu brát pořád. tak uvidíme, jestli vědí, co prodávají a jak se to má brát.
14. zář 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy No ta je nádherná. my stavíme, tak jsem zvědavá, jestli na takovou krásnou kuchyň budeme vůbec mít.
14. zář 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jj, já vím, jedna se mi teď líbila, byla slevněná o hodně a spotřeba 10l, velká byla a vše....no uvidíme, měly jsme teď hodně placení a za mlíko dávám hodně, teď si Verča zvýšila dávku, takže už chodím nakupovat 4pixle naráz, protože jinak bych tam byla furt v té lékárně, na netu sjem to mlíko našla o 40kč levnější, tak asi objednám pár pixlí a bude :grinning: takže není z čeho moc šetřit, teď budeme platit dvě pojistky na auto, tak uvidíme....no Míša je učená od malička chodit do kolektivu, ale nevím, uvidíme....
14. zář 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, valím k té babičce, pak musím na poštu, pak nakrmit Verču, pak nakoupit, na hřiště a ještě koupit Míši kolečkový brusle, furt je chce a tak jsme jí je slíbila, když nebude řvát a půjde do školky pěkně, tak dnes musíme....no mám zase pěkně rozlítaný den,a si jak včera a to jsme večer ještě žehlila 3pračky, takže sjem padla do postele úplně KO :rolling_eyes:
14. zář 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ach jo, to máte s babi taky těžký, naše babi měla s tetou loni nehodu v autě a od té doby leží jen v posteli, kosti a modřiny má dávno zdravé, jen dušička se nějak neuzdravila, prostě je to psychický blok, nechá si dokonce vylévat nočník, že nechce ani dojít na záchod, no hrůza a nic s ní nehne, chodítko je prý špatné a vozíček jí chuděrce "sebrali". Jediné, co ju dostalo z postele byl náš Honzíček. Ho chtěla tolik vidět, snad se to povede znova, moc doufám. Teď v pátek máme svátek a chceme to slavit všechny najednou babi, máma i já , tak snad ji zase nalákáme na mimčo.
14. zář 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy nádherná kuchyń, to se bude panečku mamce vařit :slight_smile:
14. zář 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já byla včera hotová a malá ne a né spát,tak jsem ji vzala do postele k prsu,ve 22 jsem jí přestěhovala do postýlky a spali jsme až do 5. být po mém,tak spíme celej den,když je tak hnusně. Ale nějak jí to nemůžu vysvětlit :slight_smile: prší a prší,včera jsem venku zapoměla prádlo,takže vše znovu na praní,ach jo. a přitom to včera tak krásně uschlo.
14. zář 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, tohle mi teď přišlo. kdo se nechce nas..t, ať se nekouká :wink:
http://dotsub.com/view/01ad2718-073c-474a-ac40-c7a72e199d55
14. zář 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@msevy hmmm :dizzy_face: tak to je krása :dizzy_face: tak ať se tam dobře vaří! takovou bych si nechla také líbit :slight_smile:
14. zář 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka Marti super, no jsem zvědavá, jestli ten domeček znám :sunglasses: u nás ten domeček nedopadne. tu hypotéku bysme splatili asi jen v případě naší nesmrtelnosti :grinning: :grinning: :grinning: 3,3milionu :frowning2:
14. zář 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava zkusíš teda bezplenkovku? vůbec nevím, jak to funguje.. a teď, když jezdím za Zuzi do e-shopu, bych si bez plenek TĚCH KRÁÁÁSNÝCH PLENEK :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nedovedla představit ani den, když jsem si vybírala z hromady Anavy nebo tak, jéééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vůbec nestíhám dočítat-vůbec se nechytám, tak se nezlobte, že píšu občas jen tak útržkovitě a tak.
Malej je vysmátý jak léčo, je to sluníčko, už nádherně drží hlavičku sám, tak už ho vážu do šátku na vertikál-tzn vidí ven a líbí se mu to konečně-elastický šátek je fakt lepší!
Minulý týden měl spálené stehýnko od moči - natelký flek, rudý a na druhý den i puchýřky. mudr doporučila sudocrem a do 2 dnů paráda. kůžička se oloupala, obnovila a vše je ok.
Asi mu začíná růst zoubek.! je plačtivý, místo dudlíku žužlá pěstičku, hodně slintá a má trošku nateklou dásničku. Taky měl premiéru ve sprše a byl z toho nadšený. totiž do kyblíčku si solidně nablil, tak jsem ho popadla a vysprchovali jsme se :grinning: Začal jíst dost nepravidelně. jednou scucá 50, podruhé 170...už zas a třeba řve po hodině a půl hlady :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi spurtík.
Holky krásný den všem
14. zář 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee Ahojky a to by jste si brali hypotéku na 3,3? Já si myslím, že by možná šel s cenou dolů nebo ne? Byli jste se tam aspoň dívat? Jsem zvědavá co? :grinning: Barák si myslím, že znáš :grinning:
Jinak včera tady byl bratranec od Jirky podívat se na Niki oni mají Elu a na to plavání s ní jezdí do mořské vody do Hranic ... 10 lekcí 1700,-Kč .... co Ty na to? :confused: :grinning:
14. zář 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee bez plenek to nepujde, to urcite ne, jen chci vyuzit toho, ze cura, kdyz se rozbali, zatim na to vzdycky padne jedna ctvercovka, ty anavy jsou krasny, uz jsem obdivovala fotecky, my zatim jedeme na imse vimse a bambino mio svrchnacich a taky jsme spokojeny :slight_smile: , jen nam ted blbne pracka, takze trochu cara pres rozpocet :unamused:
14. zář 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já jsem to plavání teď nějak zazdila. zatím řeším babymasáže. ale do Hranic by se mi asi dojíždět nechtělo popravdě. prý je dobré koupání přímo tady v Rožnově, ale jak říkám, zatím jsem to odložila.
No s cenou by dolů šli, něco našetřeno máme, ale i tak by to bylo na nás až až. zkusím ještě přesvědčit Honzu aspoň na prohlídku a smlouvání o ceně, ale moc nadějí si nedávám. :frowning2:
14. zář 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava bambino mio a imse si hodně chválí :slight_smile: . nemám vyzkoušeno. imse mám jen mušelínové čtverce a teď jsou znova v nabídce ty 100gramové, tak jsem přiobjednala, ale ta cena! kdybych nezískala nějaké kačky zpět přes bazárek, tak bych nenakupovala. je to strašná pálka. a svrchňáčky jsme dlouho hledali, co by nám vyhovovaly.. ale našli jsme, ty Veszky :dizzy_face:
malej je do všeho dost hubenej ještě, tak mi dost často vše pročůrá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee a jaký plenky máš do těch svrchńáčků? moc se v tom nevyznám a už mě moc nebaví skládat čtvercovky, teď mám ale pěkně savé od kikka z bambusu, jsou o moc měkčí než ty staré čtvercovky, co jsme zdědili a začínali jsme s nimi, ty už spíš vypadají, že se brzy rozpadnou ; ) anavy svrchňáky jsou jednovelikostní? my teď přeposíláme kamarádce imsevimse newborn, už mám koupené vel. S ten náš zase moc narostl ; ), ale zatím nic nepročůral ani kajdění včera neproteklo a to byla teda nálož :grinning:
14. zář 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava nj, děti dokážou hodně, to vidím i u nás, na Míšu a Verču se furt ptá, chce je vidět atd., ale jinak je prostě mimo....staří lidé jsou horší jako děti a je to fakt pravda....njn, teď jsme tam byla, tak si poplakala, že Mirek odešel, nejlepší je, že chodí lidi z ulice a vyptávají se atd., došla baba, že takovej je žiot atd., babička se rozplakala a hrozně se začla třepat, tak jsme jí něžně vyhodila, nejsme na tohle zvědavý, ať si každej hledí svýho....mají říct upřímnout soustrast a né to půl hodiny omlívat :angry: su fakt naštvaná, taky se nikoho nevyptávám,dkyž někdo umře....vrrr!!!
14. zář 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás to dneska vypadá na pěkný den, i když bych se nedivila že by se rozpršeno, no doufám že to nebude až se vypravím s kočárkem..Honzík je dneska spavější,doufám že na něj něco neleze. Lenku mám doma, často se mimi lekne jak ségra zakašle. Opět jako včera si ode mně vždycky jen cucne,ale včera mezi tím častějším jídlem byl vzhuru.aspon jsem stihla něco udělat. ted si doděláváme obídek - brambory a kuře..tatka ho moc nemusí tak využíváme situace a samy si ho dáme.
14. zář 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee malá měla opruzeniny jak byly ty vedra. Zkoušela jsem kde co,bepanthenem jsme mazali a stejně se oprudila,rybilku,koupila jsem seba med nebo jak se to jmenuje asi za 2stovky a jedinej Sudocrem za pár kaček nám pomohl,tak už jsem u něj zůstala a mažu pořád. Já si s ním mažu občas i obličej,jak se mi o porodukrásně vyčistila,tak ted´je to děs.
Holky jak jste na tom s hubnutím?? Já se nějak furt nemůžu dostat k tomu cvičení,ale zatím to jde pořád olů samo. Váhu mám nižší než před těhu a přes boky už mám taky svoje cm a dokonce mi přijde,že to moje visící a vytahaný břicho se zmenšuje...
14. zář 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa tady bylo slunečno a prší :sweat_smile: ale jo, hned je lepší vzduch :wink:
14. zář 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek