• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lebapa jj, taťy jednou přiotrávily, ale zrovna měl stávat, tak vstal, byl oblblej, slyšel rány a šramocení, takvylezl ven a chlapi měli za autem další napíchlej kamion a chtěli ukadnout náklad :unamused: tohel povolání je otřesný...jednou na firmě, to je pár let zpátky vzal otec syna do zahraničí, měl to dovolený, nevím zda píchl kolo nebo mu přestalo auto jet, dal si trojúhelník a šel k autu, stál u kola na straně co je do silnice, srazilo ho auto a na místě umřel a to vše před synem :cry: nikdo nic neví, ten co ho dnes našly, byl v pohodě, fakt super chlap, byla s ním sranda, auto bylo zamčený, zatáhlý záclonky a ležel na posteli, náklad vykladenej nebyl....a to měl plný auto né zrovna levných věcí....teď je celý kamion na kriminálce a nic se zatím neví....zda třeba jel déle než na aitr a dal si něco aby vydržel nebo mu selhalo srdíčko, či co se stalo nikdo neví, všichni jsou z toho v šoku, hlavně kluci co ho našli :frowning2: život je fakt boj, jeden umře, druhý se narodí, ale odchází mladí a to je hrůza :cry:
16. zář 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminky :slight_smile: u nás se honí mraky, tak sjem zvědavá co z toho bude, Verča je furt nachlazená a už mě to odsávání nebaví, ale koho jo, že?! :rolling_eyes:
Jo a volala mi mudr.a z těch článků co jsme tu dávala odkazy na to očkování jsme se rozhodla, že jí dám každou vakcínu zvlášť a až minimálně týden po nemoci, 29.9. má jít na tříměsiční prohlídku a první očkování, ale to pochybuju, že ju nechám, když je furt nachlazená...
17. zář 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky. Tak my se byli podívat kamarádce na svatbu... úplně jsem si vzppoměla na sebe minulý rok :slight_smile:
Za chvilku jdeme zase na oslavu 2.narozenin neteře,tak uvidíme,jak tam malá vydrží. Kam vlezeme,tam kojíme :slight_smile: :slight_smile: Zítra má pršet,tak si musíme užít sluníčka...
17. zář 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... leták lady hlásí, že od 22.9. mají v Lidlu zimní kombinézy na prcky a i jiné zboží tak se jukněte a když tak vyražte na nákupy :grinning:
http://www.lidl.cz/cps/rde/xchg/lidl_cz/hs.xsl/offerdate.htm?offerdate=20496
17. zář 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hradilenka to se musím jít podívat :grinning:
@misi.21 taky jsi se vdávala loni? Kdy? My taky :grinning:
17. zář 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk brali jsme se 5.června...

Tak jsme se před chvilkou vrátili domů,malou jsem jenom otřela žínkou a už papká,jsem zvědavá,kdy dneska usne. V noci vstávala 2x a chlap se mě ptal,jestli jí něco není :grinning: Je zvyklej,že vstává až s ním do práce... :grinning: :grinning: Dopo ta svatba,před třetí jsme šli přát neteři a po čtvrtý jsme jeli k našim na maringotku péct klobásky...Byli jsme tam všichni a synovečci chtěli furt vozit kočárek,tak byla celkem sranda.

Zítra přijde asi ségra n oběd s chlapem a s malým a po o jedeme všichni na návštěvu ke známím,tak to taky bude rozlítaný.Už má být ale škaredě.
17. zář 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 pěkný den jste prožily :wink: my jsme si dnes taky opíkaly, super :slight_smile:
17. zář 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, přeju pěkné nedělní ráno
:slight_smile: u nás teda zatím prší, tak uvidíme jestli se to vybere.
@ssimmikk
@misi.21 taky jsme měli svatbu loni :grinning: 21.8.
18. zář 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefin a kde u vás prší? :sweat_smile: u nás pofukuje, ale neprší a chvílama svítí sluníčko :confused: já jsme se vdávala 26.6.taky loni :grinning:
18. zář 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk
@kefin holky nějak jste to vzaly za opačný konec ne ...? :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak ahoj všem ... u nás fouká silný vítr a je teplo ... dneska dělám jahodový knedlíky na oběd co Vy? Po obědě jedeme za babičkou a tetama :slight_smile:
18. zář 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já jsem z jižního plzeňska, tak ono to k vám taky dojde, se neboj :slight_smile: ale zas je celkem teplo a vítr teda nefouká.

@hradilenka jako mně se to líbilo, že jsem měla malou na svatbě, i když nás od toho spousta lidí odrazovala, tak jsem si to báječně užila, my jsme tam měli dětí celkem hodně, tak to bylo fajn, že byly spolu.
k obědu dělam zapečenou brokolici s bramborem, takže dietní nedělní jídlo :slight_smile:
18. zář 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já litutju toho, že jsme ještě nepočkaly, až bude i Verča, protože Míša si moc družičkování užívala, fotky mám na beremese, tak koukni :slight_smile: bylo to super, dělala srandu :slight_smile:
@kefin
18. zář 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme na oběd koprovku, měla jsem na ní chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Moc hezké fotky, je vidět, ž jsi si dala práci s přípravou svatby ... nevím jak to děláš, ale všude si moc hezky ... asi si moc fotogenická .... závidím ... já všude vypadám blbě :grinning:
18. zář 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka hahaha :grinning: teď sjme se fakt zasmála, já vypadám všude hrozně, vůbec nejsu fotogenická a když jsme viděla fotky ze svatby byla jsem v šoku, že tam vypadám normálně :astonished: jj, to si piš, vynaložila jsme vše co šlo,aby to byl náš krásný dena to se nám splnilo, všichni byly spokojení, takže super :slight_smile: a věřím, že jsi taky měla svatbu dle svých snů :slight_smile: máš na beremku foto? :confused:
18. zář 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky je u vás tak škaredý počasí? jsme si v pátek užili naposledy pořádně sluníčko, slavily jsme ludmily s babičkou a prabábou, já už jsem u nás ludmila V. tentokrát byl ale středem pozornosti náš honzík :slight_smile: u prabáby v náručí spustil takový humbuk, že se všichni smáli a babi pak řikala, že ji nemá rád... jsem moc ráda, že nakonec vylazla z postele, sice chodit ji už nikdo nepřinutí, ale aspoň na kolečkový křeslo si sedla dobrovolně
@ssimmikk krásná svatba, moc vám to slušelo a miška si to asi taky užila, my se brali loni 28.8....asi máme ty osmičky dané, honzík se narodil 18. : )
18. zář 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lukava děkuji, to si piš, ta trsala a užívala si to :slight_smile:
U nás bylo pěkně, až na ten vítr, takže jsme toho využily a byly jsme na hřišti :wink: ale jdou sem mračna :confounded:
18. zář 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk mooc krásné fotky!!sluší vám to :wink: a malá je sluníčko,moc šikov
ná! jinak u dnes bylo pěkně,sluníčko pařilo,akorát větr foukal celý den.Filípek měl křtiny,byl moc hodný,v kostele kupodivu ani nepípl,a to byl celou dobu hore :slight_smile: zato teď si to vybírá,je na mně furt přisátý,dělá to tak už několikátý den,že chce byt furt u prsa,takže doma mám bordel jak v pr.....,protože nic nestíhám dělat :confounded: nevím,co to má zase znamenat :angry:
18. zář 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Ne fotky tam nemáme ... my měli svatbu v 5 lidech + 2 psi .... :grinning: :grinning: :grinning: tak to nestálo za to ... já na velké maškarády moc nejsem :grinning: :grinning: :grinning: ale ten kdo to má rád, tak je jistě velká svatba úžasná.
18. zář 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena děkujeme :slight_smile: hele já taky teď moc nestíhám domácnost, jen uvařím, uklidím po holkách, kuchyň a hotovo a už bych potřebovala vydrhnout koupelnu, vytřít atd., ráno vstanu, obleču holky, odvedu Míšu do školky, dojdu, nakrmím Verču, jedu k babičce, tam jsme než jí dovezou oběd, aby se najedla, pak dojedu dom, nají se, jdu pro Míšu, pak jdeme ven, pro pečivo do obchodu a jdeme dom, nchystám večeřu, uložím holky, vykoupu sebe a jsem hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: říkala jse mamce, že to takhle dlouho nevydržím, taky už nemůže, dojde z práce a jede k babičce zase ona, večer dojde dom a jde spát :rolling_eyes: nevím, jak to chce teda dělat v zimě, protože to sjme odmítla tam takhle jezdit, klidně se o babičku postarám, sice to bude na palicu, protože celou dobu co tam su se ptá furt na to stejný, takže fakt horší jak dítě co furt říká PROČ??? :unamused: ale nemůžu tam takhle furt jezdit, nejde mi o naftu nebo, že bych se o ní nechtěla starat, ale je to cestování navíc s malou fakt vyčerpávající :zipper_mouth:
@hradilenka my jsme svatbu velikou neměly, pozvaly jsme jen rodinu, to jsme musely....a manža měl kluky z práce-kolegy, tím nám teda rozpočet hodně navýšil, protože to bylo 20lidí navíc, zda né víc, njn, každej si vzal manželku....ale co nadělám, mně to nevadí, známe se, oni se takhle na narozeniny, svatby a vše zvou, takže to respektuju a jsme vcelku i ráda, byla s některýma fakt super prdel :grinning: máš pěknou kytičku a moc vám to spolu na fotečce sluší :dizzy_face:
18. zář 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím co máte za rací deku s hrazdičkou? Nevím furt jakou koupit....Míša ju neměla, ta si užívala to lehátko s hrazdou od fisher price, ale verča v něm nechce být, tak jí chci koupit tu deku, prosím o inspiraci, zda máte nějákou se zvukama nebo jen obyč,s hrazdičkou? ukázka by potěšila :sweat_smile: :grinning:
18. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk máme půjčenýho lva :slight_smile:
18. zář 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka takže jednoduchou hrazdičku s dekou....hmmm, malé se to líbí? Já právě nevím zda investovat nebo koupit něco úplně obyčejnýho.... :sweat_smile:
18. zář 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka objednáváš z nějákých stránek z netu, kde mají hračky a třeba i hadry za rozumnou cenu? Chci objednat něco Verči a Míši na vánoce, tak chci pokoukat a nevím kde....
18. zář 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: odvedla jsme Míšu do školky a byly tam čtyři :confused: to je teda počet....njn, nemoci začnou, počasí tomu jen přispívá :unamused:
19. zář 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den všem, tak jsem měli opět náročný víkend. HOnzík byl v sobotu u otce a my jsem byli na hasičích. Martin dělal zase rozhodčího na poslední soutěži. Ještě mají pro děti braňák a bude klid do března. v neděli jsme si udělali výlet do Brna do zoo a na přehradu a loď. Byli jsme i sousedy. Byl to hezký den. Počasí nám taky přálo. :slight_smile:
Míša se na lodi řechtala jako blázen. Ležet v kočárku to ne jenom se chtěla dívat.

@ssimmikk my máme něco podobného jak je tady na fotečce. Měla jsem to už u Honzíka a kupovala jsem to v Tescu.
Honzík šel dnes do školky i se sousedovým Kubou. Tak jsem zvědavé jak se k sobě budou chovat. Včera byli za dobře. Někdy bez sebe nemůžou být a z toho se jenom perou a dělají si naschváli.
19. zář 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hradilenka moc hezká svatební fotečka. Já jsem měla první svatbu v 15 lidech. Vdávala jsem se měsíc před porodem. Připadalo mě to takové divné. Chtěla jsem hezkou svatbu v bílých šatech a kolem sebe lidi které mám ráda. Bohužel exmanžel na takové akce nebyl.
Teď plánujeme svatbu někdy na jaro. Tak snad už to bude podle mých představ. :slight_smile: Ještě musím shodil ty kila navíc co mě zatím zůstali a bude to dobré. :grinning:
19. zář 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@micka1 no Verča už taky moc nechce ležet, nejraději, aby všude viděla anic jí neuniklo :grinning: Míša tu deku právě nemělabyly jsme v garsonce, nevyšlo nám stěhování, měla lehátko a v něm nechce Verča zase být :sweat_smile: v tescu bych mohla kouknout, tam nemají drahý věci, ne? Musím dnes na nákup, koupit malé do kočáru velkou huňatou deu na ty studený rána, pak Míša potřebuje botasky atd., no zase pořídím vše pro holky a já budu chodit asi nahá :angry:
19. zář 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 jste se mohly savit na kafčo, bydlíme kousek od přehrady :grinning:
19. zář 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek