• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 na hubnutí se neptej, jsem jako parní válec :angry: dolů to absolutně nejde a teda cvičení? to jedině, že bych cvičila po nocích a mudr.mi to moc nedoporučila, že to dole ještě není úplně ok :unamused:
14. zář 2011 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk no já jdu na gyndu teprve v pátek,snad nebude mít dr řeči,ale dřív jsem se tam prostě nedostala...snad to bude všechno v pořádku. Mě začíná být větší i snubák...
14. zář 2011 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@misi.21 ty mě teda štveš :grinning: já snubák ani neobleču :angry:

Holky jaký máte kde podlahy a jaká je na údržbu?
14. zář 2011 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@lukava do svrchňáků balím ty pastelky haipa-daipa a zavazovací disana pleny (do ní si dám ještě savé jádro). také Anavy jednovelikostní nebo newborn (které zrovna také vyřazujeme, 2 prodávám na mmb) bambusové čtverce jsou fakt super, to máš pravdu. ale časem se trošku protáhnou a operou. ještě mám vícevrstvou plenu Anavy a tady na bazárku jsem pořídila froté kalhotkové plenky na suchý zip,doma šité maminkou asi za 30ks.
nemám žádnou sadu nebo tak, od každého kousek... co se na bazárcích za dobrou cenu našlo..
já svrchňáky často peru, tak se u nás otáčí a nestíhají. mám objednané další z PUL látky od Veszky na zakázku (jsem si navymýšlela barvičky, vzory... no těším se :dizzy_face: . Prodávám i flísáčky Anavy, provlhávají mi, ale spousta mamin žádné jiné svrchní kalhotky nechce. do vlňáčků jsem neinvestovala.
třeba jsem upustila od těch ručníčků z Ikea. když to poskládám na 6tiny, tak je to moc tlusté do pleny a nechci, aby na tom malý ležel z kopce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@misi.21 máš pravdu, sudocrem je fakt dobrý. mám vzoreček co jsem dostala v balíčku v porodnici a přemýšlím, že koupím pak velké balení. prý se mají ty krémy i střídat - kalciovka,sudo,rybilka.. aby si na to ta kůže nezvykla a pak to přestalo zabírat. já souhlasím s názorem - když není třeba = nemazat. takže když je malý v pohodě, namažu ho tak 2x denně nebo večer po koupání. né při každém přebalování jak ukazovali v porodnici. :slight_smile: a stejně měl tu nožičku spálenou i přes namazání-udělalo se to přes noc.
jinak Bepanten je jen drahá kalciovka. je to fakt stejné složení, jen rozdílná konzistence trochu. ale je zvláštní, že se najdou miminečka, kterým kalciovka nezabere a bepanten jo-co vím takto z diskuzí.
14. zář 2011 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 :grinning: já nehubnu. váhu mám jak před těhu, jen to břicho pořád trčí ven. chci začít zase s břišními tanci, ale cvičení mě už pár let nebere, jsem lenoch :sweat_smile: darovala jsem díky břichu kamarádce pár krásných sukýnek a oblékám své oblíbené starší-větší :grinning:
14. zář 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee Tak uvidíš chápu, že když nemáte třeba byt na prodej, máte jen něco našetřeno a brát si tolik hypo , že je to vražedné, navíc když si doma s malým a je jeden plat. Já bych do těch hranic asi jezdila ,,, uvidím jak to ještě všechno bude .... ani nevím v jaký čas tam to plavání je na to jsem se jic zapoměla zeptat, bylo by lepší kdyby s námi jezdil i Jirka.
@ssimmikk Já mám doma koberece... ty se luxují :grinning: :grinning: :grinning: protože mám doma chlupatou havěť, tak luxuju každý den :unamused: :grinning: , jinak pod tím kobercem, mám plovoučky .... ale kdybych se měla rozhodovat kde co tak plovoučku už nikdy více ... když po tom chodíš bosou nohou tak tam jsou vidět šlápoty, navíc je to hlučné drží se na tom prach .... pokud se Ti tam podaří vylít vodu, tak se Ti zduří .... za mě říkám plovoučka ee :grinning: zbytek máme dlažbu ... s tím jsem nejvíc spokojená.
14. zář 2011 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jj, nechceme nic riskovat... to se dnes moc nevyplácí..
14. zář 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka hmm,, to je to co říká každej koho znám s plovoučkou, že už by si ju nikdy nedal :grinning: takže jsme rozhodlá, že tu si nedám, teď máme koberce, na chodbě dlažbu-ta mě sere, že je studená a jde z chodby chladno :unamused: v kuchyni mám lino a to jsemteda nespokojenější :confused: chci novou podlahu do obyváku a do kuchyně-jak se bude dělat nová a nevím co zvolit, kobere je super, ale co je Míša, tak dostal zabrat a je tak na vyhození-flekatej :frowning2: tak nevím co volit dál....
14. zář 2011 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk Pak bych poradila klasickou surovou OSB desku, pěkně namořit a nebo jen nalakovat a vypadá to moc hezky ...
14. zář 2011 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Když to jen nalakuješ a nebo namoříš na nějakou barvu ( zelená, vínová, modrá atd. ) tak to vypadá moc dobře a je to teplejší jako dlažba a dobré na údržbu.
14. zář 2011 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@hradilenka jj, to vím co je, to mě netrklo, to jsme měly na baráku, ale né přímo to co máš tady, ale jako kdyby drobný pilinky :grinning: jenže teda nevím, kdo by to dělal :grinning: v obyváku jsme měly čtverce a mezi tím takový tmavší línie, jinak normál vcelku desky, hmhmhm
14. zář 2011 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk ahoj , holky mají koberce, chtěla jsem jen doprostřed ale manžel mě překecal na celý. stejně by musely mít velký na hraní.jinak co já bych možná volila tak lino, co my jsme koukali tak to bylo na objednávku a my pospíchali ale brala bych to..když chceš dekor dřeva, na první pohled to nepoznáš že to není. dělají i zátěžový a hlavně jsou různé druhy zateplení takže nestudí a neodráží zvuk..dneska je to lino fakt někde jinde,ale samo že si za to kvalitní taky připlatíš..ale vyplatí se. to jak má hradilenka na fotce to má kamarádka ve dvou místnostech. určo na tom není vidět to co na plovoučce.tu bych taky nedoporučovala. na druhou stranu když to viděl u té kamarádky můj chlap tak konstatoval že je to hrozný a do místností jako takových by si to určo nedal.. my máme v kuchyni dlažbu kvůli údržbě, v obýváku něco jako plovoučku, ale bylo to drahý jak čert, a je to imitace dubu i s léty, takže nejde poznat hned že to není klasika prkno a není na tom díky tomu vidět tak borčus.hlavně se to nevyštipuje jak nějaká levná z obi či z podobných hobbymarketů. máme pod tím i něco pro zateplení, nevím jak to nazvat, takže to ani tak nestudí..a je to lehčí jak dlažba, to je taky +.
14. zář 2011 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk já s pestýnkem i rodila,víš,nenatíkaly mě ruce,takže ho mám pořád.

Tak jsme byli na očním na kontrole. Tak nás zase poslali ven,ale už neplakala tolik a hlavně to byla chvilka,takže jsme to nějak zvládli.Má kanálky průchodný,akorát pořád ten blbej zánět,ale to přeléčíme kapičkama a snad bude dobře.Už tam nemusíme,jenom kdyby se nám něco nezdálo.Tak jsem ráda,že je aspoň tohle z krku. Když jsme byli autem,tak jsem se rovnou stavila pro papíry na rodičák,až bude čas,tak se stavím nechat to potvrdit.A hlavně musím do práce,aby mě proplatili tu dovolenou,abych to neprošvihla...
14. zář 2011 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@misi.21 aspoň že už se to lepší a s tím zánětem si určo už poradíte. Honzík dneska opět padnul, tak mám radost.včera teda dlabal už před půl dvanáctou, ale jen si cucnul a pokračoval ve spaní.snad to dneska natáhne na dýl.
To si představte jak já se včera potkala s holkou z party, má tady obchod s bylinkami, říkám jí že jsem na cestě k ní do obchůdku pro kojo čaj a pro tu jestřebinu.tu prý nemá, ale čaj jo..no tak jsme se dohodly na dnešek a kousek od krámku jsem potkala holčinu a ona že jí ty kojo čaje akorát vykoupila :angry: . tak jsem Tině říkala že snad věděla že k ní pro něj jdu..no takže bude v pondělí i ta jestřabina..včera jsem vyčetla v diskuzi že nadměrné pití toho čaje může způsobovat průjem jak u maminky tak u mimi. já v poho, ale Honzíka ty moje 2 litry denně asi fakt trochu proháněly. ted piju čaj jinej, není tam ta jestřabina tak si dávám jen 2x po hrníčku a on včera kadil jen večer, dneska taky - do vaničky :wink: ale prdí celý den ukrutným způsobem ale ukrutně ukrutně smrďánkuje..tak nevím jestli si ty čaje asi zase nenaordinuju za čas :grinning:
14. zář 2011 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@druidee a kolik má malý týdnů/měsíců, že už se mu klube zoubek? Nám totiž asi taky,a to má malý 2 měsíce,dneska celý den prořval,slintá o 106,ruce v puse,dáseň se mně zdá nateklá,no mazec,šíleně plakal chudáček,nejhorší je,že mu nemůžu pomoct,a taky se mně to zdá na zuby brzo,ale je to prý možné,tak uvidíme...každopádně mě asi je.ne,takový řev jestli bude každý den :sweat_smile: :sweat_smile:
14. zář 2011 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk no my máme plovoučky - sice pěkné na pohled,ale na údržbu pěkně na ho....,prachu na tom je,to je síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: to tak každý den vysávat,vytírat apod.,na to teď jaksi nemám čas....
14. zář 2011 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a co se týče hubnutí,mám na sobě z těhu eště 3 kila (z původních 11kg),skoro 7 jsem nechala už v porodce a ten zbytek se mě drží :confounded: připadá mně,že je to tak 20kilo,pneumatika kolem břicha,prdel jak vrata,stehniska sa mně třepou,no fůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už cvičím,tak snad to zase zpevním všecko do původní podoby
14. zář 2011 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena taky takhle slintíme, koušeme ručičky atd., trvá to u nás už přes týden....Míši takhle začly růst zoubky, pak dostala šílený horečky, tyměla tři dny a tři noci, takže jsem byla stále online :sweat_smile: a total vyřízená a to nám vykoukl zoubek, takhle jsme to s Míšou měla u každýho zoubku, 3dny a tři noci, blééé, tohle už nechci zažít :frowning2:
@misi.21 já sjem otíkala hodně a k císau bych ho stejně nesměla, musela jsme vše sundat i u normálního porodu, kdyby náhodou musely na rycho udělat císař....
14. zář 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
no potěš koště :confounded: to sa mám na co těšit,chjooo
14. zář 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lebapa jj, taky se mi nelíbí ta zem co je tady na fotu, to je jak bordel z dílny, kde zpracovávají dřevo :grinning: my jsme na baráku měly něco podobnýho, ale jinnýho :grinning: nevím jak to popsat, takový droboulinký čárečky-něco jako vlásky pilinek nebo nevím,, to vypadalo dobře, nebyl to celek, ale čtverce a mezi tím línie tmavé....pěkný :wink: no, plovoučku nechcu určo, tu mají naši a když to vidím, tak ani náhodou....mají drahou a stojí za hovno...každej koho znám na to nadává :sweat_smile: dlažba je studená...takže buď koberec-což by do obyváku bylo ideální kvůli dětem nebo kvalitní lino, to už mě taky napadlo, koupit nějákou napodobeninu....koberce taky nejsou levný alino by určo vydrželo u dětí víc jak koberec, kterej máme tři roky a je to humus, kdybych sem měla co dát, tak ho hned hodím z okna :sweat_smile: :grinning: uvidíme, každopádně do kuchyně chci lino :slight_smile:

Dnes porodila kamoška Kačenku :slight_smile: krásný, hrozěn to letí, pamatuju si, jak sjem obě holky viděla a držela poprvé...z Míši je slečna co si vystačí sama a Verča roste před očima, hrozně to letí :fearful: člověk se ani nenadělej, půjdou do školy, pak přijde puberta, té se děsím nejvíc :sweat_smile: a pak mi utečou :cry: budeme s manžou sami :frowning2: to si teda nechco ani představit...to mě trefí šlak :frowning2: tak třeba budu pak babička, tak to nebude tak hrozný :grinning: :grinning: :grinning: ježiši já mám myšlenky na Xlet dopředu :grinning:
14. zář 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk to máš teda myšlenky :grinning: :grinning: ale máš pravdu - letí to
14. zář 2011 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@slena hele každý dítě to má jiný, někdo ani neví, že dítku zoubky vykoukly na svět, já jsem o tom věděla vždy a to dost důrazně...když mi chytla poprvé čtyřicítky horečky, tak sjem s ní jela večer na pohotovost, prootže dva dny to nešlo dolů, pak měl ještě den horečku, našly jsme zoubek a byl klid, teda ale jen chvílu, prootže se jí klubal jeden za druhým v roce měla 11zoubků :grinning: až jí to bude padat, tak sjem říkala, že to obrečím, protože sjem si každej řádně odtrpěla :angry:
14. zář 2011 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer
tak ráno dorazil na pčet rodičák tak jsem byli odpoledne nakupovat. Teď jsem kontrolovala účet a úplně jsem se zhrozila kolik peněz jsem utratili a skoro nic nedovezli. :frowning2: Běžný nákup potravin, Honzík pyžamko do školky, botasky a plyšáka šmoulu co jsme mu slíbili když bude spinkat ve školce, Míša Bebu, ubrousky a nějaké drobnosti co potřebovali dokoupit a jenom děti stáli 2 tis. :frowning2: .
14. zář 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena no já totiž vidím na Míši, nedávno jsme jí chovaly v zavinovačce, vozily v kočárku, udělala první krůček, řekla první slovo,první zoubek, nemoc a vše bylo poprvé, poznávala svět a vše, nádhera, jenže teď vidím, že si sama namaže chleba, nachystá sobě a i třeba nám, vysajesi v pokojíčku, umyje nádobí atd., vše dělá sama od sebe, prostě vidím, že si vystačí bez nás a to mě začíná děsit, i když sjem ráda, chodí už do školky, už to není to malý miminko, ta malá holčička....nevím, až ti malý povyroste, tak to taky poznáš, takže už teď si představuju co bude za pár let,protože to uteče jako voda :frowning2:
14. zář 2011 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk no já sa děsím,že u nás to bude podobné,dneska šílený řev :cry: chudáček malý,byl tak něšťastný jak ho to bolelo,ani spinkat nemohl :confounded: teď už snad usnul,je z toho chudák úplně vyčerpaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já taky :angry:
14. zář 2011 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@ssimmikk jj na těch dětech je nejvíc vidět,jak čas letí :confounded: zatím jsem to vždycky viděla na dětech známých,ale teď to vidím na svém,a to má "teprv" 2 měsíce a já to vidím jak dneska,jak ze mě "vylezl" a byl to takový malý uzlíček :slight_smile:
14. zář 2011 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic,idu hajat,kdo ví,kdy sa prďolka vzbudí,tak ať sa aspoň trošku vyspím,dobrou
14. zář 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ach jo holky, malá mi už půlhodiny řve v postýlce, dnes to tedy nebude taková rychlovka jako včera... to mi ale usnula ještě u krmení... jak to má člověk vydržet??? Dneska byla plačlivá celý den, klidná byla jenom v kočárku asi hoďku spinkala.. a pak na rukou chvilkama, samozřejmě... teď jsem ji byla přebalit, hned jak zjistila, že ji vytahuji z postýlky, tak ticho...jakmile jsem ji položila zpět, tak pláč....

:frowning2:
14. zář 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@slena 21. bude mít tři měsíce :slight_smile: taky mi to příjde moc brzo, ale jiné vysvětlení pro to nemám :wink:
14. zář 2011 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@mili01 tak to jsi odbrá vydržet půl hodiny jí nechat plakat v postýlce,na to bych neměla nervy :sweat_smile:
@druidee Míši vylezl první zub pokud si dobře pamatuju, tak nědy mezi 3-4.měsícem, nevím přesně, musela bych vytáhnout pamětní knížku :confused: třeba ho to zlobí pod dásněma, jak se to tam tlačí :rolling_eyes: fuj, holky, už mě bolí zuby, jen o tom píšeme :sweat_smile: :grinning:
14. zář 2011 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek