• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@misi.21 joo krabice na harříky... ani mi nemluv, včera jsem vyřazovala malý věcičky a žehlila větší, mám pocit že se sem brzo opravdu nevejdeme :slight_smile: já čekám až mi přijde fusak, už se na něj těším, doufám že se do kočárku vejdeme.
@lukava holky kde to mlíko berete? :grinning: já mám plnou skříňku vložek do podprdy který už nepoužiju, jestli jsem na začátku vypotřebovala krabičku je to hodně, mě vůbec přijde že mám prostě akorát pro Klárku, odstříkat za den dávku navíc, to je umění, takže ani žádná zásoba v mrazáku nic... nevím čím to je, no hlavně že jí to stačí.
20. zář 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak máme pěknou rýmu, už jsme dneska zajeli odsávačku na vysavač :unamused: nějak jsem z toho nebyla nadšená, ale to co z ní vytáhnu bych pusou vůbec nevysála. Doufám že to nepřeroste v nějakou teplotu a tak dál.
20. zář 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka manžel říká, že jím jak dřevorubec, asi to nlíko bude z toho, ale mám pořád fakt děsnej hlad, horší než v těhu, fakt :wink:
toho odsávání vysavačem se taky bojím, ale mamky říkají, že je to nejlepší, snad to nebude moc brzy potřeba
20. zář 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava :grinning: no je pravda, že teta měla taky hromadu mlíka a děsnej hlad vždycky po kojení :slight_smile: ale spíš jsme myslela, že se hromada živin dostane do toho mlíčka, tak to musíte doplnit :slight_smile:
Já myslela že když nic nechytla ode mě, ani od ondry a to měl čtyřicítky, že už se ji to vyhne no a už začínáme marodit, to brzo, radši jsem koupila čípky na teplotku a kapky do nosíku, snad to nebude potřeba, v pátek jdeme na kontrolu, tak uvidíme co nám řeknou hezkého :slight_smile:
20. zář 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Verča má taky rýmu a to už 14dní a fakt mě to pěkně sere :angry: :frowning2: prvně měla zadní rýmu, pak se to spustilo, že se mi dusila a to doslova, v noci sjem jí furt zvedela, nemohla dýchat, zvedlá postýlka nepomohla, tak jsme koupila ten klína zlepšilo se to, teď má rýmu zase vzadu, odsát nic nejde, tak su zvědavá, jak dlouho s tímbudeme bojovat :rolling_eyes:
20. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ty jo, já doufám že rýmu dostaneme co nejdýl. taky jsem jí měla, ale jen trochu ale nachřapanej je Pavel i Lenka ta je doma a kašle..Honzík zatím dobrý i když po ránu slyším ja to v něm trochu sedí.zatím mám připravenou balonkovou odsávačku tu na vysavač jsem nikdy nezkoušela. musím se pro ní stavit u kamarádky - zapůjčí mi ji.
@dpetulinka jůů to jsi mi udělala radost že se Klárce daří líp, určitě i ty si za chvíli začneš užívat miminko konečně.. taky vyřazuju oblečení a je to mazec. Zítra musím dojet do Kolína a koupit mu overálky na spaní a asi hodím nějaké oblečení do bazárku, snad mi to vezmou, mám pocit že tam víc maminek dává než nakupuje, dává se tam do komisního prodeje..a letní věcičky zatím schovám pro neteř, plánují miminko, už od doby co jsem byla těhu, asi jsem je inspirovala.. :grinning: :grinning: holky ale je to stejně zvláštní, mi nepřijde že tak stárnu ale fakta jsou taková že když jsem se vdávala po dvouleté známosti tak právě tahle neteř nastupovala do první třídy :sweat_smile: :astonished: a teď jí je 23 let.
20. zář 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk no taky jsme měli rýmu vzadu, chrochtala jak divá, občas jsem něco vyšťourala čtverečkem, ale nic moc a teď se to spustilo, je to masakr, zatím to jde, mám strach aby se to nezhoršilo, občas i teď má problém při kojení, že se nemůže nadechnout, akorát nevím jak budu odsávat v noci, jak je v klidu bojím se že se vysavače lekne, jenže je to fakt moment a vytáhne to ty hobuly pěkně, i ty co ani nejsou vidět a jsou docela daleko, chjoch, doufala jsem že vydržíme dýl :slight_smile: tchýně mě povzbudila, Ondřej měl prej rýmu první dva roky v kuse. No vidíš ten klín není špatnej nápad, já jsem ji taky zvedla matraci, ale nic moc...
@lebapa děkuju :slight_smile: už si ji užívám úplně jinak, asi z ní nikdy spavec nebude, ale už jsem si zvykla :grinning: Pane jo, to letí teda opravdu hrozně :slight_smile:
20. zář 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka nj, co naděláme, musíme vydržet....odsavačka na vysavač je k nezaplacení, já než odsávám při nočním, teda spíš při brzkém ranním krmení, tak na ní mluvím, pak trošku sepnu vysavač, aby jemně houkl a pak ho teprvě zapnu, držím malou pevně v náručí, ale čím dée tu rýmu rýmu má, tím hůř jí zvládám odsávat, brání se, má hroznou sílu, takže asi brzo nastolím klek nad ní, zní to sice tvrdě, ale jinak to nejde, u Mišky jsme to tak musela dělat od malička, jinak to nešlo, chjooo, rýma je svinstvo, já jen doufám, že se nám nevrátí kašel :angry: :frowning2:
20. zář 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk jééj už jste měli i kašel? CO s tím vůbec? Já jsem říkala s rýmou k doktorce nepoletím, když nemá teplotu, sem tam si zakašle, ale to jen tak opravdu občas, ale vůbec nevím co bych s kašlem dělala. No Klárka se zatím nebrání, ale odsávali jsme asi pětkrát, takže ono to asi teprve přijde. Jdu chrnět Klárka spí už od půl devátý, tak abych stihla něco naspat než bude zas vzhůru. Děkuji za typ, uviíme jak to zvládneme.
20. zář 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčinky jakse máte? doufám že jste i s dětičkama v pořádku :slight_smile: zase jsem tu dlouho nebyla :zipper_mouth: po večerch vkládám na mimáč a na bazárek oblečky po dětech, už i Fíďa mi nějak roste a vyřazuju nejmenší oblečky mazec :zipper_mouth: a pomale sháním zimní :zipper_mouth: už jsem mu objednala chlupatku a flesovou kombinku :.x
20. zář 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka ono je lepší, když je kašel v kombinaci s rýmou zajít k mudr., aby malou poslechla, není to sranda, dkyby se to usadilo na průduškách....Veru měla kapky Sinecod a Fenistil....mudr.jí poslouchala dlouho a i když nic neslyšela, tak jí před víkendem chtěla znovu vidět...přece jen jsou malý...Míša měla věčně rýmu, kašel, až po druhým roce to trochu ustálo, jinak byla nemocná fakt skoro furt :frowning2: jak ale chytla horečky co nešly dolů, tak sjem valila klidně i na pohotovost, většinou už to byl projev, že to sedlo na průdušky-tohle jsme měly co měsíc do roka, po roce taky, ale né každý měsíc a pak o teda ustávalo, s ní sjem si užila až až, takže doufám, že s Veru to bude lepší :sweat_smile: právě mi tenkrát řekli, že kdyby neměla prevenar, ajk jsme jí nemohla horečku srazit, kašel dusící a rýma, tak by už ležela na kapačkách, to měla i špatnou krev atd.,to bylo hrozný, ještě dnes si pamatuju, jak jsem jí vařící držela v náručí na pohotovosti, bylo tam plno a kousek vedle zvracelo dítě, ale hrozně, no to bylo něco :unamused: fuj, radši nebudu ani popisovat :rolling_eyes:
20. zář 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup jsi dobrá teda, já mám ty malý hadry na sříni vyskládaný, že je prodám a nějak se nemám k tomu je nafotit a dát to na net, ale už musím, ty jak se tak pohybujou ceny? třeba bodýčko, dupajdy? Musím pokoukat....
20. zář 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk no ale taky mě to neba a nestíhámnic jiného
bodyna dávám tak kolem 30kč aby se to prodalo pže nový stojí 60 že a dupajdy kolem 50tky, podle toho v jakým je to stavu , pokoukej po netu a uvidíš, já teď prodala spoustu zimních věcí po NIky
20. zář 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zup no ukaž jaký máš po Niki zimní, třeba se nám bdue něco hodit :grinning:
20. zář 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk kukni na mimibazar, moje ID je 106384 ale už toho je dost pryč, a něco je stále ještě ve foťáku :slight_smile:
20. zář 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to určitě jo, já pořád doufám že se nám to vyhne... což je pěkná blbost :( já jsem byla nemocná do puberty pořád, sice to bylo prý tím, že jsem byla brzo narozená a imunita nebyla v pořádku, ale oboustranej zápal plic u čtyř měsíčního miminka si opravdu představit nedovedu. Teplotu zatím stále nemáme, večer jsem ji už teda vykápla nosík, snad to bude ok.
@zup no já jsem si myslela bůh ví jak nebudu prodávat a ejhle švagřice je těhotná, takže čekám co si vybere na půjčení a uvidím, mám spoustu zbytečnejch věcí, který bych prodala, ta těhotenská nákupní horečka byla šílená :grinning:
21. zář 2011 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes sjem vstávala ráno s pláčem :cry:já už to s těma zádama nemůžu vydržet, to je bolest, to je hrůza, nemůžu se ani pohnout, dýchat a nic, manžel nadává, že jsme už dávno k mudr.nešla, že chcu být prej asi na vozíku :zipper_mouth: njn, jenže já jsem si furt říkala, že to rozhejbu, že to bdue dobrý, ale posledních 10dní se to rapidně zhoršuje a nějáký rozhejbání už fakt nepomáhá :frowning2:chjooo, dnes jdeme na socku přepsat na manžu rodičák a během října vyřídit mateřskou, ať si zvolíme ty tři roky :wink:

@dpetulinka schovávej si věci na druhý :slight_smile: njn, někdy se nemoci umí fakt vyřádit, na miminkách je to ale fakt nejhorší :unamused: já jsme byla furt nemocná až po 11.roce, prootže to jsme měla mononukleozu, takže játra a oslabená imunita je jasná, rok přísná dieta, každý týdne odběry, no fakt jsme si to užívala, ale je fakt, že jsem pěkně zhubla :wink: od té doby, jak na mě někdo pšikne nebo něco, tak jsme taky na hromadě :angry:
@zup kouknu a ještě vyčkám až dodáš další :grinning: zimní kombinéza nebo teplej overálek, velikost tak 74, možná i 68, ale to budeme muset měřit na výšku, máme doma žížalu :grinning:
21. zář 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk neboj, základ si chci schovat, takový ty věci co vím že unosíme, ale kdybys viděla, co mám naprosto neunositelnejch blbostí :grinning: jo mononukleozu jsem si užila taky, strašná věc, ale je fakt, že po pubertě se mi to docela srovnalo, neříkám že nejsem nemocná vůbec, ale oproti tomu co to bývalo, je to paráda.
Pane bože co máš se zádama? No to se nedivím, že ti nadává, to je doktor skoro na místě.
21. zář 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přemýšlely jste co k Vánocům? Nehledě na to že se mě každý ptá, tak sama nevím co mám koupit, nemáte někdo typ na nějaký hračky do roka, co zabaví, prostě co ty děti užijou a co je baví?
21. zář 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka Já nevím co s tím mám, začlo mi to po tom císaři :frowning2: ale nebylo to tak hrozný, jen poslední dobou se to fakt zhoršuje....mám takovej divnej pocit, že to bude po tom epiduralu :cry: nj, nadává a jak :zipper_mouth: jako to je to, on je furt v práci a já nebudu tahat malou k mudr., aby tam ještě něco chytla, tak ať se taky nediví, ono taky tohle je jen v noci, přes den jak se hejbu, tak je to lepší a tak si říkám, že to přejde a ono to zase akorát přijde, no zkrátka se pěkně zanedbávám, já nerada k mudrům a abych pravdu řekla, tak mám i strach, aby mi něco nezjistili :zipper_mouth: mononukleoza je humus, hnus :angry:
21. zář 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no o vánocích mi ani nemluv, kdybych měla první, tak vím, to by byla pohoda, ale veru toho má plno po Míši, takže furt bádám....mám vyhlídlou velkou včelku co se připíná na klips, ta se mi moc líbí a stojí jen 230kč, pak koupím něco hrajícího, nějáký hadry, takovou tu gumovou knížku a nevím, jako stejě z toho nemá rozum, spíš kupuji něco hlavně kvůli Míši a že jsou vánoce, tak aby pod stromečkem něco měla :slight_smile: no a asi nějákej hrníček od půl roku.....ale uvitám inspiraci od druhých :grinning:
21. zář 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk :( teda to je šílený, to chápu sama nevím jak bych to udělala hlídání je u nás skoro nereálný, ale asi bych to nepodceňovala, ikdyž to doktory nerada, koukám že všechno má svoje, já zas trpím při každý návštěvě záchodu, budu s tím muset na nějakej chirurgickej zákrok až přestanu kojit, to jsem celá říčná :( bolí to šíleně, ale představa, že se mi v tom budou šťourat mě děsí, idkyž asi to spraví a bude pokoj. S těma zádama to není sranda, abys neměla problémy pak už napořád
21. zář 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk já právě vůbec nevím, přemýšlela jsem nad sedátkem do vany až bude hačat, protože když se bude chtít cachtat dýl, tka abych tam nemusela celou dobu být, je to fakt pecka jak je člověk doma pořád sám, neumím si představit, že bych měla dvě malý děti. Já to nějak moc řeším ty hračky :grinning: hledám nějakej zázrak asi nebo co :grinning:
21. zář 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka my jsme Míši koupily tenkrát toho pejska od fisher price, toho hracího, je pěknej a je to takovej mazel hrací, s tím si hraje dodnes :slight_smile: fisher price má krásnou hrací knížku s obrázky, je to takovej jako kdyby červík, to je jediný co sjem rpo mšu nestihla, tak bychto chtěla právě koupit Veru :slight_smile: Míša měla různý chrastítka, kousátka, hrací hračky ju zajímaly, knížky co jsou pro mimi ty gumový atd., jako u prvního fakt najdeš co chceš, ale u druhýho je to horší, když doma vše je :zipper_mouth: a sedátko do vanynemusí být špatná věc, malá když už seděla, tak měla protiskluzovou podložku ve vaně, ale určo to je super věc, manža mi taky říkal,a´t to koupím, že se pak můžou čachtat holky spolu :sweat_smile: :grinning: to asi vyplavíme sousedy,s tačí, dkyž je tam Míša ve vaně a jdeme mokří z koupelny :grinning:
tak v pondělí jdu na 10hod.na neurologii...
21. zář 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, na dnešek jsem se pěkně vyspala, přes den Honzík moc nespal ale v noci se probudil až ve tři na hodinku a pak až ráno po šesté.ted pokračuje opět v tom nespaní, nejraději by zabral jen mě u prsa, jak ho položím je vzhůru.
@dpetulinka . Peti ta švagrová čeká mimi jak jsi psala že jim to nejde?
@ssimmikk jo jak jsou chlapi věčně pryč tak se nikam po doktorech nechce, to znám, ale s těmi zády bych fakt došla, zkus si tam předem zavolat a jakože se objednat s tím že budeš s mimi ať nečekáš.aby se ti taky nestalo že zítra už z té postele nevstaneš a nedělali ti obstřiky..
na vánoce jsem už myslela, Honzíkovi asi pořídím ten box na hračky až pod stromeček, ale nevím jestli vydržím.drtí mě ten prach, zatím ale kouká jen na dece na hračky a v lehátku tak zbytek šoupnu zatím do skříně. Holky zlaté když jsou děti tak malé, holky moje mají už snad všechno co vymysleli - panenky, poníky, nábytek na barbíny..teď si teda už samy zaplatily tohle z pokladniček..to by se mohlo líbit těm tříletým prcům co tady holky mají http://www.youtube.com/watch?v=2xFktwQ7FTk&feature=player_embedded . i Honzík má modrého :sweat_smile: Jinak asi babičkám řekneme o oblečení, letos jim to bude ještě fuk.
oblečení taky vyřazuju, 62 je mu už total nadoraz, jenže toho mám většinu tak jsem si říkala že to hodím v Kolíně do komisního prodeje a zrovna koupím jiné. na net jsem taky myslela, ale s tím poštovným nevím jak až se dobře prodává. Můžu zkusit nafotit a uvidíme :fearful:
21. zář 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jo a super je něco hrajícího co samo jezdí, to podporuje dítě k lezení po čtyřech :slight_smile:
21. zář 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa kde se to prodává a za kolik, to je haluz.......v pondělí jdu na neurologii, mamka mi to domluvila v práci...
21. zář 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,dneska máme tátu doma,tak navečer konečně taky zajedeme ukázat malou do mé práce...
Dneska o pár dnech spinkala celou noc,ale já se od tří budila,jestli už náhodou nebude vstávat. A pak koupit do jysku osušky a deku do kočárku. Ted´půjdeme ven,když neprší,snad nezačne.
21. zář 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že sedátko do vany je v kurzu :grinning: taky k vánocům pořizujeme.Pak ještě to pěnové puzzle,nějakou hrací potvoru,ale musí hrát dlouho :slight_smile: a asi něco k moři. nějakej pěknej kruh,jak se v něm sedí a už mám nafukovací člun malej. A asi ještě ten plážovej stan,třeba si v něm bude hrát i doma,synovec z něj jeden čas vůbec nevylezl.Stejně z těch prvních Vánoc ještě nebude nic mít...
21. zář 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek