• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
dobré ránko

@ssimmikk jj, moc hezké fotky ze svatby, krásná rodinka jste :slight_smile:
@lukava koukám, že loni se se svatbama roztrhl pytel :slight_smile: my jí měly 21.8.

@hradilenka to je originální svatba s těma pejskama, moc povedené :wink:

malou jsem odvedla do školky a strašný řev, že tam nebude, teď mi doma puká srdce, jak se tam asi má, je přeci jenom ještě maličká, jsou čerstvé dva ročky :frowning2:
19. zář 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefin to bude dobrý, ty nemáš možnost se tam jít během dne podívat na tajnačku? vím co to je, malá 1.a2.9., šla v pohodě, těšila se, pak byla týdne doma a pak dva dny řvala, vysela mi na krku, nemohla jsme jí s učitelkousundat, zkoušela, prvně sjem jí to vysvětlovaly po dobrým pak jsem nastoupila přísně, že do školky prostě půjde, manža jí vysvětlil, že on chodí do práce a onabude do školky a byl klid, bylo mi hrozně, jak jsme jí do sebe trhala, takže chápu....
19. zář 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ty že nic nestíháš?Dyť máš na starosti 2 děti+babičku a já "enom" 1 dítě :sweat_smile: Deku sháním taky,resp.kámošky chcou neco malému koupit,tak jsem si říkala,že hrací deku,tak sa taky po nich dívám :wink:
19. zář 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak už mám malou doma, volali, že už je to pro ni moc dlouhý, ona chodí jenom jednou týdně, takže bude chodit 2x v týdnu, ale jenom na dvě hodiny, než se srovná :frowning2: ještě mi u nás na vsi školku nemáme, vozím jí do vedlejší vesnice, to je dobrý z tou prací a školkou, zkusim to na ní taky :wink:
19. zář 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefin jj, to vymyslele,manža,protože ona furt, že půjde sním do práce, ta na ní nastoupil s tím, že on chodí a musí pracovat a aona bude chodit si hrát a maminka si vždy něco vyřídí a dojde :slight_smile:
@slena mně ty deky přijdou všechny stejný :sweat_smile: akorát cena je jiná :confused: tak stíhám,a el jak, víš a kdybych celý den kojila, tak bych těžko něco zvládla ještě bokem :wink:
19. zář 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kefin jo a natvrdo a přísně jsme jí řekla, že i když bdue řvát a dělat divadlo, že jí tam stejěn dám a hotovo :sweat_smile:
19. zář 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já se dala do vyřazování věciček,co už malou táhnou,ale je to na dlouhé lokty..malá moc dlouho nevydrží a já mám hodně věcí půjčených,takže to hledám na papírech v seznamu a škrtám. včera jsme byli u ségry,tak jsem si toho hromadu zase přivezla,to už sepsaný mám,tak vyperu a máme novou garderobu :grinning:

malá se mi po 5 dnech pokadila a bylo to veliký :grinning: měla to snad až za krkem,tak jsem hned namočila oblečení a až dopere pračka,hodím tam ještě malý věci. doufám,že se mi to vejde na sušáky,venku chčije,tak to musím usušit doma...

odpoledne se jedeme podívat za kamarádkou o porodnice,má od pátku Sáru,tak tam teprve uvidím,jak nám Simonka vyrostla...
19. zář 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk buď v klidu taky jsem to tak měla tento měsíc. Vše pro děti a já zase nic. Potřebuji pro sebe rifle a nějakou mikinu. To kdybych věděla že bydlíte kousek tak jsem si mohli dát scuka a zajít někam na kafíčko. Byl to skvělý víkend i zoo se mě celkem líbila. :slight_smile: Tu podložku jsem kupovala už při Honzíkovi a to stále něco kolem 300,-.
19. zář 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk taky nejak nemůžu vybrat tu deku,je toho hafo :sunglasses: a hodně podobné,to máš pravdu.
Kupovala jsem nějaké věci na netu např.tady: www.alfababy.cz/store/condition.asp tady jsem brala chůvu a nějaké hračky,
tady věco do postýlky (povlečení atd.): http://www.kojenecke-obleceni.eu/
a tady jsem brala např. ten klín do postýlky,oblečky...: http://www.batolatko.cz/
naprostá spokojenost se všema,teda krom toho třetího - to má přijít zítra,tak uvidíme :wink:
19. zář 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk ahoj, my máme tuhle deku http://deky.heureka.cz/tiny-love-kick-and-play-hraci-deka-s-hrazdou/ . taky půjčenou od kamarádky a s dpetulinkou jsme koukaly na bazarku že je třeba za tiskara..no i tak teda docela pálka..za holek jsem je neměla, Lénu vůbec hračky moc nebavily, a lehátko jak píšeš že tam Veru nechce být tak to taky znám..jen jsem jí nosila zádama opřenou o sebe a koukat z okna, to bylo jediný co ji ba.. Naštěstí Honzík deku i lehátko miluje. Tahle dečka je hrací, ten panel je dotykový, když do toho kopne začne to blikat a hrát a i to jde položit a plácat do toho zas ručičkama...
holky už mám objednáno od Pinkie ten zimní fusak, vložku do kočárku s dekou a i aby jsme ladili tak ještě tašku na kočárek, dokonce specloš s obrázkem opičky navíc. tak jsem zvědavá jaký to bude, pošle mi to Lenka do 14ti dnů, musíme počkat na to vyšití té tašky..
Jinak u nás víkend utekl jak blázen, holky opět ukručely spaní u babičky. Lenu mám stále doma s kašlem a s dr. vymýšlíme co jí dát aby to zabralo. před rokem touhle dobou jsem jí měla doma dva měsíce..mazec
19. zář 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa deka krásná,ale máš pravdu - ta cena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. zář 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa ty fusaky tam jsou moc pěkné :slight_smile: ,který sis objednala?
19. zář 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechny zdravím, naše cácorka po týdnu přes den usnula! spí už hoďku.. usnula tedy v obýváku na pohovce, ale nechávám jí tam, ať se nevzbudí... jinak přes den vůbec nespí, tak mám na vás konečně chvilku.
Chtěla jsem se zeptat - v čem mrňatám perete? Já měla tekutý Dreft pro mimi, ten jsme již spotřebovali, teď jsem načala tekutou Lovelu a ta tedy hezky smrdí... no proti tomu nádherně voňajícímu Dreftu je toto hnus... k tomu se mi včera malá pokajdila až přes bodyčko a kalhoty - samozřejmě bílé! na celou noc jsem to nechala namočený, dnes ráno vyprala a tak koukám, že jemné skvrnky tam tedy zůstaly :frowning2: nadšená teda nejsem... prala jsem na 40 stupňů, tak nevím, jestli vyprat ještě jednou na 60? Kalhoty jsou z té sametové neboli plyšové látky, tak nevím, jestli je pak úplně nedo.... Jinak taky vyřazuji, máme již pár věciček, hlavně overálků, co již neobléknem, resp. by nás tlačili....i pleny přemýšlím, jestli jí už nekoupit větší, máme teď poslední balík Tesco plen č. 2, ale máme ještě zásobu 4 balíků oranžových Pampers, taky č. 2 - ty jsou ale od tescovských trochu větší... se bojím, že ani nestihneme spotřebovat..
19. zář 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 ahoj, no vidiš, mě ta tekutá lovela zas voni, sypky prasek tak citit neni, že dělaji dreft pro děti jsem ani nevedela, podívám se po nem a zkusím, dr mi doporučovala na prani tu lovelu. mladej mi taky pospává na gauči, až poslední dobou vydrží i v pokojíčku.pleny mame 2. zkoušela jsem mu teskovou 3, ale mi přijde zbytečně větší i když ty dvojky máme tip top.jenže mám ještě balik a pul tak je asi zdělám
@slena kočárek mám čokoládový a holky vybraly všechno žluté s opičkou, mě by se možná víc libil ten medvídek..a na holčičky ty srdíčkový vložky, ty jsou krásný
19. zář 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa to bude Honzík jak banánek,to je pěknééé :slight_smile:
19. zář 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena :grinning: :grinning: no to jo, ještě že je blondáček po tatínkovi :sunglasses:
19. zář 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa :grinning: pak ho v tom vyfoť a ukaž :wink:
19. zář 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena jj, určitě nafotím, to bude frája..
holky jak mi došel ten kojo čaj tak Honzík přestal kadit, včera vůbec, až dneska ráno se mu to povedlo XXL. taky byl včera pěkný protivka, odpoledne ukrutně plakal 2x rudej a slzáky a pomohlo jen když jsem ho rozbalila a on si u toho začal povídat se zvířátky..pila jsem toho čaje víc, ráno a večer po litru, tak jsem si to naordinovala zpátky a dneska už byl zas připrdnutej a je spokojený mimi..i když kadil až najednou tak to měl ve stejné konzistenci, tak si myslím že mu tím nijak neublížím, jen to z něj jde průběžně ven. Ted mi chlap přivezl ten kojo čaj od té známé co má obchod s bylinkami a i tu jestřabinu samotnou, tak uvidíme jak to bude fungovat :dizzy_face: . jo stále se mi stává že večer jak se vykoupe tak začne bulit a nechce se přisát, v noci je to pak už napohodu..prdíkama to není, nekroutí se nic. no snad to brzo zase přejde, by mohl ocenit mamky snahu..holky jsem touhle dobou už nekojila ani jednu, mlíko prostě nebylo, tak at mi to vyjde aspon do třetice :dizzy_face:
19. zář 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 já peru v lovele a v pohodě :slight_smile:
19. zář 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. zář 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena
@lebapa teda to jsou pálky za ty deky, já koupila tu naši na aukru za 300,- a je úplně jako nová a Honzíkovi se moc líbí
k tomu kojení... pořád řešim, že mám moc mlíka, musím odstříkávat a hlavně v noci mě fakt tlačí prsa, už si říkám, jestli to nedělá třeba fenyklový čaj, piju ho hlavně kvůli prdíkům, ale prý podporuje i tvorbu mlíka, no nevim, nemáte holky některá zkušenost?
19. zář 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk dobrá metoda, líp se to teda čte než uskutečňuje, to musí být teda fakt psycho..no snad to my nebudeme potřebovat
@lukava no a kdyby jsi postupně odstříkávala míň? kolik odstříkáš tolik se ti zas udělá, s tím asi moc nenaděláš...jéé co já bych za to dala. :grinning:
19. zář 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa přesně, na to bych nerva neměla :sweat_smile:
19. zář 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no jasně, právě se snažím odstříkat vždycky jen tolik, aby to zatvrdnutí povolilo a nebylo to už nepříjemné, ale někdy to prostě nejde vydržet, v noci musím spát s plínkou přes prsa, že ze mě leje... každý má asi svoje :wink: chudák honzík občas dostane sprchu a bulí a při kojení si můžu rovnou držet hrneček u druhého prsa, no radost :sweat_smile:
19. zář 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava mně taky v noci tvrdnou prsa a teče mlíko, jak udělá malej větší pauzu :slight_smile: ale neodstříkávám ted už, jinak se bude tvořit pořád, ono se to časem samo upraví a bude vždycky připraveno jenom tolik mlíka, kolik dítě vypije.
20. zář 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsme se včera byli podívat za tou kamarádkou do porodky a nevěřila bych,jak ta moje princezna strašně vyrostla za ty dva měsíce. Je to až neuvěřitelný.A já si furt myslela,jaký nemám doma malinký miminko :grinning:
Dneska o5 hnusně,takže budume zavřený doma,chčije a je tma jak v pytli... Uvidíme kdy nám přijde táta domů,že bysme zajeli nakoupit,jsme nějaký vyžraný. Dneska k obědu grilovaný kuře co jsem měla ještě v mrazáku,tak uvařím jen rýži a trošku šťávy. O víkendu budeme doma samy,chjo.Manža jde pomáhat ségře na barák sundávat střechu,jsem zvědavá,jestli jim nebude pršet,zatím to vypadá všelijak. Firma co jim to bude dělat má víc jak měsíc spoždění,to je na zabití,fakt.
Musím si sehnat krabice,ať mám kde skladovat oblečení po Simonce,teď jsme si dovezli super bundičky a zateplené overalky,tak to dneska všechno doperu a můžeme vyrazit do zimy. Ještě ale musím koupit nějakou huňatou deku do kočárku,na které bude ležet,protože nevím,jestli se mi pak vleze do té tašky i s fusakem,musím to vyzkoušet...
20. zář 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava já nechápu,jak někdo může spát bez podprsenky a bez vložek,to já bych každý den spala v kaluži mlíka :grinning: Protečou i vložky,ale košilku hodím do prádla,tak to mě tak nevadí. Ale já teda bez podprdy ani ránu a docela rychle jsem se s ní spát naučila. A taky mi při kojení v noci chčije z druhého,když jsou hodně nalitá,ale já je střídám,aby mi to vypila a já nemusela ještě odstříkávat...
20. zář 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já právě spim na plíně nebo si dám plínu přes prsa, nechce se mi nosit podprdu a pařit se s těma vložkama, lepší vyprat plínu a košilku, taky střídám, to je jasný, ale stejně to mlíko už někdy tak tlačí, že mi nezbude nic jiného než odstříkat
20. zář 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky, tak jsme pro změnu neměli internet, Ondra skončil v práci a měl ho přes šéfa takovej přenosnej, tak ho musel odevzdat, dneska už jsme zase připojeni :grinning: nedočítám, nestíhám, doufám že vás bobani netrápěj, naše cácorka začíná být docela hodné a spokojené miminko, až se tomu věřit nechce, čekám co přijde :grinning:
20. zář 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek