• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte také TP Červenec - Júl 2011? Přidejte se.

23. září 2014 
@lukava mateřský mlíčko je dobře stravitelný, takže se klidně může stát že ho hodně stráví a pak nekadí třeba několik dnů. Tak se zadařilo :slight_smile: no to je šikula :grinning: mě nejvíc štve že to nejde vyprat :grinning: a pak mám skoro všechno flekatý, protože ta plínka tu nálož nikdy neunese a vždycky nám to vyjede do bodyna. My nejčastějc kadíme kolem čtvrtý ráno :grinning:
27. zář 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk už to čtu, teda chuděra, taková mrňka a už antibiotika??? :( hlavně ať jste brzo zdravé
27. zář 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka nejde vyprat?? Mě to taky nešlo,protože mám lovelu,příště koupím něco jiného,ale když to hned namočím a jen tak to vydrbu v ruce,tak se to krásně vypere. A mě se poslední dobou vždycky pokajdí tak hodinku po koupání,to je taky radost. :grinning:
@lukava taky se Simonce dobře tlačí v lehátku,asi jak jsou v polosedě,tak to jde líp. Kolikrát si myslím,že je pokaděná podle ran do plínky,ale většinou jsou to fakt jen prdy,ale kolikrát nevěřím,že něco tak malýho,může udělat něco tak velkýho :grinning:
27. zář 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dpetulinka zatím ATB nedostala, uvidíme co bude dál...je to trápení, ale co nadělám, navíc ten stafylokok je prej dost nebezpečnej, tak sjem na nerva :frowning2:
27. zář 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 taky prdíme naprosto luxusně, to chlapi odskakujou od postýlky, když to slyšej :grinning: no právě teď mám taky lovelu, dostala jsem ji od mamky, měla jsem persil a přišlo mi, že to vypral mnohem líp, taky to vždycky hned namočím, přeperu v ruce a stejně tam zůstane flek, většinou to pustí až tak na druhý třetí vyprání.
@ssimmikk teda to je děsný :( to je opravdu trápení, to naše nespaní je oproti tomu prd, snad to bude všechno v pořádku a bude zdravá co nejdřív
27. zář 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka já ji mám taky od mamky,tu velkou,takže ještě nějakrj čas vydrží,ale pak kouppím persil,nebo někdo psal že je dobrej myslím dreft. Na ty příkrmy,mrkvičky a tak by to teda nestačilo.
Jdu se naobědvat a mažeme ven,je tam krásně.
@ssimmikk ty jo,tak přeju pevné nervy,snad to bude brzy v pořádku...
27. zář 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no kéž by to byly nejaké erupce,u nás je to to samé :angry: malý tak poslední 3,4 d
ny málo jí,jenom cucne a buď spí nebo na mě hledí,ale prostě nepije.Tím pádem jak píšeš,za chviličku řve hlady :unamused: mléka si myslím mám dost,i když už si nejsu jistá ničím a taky si říkám,co dělám blbě :confounded: v podstatě su s ním radši zalezená doma a furt kojím,nic jiného nedělám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misi.21 já jsem u Míši vyprala mrkev z oblečení, teď s ní taky vyperu skoro vše, ale přijde mi nějáká horší, že dřív byla mnohem lepší, nevím :sweat_smile:
27. zář 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk taky držíme pěsti,ať jste brzo ok!
27. zář 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lukava taky mrknu na ten mimibazar,nové jsem koupila 3 takové soupravy,ale to bude mět až bude větší.Jinak to moc neřeším,neco jsme podostávali a hromadu mám půjčenou od švagrové.Hrozně rychle nám ty miminka rostou,tak nemá ani smysl kupovat nic nového.
27. zář 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka jestli ti ta vaječina nejde vyprat, zkus obyč žlučové mýdlo, mají ho v DM za pár korun, já s tím předepírám látkovky a funguje to super
27. zář 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@misi.21 přesně, dnes jsem zase nevěřila, že něco tak malýho může udělat něco tak velkýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky byli jsme u dr a malá má 5,25kg ... tak za měsíc přibrala 600g. DR povídala že je to dobrý ... ale na ty Vyše obry teda nemáme ... :grinning:
27. zář 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@hradilenka koli, je malé? Jakou má výšku? :slight_smile:
27. zář 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: holky kdy budete píchat ouška??
27. zář 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka Míša byla v půl roce, Niki půjde v 8měsících a kdo ví jestli, ještě nemá ani první očkování :unamused:
27. zář 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk přejeme brzké uzdravení :slight_smile:
Tak jsme byli odpoledne šikovní. :wink: Nastrouhali jsme 35 kg zelího na naložili a udělali i čalamádu. Do zítra se nám to naloží a nandávme do sklenek a trochu zavaříme. Děláme to s tchánama na půl tak to celkem jde. :grinning:
@myschka my budeme naušnice nastřelovat asi za 3 týdny.
27. zář 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka my bychom chtěli po prvním očkování, ale naše Kláruška se strašně tahá za uši, tak nevím no, počkáme uvidíme, snad se to zlepší, jinak musíme počkat, protože to by si ty náušničky musela vytrhnout :(
27. zář 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk
@micka1
@dpetulinka díky :slight_smile:
já právě nevěděla a nějak jsem si nemohla vzpomenmout kdy byla Aduš, tak to máme ještě čas. Očkování jsem Elče odložila takže jestli to musí být po očkování tak si počká do roka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk tak to mi je moc líto, zní to hrozivě i na chorobu pro dospěláka, ne to ještě pro mimino... ať se to brzy zlepší.... nás konečně přestalo zlobit očičko, tak snad nechytnem zas něco dalšího... to dýchání budu sledovat, když bude přetrvávat, pujdem příští týden taky k doktorce.. tuto noc se mi zdálo, že dobrý, že jí to netrápí... tak nevim.
27. zář 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk 2měsíce a 2 týdny :grinning: výšku nevím neměřili jsme mám se rozmyslet jestli necháme očkovat tu 10složkovou vakcínu a nebo 13 složkovou tam je doplatek 400,-Kč ... jsem z toho jelen, tak asi dáme tu 13tku .
@myschka Niki má náušnice od 6 týdnů.
27. zář 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka a jak se ti daří takhle to očkování oddalovat? To se asi mudr. na to moc netváří, co? :confused:
@mili01 nemyslím si, že by Miriam měla to co má malá, nemáte doma třeba suchej vzduch? Pokud se ti něco nezdá, tak to mudr.řekni, lepší jít 5x zbytečně než jednou a pozdě :wink: ale to tě nechci strašit, jen pořekadlo, kterýho se snažím držaet, když se mi něco nezdá :slight_smile:
@hradilenka já jsem taky přemýšlela, zda synflorix-10pneu nebo prevenar-13pneu :confused: ale nakonec jsme si řekla, že když sjme daly Míši takový prachy za to, tak dáme Verči 400kč, to už je oproti tomu nic, navíc přispívá pojišťovna, tak proč ne :wink: mně mudr.řekla, že hodně maminek dává Synflorix jen proto, že je zadarmo....že rozhodnutí je na mně, ale když už, tak už :slight_smile: rotaviry mi teda nerozmluvila, ale názor její a názor maminek na netu mě udolal, že je to asi fakt jen tah na peněženky rodičů :unamused: jo a ty tři pneu co jsou v prevenaru navíc jsou hlavně v Americe, tak mi to bylo řečený....a tam podle mě jezdí snad už pomale každej, takže je to i tady.....

Jo jinak holky, kdo chcete ty Rotaviry, tak vakcína Rotarix je jen na jeden kmen rotaviru a ještě je vakcína Rotateg a ta je na 5kmenů....z toho jednoduše pline, že Rotarix za který chtějí takový prachy je stejně k ničemu :angry:
27. zář 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk hele překvapivě mi to mudra odkývala bez problémů, malá má ekzém a prej počkáme až se zklidní. Ptala jsem se na to očkování ve schématu 2+1 a prej není problém. Ona i Aduš byla očkovaná až dlouho té teda hnisalo ramínko po TBC a první hexu dostala v 8mi měsících a problém to nebyl.
ten rotarix mi rozmlouvala i primářka na infekčním kde jsme s Aduš zkončili v 18m, prej by tam s velkou pravděpodobností zkončila i očkovaná protože těch kmenů je spoustu a ještě mutujou co rok stejně jako chřipka.
No já uvidím kdy dáme hexu a pak naočkuji až ve třech letech žloutenku
27. zář 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssimmikk
@myschka jj, očkování je pro nás rébus, tatínek chce očkovat a tak se trošku nemůžeme dohodnout, rotarix jsme nedali
jo a včerejší očkování na hexu u nás funguje jako akcelerátor, divoch je ještě divočejší, dnes vstával v noci pětkrát a vzhůru je od pěti a řve :frowning2: naštěstí bez teploty! jo a holky...jak dezinfikujete teploměr před měřením v zadečku? Natírá se rybilkou, vazelínou nebo čím?
28. zář 2011 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myschka
@lukava naše doktorka se netvářia ani když jsem řekla že nechci rotarix... :(
tedáá, ale vydrž, dnes už určitě bude v pohodě, ach jo :( očkování blbý. Já teploměr většinou trošku potřela slunečnicovým olejem, rybilka určitě taky může být, jen aby nedřelo, pak otřít ubrouskem a umýt, víc jsem to nikdy neřešila.
28. zář 2011 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slena úplně jsem přehlídla komentáře, omluvuju se :slight_smile: tak jakou si nakonec vybrala kuchyň já se tady doto docela zbláznila, ale spoustě lidí to přijde divný :unamused: :D jejich boj :slight_smile: a jak jste na tom s baštěním, my včerejšek teda děsný, ale v noci už lepší, budila se po 4hodinách a o půlnoci hned zase usnula, od čtyř jsme sice tlačily, ale to mi bylo jasný, protože kadila naposled ve středu, takže z toho byla v šest obří hromada :grinning: a teď má jíst a zatím chrní.
28. zář 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Jedno dítko jsme odeslali na výlet se švagrovcema a druhý zatím chrní.Dneska vstávala jen v pět a hned zase po jídle usnula a zatím spinká.Tak se aspoň nasnídám snad.
Očkování-váhám taky jestli Synflorix nebo Prevenar,prý ty tři kmeny navíc nejsou nejběžnější,tak nevím.Navíc těch kmenů je daleko víc,tak nevím,jestli tři navíc něco zmůžou.No,uvidím,o penerích to není,Šimonkovi jme taky platili očkování,když jsme to uznali za vhodný.Za něj nebyla ještě hrazená hexa,tak jsme ji platili.Rotaviry jsem dávat ani nechtěla a i doktorka se tvářila,že to není potřeba,že to je spíš obchod.Ptala jsem se i na TBC,tak ji asi naočkujeme po skončení povinnýho očko,přece jenom se čas od čas objevuje...Naše doktorka je kamarádka,mladá holka a já jí věřím a dám na její názor a ona by TBC očkovala.

@myschka Kačka má taky náušničky od šesti týdnů.

Jo,a holky,jak jsem bojovala s kojením,tak vyhráváme..příkrm ddávám tak jendou denně,a to je často i odstříkaný mlíko,takže žádný UM.Někdy teda Dáme i Nutrilol,doma ho pořád máme v zásobě,ale z většiny je jen kojená a krásně přibírá,holka moje šikovná
28. zář 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo, a teploměr jen namažu krémem na zadeček a pak utřu,nijak zvlášť to neřeším
28. zář 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dpetulinka no nakonec jsem si tady u nás u jedné firmy nechala udělat na míru,barva třešňová,dole všude šupliky jsem chtěla,nahoře skříňky otvírání nahoru,úplně jednoduchá kuchyň,taková malinká,protože jinak to řešit nešlo.Ale ty zděné jsou krásné,kdybych měla větší prostor na kuchyň,tak bych do té zděné šla :slight_smile: S jídlem teda taky nic moc,nechápu,proč sa pěkně nenají a protahuje to :angry: v noci papá celkem pěkně,ale přes den je to děs běs :confounded: nevím furt co dělám špatně,on u toho buď pospává nebo na mě čučí,ale vůbec nepije :angry:
28. zář 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem teď byla ve špitále s Míšou, v noci plakala, ýže ju bolí ouško, ještě že mamka dělá na ORL a nemusely jsme do dětské :wink: ale asi to má od rýmy, podrážděný, naštěstí nic vážnýho, tak aspoň tak!!!

Mně mudr.řekla, že to očkování na rotaviry patří spíš do Afriky než k nám :grinning: a když je to jen proti jednomu kmenu, tak je to fakt k ničemu, jak píše @myschka Jinak TBC chci taky Verči dát, akorát nevím jak se to vyřizuje, prej to nedávají jen tak a musí se oběhat nějáký papíry, či co?! :astonished:
@petrunka01 ty tři kmenyjsou prej hodně vyskytující se v Americe, takže budou i u nás, protože hodně lidí tam ccestuje :unamused:
28. zář 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek