• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@druidee Hezký večer všem, tak vám povím, že mám dnes nějakou ubrečenou náladu, ani nevím proč. Teď jsem zbaštila rohlík s hermoušem a ředkvičky a asi se půjdu naložit do vany a čekat až mi přijede muž. Byla jsem se dnes podívat za maminkou v práci a přišla jsem se stejným verdiktem :slight_smile: takže jsem taky ráda, nejvíc budu asi za ty okna a vůbec to stěhování už bude náročný, to bude víkendová brigáda pro půl rodiny :grinning: Jéé, kadeřnice... tak tam jsem nebyla ani nepamatuju, konečky už mám hrozný, tak bych asi taky měla pouvažovat nad návštěvou, jinak prý jsou vlasy v těhu lepší, mě příjde, že je mám pořád stejný... neforemný :slight_smile: jen doufám, že mi po porodu nezačnou moc padat.
4. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee to máš dobrý,že ti nekdo pomuže jak s úklidem,tak se vším...to já bych taky chtela...ale bohužel není kdo.....tak to s manžou budem muset zvládnout samy...jak píšeš o kadeřnici,už taky potřebuju si tam dojít....jednak me padaj a už mám strašne dlouhý a suchý a potřebuju oživit nejakou hezkou hnedou barvou....takže se tam asi dostavím ,až dostanu penízky...pokud to vyjde...ale nejdřív si koupím tehu kalhoty a poté pokud zbydou penízky,tak kadeřnice...Ale vlastne manža mě k narozeninám dá penízky,tak za ne pujdu ke kadeřnici... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a co se týče jídla,sem po večeři,meli sme pizzu a ledvo dejchám...koukám na telku...a říkám si,proč jsem toho spořádala až tolik...už vidím konečne,že se me taky zvěčšuje břicho...i včera v práci holky už říkali,že se me zvěčšilo...no jo dnes zrovna už končím 4 mesíc a zítra začínám 5 měsíc...tak už musím začít přibírat.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka a kdypak začínáte s předelávaním bytu?
4. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já spíš dneska jsem celej den nejak pekne unavená,utahaná,furt by se me chtelo spát a hlavne nic nedelat...nejak je to pro mne už velká námaha.... :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
za dva měsíce :frowning2: dlouhá to doba a já se do tý doby asi zblázním.
@tasmailla1 tak si u tebe uděláme brigádu :slight_smile: já to mám kousek
4. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no my tedka ješte stejne nic nezačnem delat,až bude teplejc a hezky,tak počítám tak v březnu.....a manža si na stehování věčších kousku bude muset najít nejakýho ochotnýho kámoša....jo jasne každá volná ruka se hodí....ale vy pak za 2 mesíce taky budete makat na bytečku...takže me nemužeš pomoct.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale zas na druhou stranu to by byla podívaná,jak dvě tehule s pořádným břichem makaj...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nějaký místečko se přece najde, tak víš co, já můžu mít brigádníky u sebe a já budu brigádničit jinde :grinning: a všichni budou spokojený, protože já se bojím, že pak už budu v tom stadiu, kdy budu jen komadovat, protože to nebude podle mých představ :grinning:
4. únor 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no já se práve teším na to,že se mužu na všechno vyhovořit...že to delat nemužu,abych malému neublížila a pak budu jenom komandovat.....ty jooo,já už to vidím,jak manža maluje a ja s břichem před sebou rozdávam rozkazy,co a jak má delat..a že to občas delá blbě..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Chudák,ješte ani neví,co ho pořádně čeká..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka a zas na druhu stranu,jak to doma ukočíruješ,jak je budeš komandovat,když je ani neuvidíš,či vše delaj podle tvých představ..... :grinning: :grinning: :grinning: a předsi chceš,aby ste to meli hezký.....tak musíš být u toho.... :grinning: :grinning: :grinning: jeee oni dávaj Vesničko má středisková..... :grinning:
4. únor 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jo taky se vidím, moje jediná práce při malování bude udělat papírový čepice :D to musím, svatá pravda, jen abych z toho neporodila :grinning: jéé, to teda nemusím :grinning: tak se šupajdi koukat
4. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ono to s tou pomocí nebude tak žhavý, ale za ta okna budu ráda :slight_smile:, já zakleknu a povytírám podlahy a umyju trámy.jinak jsme tu také na všechno naprosto jen my dva sami, s posouváním nábytku pomůže přítelův kamarád. ale hlídání atd? nehrozí... :wink:
@dpetulinka to my se naložíme do vany vždy spolu a posíláme si po vodě misku s křupkama-hned mám pak lepší náladu. teda od doby co mám pupík už to posílat nejde :grinning: :grinning: ani pěnová bitka už pořádně nejde. zbývají už jen vodní pistolky :grinning: :grinning: -nojo, tak to u nás chodí :grinning: "třetí dítě je na cestě" :grinning: já si depku odbyla včera, dnes jsem konečně naspala víc než 3h, tak je mi líp:slight_smile:
4. únor 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to předělávání bytu vám nezávidím. Nás čeká přestavba celého přízemí aby se naši mohli přestěhovat do svého. My nahoře zatím nic předělávat nebudeme. Až později koupelnu a kuchyň. Chtěla jsem nový nábytek od obýváku, ale když vidím co dokáže Honzík udělat tak to asi necháme až děti odrostou. :slight_smile:
4. únor 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,závidím vám ty zdravé vlasy. Já je měla pevné vždycka a mám je dost husté,ale teď mi to padá po hrstích,takže taky kadeřnice a jdeme do o dost kratších vlásků. Nechávala jsem si je kvůli svatbě ,ale teď už mi jsou spíš na obtíž,nosím je většinou stažené,jak mi při všem překáží. Ale bude mi smutno,ráda si dělám různé účesy,jenže na to za pár měsíců stejně čas mít nebudu a navíc takové vlasy v létě,to je pro mě horor. Trvá mi celý den,než mi uschnou bez fénu...
5. únor 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 počkej za pár měsícu budeme chodit po byte v teplákách,neupravené,nenalíčené,strapaté.... :grinning: :grinning: :grinning: to bude pohled...... :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky jaká? :wink:
5. únor 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík jak je při sobotě? mě se vrátilo dítko bylo od včera u babi tak po klídečku je tu zase veselo
5. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo jsem koukala po bodýčkách na bazárcích a teda řeknu vám že se to vůbec nevyplatí dát 40Kč za jedno :frowning2: + poštu, pže ve stř. v Tesku jsem koukala že maj za 100 Kč 1+1 zdarma tak to si asi raděj koupím nové :zipper_mouth: akorád musím počkat ještě 2 týdny na to pohlaví :grinning: růžového máme dost i když letního nic, ale domodra skoro nic jen vyjímečně něco zděděného.
5. únor 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup tá akce v tescu je už pekne dlouho snad od Vánoc.....tak to jsem myslela,že tá akce už skončila....a tak koukám,že pořád platí.....to je dobře,asi tam zas zavítám......
5. únor 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já si pěkně pobrečela u Města andělů. Jsem to prožívala nějak víc než jindy bo co :slight_smile:
5. únor 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 šak je to krásný filmík :slight_smile: a mě teď dojme kde co, zítra se těším na top gun :slight_smile:
5. únor 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si asi právě vybrala rychlozavinovačku do kočárku :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: jen se musím rozhodnout jakou a taky až budu vědět co že to čekáme tak barvičku buď oranžovou pro holčičku nebo zelenou pro klučíka, máme oranžovej kočár tak jiný barvy asi nebudou možné
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39008025&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=35533354&tab=1

ale spíš si asi nechám ušít tuto :slight_smile: a i s peřinkou a polštářkem do kočíku :slight_smile: moc se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41589345&tab=0
5. únor 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj spolutěhulky, tož jaká? :slight_smile: u nás dopoledne uklízecí a kydací (zvířatům), odpoledne návštěva u známých a muchlování se se štěňátky - tříkilová miminka německých ovčáků, no k zulíbání :slight_smile: (kdyby někdo chtěl, 2jsou ještě k mání :wink: ) Na nespavost jsem si koupila meduňku - holky, zabírá! aniž bych ji uvařila (stojí nerozbalená v polici), spala jsem konečně jak špalek :grinning: :grinning: paa
5. únor 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup Ahojky, ty jsou nádherné! mě se líbí ta lososová :slight_smile: tíhnu k těmto barvičkám, jsou takové "teplejší, mazlivější"
@misi.21 teď si nejsem jista, zda jsem to viděla.. my budem koukat dnes na Zámek v oblacích - konečně to uvidím v češtině :slight_smile:
5. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@druidee no oranžová nebo lososová bude v případě holčičky :slight_smile:
5. únor 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno v neděli. Tak jsme si včera vyrazili za zábavou. Brácha slavil 30 a bylo to super. První tam jeli naši a pak jsme se vystřídali s hlídáním u Honzíka. :slight_smile: Po dlouhé době jsme někde byli. Teď v únoru jsme samá kultura. Příští týden divadlo a další týden hasičský ples. Na plese nemůžeme chybět. To by ten můj hasič nepřežil. :slight_smile:
6. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky @zup jeee ty zavinovačky jsou krásný a vybrala bych si všechny.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale pro mne už máma koupila tu klasiku zavinovačku na šnerování......
@micka1 ty jo,to se nekdo má,já bych taky nekam šla...ale žádné plány zatím nejsou...ale s manžou sme se domluvili,že až bude hezky, tak duben,pujdeme se podívat na Karlštejn,tam jsem ješte nebyla...no pokud mě tam pustěj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj všem, jak jste si užili víkend, mě právě muž odjel do práce, ale snad přijede brzo ráno, včera jsme byli na filmu Nickova rodina, všem kdo neviděl Sílu lidskosti doporučuju, my jsme na ní byli v kině kdysi na středí a pravda teda je, že teď jsem to prožívala ještě mnohem hůř a intenzivnějc, jsou to hodně podobné dokumenty, bála jsem se, že se Ondrovi nebude líbit, ale byl tak zaujatej, že ani nejedl popkorn, je to hodně silnej příběh a hrozná představa.
@zup jéé, tu zelenou jsem přesně chtěla, chtěla jsem i to povlečení je s medvídkem ze stejné látky, ale pořád se nemůžu nějak stoprocentně rozhodnout :slight_smile: každopádně ta poslední je úúžasná, opravdu moc pěkná. Jinak mám klasiku bílou šněrovací, ale chtěla bych taky ještě rychlozavinovačku.
6. únor 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no je krásná :slight_smile: a zelená se mi do oranž kočáru hodí a když by to byla holka nechala bych si ušít oranžovou nebo žlutou s kočičkou :grinning: i speřinkami do kočíku :slight_smile:
obyč zavinky jsem měla ale nikdy jsem do toho malou nebalila, měla jsem je jen v kočárku na parádu položené a vkošíku, ale rychlozavinku jsem používala nebyla v otm tak stažená a přesto jí bylo teplíčko :slight_smile: spala v ní hodně dlouho snad do 4 měsíců a pak šla do spacího pytle jak byla zvyklá být v něčem a spí v něm doteď :zipper_mouth: ale zavinku mám jen růžovou tak chci nějakou hezkou novou neutroš
6. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jsou opravdu moc krásné, teď to zas na internetu okukuju :slight_smile: já si myslím, že s eopravdu využije, většina dětí v ní hrozně ráda spí a je taková praktičtější než ta klasická a ke všemu jak říkáš, ta je taková na parádu, asi by mě i mrzelo, že by to mrňous poblindil nebo že já bych ji někde umazala :slight_smile: nejdřív jsem si říkala jestli ji vůbec v létě využiju a já jsem taky narozená v červenci a mamka mi říkala, že jsem byla v zavinovačce dokud jsem se do ní vešla, tak uvidíme jaké bude počasko a co na to mrňous :slight_smile: ty spací pytle jsou taky určitě super, sestřenka je věčně odkopaná, nesnáší peřinku, tak si říkám, že ten pytel je určitě řešení, ale težko říct jestli by se jí to teď líbilo, když není zvyklá.
6. únor 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, plánujete kolotoč nad postýlku? :slight_smile: nemáte nějaký typ na krásný a levný? :grinning: aby měl hezkou melodii, byl hezky barevný... já nějak nemůžu narazit na to co bych si představovala, teda můžu, ale nějak to pak už překračuje částku, kterou jsem do toho chtěla vložit :grinning:
6. únor 2011 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek