• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@paja1975 já být tebou, tak jí flašku nedávám, když kojíš...nevím no, pokud chceš, aby pila z flaše a nechce tu co máš, tak zkus jinej cumel na flašu a furt nabízet....malá mi taky nechtěla nic ze lžičky a dopracovaly jsme to, že si probiotika vezme lžičkou :slight_smile: tak on někdo, kdo i nekojí a je na UM, tak začíná s příkrmama třeba až v 6.měsících :confused:
16. zář 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme zase tady, moc jsem mezi vás nemohla, nebyla jsem na tom nějak úplně nejlíp. Ale už se to rovná, já jsem v pohodě, jen s chřipkou :slight_smile: a taťka nám leží v posteli s horečkou a průjmem :grinning: jen Klárka je zdravá, koupila jsem do foroty čípky na teplotu, kapky do nosu a smectu, tak uvidíme, snad nic nechytí. Kláruše už začíná být rozumnější :slight_smile: občas už i docela zdárně spí, ale nechci to zakřiknout, dnes je extrémně hodná, tak jsem zvědavá co se bude dít v noci :slight_smile: teď jsem ji objednala fusak na zimu, tak se na něj těším. Čekám až se vzbudí, nabaští a půjdeme ven, je krásně, úplně miluju tohleto už podzimní počasí, už se musím nabalit, ale krásně svítí sluníčko, to mám nejradši, ne teplo, ale sluníčko a až bude barevný listí to se bude chodit na procházky. Pak Klárku na chvilku dám kamarádce a půjdu si k ťongům koupit něco hezkýho :grinning: těším se na to jak malá, byli jsme sice v hradci, ale tam jsem opět nakupovala jen pro Klárku, nechtělo se mi za sebe utrácet, ale dnes to pěkně napravím :slight_smile: a jak vy se všichni máte? Dočíst vás asi nestihnu.
16. zář 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dpetulinka jo mimochodem, je tu někdo komu ještě nepřišla kartička pojištěnce??? Máme průmyslovou pojišťovnu a ještě nic, musím tam zavolat
16. zář 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak se hlásím po delší době, snad vás v průběhu stihnu dočíst, byli jsme teď pár dní na návštěvě u naších a u ségry. A malá má děsnou rýmu a teploty a chudák Honzíček už začíná taky chrchlat, tak jsou děti pěkně protivný :rolling_eyes:
příští víkend jdem na svatbu, tak jsem si byla koupit něco na sebe, páč jsem svědek, tak abych neurazila :slight_smile:
ale bylo to děsný, připadám si ve všem jak kuželka, hlavně to břicho :angry: no stydim se za sebe.
16. zář 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já taky dlouho čekala a dvakrát tam byla,než mi jí konečně poslali
16. zář 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ahojky, od včera na tebe pořád myslím jak vám to holky jde..no super že už taky kopretina jde k rozumu a chřipka snad brzo přejde..dneska jsem s Lenou byla v tescu,koukaly jsme tam na zimní bundičku, Léna by jí kupovala hned, ale ještě počkám, ale koupily jsme super soupravičku za 150,- ze 400,-..
@kefin no mě povídej s tím oblečením..chvíli mi přijde že se mi polehounku to břicho už zatahuje ale když bych měla do něčeho vlézt tak ani náhodou, hlavně ty stehna moje a zadek..chjo. a to po Léně když si vzpomenu tak byl po 6ti nedělí i dr. tenkrát překvapenej jak jsem měla plochý břicho, žádná kůže navíc..s Baru to taky ještě šlo no a teď si říkám že už mám na to taky růčky, do třetice už ta elasticita kůže je asi taky někde jinde..ale jak přijde chladno tak asi nervika dostanu pěknýho :rolling_eyes:
16. zář 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem na tý gyndě,tak všechno je v pořádku,hezky zahojené,děloha malinká. Nechala jsem si napsat prášky,ale nabízela mi tělísko,tak nevím. Já mám strach,aby se něco nestalo a já pak mohla mít ještě mimčo,aledr říkala,že je to bezpečné,tak nevím. Jaký na to máte názor vy?? Zase bych se nemusela strachovat,že se stane nehoda dřív než budu chtít. A jde kdykoliv vyndat...
16. zář 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ssimmikk já vím, já jsem mu tu stravu chtela trochu zpestřit, když už jsme byli na UM. když už se to muže v tom věku. kdybych kojila plně tak to neřeším a počkám. a navíc to bylo i levnější, menší spotřeba mléka a zajímavější jídelníček :slight_smile: A prosim tě dáváš taky ty probiotika co se vysypou do tekutiny z kapsle??( nevím ani jestli jsou i jiný) lžičkou jsem to taky zkoušela, ale i to je náročný - nechce. vystrčí jazyk a nepustí do té pusiny nic, jen to prso :wink:
lebapa taky řeším oblečení a nerviky mám, když si chci vzít kalhoty a ono to nejde :angry: nevejdu se :frowning2: :frowning2:
16. zář 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já jsem jí dostala hned, tu kartičku pojišťence :wink:
16. zář 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1975 dávám kapky bio gaia, ty probiotika v kapslích jsme měly, ale nepomohly nám...
16. zář 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 no já nevím, četla jsme na netu, že někomu tam to tělísko i zarostlo nebo jak to říct a spolehlivý to prej moc není,taky jsme nad ním původně uvažovala...
16. zář 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no já mám právě strach,že do toho vlítnu hned znova. Nehledě na to,že HA stojí 600 na 3 měsíce,takže by to vyšlo i levněji,ale zase to nedávám najednou,takže mě to tak netrápí. Nic neberu přes 3 roky. Tohle by byla pohoda,ale právě jak říkám,co kdyby se něco stalo.Nevím,nevím... Ale podle toho jak po porodu "postivě" beru léky na štítku,tak to asi vpadá na brzkého sourozence... :sweat_smile:
16. zář 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já o tělísku uvažuju a asi do něho půjdu, protože když kojím není moc prášků na výběr a minule mi ty prášky vůbec neseděly(ani jedny) furt jsem nonstop krvácela, ale já už mám děti dvě, takže v nejbližší době třetí neplánuju :wink: a taky do sebe nechci pořád rvát antikoncepci, si myslím, že to není nejzdravější a pozor si dávat nemůžem, to jsme udělali jenom dvakrát a dvakrát se povedlo :grinning:
16. zář 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefin a co si necháš dát,Mirenu nebo něco jiného?? Mě nabízela nějaký za 1500 na 3 roky s tím,že mi ho kdyoliv vyndá až budu chtít mimčo,že to není problém. Já do toho v žádném případě jít nechtěla,ale teď jak mi to vysvětlila,tak jsem dost nalomená. Něco o tom musím ještě přečíst a uvidíme.
16. zář 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no to je dobře,že se to zlepšuje :slight_smile: už jsme si na vás mysleli,jak asi válčíte...teď vyléčit chřipku a bude to ok :wink:
16. zář 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 bud mirenu ne pět let a nebo mi nabízela danu- ta je nehormonální- na tři roky, ještě nevím, musím si o tom někde něco přečíst a ty?
@dpetulinka taky máme průmyslovou pojišťovnu a kartička přišla hned,asi do 14 dnů
@kefin no já bych si to nechala dát na dva roky,takže bych šla do toho levnějšího,nevím jak se to jmenuje. Ale je to právě na 3 roky. A až po druhým miminku bych si dala Mirenu za těch 5000 nebo kolik to stojí. Protože dát za 2 roky 5 táců se mi fakt nevyplatí... Mamka mi dneska říkala,že měla taky,pak si to nechala vyndat kvůli mimču že chtěli třetí a měli hned mě :slight_smile: Byla s tím spokojená,dávala si to hlavně kvůli tomu,aby se nemusela o nic starat,na nic mysle a hlídat...
16. zář 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo,teď čtu,že umřela ta herečka,co hrála Marcelu v Rodinných poutech,jestli víte. To je děs,ve 36 letech. Hrůza!!!
16. zář 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ať už tenhle hnusnej týden skončí, dnes manžal došelnz práce a oznámil mi, že našly v kamionu u Olomouce mrtvýho řidiče, znala jsme ho, byl to super chlap, má doma rodinu....dnes už mě teda touhle zprávou položil manža na kolena, ani si nechci představit, že by se takhle jednou nevrátil taťka :cry:
16. zář 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to nemyslíš vážně???
16. zář 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 jj,taky jsem to četla. fakt divný poslední dny a taky Otakar Vávra..snad jsem to nespletla, mám se jmény problémy. dožil se sta let, ale tou Dřízhalovou je hrozný. Měla s tou rakovinou problémy a moc jsem jí fandila že se z toho dostala..a ani nebudu psát co se stalo jedné holčině co jezdila k našim na vesnici na chatu.Mamka mi to řekla až když jsem porodila, jen jsem pak pochopila proč mě každý den kontrolovala..snad už to všechno neštěstí skončilo
16. zář 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já jsem začínala hned jak mu skončil 4 měsíc. Začínali jsem brambory, mrkev a brokolici. Občas dostal špenát a večer dostával ty kaše.
Tak dnes nám prišla pozvánka na vítání občánků. Máme to v pátek 30.9.
16. zář 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík dnes zase byl ve školce az do 14 hodin. Sice nespal, ale vydrzel tam. Prý trochu plakal po mamince, ale ustál to. Tak uvidíme jak na tom bude další týden. :slight_smile:
16. zář 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ty jo,to je hrůza. Manžel dělal chvilku taxikáře,jen tak,že ho to bavilo. To jsme ještě bydleli u našich a já se hrozně bála,aby se vrátil domů. Nakonec toho kvůli mě nechal...
16. zář 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa zeptala bych se,co se jí stalo,ale asi to ani vědět nechci... Je to hrozný,co se děje... :frowning2:
16. zář 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 u toho volantu je to hrozný, nedá se myslet na to co se všechno může stát..nedivím se ti že jsi měla strach, možná tím že za ty roky už to beru jako normal, nějaké bouračky taky byly..ne z manžela viny,ale ve finále to je jedno.naposledy to do nich v německu napálil nějakej děda, asi infarkt, Pavel říkal když toho pána vytahovali že měl sebou kabelu plnou léků..možná ale tím že to napálil do jejich kamionu zachránili lidi co jeli v osobákách za nima.On stihnul zvednout nohy a zrovna nový kamion odvezli na opravu..ale dělat taxikáře v dnešní době bych se asi bála mnohem víc, přeci jen si bere do auta cokoli a nikdy neví co je to za týpka..
napsala bych co se té holčině stalo, vím že bych si ulevila ale vám opačně
16. zář 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa napiš mi to do IP, ty si ulevíš a mě už asi nic tento týden nepoloží, už jsem KO :sweat_smile: našly ho jak leží na postely, zavřený kamion, nevykradený a nic, zdravej, mladej borec, doma rodinu, brrr!!!
16. zář 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jak je to možný, to mu selhalo srdíčko či co? vím že klukům píchali do klimošky oblbovák, pak jim ale vypáčili okýnka a vykradli..pane jo..my jsme s Pavlem pořád v kontaktu a kolikrát když se pak půlden neozve, tak mu písnu at mě jen prozvoní at vím že je v poho a když zrovna spí a i když si to uvědomuju že nemusí hned reagovat tak občas se nervovat docela začnu..
tamto vím už dva měsíce tak to nechám kdesi..mohla by jsi mít potom blbý sny jak já a tomu už stejně nepomůžeme.ale díky za nabídku
16. zář 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek