• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@ssimmikk jj vím že Veru byla KP ... as tím EW jsem psala že je to od 12 tis. Jakou sis chtěla vybrat? Já nic jiného jak siemens a nebo bosch nechci. Všecko je to šrot :grinning: Jak říkám laciný 2x placený :wink:
26. zář 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky, tak my jsme v pátek byly na prohlídce a Kláruška má 58cm a 5330g o víkendu jsme výletnili, taky jsme byli slavit jedny čtyřicetiny z toho jsem moc nadšená nebyla, protože jsme přijeli v půl desátý a malá v jednu vstávala a už nespala :slight_smile: a tak se to táhne už třetí noc, nevím proč zase, vždycky když už by usnula, tak má zase jíst, takže už ji to hlad nedovolí. Snad to brzo přejde. Řešili jsme o víkendu domeček, jak a co a protože tam budu mít velikou kuchyň do účka a Ondrovi jsem zakázala mi ji zmenšit, což měl v plánu :grinning: protože by se musela nechat udělat na míru a to by bylo moc drahý na náš rozpočet, tak jsem si vymyslela zděnou kuchyň, jsem zvědavá jak to zrealizujem, chtěla bych to jen ze surovejch cihel a nechat u známýho truhláře jen udělat dvířka a koupit desku, no musíme to nějak domyslet, nakreslit poradit se se zedníkem, snad to dopadne dobře a bude to hezký. Jinak máme jít příští měsíc taky na hexu a pneumokoka najednou, tak nevím :-/ jsem z toho taková rozpačitá :(
26. zář 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den všem
tak si celý týden budeme užívat tatínka. Je celý týden doma. Nemají práci tak nás bude obšťastňovat :confounded: vím že bych měla být ráda že bude celý týden s náma, ale mě to moc nevyhovuje. Přece jenom už máme zaběhlé dopoledne podle sebe a Martin je s náme až odpoledne.

@dpetulinka brácha má tak udělanou kuchyň. Má vyzdíte jenom takové příčky danou vrchní desku a teď mu dodělávají dvířka a šuplíky. Vypadá to dobře a ani to moc penízek nestálo.
26. zář 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hradilenka ono to není o značce, ale o kusu :grinning: já na značky nehraju, třeba pračku mám whirpool a jsem spokojená, prostě beru to co má funkce jaký chci já :slight_smile:
@dpetulinka jééé, tak to pak tu kuchyň nafoť :slight_smile: já nechám hexu i prevenar, ale zvlášť :wink:

Dnes jdu s Verčou k mudr., tak se modlím, aby výsledky byly dobrý :confused:
26. zář 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 no ono to někdy pěkně naruší chod :grinning: já se vždycky těším že bude doma, ale ve výsledku mám plno práce navíc :slight_smile: vážně? :slight_smile: nemohla bys mi prosím prosím obstarat nějakou fotku? Moc ráda bych viděla jak to vypadá, trochu inspirace :slight_smile: no právě protože je to vcelku levná varianta netradiční kuchyně :grinning:
@ssimmikk no nafotím, ale to bude ještě běh na dlouhou trať, nejdřív topení, podlahy, okna, kouplna, doufám že střecha ještě chvilku vydrží. Držíme palečky, dejte vědět holky.
26. zář 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 hm, tak to znám, já se ´těším, že bude manža doma, ale akorát se vždy vytočím a říkám si, ať už jde do práce, že tam je užitečnej, že doma kolikrát umí jen práci přidělat, narušuje mi zaběhnutý chod :sweat_smile: :grinning:
@dpetulinka jééé, takže to si ještě počkám :sweat_smile: no neva, vydržím :grinning: třeba chodí foto @micka1 , tak bych koukla :slight_smile:
26. zář 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já bych dneska spala ani nevíte jak..taky jak to vypadá budeme mít tatínka doma, je na telefoně.a tak jako u vás, těším se ale práce navíc. ráno odvezl Baru do školy, přivezl snídani a nějak z té námahy zas usnul.. :angry: spí tady na gauči, pokašlává tak nechce rušit v noci Honzíka.
@ssimmikk holky dopadněte dobře a pak písni
26. zář 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa no já se nedivím, dovést snídani je hodně namáhavý :grinning: určitě ho zmohla ta snídaně, tomu věř :grinning: njn, jsou to chlapi, já jsem si ze začátku říkala, že mi to dělá asi schválně nebo je tak blbej, když to tak řeknu a to jsme si říkala vždy a pak jednou jsme si řekla, vždyť je to jen chlap, co po něm můžu chtít :grinning: a to si říkám vždy když mě vytočí.....třeba dnes ráno....byl na noční, říkal, že dojde po 7hod. a pohlídá Verču, ať jí nemusímtahat ven, když povedu Míšu do školky, v 8hod.mu volám a říkám, kde je a on, no já si dělám ty rzdy na autě, tak mu říkám, hm, tak to jo, v klidu pokračuj.....v tom mu to docvaklo a říká: jééé, já sjem zapoměl, zvládneš to? :angry: no co na to říct jako...tak sjem položila telefon a dám mu výklad, jak dojde dom!!!
26. zář 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka to bude moc pěkná kuchyň,taky jsem o zděné uvažovala,když jsme loni dělali kuchyň,ale já mám takovou malou,tak by to nevešlo.Viděla jsem aj v nejakém katalogu a vypadá to parádně :wink: S tím očkováním taky váhám,jestli to dat naráz :unamused:
26. zář 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk chlap,co chceš :grinning: to furt říkám,že chlap by miminko mět nemohl,už enom ten porod by nedal :grinning: mě vždycky vytočí,když sa zeptá,jestli su unavená :confused: na to mu říkám,že jak bych mohla,že létám kolem malého 24hodin kdykoli si řekne... :dizzy_face: ale chlapa unaví aj dovézt snídani :grinning: to chápu :wink: co u mudr.jak jste dopadly??
26. zář 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava já jsem nejaké oblečky kupovala na batolatko.cz
@hradilenka díky za info ohledně té mateřské.Tak nákupy sa vyvedly jo?A už máš aj nejaké vánoční dárky,tý to,ty jsi rychlík :sunglasses: to já zas budu sháňat na poslední chvilku :confused: A kdes malou krmila??Si říkám,že bysme taky nekdy vyrazili na delší nákup,ale nevím jak s krmením,asi v autě..
26. zář 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk A jaká se Ti líbila myčka s jaké funkce? :grinning: Manžel zapomětlík ... můj taky furt zapomíná ... toďka bylo v TV že se zvyšuje počet nemocných Alzhajmrem .... tak to mají už asi i ti naši chlapi .... :grinning: :grinning: :grinning: já se přiznám občas taky .... :angry:
@slena jo tak něco mám na vánoce a zbytek musím ještě doladit ... letos nic moc kupovat nebudu, nebudou prašule máme velký výdaje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak pokud by si chtěla do Ikea, tak tam se dá kojit jak mají přebalovací místnost, je tam i křeslo ... ale já kojila buď v autě a nebo v jídelně Ikea :grinning: nemám s tím problém a jestli s tím má problém někdo druhý, tak ať na mě nečumí :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk Dobře dopadněte u dr !
@dpetulinka tak to rostete a tloustnete :grinning: ,... já počítám, že zítra jak půjdu s malou, tak bude mít podobnou váhu ... pak to porovnáme :slight_smile:
26. zář 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže na stěru byl náznak zlatýho streptokoka :cry: dnes ale na poslechu nic nebylo, prej tak težce dýchá v nose, takže ve čtvrtek jdeme na tříměsiční poradnu a zároveň na KO, tams e rozhodne zda je to lepší a pomáhá jí to co má a nebo zda dostane antibiotika :frowning2:
@hradilenka whirpool... :grinning: alzhaimer, hm, ta to asi fakt ten můj má, protože zapomíná furt, ale co se auta týká, tak to nezapomene nikdy, hlavně teda jeho auta, jak jde o moje, to si nevzpomene :angry: :grinning:
26. zář 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byli celá rodinka u zubařky. Dopadli jsem všichni dobře. Honzíka dr pochválila jak má pěkné zuby. :slight_smile:

@lebapa tak jsme měli něco podobného. Tatínek zavedl Honzíka do školky zastavil se na rohlíky a moc nechybělo aby usnul. Tak jsem ho probrala tak apoň vytřel bazén a měl by ho jít ještě schovat.
@ssimmikk
@dpetulinka zkusím si vyptat fotečky nebo pokud jste některá na FB tak se najdeme a tam nějaké fotečky jsou.
26. zář 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@micka1 na FC jsem Simona Horníčková
26. zář 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk snad jsem se trefila na FC mám tam Ivana Králíková kadlčíková :slight_smile:
26. zář 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk to jsou teda radosti, jen kdyby se teda srovnala do té doby a nemusela mít ty anitibiotika, už tak malinká a takové starosti.my to máme doma opačně, Lenka včera kašlala v jednom kuse, mazec, dneska jsem jí do školy ani nezkoušela, teď kašle tak jak v pátek a nikdo neví proč.testy všechny v pořádku i na štítnou žlázu. V pátek nás čeka alergický a v dalším týdnu na to dětský kardio.
S autem u nás to je podobný, i když si na něm náš tatka nic nešteluje. to nový jsme hodili o víkendu chlápkovi že ho vevnitř vyčistí, vozí k němu auta kamarád co tahá auta z ciziny takže je vyzkoušenej a dopadlo to tak, že na strop se bál šáhnout že je semiš nevyzpitatelný a může se pak začít kroutit jak se to namočí. podle pavla a asi to tak je všechny plasty nastříkal kokpitem a sedačky vydrbal..jenže ten můj puntičkář zkoume každý flíček takže hned to doma začal probírat, všechno to plastový leštil. prý to první nastříkání má funkci aby se ten prach na to nachytal a měl to ten chlápek hned stáhnout což se asi nestalo..ale lesklo se to..teď venku sušíme sedačky a jsme chudší o 1200,- :frowning2: jinak si bere míň ale holt mi máme auto velký - jo takže jsem se chtěla tímto dostat ke komentáři takovému že náš tatka si všímá auta mého..abych tam měla naklizeno ale jeho je jen pracovní a tam holt borčus je normal :rolling_eyes:
26. zář 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebapa chjooo, to je hrozný, jak jsoud ěti nemocný :angry: no snad to vám i nám dopadne dobře :wink:
26. zář 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hoky, nestíhám dočítat, no hlavně aby mimča byla brzy zdravá a auta jezdila :wink: ! zítra jdeme na první očkování, to bude řev, taky musím paní doktorce žalovat na honzíka, že už 4 dny nekakal...doufám, že to je normální, jindy kaká vždycky ob den nebo častěji

@slena dík za tip, oblečky už jsem nějaké objednala z mimibazaru, sice nejsou nové, ale to mi teda fakt neva při tom tempu, jak z toho ten náš prcek zase hned vyroste
26. zář 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já Vás znovu dočetla a padnu za chvilku do postele :slight_smile: @lukava - já z mimibazaru taky kupovala od maminek již použité, většina byla v perfektním stavu - ty mrňata to obléknou 2-3 krát a už jim to je malý... nestihnou to zničit a ani se to nestihne seprat v pračce @ssimmikk chtěla jsem se zeptat - jak těžko malá dejchá? já tu naši poslouchám a občas mám taky pocit, že dejchá "stěžka" a hlasitě... jak dospělý člověk s ucpaným nosem... nebo nevím, jak to popsat.. nosík jí čistím, tam nic, takže ucpaný ho nemá... a poslední 2 dny taky blbě jí... předtím jí bylo 150 ml téměř málo, teď vypije tak 80 ml..ale za půl hoďky pláč, protože má hlad.. včera jsme krmili celý den nonstop v podstatě, furt po troškách... dala si 20 ml a už nechtěla, plivala dudlík z pusy, ani prso nechtěla... to krmení je občas fakt boj...
Holky, dáváte mrňatám čaj? Já nějaký pro mimina mám, ale je až od 3 měsíců. Všude čtu, že plně kojená mimina čaj nepotřebují. Já ale kojím a dokrmuji nutrilonem. Doktorka mi řekla nabízet převařenou kojeneckou vodu. Za chvilku se ale ochladí a přijde mi blbý dávat jí pít studenou vodu...
26. zář 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem
@mili01 já dávám Míši fenklový čaj. dávám ji ho už od narození. Dr mě říkala že pokud je miminko na UM tak má dostávat tekutiny. Buď čaj nebo vodu. :slight_smile:
My dnes odjíždíme ke tchánům. Budeme dělat zelí a čalamádu. Doma samotné se mě to nechce dělat a navíc já to tak dobré neumím takže to uděláme s tchýní dohromady. :grinning:
27. zář 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 s jídlem jsme na tom podobně jako vy, jindy zvládla i už k 180ml, ale najednou 100ml, což je velký skok, ona malá byla nachlazená-rýma, kašel...kašle jsme se zbavily, ale rýma furt, pak nastalo to co ty popisuješ, dělalo jí problém se nadechnou a vydechnout, hrozněu toho funěla a jako kdyby jí to nešlo se i chvilkama dusila, šla sjem ráno k mudr., udělala stěry a má zlatýho stafylokoka nebo jak se to píše, prostě ten hnus co je hrozně nebezpečnej a někdo s ním bojuje i roky :frowning2: já su z toho na prášky, včera jsem si o tompřečetla na netu a blééé hnus, chjooo
27. zář 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mili01 joa dávám čaj pro celkovou pohodu od Hami, ten chutnal i Míši :grinning:
27. zář 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lukava prosím tě,já mám nové jen to,co jsem dostala a pár bodyček,co jsem koupila,jinaak kupuju po bazárcích. Je to za půlku a kolikrát nejde poznat,že to není nové... :wink:
S kakáním to je v pohodě jestli plně kojíš,říkají,že nemusí kadit i 14 dní,ale to už se má poradit s lékařem. Mě zatím nejdýl kadila po 5 dnech a to bylo teda něco :grinning:

Jinak všem přeji dobré ráno. Dneska byla super noc. Včera tady byla do večera ségra s malým,tak jsme se zase pobavili. Zítra má přijet sestřenice,se kterou jsme se neviděli hromadu let. A v neděli zase budeme grilovat kuřata,tak se těším. Vždycky toho uděláme víc a pak hodíme do mrazáku,to je pak oběd raz dva když se to rozmrazí :slight_smile:
27. zář 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jen jsem to tak prolítla, nevím jestli jsou nějaký erupce, sice nevím kolik toho malá vypije,ale s jídlem je to dnes a včera děsný, vždycky si ucucne, usne a nejdýl do dvou hodin chce znova, kolikrát spíš do hodiny, blbě spí, pořád pobrekává, vůbec nevím co jí ne :-/ jsem z toho taková otrávená.
@lukava jestli kojíte je to v pohodě, jak píše misi, my jsme taky kadili každý den, někdy i víckrát a pak najednou po pěti dnech :grinning: to byla kupa :grinning: a teď kadí normálně tak po třech dnech. holky na fcb si vás najdu :slight_smile:
27. zář 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já jsme myslela, zda to jídlo-nechuť nemá díky těm lékům, ale sleduju, že je to nějáká vlna u většiny miminek....no uvidíme dál, řeknu to mudr., jak zareaguje....
27. zář 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka pche,to bych brala,kdyby chtěla do dvou hodin :slight_smile: My pijeme půl hodinky skoro a třeba za půl hoďky,za hodinku chce zase,pokud jsme doma. Venku vydrží celkem dlouho. Ikdyž jak kdy. Já už si na to zvykla,takže už to neřeším. Prostě chce,tak dostane... Říkám si,že když už jsem to vydržela přes dva měsíce,tak to vydržím i další. Beru to tak,že si tím vybírá tu noc,kdy krásně spinká,většinou až do 4 do 5 hodin,tak přes den ať klidně pije často,hlavně že si s manželem odpočineme a nejsme po noci unavení.
Spaní přes den máme jak kdy,někdy vůbec nebo třeba jenom hodinku a někdy dá 4 hodiny v kuse :slight_smile: takže u nás se žádnej režim nekoná a v nejbžší době asi ani konat nebude. Usíná každý den jinak,jí každý den jinak,akorát to koupání je každý den ve stejnou hodinu :slight_smile: :grinning:
27. zář 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21
@dpetulinka tak diky, to jste me holky uklidnily, jsem nevedela, ze to souvisi s kojenim, dneska byla v pline po peti dnech fakt velka naloz :grinning: a zjistila jsem, ze se mu nejlip kaka v sedatku a dela u toho i pekny zvuky, ze hned poznam, co vyrobil :grinning: ...nejcasteji v poledne nebo dopoledne, vecer jeste nekakal nikdy
27. zář 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 to my normálně po třech hodinách, za to ve dne v noci, já bych zas měnila s tebou a ráda se vyspala, už jsme zase čtvrtou noc od jedný vzhůru a nejde jí spát ani přes den. V osm třeba usne, v deset se probere, v jednu se probere a už nespí, to je na palici a když pak ještě nespí přes den víc jak půl hodinky a pořád brečí jsem hotová. Už si fakt říkám co dělám blbě
@ssimmikk vy jste pořád marodi? tak uvidíte :/ mě už zas začíná hrabat, potřebovala bych aby si ji někdo vzal do kočáru, abych si šla na chvílu lehnout, jinak už snad omdlím.
27. zář 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek