• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
Já už jsem si papíry vyzvedla,tak musím na sociálku,aby mě to potvrdili. Myslíte,že je jedno,kdy to tam odnesu,nebo musím až malý budou určitý měsíce?? Já že bych to měla už z krku,příští měsíc bych to tam hned hodila. Mě někdo říkal,že dětí,co jsou narozený 2O11 se to týkat nebude,ale nezjištovala jsem to. Jsou to paka,5OO dolů je celkem dost teda... Doufám,že nás to mine.
23. zář 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 a ty máš mateřskou? Jábyla na socce teď ve středu s manžou, daly jsme vyplněný papíry, že od 1.10.nastupuje na rodičák manža a hned jsme tam dala papíry, že od 1.11.nastupuju zase já....teď už nám zbývá jen doložit mateřskou a na tu musí po 15., aby měl potvrzený říjem i za minulý měsíc :wink: jo a bacho, vždy se vše dělá v 1.v měsíci, nejde napsat rodičák jen třeba na týden :unamused:
23. zář 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk my to bude mít až od 1.11 dřív to nestihneme. Účetní na mzdovém si to chce co nejvíc ulehčit aby neměla moc papírováního tak nám zjišťuje. U nás je problém že Martin má ještě trvalý pobyt u rodičů a navíc je to v jiném kraji. Tak to máme ještě trochu složitější. Je to jenom papírování navíc. :angry:
23. zář 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Tak mi končí mateřská koncem listopadu tak od prosince bych měla nastoupit na rdočák ne? Tak to by mi neměli už měnit od novýho roku jeho výši.
@lebapa jj na holčičky je toho spousta ,ale i na kluky frajerský taky ...

zítra si děláme výlet do Ostravy , tak to bude na celý den než projdeme ty obchody ... večer asi padnu Jirka tam dostal poukaz z práce na oblečení aby si vybral, tak tam jedeme jen kvůli tomu, může to vybrat jen v Ostravě a nebo Praze :grinning: Tak Ostrava je blíž .... to jsou taky nápady , než aby jim dali prachy a každý si koupil kde chce co chce :grinning: :grinning: :grinning: Tak se tam stavíme ještě do Ikea podívat se co tam mají když budeme zeřizovat abych měla přehled kde co a za kolik. Ještě chci malé zítra koupit čepičku a rukavičky, za chvíli bude dušičkové počasí.
23. zář 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka do konce roku si napiš rozhodnutí na jak dlouho chceš rodičák :wink:
23. zář 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Hurá jak se těším na zítra. :grinning: Máme sraz ze základky po 20 letech. Ta cifra je teda šílená. :unamused: Scházíme se sice každé dva roky a něktreé potkávám každý den, ale některé jsem neviděla snad od školy. Docela nás všechny zarazila cifre co jsme už ze školy. Byla jsem nucena si koupit nové rifle a tričko. do původních riflí se stále nevlezu. Mám to na bowlingu. :slight_smile:
Martin bude mít premiéru v hlídání dětí večer a v noci. Tak snad to zvládnou skvěle a já nebudu muset doma třeba za hodinu. :wink:
23. zář 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky.
Píšu po delší době,ale čtu to tady.Taky přemýšlím o očkování,máme jít za měsíc a to na hexu a pneumokoky.Tak uvažuju,jestli nechat zároveň nebo ne.Odkazy jsem četla,musím to uvážit.
Kačenka už se začíná pěkně projevovat,brebtá,usmívá se a hraje si na krásný hrací dece,co jsme dostali.Má na ní i zrcadlo a prohlíží se v něm.Nerada bych to zakřikla,ale poslední dny je to nejhodnější miminko.Večer usne kolem osmé a buď se kolem desáté probudí na jídlo nebo ne,pak spí zase hned a to do 4 hodin a pak znovu ještě třeba do 7:30.Včera usnula v osm,spala do čtyř a pak do půl sedmý,pak se trochu napila a spí zase.
Dneska má snad být hezky,chystám se s dětma k našim.Mají barák se zahradou,takže pohodička.
24. zář 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, tady byla ráno tak veliká mlha, že bylo vidět jen bílo : )

@petrunka01 to máš super, že je vaše malá nejhodnější, ten náš drak se pořád dožaduje pozornosti, pouštět kolotoč, chrastit, zpívat, povídat básničky, teď jsem klesla tak daleko, že jsem mu poprvé pustila pohádku v televizi a fakt to sleduje, to by mě nenapadlo, že ve dvou měsících ho to bude tak fascinovat, hrací deka dobrý, ale nic se tam nehýbe, takže ho to moc dlouho nezabaví....a pozor, už řve, takže zase asi nějakou jinou akci by to chtělo :grinning: :grinning: :grinning: ....tak dobrý, jen ho to tak nadchlo, že si chtěl povídat a už zase hledí
24. zář 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava tak to máme podobné draky :grinning: malý si taky furt vyžaduje pozornost,je zvědavý až hrůza,nejlépe mu furt neco ukazovat,ale vždycky ho všecko baví jenom chvilku.Už si říkám,aby neco chytal do ručiček a zabavil sa chvilku sám :wink:
24. zář 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,kolik týdnů trvá ta mateřská?mám v tom furt hokej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neviděly jste někde v nějakém eshopu pěkné oblečky na chlapečka za dobré ceny, do začátku jsme toho hodně dostali, ted budu muset začít víc kupovat, zkouším tady i bazárek a mimibazar
24. zář 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dneska super den u ségry,akorát malá spala 4x :slight_smile: ,takže asi noc bude stát za to :slight_smile: 4erstvej vzduch jí svědčí.
Mám hroznou chuť na hermelín,můžu sýry s plísní,když kojím??? Mám 4 v ledničce a hrozně bych si dala. A v týdnu chci dělat brambory s nivou. Tak si nejsem jistá,jestli když to v těhotenství nejím,tak jestli můžu ted´??
24. zář 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já jsme teda v těhu jedla vše, hermelín s mírou, stačí mi tak jednou za rok, ale měla jsme ho u obou holek :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: při kojení teda nevím, snad ti někdo poradí :sweat_smile:
24. zář 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,Niki je nějáká divná, špatně dýchá, to j, to i mudr.říkala, zatím se to nezhoršuje, ale pozoruji to jako častý jev, spíš teda nepřetržitý :frowning2: ale spíš mi nejde do hlavy proč poslední dva dny sní jen 100-110ml :astonished: nevezme si ani 150ml a to už i někdy sbaštila 170ml...je nevrlá, furt se jaksi kroutí...chjooo, já už nevím, má od mudr.Spirosan nebo jak se to jmenuje a kapky, ale jako je nějáká divná, nesvá, taková mi přijde jako kdyby i nervózní nebo jak to říct, já už fakt nevím, no doufám, že v těch stěrech nic nebude a nepotvrdí se nic, snad je to jen nějáký blbý nachlazení,i když pochybuju, že to by měla 3týdny :cry:
24. zář 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem
tak sraz se včera vyvedl. Domů jsem dorazila v půl3. Úžívala jsem si toho že jsem z domu. :slight_smile: Zahráli jsem so bowling a byla super nálada. :grinning: Martin zvládnul hlídání na jedničku. Děti byli hodné.
25. zář 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ssimmikk s tím jídlem to máme skoro stejná. Míša začala jíst míň a má delší interval mezi jídlem. Škoda že se dětem ty nemoce nevyhýbají. Nám maminkám by to ušetřilo nervy. :frowning2:
25. zář 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no přesně, škoda, že jsou takhle malý miminka nemocný :frowning2: no snad budou zítra výsledky dobrý :pensive:
25. zář 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , včera se nám výlet vyvedl, dojeli jsme až v 9 domů. Docela mazec. Už mám nakoupený i dárky pro synovce na vánoce ať je mám z krku a nemusím pak lítet před vánocemi. Jirka ten si vybral na poukaz pěkné věci, měli poslední v jeho velikosti ... tak jsme to vyhmátli . Jinak lidí všude jak sraček ... ikea plná, a avion také. Navíc jsem potkala spoustu budoucích maminek ... samá kulatá ženská :slight_smile: a taky sám větnamec :grinning: byly jich plný krámy ... asi v těch svých hadrách nechodí a kupují si značkové :grinning: :grinning: :grinning: Taky v kavárnách seděl sám rákosníček. :grinning: a to doslova ta jejich omladina co má ty vlasy vyčesaný do kohouta a tuny gelu a laku na nich ... :grinning: Ale jo sluší jim to ... jinak zase se hlásí leták lady ... elektroworld má slevu na bílou techniku tz. lednice, pračky,sušičky,trouby,mrazáky,myčky ... u modelu co stojí 12tis a více tak je odpočet 20%. Takže jsem se koukala a co budeme potřebovat do baráku tak tam nakoupíme, protože to vychází u těch našich modelů co chceme, levněji jak na netu. Tak pokud někdo o tom uvažuje a chce si něco pořižovat třeba @ssimmikk tu myčku :slight_smile: , tak dobrý kup a prý to dovezou zadara a i namontují :grinning: Takže výmak ...

@slena mateřská je 28týdnů od jejího nástupu, pak je rodičovský příspěvek.
@lukava to si tedy brzy zvyká na telku :grinning: ale je fakt, že já jí mám zaplou stále jako kulisu doma ale malá na ní nekouká ... spíš jen slyší ty zvuky .
@ssimmikk Tak to je mi líto , že Verunka je jakási marodná, snad se to brzy spraví ... třena je to přechodné jako u nás ... mě zase chytají teď na pozim klouby ... nemůžu vstát ani pomalu z postele... co se dá dělat nejsem už nejmladší ročník výroby :grinning: s tím se už musí počítat. Jo a jak Ty? Jak to dopadlo s Tvými zády? Je to už lepší? Co Ti dali obstřiky?
25. zář 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty slevy jsou jen teď do úterý jsem zapoměla napsat :sunglasses:
25. zář 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, koukám že jsme hodně využili posledních krásných dní a bud jsme venku nebo na nákupech :grinning: mě včera vyzvedla kamarádka, tatka vozil kočárek a my si taky vyjely. koupila jsem si teda nakonec taky rifle asi s deseti X :angry: budu se tolerovat tak možná ještě dva měsíce a pak mi asi rupnou nervy ..ve středu je svátek, to děti nejdou do školy a prý asi ani pak ve čt a pa..maminky co chodí děti do školek raději koukněte jak mají otevřeno, tu naši školku zavírají vždycky stejně jak školu
@hradilenka no a jak vám dopadla ta prohlídka vašeho bytu? ono většinou to na poprvé nevychází, ale přála bych vám to..letos budete mít teda vánoce, budete si moct pořizovat věci do domečku, to je moc prima :slight_smile:
25. zář 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka tak to se musím do toho wordu stavit, ale nevím zda to stihnu do úterý, snad ano :confused: jiank já se zádama, no mám prej krutě povolený svalstvo, vazy či co, vše to mám po malé a je fakt,že nezapnu žádnou bundu, hrozně jsme se rozjela, říkala, že pokud byla malá zadečkem, že není ani divu...takže příští týden mi mamka skočí pro výsledky, budu chodit na rehabku, pak jsme dostala jakýsi sprej, ale je dobrej, pomáhá aspoň trochu a prášky od bolesti, takže uvidíme, ještě záleží zda mi ta rehabka bude dělatdobře, volala sjem na gyndu, protože spodek nemám vpořádku a říkala, že to mám zkusit a kdyby něco, tak hend přestat a stavit se, takže jedno lepší jak druhý, no Niki mi asi vzala moje poslední zdraví, snad se dám aspoň trochu do kupy :confused:
25. zář 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa Taky jsem si koupila rifle ... velikost 42 :angry: ale tak Jirka mě uklidnil a při zkoušení říkal , šak to je nemáš napořád ne? Za chvíli to bude vypadat jinak ... tak jsem mu říkala jen aby :grinning: Ale v těch kabinkách mají asi ty zrcadla zvětšovací nezdá se Ti? :grinning: :grinning: :grinning: Ty rifle jsem koupila v CA a taky tam měli slevu na veškeré kalohoty 20% tak to bylo fajn.
S tím bytem zatím nevím neozvala se z RK jak se rozmysleli , já taky ani nepočítala že hned první mi řeknou bereme to. Ono je to taky dost peněz tak to musí každý zvážit jestli to utáhne. A s tím nakupováním do nového bydlení máš pravdu je to moc príma navíc i pro mě, mám ráda změny :grinning: Jirka mi včera říkal.... je fajn, že si mi to oblečení tak dobře vybrala ... dala jsem mu tam ještě mikinu navíc aby to měl komlet. Tak mi říkal to mám na vánoce že ? ... já na to no jasný a on na mě co by si chtěla Ty k vánocům, tak jsem mu řekla , že nic , že už mi koupil bydlení :grinning: Tak jsme se včera zasmáli ... :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to se holky mají, že nemusí do školy ... na tohole jsem taky jako žák vždycky čekala :grinning: :grinning: :grinning: a :grinning: byla jsem tomu moc ráda... pokud bude hezky , tak si někam můžete vyrazit ... bude to fajn.
25. zář 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Prý že ses rozjela, že byla malá zadkem hore ... co mám říkat já? Malá byla normálně a taky se do ničeho nevejdu ... nechápu to ... dole bych to pochopila ale přes ramena záda no nechápu :grinning:
Tak snad Ti to včechno dobře dopadne ty výsledky a budou ty záda lepší ...
V tom elektru , pokud by si něco chtěla a oni to nebudou mít skladem, tak to jen zaplatíš a oni Ti to pak dovezou až jim to dojde, tak je to fajn, že se ta sleva nevztahuje jen na to co mají na prodejně.
25. zář 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka mě ten můj říkal když jsme přijely dom proč jsem si nekoupila zrovna dvoje..no to ani náhodou, musím mít motivaci, doufám že na jaře se budu divit co jsem to na sebe jen tak tak kdysi dopla..a pak mi říkal večer, ty jsi mi je ani neukázala. Holt se na ně musel podívat sám, jelikož já tu kupu látky odmítla předvádět :wink:
holky mají ted prázdniny každou chvíli to za nás až tolik nebylo. září jdou do školy a už prázdninují..ale máme naplánované právě i s tou kamarádkou že vyrazíme na brusle, taky je zkusím ale spíš to vidím na kolo a Léně bych dala kočár s bruslema..ještě že máme nohy podobně a můžeme se prostřídat :sweat_smile:
25. zář 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka jo a změny, ty mám taky ráda..když jsem byla jako dítě (malá jsem pořád :sweat_smile: ) tak jsem věčně přestavovala pokojíček. postele jsem utáhla sama a občas přemluvila bráchu aby mi pomohl se skříněma. měli jsme každý svůj pokojíček, ale spali v jednom a v druhým byl nábytek z bývalého obýváku - takový náš obývák na hraní, tam se stěhovat moc nedalo :grinning:
25. zář 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka já jsem se rozjela dole, bolí mě záda od půlky dolů,malá měla polohu KP
25. zář 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka no tak jsem byla v tom wordu, akci mají jen při zboží nad 12tis.a mně se líbila jediná myčka a ta stála přes 11tis., takže smůla :angry: byly jsme nakoupit s holkama a teď jdu nakrmit Verčua valíme na hřiště....manža spí, je po noční a dnes ještě jde na noc :unamused:
25. zář 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, strašně dlouho jsem tu nebyla, nejde mi net, ale ted jsem dva týdny u rodičů, tak budu moct si s váma psát. nenapsal by mi někdo stručně, co je u vás nového, co řešíte, jak se mají vaše miminka apod? jsem zvědavá, co už všechno umíte :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: jináč pepča má asi 62 cm a 7 kilo. cumlá si prstíčky a koníčky pase asi blbě:( nevím, co s tím.
25. zář 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leia1 řešily jsme očkování, nemoci, ake jinak nic :sweat_smile: asi teda :confused: pokud zvedá zadeček, tak mu ho drž na podložce, jinak nevím...
25. zář 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek